Ar kādiem vīriešiem netiktos?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
No tēmas “Kur atrast vīrieti?” pārlecu uz citu jautājumu par to, ar kādiem vīriešiem jūs netiktos? Vai netiktos ar tādiem, kuri ļoti ātri cenšas ievilkt gultā? Varbūt ar tādu, kas vēl dzīvo pie vecākiem un tā tālāk :-D
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu.. :-D
07.04.2019 11:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Skatoties kāda ir tā vecuma kategorija, jo tomēr prasības dažādās vecuma grupās var būt dažādas...
Ja runa būtu par manu vecuma kategoriju, tad netiktos ar vīrieti, kurš:
- nekad nav bijis precējies;
- bez bērniem (man pašai ir 3 bērni un vīrietis, kuram nav tāda veida pieredzes var radīt nevēlamas situācijas/saspringumu mūsu attiecībās);
- bez pastāvīgas darbavietas, bez augstākās izglītības un bez vēlmes attīstīties karjerā;
- skopulis;
- greizsirdīgs kontrolētājs;
- dažu noteiktu tautību/rasu pārstāvis;
- reliģiozs fanātiķis (vienīgā reliģija, kas man liktos pieņemama - kristietība, bet atkal - ne fanātisks katolicisms, piemēram);
- pārlieku aktīvs soc.tīklos;
- narciss un izteikts smukulītis, kurš ieciklējies uz savu ārieni;
- bez labas humora izjūtas;
- ar depresiju vai VD sirgstošs;
- pīpētājs un alus dzērājs - man nav pieņemamas pat dažas pudeles šīs dziras vakarā un smirdoša mute;
- melis un cilvēks uz kuru nevar paļauties;
- pārlieku neatkarīgs - kurš nevar ne piezvanīt man, ne atbildēt uz maniem zvaniem, ne pateikt cikos būs mājās vai kurp dosies, jo ir mūžīgie "pārāk aizņemts","nedzirdēja zvanu", "telefons nebija pa rokai", "izlādējās baterija", "dabrā nevar runāt" u.tml.;
- ar mašīnu un ar savu īpašumu.
07.04.2019 20:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ups - pēdējais punkts nepareizi noformulēts:
- bez mašīnas un bez sava īpašuma.
07.04.2019 20:25 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Pa lielam izskatās, ka visām šeit der viens vīrieša tips ar +- dažādām niansēm :-D:-D
07.04.2019 20:31 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Varu iedomaties, kada butu sieviesu reakcija, ja viriesi tadas prasibas izvirzitu:-D
Noteikti svariga iekare un intima saskana. Ari nespetu uztvert nopietni, ja balsotu par paris partijam velesanas.
07.04.2019 20:56 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Ja vīrietim nav prasību pret sievieti - ko vēlas redzēt blakus, tad nahuj tādu vīrieti? :-D tas ir normāli, ka vēlamies sev blakus redzēt - tādu un tādu cilvēku.
Un ja godīgi - šeit nebija nevienas prasības, kas būtu anormāli reta vai pārāk piekasiga - pilnīgi to pašu, var vērst arī pret sievietēm.
07.04.2019 21:05 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ar sev nesaistišiem. Vienalga no kuras puses skatoties.
07.04.2019 21:39 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Nespētu tikties ar vīrieti, kurš savu sievieti uzskata par personīgo pavāru/mājkalpotāju, tādam vajag mammīti, ne sievieti.
Un, runājot par mammītēm, nespētu būt kopā ar vīrieti, kas nav pārgriezis nabas saiti. Man neliktos pieņemami, ja attiecībās figurē arī viņa vecāki. Cieņa un mīlestība pret saviem vecākiem ir viens, bet tie, kas katru dienu sazvanās ar māti, bez maz vai visā ar vecākiem konsultējas - nē, paldies.
07.04.2019 22:09 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Njā, palasot komentārus, savam iepriekšējam sarakstam pievieno vēl šo:
- sieviešu nolicējus es neciešu kā sugu, sākot ar tiem, kuriem "besī tās bābas", beidzot ar tiem, kuri pasaka man kaut no sērijas "nu ko tu vari saprast no radatoriem? tu taču esi sieviete!". Es uzskatu, ka šāds izteikums ir ļoti pazemojošs. Bet šie objekti parasti pirmie mani neiztur, kad pajautāju, kā viņam šķiet, vai manai mašīnai ir viens vai divi termostati. Vai viņš zina, pēc cik km jāmaina eļļa automātiskajā ātrumkārbā. Vai viņš zina, kādā slīpumā jābūt kanalizācijas trubām un kā to noteikt. Parasti saruna neturpinās. :-D nekāda :-D
- kuri rupji lamājas un spļaudās. Var šad tad, retu reizi pateikt kādu sulīgāku vārdu, es arī to daru, bet ne jau ikdienas runā un ne jau tos trīsstāvīgos. Nav OK, ja tā ir norma ikdienas runā.
- čīkstuļi, kuriem viss vienmēr ir slikti, valstī viss ir slikti, valsts par mani nerūpējas, un tik čīkst, un čīkst.
- vīrietis, kurš visiem ir parādā. Ir tāda kategorija. Bankas un līzingu kantori vairs kredītus nedod. Ir aizņēmies no visiem saviem draugiem ,radiem utt
07.04.2019 22:25 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
alkoholiķi, narkomānu, azartspēļu atkarīgo, tādu kas melo, mētā kruto no sevis, babņiku, pārgudro, kontrolētāju utt.
sķirteni ar bērniem
ar nekoptu , bet netiktos arī ar tādu kas pārāk sevi kopj, izskatās un uzvedās kā caca.
ar tādu kam ir liekais svars, bārda, gari mati, pliks pauris vai ir brilles.
ar veģetārieti.
08.04.2019 00:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man šķiet, ka man būtu vieglāk nosaukt ar kādiem tiktos, nekā ar kādiem netiktos. :D
Bet labi, tas kas pirmais nāk prātā... Noteikti netiktos ar vīrieti, kurš:
- ir alkohola, azartspēļu, narkotiku (jā, arī ar zālītes pīpmani netiktos) atkarīgais (izņēmums ir smēķēšana);
- ar higiēnu ir uz "jūs", ir ar lieko svaru, nav savs stils un individualitāte;
- ir reliģiozs;
- nav sava dzīvesvieta, auto, ir finansiāli nestabils (piebildīšu, ka runāju par vīriešiem vecumā no 30 uz augšu);
- ir agresīvs, rupjš;
- ir rasists, homofobs (šādiem tipiem nē un vēlreiz nē!);
- plāno ģimeni, bērnus (jo tad mums vienkārši nesakristu domas šajā jautājumā);
- ir pārāk greizsirdīgs, mīl kontrolēt;
- ir konservatīvs, aizspriedumains, nepieņem visu citādo;
- ir latvietis (izklausās amizanti, bet man vienmēr bijis svarīgi, lai vīrietis nāk no citas valsts, citas kultūras, runā citā valodā. Nekad nav bijusi vēlme tikties ar latvieti).
Vēl jau ir daudz kas, ko varētu piebilst, bet šis ir tas svarīgākais.
08.04.2019 00:43 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Alholiķi, narkomāni tie jau ir pašsaprotami ka nē.
Tad vēl tādi kuriem mašīna ir svarīgāka par visu un kuri var runāt tikai par vienu tēmu.
Man nav svarīgi lai pelna vairāk kā es, bet lai dod savu daļu kopdzīvē.
Netikotos ar krievu vai kādas citas valsts pārstāvi.
Ar tādu kuram katru dienu zvana mamma un ir mammas dēliņš. :-D
08.04.2019 11:22 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Par laimi otras puses meklējumi nav aktuāli, taču vispārīgi raugoties netiktos ar vīrieti ar atkarību problēmām; vienalga, vai tās ir azartspēles, alkohols vai narkotikas (t.sk. zālīte). Arī ikvakara aliņa dzeršana man nav pieņemama. Tāpat netiktos ar vīrieti, kurš ir vardarbīgs, agresīvs, rupjš, neinteliģents, kurš neciena savu un manu ģimeni un līdzcilvēkus, citas rases un reliģijas pārstāvjiem, narcisu, babņiķu, vīrieti, ar kuru man ir atšķirīgas dzīves pamatvērtības un uzskati fundamentālos jautājumos, arī ar vīrieti, kurš pelna iztiku noziedzīgā veidā.
08.04.2019 11:55 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.11.2017
Gan jau ar laiku manas prasības pret vīrieti mainīsies, jo noteikti 20 gados un 40 gados tie kritēriji ir ļoti atšķirīgi. Bet uz šo brīdi neesmu gatava tikties ar vīrieti, ja:
*ir manā vecumā/jaunāks par mani
*bez autovadītāja apliecības. Mašīna nav tik būtiska, bet liekas dīvaini, ja vīrietis savos 22+ gados nav saņēmies un joprojām nolicis tiesības
*nav pietiekami motivējošs. Man ir svarīgi, lai cilvēks, kurš ir man blakus mani motivē. Lai mani motivē vairāk kaut ko darīt, kaut ko apgūt. Senāk attiecībās nebiju tam īsti pievērsusi uzmanību, bet ar tagadējo draugu jūtos supermotivēta, un tagad šis punkts liekas īpaši svarīgs. Pie šī punkta, laikam, varētu pielikt klāt arī to, ka svarīgi, lai vīrietis mani maksimāli atbalsta.
*bez izglītības
*tālākā nākotnē neplāno bērnus un kāzas
*grib visu maksāt uz pusēm/negrib uzņemties lielāko daļu no "mamuta nesēja lomas"
*nesociāls, bez draugiem. Esmu diezgan komunikabls un atvērts cilvēks, tāpēc svarīgi, lai partnerim ir forši draugi, lai viņam ir labas socializēšanās spējas. Un, manuprāt, draugu loks ir kaut kāda veida rādītājs, vai cilvēks ir komunikabls un vai cilvēki vispār grib ar viņu kontaktēties
*draugi ir pirmajā vietā. Šis punkts būtu otra galējība iepriekšējam punktam, bet neveidotu attiecības ar vīrieti, kurš no sākuma saplāno laiku ar saviem draugiem, un tikai tad ar mani.
*"pakļāvīgs". Ciest nevaru vīriešus, kuri ir "viegli noliekami zem tupeles". Man ir svarīgi, lai vīrietis ģimenē ir galvenais. (Protams, nerunāju par galējībām, kur sievietei nav nekādas teikšanas).:-D
*bez humora izjūtas
Protams, ir arī citas īpašības, kuras galīgi nav pieņemamas (alkohola atkarība, rokas/balss pacelšana, higiēnas normas, iepriekš pieminētais "babņiks", skops, bez mērķiem dzīvē, kontrolējošs, super reliģiozs), bet tas liekas pašsaprotami. :-D
08.04.2019 13:37 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tādus palagus raksta psc
08.04.2019 14:22 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Netikotos ar krievu

WTF? 0.o
08.04.2019 14:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2019
Gribētu zināt ar kādām sievietēm netiktos vīrieši.
08.04.2019 16:21 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Gribētu zināt ar kādām sievietēm netiktos vīrieši.

Ar resnām un neglītām
08.04.2019 16:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Te jau būtībā viss ir uzskaitīts citos komentāros...tik no sevis varu piebilst, ka netiktos ar tādu kam ir bērni, lai gan man pašai ir bērns :D
Bet šis paldies dievam nav aktuāli un nekad arī vairs nebūs :D
08.04.2019 17:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018

Gribētu zināt ar kādām sievietēm netiktos vīrieši.

Par citiem vīriešiem nezinu, bet tekošajā brīdī, ja būtu brīvs, neveidotu attiecības ar sievieti, kura (kurai):
- trūkst inteliģences, ir aprobežota uzskatos (formālā izglītība man nav svarīga);
- ir izteikti uz karjeru orientēta;
- nesaprātīgi tērē naudu un grib dzīvot uz mana rēķina;
- kategoriski nevēlas bērnus;
- ir pārmērīgs pašvērtējums;
- vēlas kontrolēt gan manus, gan kopīgos lēmumus (tai skaitā finanšu);
- neatbilst manai vizuālajai gaumei (kurai ar skaituma etaloniem nav nekāda sakara, man vai nu sieviete vizuāli patīk vai arī nē);
- vēlas, lai es pildu "mamuta nesēja" lomu, ja tam nav racionāls pamats (liela ienākumu starpība, BKA, kādi citi iemesli);
- nepamatoti pārmet/nicina mani par kādām manām nepilnībām, pašreizējo izaugsmi;
- ar mani nesaskan kādi citi uzskati, kur beigās nevar iziet uz kompromisu;
- ir alkoholiķe, narkomāne, neievēro personīgo higiēnu, utt.
08.04.2019 18:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..netiktos ar tādu kam ir bērni, lai gan man pašai ir bērns.

Intereses pēc - kāpēc? Uzskati, ka būs normāli jaunajās attiecībās, ka tu tiksies ar savu ex, lai kopīgais bērns tiktu pie tēva uzmanības, saņemsi alimentus un kontaktēsies ar ex visādu ar bērnu saistītu jautājumu risināšanai, bet nevari pieņemt, ka jaunajam vīrietim arī ir līdzīga situācija?...
Vai arī - spēsi pieņemt vīrieti, kuram nav nekādas sajēgas bērnu audzināšanā un vispār sajēgas par vecāku lomu?...
08.04.2019 18:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits