Ar kādiem vīriešiem netiktos?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
No tēmas “Kur atrast vīrieti?” pārlecu uz citu jautājumu par to, ar kādiem vīriešiem jūs netiktos? Vai netiktos ar tādiem, kuri ļoti ātri cenšas ievilkt gultā? Varbūt ar tādu, kas vēl dzīvo pie vecākiem un tā tālāk :-D
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu.. :-D
07.04.2019 11:40 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es tieši negribētu cittautieti.
Īsumā es netiktos ar vīrieti, kuram ir stipri atšķirīgi uzskati paradumi no manis pašas

+++
12.04.2019 18:20 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Hmm, ar kādiem netiktos, vispār liek padomāt.
Narcistiskiem, rupjiem, agresīviem, bez manierēm, neinteresantiem.
Tas pirmais, kas ienāca prātā.
13.04.2019 16:08 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Netikotos ar krievu

A kāda vaina krieviem?
Gribētu zināt ar kādām sievietēm netiktos vīrieši.

Ar tādām, kurām prasības pret vīriešiem vairāk izskatās pēc gara palaga, nevis pēc prasībām. :-D:-P
13.04.2019 16:31 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Ar tādām, kurām prasības pret vīriešiem vairāk izskatās pēc gara palaga, nevis pēc prasībām.

Tev labāk patiktu bez prasībām, no sērijas "ka tik vecis blakus, vienalga kāds"?
Man jau liekas, ka te lielākajai daļai pilnīgi normālas prasības, neko TĀDU, par ko pārmest/šausmināties nemanīju :-)
13.04.2019 17:03 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Man tieši pretēji vairumam viedokļu šeit, šķiet, ka vīrietis ar bērniem nav nekāda problēma un esmu domājusi agrāk, ka varbūt pat gribētu tā, lai būtu tāda tēva draudzene kāda manam tēvam nekad nebija. Es to redzu citāk, jo pati reiz biju tas ''vīrieša bērns'', pie tam dzīvoju pie tēva.

Tā kā arī uzaugu ar vientuļo tēvu, tad šo ļoti labu saprotu. Mans tēvs gan vienmēr bijis ļoti privāts šajā sakarā un zinu tikai divas sievietes ar ko satikās pirms man bija 18. Pirmā mani būtībā uzaudzināja līdz tīņu gadiem. Un tiešām bija kā māte (mazliet jocīgi, ka pēc šķiršanās šamā gan noziedēja un pat dzimšanas dienās nesveic, bet tas cits stāsts). Kad pēc ilga laika iepazinos ar otru, ciest viņu nevarēju. Nebija viņa ne slikta, ne es pati dumpiniece, bet kaut kas man viņā reāli riebās, lai gan izturējos ar cieņu. Un tur arī ir tā atšķirība, sauksim to par ķīmiju. Vai nu klapē, vai nē. Ne visi bērni ir riebīgi. Un tēvi nav norakstāmi. Protams manā stāstā gan nebija mātes, un reizēm tur tās lielākās klapatas...Bet ne bērnos. Jo es, piemēram, ļoti gribēju redzēt savu tēvu laimīgu un tādu kā mātes figūru savā dzīvē.
13.04.2019 19:37 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Xanax - nekāda vaina krieviem, man pat drīzāk tas būtu + (ja vien nav problēmu komunicēt ARĪ latviski) :) patīk, ka bieži vien atklātāki un mazāk slēpj savas domas, emocijas...protams, individuāli..
13.04.2019 20:12 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nekādā gadījumā nesatiecieties ar tādiem, kas jūs uzrunā uz ielas. Tie taču ir vai nu babņiki, ar novirzēm vai tādi, kas taisa sacensības, kurš vairāk meitenes nokantēs. :D
13.04.2019 23:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 23.03.2019
Nekādā gadījumā nesatiecieties ar tādiem, kas jūs uzrunā uz ielas.

Vai ne - čaļi uz ielas sevi laikam nefiltrē :-D
14.04.2019 00:39 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Šis forums palika tik garlaicīgs, vair nav kur izpausties =/
14.04.2019 13:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.08.2017
Man pec shis diskusijas radas tikai vienas pardomas - ka var kaitinat poda vaka nenolaishana? Es godigi pateiksu, ka vaaku nenolaizhu, jo come on, kads sakars ir poda vaka nolaishanai ar higienu?! Man tualetes pods ir blakus vannai, vienigais gadijums, kad nolaizu poda vaku ir ejot vanna, lai skats labaks. Kkadi aizspriedumi jums, goda vards!
Par diskusiju runajot, diemzel pieredze nak ar gadiem un tagad varu teikt, ka redzu cauri gan babnikiem, gan skopuliem, gan divainiem. Un tas viss, pateicoties tagadejam virietim, kurs ar savu realo skatu uz dzivi man palidz nedzivot vienradzu pasaule.
Es izvelos virieti, kurs:
*miloto sievieti ieved sava maja, maksa par izklaidem, partiku un dzivosanu ( kas man skiet absoluti logiski, jo vins atved pie sevis dzivot)
*ar raksturinu!
*spejigs nopelnit naudu (manuprat katra virieti ir tas ielikts, bet ne visi izmanto to potencialu)
* nespele datorspeles, azartspeles un alkoholu lieto tusinos ar meeru. Man skiet nenormali iedzert katru vakaru vai tas ir vins, vai alus - nee - tas nav okey
* sporto
* davina ziedus ( es nezinu, kapec sievietes par to kluse, kas vinam patik, bet es vienmer esmu teikusi un vienmer priecajos kad manejais man davina ziedus. Tas ir briniskigi, uzmanibas apliecinajums. )
Parejais jau nak klat ka personiba.. es domaju, ka tapat satiekoties un uzsakot kopdzivi, kaut kadi minusini paliek, kaut kas pamainas, bet mana skatijuma abi divi ir ka neapstradati akmeni , kamer nesatiekas. Un tad jau paradas viskaut kadas rakstura skautnes, ko viens otraa labo. Galvenais ir runat, lai cik gruti tas ari nebutu. To esmu iemacijusies tikai tagad. Jo ilgak ir attiecibas, jo labakas tas klust, ja tiesam megini to otru cilveku iepazit un padarit vina dzivi skaistaku. Paliek labaks viss - gan kopigi rituali, laika pavadisana, sarunas, ari sekss. :)
Nesaprotu, ka citi dzivo gadiem ilgi un pec tam attopas, ka otru nemaz nezina. Tas pats attiecas ari uz krapsanu, ta man vienmer bijusi smaga tema; no kuras baidijos ka no uguns. Tikai tagad saprotu, ka realitate nenotiek ta, ka attiecibas ir sapratne, ciena un milestiba un otrs lec citas apskavienos. Ne, ta ir problema cilveku nerunasana vienam ar otru.
Bet protams, ka rozaini ari nav all the time, svarigi ir ari draugi, hobiji u.c. Lietas un uzskatu, ka sad un tad ir loti veseligi pagulet atseviskas gultas, stridi loti labi palidz saprast, cik otrs patiesiba ir svarigs un mils. Un ja ne stridi tad vnk laiku pa laikam der atseviski pavadit laiku, vienam bez otra, lai atkal satiekoties butu ta kaisle un velme pieskarties, parunat. 24/7 pat idealakas attiecibas atri izdeg.
14.04.2019 14:45 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
gurdiza
14.04.2019 17:27 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tev labāk patiktu bez prasībām, no sērijas "ka tik vecis blakus, vienalga kāds"?
Man jau liekas, ka te lielākajai daļai pilnīgi normālas prasības, neko TĀDU, par ko pārmest/šausmināties nemanīju

Teressa nevajag krist galējībās. Lasu diskusiju un saprotu ka ir gana adekvātu prasību, bet ir tik pat daudz pilnīgi šaubīgu prasību.
vienigais gadijums, kad nolaizu poda vaku ir ejot vanna

gurdiza oohh my ... podu vāku fetišiste ... :-D Tu laizi podu vākus? :-D:-P
14.04.2019 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Noteikti netiktos ar vīrieti kuram/kurš:
* Lieto narkotikas, ir alkoholiķis un kuram ir citi nevisai patīkami ieradumi/ atkarības;
* Vardarbīgs, agresīvs (arī pārlieku greizsidrīgs, kurš jau uzstāda noteikumus ar ko tu vari vsi nevari tikties, kur vari/ nevari iet u.tml.);
*Kādu kurš domā, ka tikai viņa viedoklis un darbības ir pareizas, tāds kurš uzskata, ka ir augstāks par citiem;
*Ar tādu, kas izturas rupji, nepieklājīgi, uzstājīgi;
*Vizuāli, nevarētu tikties ar vīrieti, kas ir īsāks par mani;
* Ja runā par materiālo pusi, tad noteikti jābūt darbam, stabiliem ienākumiem, un bez auto;
14.04.2019 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Ar auto nevis bez :-D
14.04.2019 19:30 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ar tādiem, kam ukraiņu bomži ir konkurenti darba jomā. 8-)
14.04.2019 19:47 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Ar tādiem, kam ukraiņu bomži ir konkurenti darba jomā.

Tātad tiksies ar ukraiņu bomžiem? :D
14.04.2019 20:41 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Tātad tiksies ar ukraiņu bomžiem?]
Tikai ar perspektīvajiem - tiem, kas izkonkurē nabaga bāleliņus - tad jau šiem līdz direktoriem arī nav tālu. :-D
14.04.2019 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Man pec shis diskusijas radas tikai vienas pardomas - ka var kaitinat poda vaka nenolaishana?

Es atkal drīzāk nesaprotu kā var kaitināt poda riņķa nenolaišana, bet poda vāka nenolaišana nē :-D Jo es nesaprotu kāda ir atšķirība. Man, par laimi, nav ar to jāsaskaras, bet mani noteikti kaitinātu ja būtu atstāts nenolaists vai nu poda vāks vai riņķis. Tāpēc, ka man tas liekas nehigiēniski un arī neglīti. Turklāt, var taču netīšām tur kaut kas iekrist, it īpaši, ja blakus ir kosmētikas plauktiņš, piemēram. Tak nebūtu patīkami :-D
14.04.2019 21:15 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ar prātvēderiem, kas ar savu lauku humora izjūtu, sev paši liekas ārkārtīgi smieklīgi un harizmātiski. Humors vairumā gadījumu iet roku rokā ar intelekta līmeni.
14.04.2019 21:21 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.04.2019
Te jau bija līdzīgs ieraksts, bet nu: ar tādu, kas uzskata, ka sievietes ir mājsaimnieces (jo mājas darbi jādara abiem), lielu egoistu, iedomīgu, kontrolējošu, pārgudru, tādu, kas vienmēr grib būt galvenais. Protams, noteikti arī ne ar alkoholiķi, narkomānu, vardarbīgo, sieviešu nīdēju vai BDSM piekritēju. :-)
Uzkatu, ka maksāt uz pusēm ir tikai godīgi.:-)
15.04.2019 19:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits