Ar kādiem vīriešiem netiktos?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
No tēmas “Kur atrast vīrieti?” pārlecu uz citu jautājumu par to, ar kādiem vīriešiem jūs netiktos? Vai netiktos ar tādiem, kuri ļoti ātri cenšas ievilkt gultā? Varbūt ar tādu, kas vēl dzīvo pie vecākiem un tā tālāk :-D
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu.. :-D
07.04.2019 11:40 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man blakus ir tieši tāds cilvēks kādu vēlos, bet, nu, ja būtu tagad jāizvēlas jauns, tad netiktos ar vīrieti..
*bez bērniem
*kurš netiekas ar saviem bērniem un nemaksā tiem pienācīgus uzturlīdzekļus
*kurš necienīgi runātu par bērnu māti
*bez izglītības, darba, stabiliem ienākumiem, auto, dzīvokļa
*kurš slikti, necienīgi atļautos izturēties pret mani vai maniem bērniem
*kurš nemīl dzīvniekus
*kurš nevar ne dienu bez alkohola (viens aliņš arī ir alkohols)
*kuram mūždien viss slikti, visa pasaule pret viņu, visi vainīgi
*kuram nav humora izjūtas
*kuram žēl naudas un gaida, ka visus maksājumus precīzi skaldīsim uz pusēm un katru kapeiku skaitīs līdzi
*kurš mazgājas retāk kā reizi dienā vai netīra zobus
*kuru vairākkārt pieķertu čatojam vai tml. kontaktējoties ar citām meitenēm (nu, vārdsakot, ja justu, ka kaut kas ir aiz ādas un neesmu vienīgā, kas vajadzīga, tad visu gaišu)
*kuram regulāri notiktu kaut kādas veču pasēdēšanas, čaļu vakari, tusēšanas bez otrajām pusītēm.. tādas modernas iziešanas man nav pieņemamas :-D
*kurš varētu nebrīdinot, nepaskaidrojot aiztusēties uz 24h
*kuram patiktu kritizēt manu uzvedību vai izskatu
*kurš būtu pārlieku greizsirdīgs
*kurš ir ārzemnieks
08.04.2019 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
netiktos ar tādu kam ir bērni, lai gan man pašai ir bērns
Intereses pēc - kāpēc?
Kādu pamatotu atbildi sagaidi? Tāpēc, ka skuķis dzīvo pēc dubultstandartiem. Vienas prasības sev, pavisam citas pret partneri. Vīrietis satiek vienu tādu, otru, trešo un pēc tam pašas brīnās, no kurienes rodas sievieti necienoši vīrieši.
09.04.2019 10:10 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Netiktos ar vīrieti, kurš pēc sevis labierīcībās nenolaistu poda rinķi :-D
09.04.2019 11:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
hawk - Omg, jā :-D es tevi tik ļoti labi saprotu :-D un, lai cik tas nebūtu dīvaini, tiešām tik daudz vīriešu to nedara.. kādēļ? Mani tas nereāli kaitina.:-D
09.04.2019 12:19 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
tiešām tik daudz vīriešu to nedara.. kādēļ?

Jo "Tev to riņķi vajag, nevis man. Tu arī liec".
09.04.2019 12:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Neons, nu vienkārši negribētu tādu un viss, es apzinos ka arī mani daudzi varētu izbrāķēt jo man ir bērns, bet nu es viņus nevainoju, katram savas prasības un vēlmes attiecībā uz potenciālo partneri. Dubultstandarti? Nu varbūt...un kas par to? Arī vecis ar alusvēderu nedrīkst negribēt sievieti ar lieko svaru? Visiem ir kaut kādas mazākas vai lielākas prasības un vēl absurdākas par manām un ar visu to atrod sev atbilstošu partneri....so what.
Vai arī - spēsi pieņemt vīrieti, kuram nav nekādas sajēgas bērnu audzināšanā un vispār sajēgas par vecāku lomu?...

Es neuzskatu ka sievietes jaunajam draugam, vīram ir jauzņemas vecāka loma vai jaaudzina bērns kas nav viņa un otrādi arī sievietei nebūtu jātēlo otra māte vīrieša bērnam, ja visas iesaistītās puses tā grib un tas apmierina, tad gan, lai jau. Bet būtībā tas nav tā cilvēka pienākums un tādā situācijā es arī to negaidītu no vīrieša.
Un nav jau arī tā, ka cilvēki kam pašiem nav bērni, visi kā viens neko nesajēdz no bērniem :D
09.04.2019 12:36 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.11.2017
Netiktos ar vīrieti, kurš pēc sevis labierīcībās nenolaistu poda rinķi

Ja godīgi, tad šo nekad neesmu īsti sapratusi, jo man nekad nav sagādājis grūtības nolaist to riņķi, ja vīrietis ir aizmirsis. Man kāds var izskaidrot, kāpēc tas daudzām liekas tik kaitinoši?:-D
09.04.2019 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Es neuzskatu ka sievietes jaunajam draugam, vīram ir jauzņemas vecāka loma vai jaaudzina bērns kas nav viņa un otrādi arī sievietei nebūtu jātēlo otra māte vīrieša bērnam (...) Bet būtībā tas nav tā cilvēka pienākums un tādā situācijā es arī to negaidītu no vīrieša.
Nezinu, ko Tu saproti ar bērnu audzināšanu! Gribi vai ne, bet bērns tāpat ņems piemēru no pieaugušā, neprasot nekādu atļauju.
09.04.2019 13:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Par kādu piemēru tu te īsti runā? Ja vecāka jaunais draugs draudzene nav kkādi ambāļi pajoli, dzērāji narkomāni utt, tad par kaut kādu sliktu piemēru bērnam nebūtu jauztraucas.
09.04.2019 16:49 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Hm..
Nu, protams, netiktos ar alkoholiķi vai narkomānu. Nepatīk baigie saldumiņi, kuri vairāk laika pavada pie spoguļa nekā es. Nepatīk vīrieši ar tām tizlajām miskastes maisiņu frizūrām vai citiem baigiem veidojumiem uz galvas.
Man blakus vajag ģimenes cilvēku (kāds man jau ir), tāpēc nesatiktos ar baigo tusētāju.
Nesatiktos ar kapeikpisēju un baigo kontrolētāju.
Un vēl NĒ babņikiem.
Piekrītu visam, ko Undiya uzrakstīja ;-)
09.04.2019 20:05 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Tops:
1) Dzērāji;
2) alimentu maksātāji;
3) Agresīvi, rupekļi;
4) memmes dēliņi;
5) brunču mednieki;
6) pašpasludinātie inteliģenti;
7) netīrīgi;
8) stulbi (ne vārdu krājuma tādiem, ne kā);
9) maza auguma;
10) fanātiķi (reliģija, dzelži garāžā, u.t.t.).
10.04.2019 14:13 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Netiktos ar tādu, kam:
- ir bērni (jo es vēlos, lai viss viņa brīvais laiks un uzmanība tiek man, nevis ir jādala ar kādu citu)
- uzskata, ka mājas tīrīšana un ēst gatavošana ir sievietes pienākums
- Savu nākotni redz tikai Latvijā
- Ir mājās sēdētājs, kam nepatīk ne ceļot, ne kādas citas aktivitātes ārpus mājas
- Aizraujas ar alkoholu (alus/vīna glāzi pie vakariņām par alkoholu neuzskatu)
- Tāpat negribētu pilnīgu atturībnieku, kas bēg no šampanieša glāzes jaunajā gadā vai pārmet man, kad restorānā pasūtu kokteili
- Nepatīk dzīvnieki vai ir pret tiem smaga alerģija
- Ir aprobežots un pilnībā atsakās pieņemt jebko ārpus sava nelielā redzesloka
- Daudz lamājas un ir nesavaldīgs
- Ir zems libido :D
10.04.2019 18:32 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Parsvara, ja neruna par izskatu, tad daudzu vecu uzskati par sievieti man kretine. Tadu, kurs uzskta un dzivo no padomju laika vai akmens laikmeta domasanas par sievieti, tas lomu un pienakumiem, un neredz vinu ka lidzvertigu cilveku, bet zemaku par sevi, kurai ir jaklausa viram, bez sava viedokla utt. Tadu kurs uzskata, ka sievietes pienakums ir dzemdet 3 bernus un pasai vinus audzinat, kamer pats ir noguris vai atpusas, visas bernu lietas nogrust uz sievietes pleciem. Tadu kurs uzskata, ka pie visam vina problemam ir vainigs tas, kad sieviete nedod seksu, kad vinam iegribas, jo tas ir sievas "pienakums", vienalga ka vina jutas, jo vins tacu grib. Majas uzkopsana, est taisisana utml ir sievietes pienakums un vecis majas tik lampu pieskruve, ja ta izdeg, lidz ar to vina pienakumi beidzas. Sievietes lielaka dzives jega un loma uz zemes ir apmierinat visas viriesa vajadzibas un dzemdet/izaudzinat bernu barinu, vairs vinai jegas dzive nav . Varetu turpinat vel. Un ta doma vel joprojam liels vairums musdienu lv viriesu.
10.04.2019 20:30 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018

tipisks sievietes prāts, novērojams arī iepriekšējās 5 lapās..
12.04.2019 02:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Uhh.. ja man būtu jāmeklē jauns vīrietis, tad tas būtu diezgan pagrūti. Noteikti, ka gribētu vīrieti ar jau visu gatavu - labu darbu, savu un plašu īpašumu, ar bērniem, normālu bijušo sievu, aktīvu, nedzērāju, atbildīgu. Gribētu ar bērniem, jo man pašai 2 bērni un nav vairs vēlmes pēc vēl bērniem, vismaz tuvākos 5 gadus, bet vēlāk vairs negribu, jo nebūšu nemaz tik jauna. Kādēļ visu gatavu? Jo ar savu vīru sākām savu ceļu kopā no nulles, tādēļ bīdīt vēl vienu vīrieti uz sasniegumiem nebūtu nekādas vēlmes.
12.04.2019 04:20 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Atceros sevi jauniibaa un sasmeejos,jo vienmeer teicu-nekad muuzaa es netiktos ar taadu!!!:-D
Pirmais viirs-slavens skolaa-dara visu ,ko sirds kaaro-riktiigs 'razbainieks", tajaa pasaa laikaa sirzu lauzeejs,ideaals teetis-liels pluss!!!(l)
Beigu beigaas mans tagadeejais viirietis ir tiesi taads,kuru nekad nedomaaju,ka vareetu appreceet.:-D
Balts kaa sniegs,daudz vecaaks gados,"paargudrs" daudzaas jomaas,miilaakaaa sarunu teema-politika,veseliigs dziives veids,un viss kas saistaas ar elektriibu.:-DJaa ,un loti patiik jaunas sievietes!!!!:-D
12.04.2019 04:32 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Man tieši pretēji vairumam viedokļu šeit, šķiet, ka vīrietis ar bērniem nav nekāda problēma un esmu domājusi agrāk, ka varbūt pat gribētu tā, lai būtu tāda tēva draudzene kāda manam tēvam nekad nebija. Es to redzu citāk, jo pati reiz biju tas ''vīrieša bērns'', pie tam dzīvoju pie tēva. Bet tāds viedoklis man bija, kad vēl biju brīvas dāmas statusā.
Nevienai nav jātēlo otrā māte, labāk būt labai draudzenei. Vismaz gadijumā ja vīrieša bērns ir meitene. :-)
12.04.2019 08:46 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Bet ja runa ir par vīriešiem ar kuriem netiktos, tad meitenes visu galveno jau būs nosaukušas. Īsumā es netiktos ar vīrieti, kuram ir stipri atšķirīgi uzskati paradumi no manis pašas. Piemēram, ja vīrietis nekopj sevi, iedzer vakaros, neizglīto sevi, nepatīk ceļot utml.
12.04.2019 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Parsvara, ja neruna par izskatu, tad daudzu vecu uzskati par sievieti man kretine. Tadu, kurs uzskta un dzivo no padomju laika vai akmens laikmeta domasanas par sievieti, tas lomu un pienakumiem, un neredz vinu ka lidzvertigu cilveku, bet zemaku par sevi, kurai ir jaklausa viram, bez sava viedokla utt.
Te ir dažas diskusijas, kas rada pretēju iespaidu. Proti, sievietes ar putām uz lūpām cīnās, lai nebūtu līdzvēŗtīgas vīrietim.
12.04.2019 10:38 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Tās meitenes, kuras negatīvi izsakās par LV vīiriešiem- kura tautība tādā ziņā ir laba?
12.04.2019 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits