Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvokļi īre

 
Reitings 110
Reģ: 29.01.2009
Esmu izskatījusi visu ss.com un visus sludinājumu portālus , bet sākas jau bezcerība atrast dzīvokli. :-/. Cik ātri jūs esat atradušas dzīvokli un varbūt ir vēl kādi ieteikumi ,kur meklēt ?
08.04.2019 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Viss pa lielam iet caur ss.com. Ko tu meklē, kādas prasības?
08.04.2019 22:16 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Facebook grupas - kur īzīrē dzīvokļus. Tur liek sludinajumus.
Izveido savu - bildi/afišu, kur apraksti visu ko vēlies un pastāsti īsumā par sevi. Un liec facebookā - dažreiz tas tiešām nostrādā.
Es atradu ss.com - laikam neesmu tik piekasīga :-D kad uzzināju, ka vajag pārvākties ( iepriekšējāis izīrētājs to paziņoja tā “ Rīt, lai dzīvoklis būtu tukšs “ atradu dzīvokli ~20min laikā un jau pārbraucu :-D
08.04.2019 22:17 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Meklēju pusgadu, sēdēju caurām dienām ss.lv un visās fb dzīvokļu grupās, beigās tā arī neko neatradu, paliku vecajā :-/
08.04.2019 22:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Kādām jābūt prasībām, lai neatrastu dzīvokli?
Jūs meklējat pa 200eiro kopā ar komunālajiem trīs istabu dzīvokli, izremontētu un iekārtotu :-D:-D citu izskaidrojumu neredzu :-D
08.04.2019 22:55 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Palīdzēju meklēt nesen radiniece, neatradām. Vairs nav aktuāli.
Mūsu prasības bija īre līdz 320 eur + komunālie, lai ir 1 istaba + atsevišķa virtuve vai 2 istabas, no kurām viena ir kopā ar virtuvi vai 2 istabas + atsevišķa virtuve. Ar virtuves un tualetes, vannas istabas mēbelēm, pārējās mēbeles varēja būt un varēja nebūt. Atrašanās vieta - bija konkrēti rajoni, bet izskatīti tika visi. Galvenais, lai nav kaut kāda tālā Jugla, kur līdz centram tālu jābrauc, vai vieta, no kurienes sab transports un veikals 20min attālumā.
Rezultātā bija tikai viens dzīvoklis, kas atbilda visām prasībām, bet ko izīrēja tajā pašā dienā pēc pāris stundām pēc apskates. Vēl viens dzīvoklis arī bija piemērots, bija trūkumi, bet kopumā labs, to par trūkumiem šauboties nokavēja, arī vienas dienas jautājums, kad izķēra. Pārējie varianti - 1) jau uzreiz pēc sludinājumiem redzams, ka neatbilst prasībām, jo īpaši drausmīgi bija tie varianti, kur izlietne un cepeškrāsns blakus gultai vai virtuve + atsevišķa istaba, kurā vieta ir tikai gultai. Neadekvātas cenas priekš tik maz kv2. Bija ļoti daudz bezgaumīgu, nu tādu psrs stāvoklī. 2) dzīvoklis neatbilda bildēm - atnāc un jaunās mēbeles patiesībā ir nolietotas utt, jo bildes uzņemtas pēc remonta pirms vairākiem gadiem 3) ļoti lieli komunālie, tika rādīti vecie rēķini, kur varēja redzēt tos. Manuprāt, nav adekvāti par nelielu īrētu dzīvokli izmest 400+ vasaras mēnešos. 4) kaut kādi šaubīgie izīrētāji, piemēram, nevar pateikt, cik tieši būs komunālie, nevar uzrādīt rēķinus, neatnāk uz tikšanos utml. 5) priekš studentiem ir OK, bet vēl ievēroju, ka daudz sludinājumu ir no tādām koju tipu mājām, kur dzīvoklis patiesībā ir tāds garš, šaurs gaitenis - to pat nevar apskatīt, jāredz dzīvajā. Pēc bildēm nezinātājs nepateiks, bet, kad esi tādā bijis, tad jau uzreiz saproti, turklāt ielas vienas un tās pašas.
08.04.2019 23:17 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
6) tas nebija tik svarīgi, bet vēl viena lieta - mākleri. Pat ja nav rakstīts sludinājumā, ļoti bieži tie ir mākleri, kas prasa par savu darbu no tevis samaksu.
Savukārt Fb 90% pilnīgi neadekvātas cenas, īre 400 un uz augšu un nejau par lieliem dzīvokļiem. Gan jau ir izņēmumi, bet nu vairāk pārcenoti nekā ss.
Bet ievēroju, ka var atrast istabu dzīvoklī kopā ar kādu citu, tur gan normāli piedāvājumi ir ar normālām cenām.
08.04.2019 23:19 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
*km2
*nevar aprakstīt, nevis apskatīt
08.04.2019 23:25 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Reizēm vienkārši jānogaida. Tā var gadīties, ka tieši tajā brīdī, kad Tu meklē, nav pieejams neviens Tev atbilstošs dzīvoklis. Ja ir iespēja, pārdzīvo kādu laiku pie draudzenes vai radiniekiem, tikmēr cītīgi vairākas reizes dienā čeko sludinājumus, turi rezerves naudiņu kabatā, un esi gatava ķert ciet, kolīdz parādās kkas labs.
Jā, arī dzīvokļu īres grupas Facebook ir noderīgas. Tur nereti ir citādāki piedāvājumi, nekā ss.com
08.04.2019 23:35 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Galvenais, lai nav kaut kāda tālā Jugla, kur līdz centram tālu jābrauc, vai vieta, no kurienes sab transports un veikals 20min attālumā.

Jugla - centrs skaitās pārāk tālu, bet līdz veikalam ikdienā doties ~ 40 min turp un atpakaļ ir pilnīgi ok? :-O
08.04.2019 23:38 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
īstaunvienīgā - galīgi nē :-D gribējām 2 istabu dzīvokli bez mēbelēm, 350+komunālie, ar normālu remontu, lai ir virtuve un vannasistaba, izskatījām gandrīz jebkuru rajonu, gribējām, bet neatradām :-D
08.04.2019 23:47 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Londa9, nesapratu tavu jautājumu. Es rakstīju, ka nebija vēlams 1) tālie rajoni (kas citiem iespējams būtu tieši vietā, jo, piemēram, darbs turpat atrodas un centru nemaz nevajag - es nesaku, ka šie piedāvājumi būtu slikti, bet saku, ka manā aprakstītajā gadījumā nederēja) 2) vietas ar ļoti sliktu infrastruktūru (kur nav netālu sabiedriskais transports vai pat kaut kāds mini mini veikals), kas atkal varētu netraucēt tiem, kam ir privātā mašīna.
---
Vēl viena lieta, ko atcerējos, kas mums nebija aktuāli, bet vispār - pilnīgi katrs izīrētājs jautāja par to, vai nav bērnu un vai nav dzīvnieku (pat kaķu, bet suņi skaitās pilnīgs tabu). Īpaši smieklīgi, kad šāds noteikums ir reāli nodriskātam psrs dzīvoklim.
---
Tātad ieteikums - ja redzi kaut ko labu, uzreiz zvani, sarunā un slēdz līgumu uzreiz. Ja neredzi neko labu, arī ieteiktu nogaidīt, jo nav forši dzīvot vietā, kas tevi nesaista. :)
08.04.2019 23:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
minniemo
Sorry, pārlasījos ;-)
09.04.2019 00:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Jugla - centrs skaitās pārāk tālu, bet līdz veikalam ikdienā doties ~ 40 min turp un atpakaļ ir pilnīgi ok?

Es to sapratu tā, ka nederēja ne piedāvājumi, kuros dzīvoklis atrodas kaut kur tālajā Juglā, ne tie varianti, kuros no dzīvokļa līdz tuvākajam veikalam un sabiedriskā transporta pieturai jāiet vairāk kā 20 minūtes (respektīvi, tuvumā nav ne veikalu, ne sab.transporta pieturu).
09.04.2019 00:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Bāc, kamēr es drukāju, komentāra autore jau uzrakstīja. :D
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Vispār daudz izdevīgāk ir ņemt kredītā dzīvoklī un maksāt bankai, nevis tukšam gaisam (dzīvokļa īpašniekam).
Bet, protams, jābūt pirmajai iemaksai.. Tagad gan ir, piemēram, tas Altum piedāvājums.
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Esi skatījusies https://www.city24.lv/ ?
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Londa9, Viss ok :)
09.04.2019 00:04 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Man tad laikam vienmēr ir laimējies. :-D kad pirmo reizi meklēju - 220eiro kopā ar komunālajiem, par vienistabas dzīvokli ( atsevišķi virtuve ), 11stāvā, Ķengaraga sākumā. Viss tīrs, smuks bija - nebija sekcija “ Sigulda “, bet - nu arī dormeo matrači nebija. Man patika, jo skats bija tieši uz Daugavu un vēl aiz stiklots balkons - sapnis ne dzīvoklis pa tādu naudu :-D
A, kad vajadzēja 20min atrast - tad atradu mazliet dārgāku klusajā centrā tāda paša tipa. Atbraucu. Parakstījām līgumu.
Man nekad nav sanācis - braukt skatīties dzīvokli tāpat un pēc tam vēl domāt. Apskatu bildes. Ja patīk, tad jau braucu ar domu, ka būs mans - pārbaudu, vai viss safe ( vienmēr ir sanācis, ka ir tiešām kārtībā ) un uzreiz paņemu. Nevelku kaķi aiz astes :-D
09.04.2019 00:22 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Iespējams pieļauju domu, ka man vienmēr ir bijis dzīvoklis vajadzīgs “ Tagad! “ nav bijis laika domāt un teikt - eh, te tapetes nav tādā krāsā vai - skapis pārāk mazs. :-D kad ievācos - tad visu pārtaisu pa savam. Lēnām nopērku citas mēbeles ja vajag, tāpetes uzlīmēju citas.
Vienreiz ievācos dzīvoklī, kur nebija gultas. Gulēju uz matrača kādu laiku :-D tagad, gan varētu jau nopirkt “ normālu “ gultu, bet ar puisi izlēmām - būt diy cilvēki un paši sataisījām - gultas paletes un tagad gandrīz vai kā tumblr bildēs :-D
Protams ja nav steigas, tad var domāt un meklēt.
09.04.2019 00:28 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Es ar draugu meklējam aptuveni 2 mēnešus un tad bija pirmās 1,5 gadiem . Katru dienu skatījāmies sludinājumus vairākas reizes dienā, ja kāds patika uzreiz zvanījām, jo labos piedāvājumus izķer ļoti ātri. Beigās atradām to ko gribējām. 280 par īri, 40 kvm, komunālie 150, ar mēbelēm un ļoti labi izremontētu, labs plānojums un centrā rajonā . Vannas istabu gribētos lielāku un klāt vēl balkonu, bet tas tā ja gribas piekasīties.
Pēdējā laikā esmu skatījusies dzīvokļus, jo māsai vajag palīdzību un cenas ir uzceltas neadekvātas, jo par psrs izskata mazākiem dzīvokliem prasa tik pat cik par manu moderno. Protams gadās adekvāti piedāvājumi, bet ja tur nepiezvana viens no pirmajiem tad vairāk nedabūt. Iesaku nepadoties.
09.04.2019 06:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits