Ar kādiem vīriešiem netiktos?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
No tēmas “Kur atrast vīrieti?” pārlecu uz citu jautājumu par to, ar kādiem vīriešiem jūs netiktos? Vai netiktos ar tādiem, kuri ļoti ātri cenšas ievilkt gultā? Varbūt ar tādu, kas vēl dzīvo pie vecākiem un tā tālāk :-D
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu.. :-D
07.04.2019 11:40 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Lielāko daļu te jau uzskaitīja.
- ar dumju. ar tādu, ar kuru nav par ko parunāt.
- ar alkoholiķi/narkomānu/azartspēļu atkarīgo, un te es nedomāju pāris alus vakarā vai ka ir izmēģinājis zāli, bet gan tiešām trakus variantus
- ar smēķētāju nē. Neciešu cigarešu smaku
- šķirtenis ar bērniem
- ar bezdarbnieku
- tādu, kas dzīvo pie vecākiem
- tādu, kuram nav autovadītāja apliecības. mašīna var arī nebūt.
- fanātiķi kaut kādā jomā - pārlieku reliģiozu, tādu, kurš visu brīvo laiku tikai sporto, pārliecinātu, fanātisku vegānu vai alkohola atturībnieku (ja man par to nestu smadzenes), utt.
- ar nabadzīgu domāšanu, kuram viss vienmēr dārgi, lieki un nevajadzīgi
- draugatkarīgo, kurš visas brīvdienas vēlas pavadīt tikai ar draugiem un ballītēs
- memmīti, kurš visas brīvdienas un atvaļinājumus "palīdz mammai"
- cilvēku-pārmetumu, kuram visu laiku šķiet, ka es visu daru ne tā, ne to velku, ne tā gatavoju, ne tā izskatos, ne tā uzvedos.
07.04.2019 15:31 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Tweek - kāpēc netiktos ar šķirteni ar bērniem? vai tiktos ar šķirteni bez bērniem? :)
07.04.2019 15:32 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Ar nekoptu izskatu - liekais svars, gari mati un viss pārējais.
Tas, kurš nevarētu atbildēt uz jautājumu “ Kādu Tu redzi savu dzīvi pēc 10 gadiem?”
Ir autovadītaja apliecība. Mašīna var nebūt, bet lai zin, kas ir mašīna vismaz.
Noteikti ir izglītība vai studē.
Lai nav starpmums liela finansiālā starpība - ne vairāk, ne mazāk.
Noteikti ar pieredzi. Nesaprotu šos - man ir 30 un man nav bijis sekss :-D protams, ne babņiku, bet lai zin, kā lietas notiek.
Lai nav BDSM piekritējs.
Lai māk gatavot - man tas ir ļoti svarīgi :-D lai vienmēr var atrast pats savas zeķes un, lai nolaiž poda vāku.
Lai ir pieklājīgs un rūpīgs - durvis atver ( arī mašīnā ), mēteli uzvelk un manai mammai dāvina ziedus :-D
07.04.2019 15:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Interesanti par tiem šķirteņiem ar bērniem. Nekad tā neesmu aizdomājusies un tādu variantu pieļāvusi, bet liekas ka vieglāk ir tikties ar vīrieti kuram ir bērni, nekā vīrietim ar sievieti kurai ir bērni..tā teikt “vīriešu atlaides” :-D lai cik muļķīgi tas neizklausītos. Protams, viss atkarīgs no tā kā un kāpēc šķīries, kāda ir bijusī un kāda vispār ir viņa kā tēva loma. Kas ir tas iemesls kāpēc jūs netiktos? Jo liekas bezatbildīgi (nav rādītājs)? Vai bail, ka vairāk bērnu negribēs?
Es gan arī negribētu vīrieti ar bērniem, bet tāpēc, ka esmu diezgan egoistiska un man būtu grūti sadzīvot ar to, ka vīrietis ir ģimeni jau izveidojis pirms manis..(nu vismaz mēģinājis to darīt) :-|
07.04.2019 15:38 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
manai mammai dāvina ziedus

iespējams, dīvainākā prasība pret vīrieti, kādu jebkad esmu dzirdējusi :-D
Tepat lilit formuā daudzas atzīst, ka vīrieši viņām nedāvina ziedus, kur nu vēl mammai.
07.04.2019 15:39 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Netiktos ar vīrieti, kuram ir bērni no citas, jo pastāv tikai 2 varianti - vai nu viņš tiekas ar bērniem un rūpējas, vai netiekas un nerūpējas. Ja tiekas un rūpējas - negribētu dalīt savu vīrieti un viņa laiku ar viņa bērniem, esmu egoistiska maita. Ja nerūpējas - uzskatu tādu vīrieti par bezatbildīgu. Ja pašai būtu bērni, tad būtu citādi.
07.04.2019 15:42 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
DatuSubjekts - mani bijušie dāvināja manai mammai ziedus..tiesa- svētkos! 8.marts, dz.d utt..un nejau tāpēc, ka es teicu “nopērc manai mammai dzd ziedus” :-D tas ir ĻOTI PATĪKAMS ŽESTS (l) tātad mīl un ciena ne tikai mani, bet arī manu ģimeni.
07.04.2019 15:44 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Es uzskatu dāvināt ziedus - meitenes/sievas mātei ir ok, un pat vajag. ( ja vien mātei tas patīk )
Uz visiem svētkiem - noteikti manējais dāvina. Un arī manā dzimšanas dienā, bija aizbraucis pie manas mammas un uzdāvinājis pušķi ar tekstu “ Šī ir arī Jūsu svētki - bez jums, man nebūtu viņas “ un tas ir sasodīti jauki. Arī, kad braucam ciemos - pats nopērk kādus ziedus, kūciņu vai kādu sīkumu. ( atšķirībā, cik sen neesam bijuši ciemos ) Un to viņš dara pats - es nelieku :-D atceros, kad pirmo reizi dāvināja, biju ļoti pārsteigta par tādu žestu ( Kas protams ļoti arī patika manai mammai )
07.04.2019 15:46 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
kāpēc netiktos ar šķirteni ar bērniem?

Esmu laikam pēc dabas greizsirdīga vai arī egoiste vai vienkārši neuzticos cilvēkiem un nevarētu pieņemt faktu, ka manam vīrietim būtu paralēlā dzīve, kurā neietilpstu es.
Plus vēl ja ir kopējs budžets, tad no mūsu kopējā budžeta būtu jāskaita nauda alimentiem, jāierodas uz bērna svētkiem, tātad jāsatiek arī iepriekšējā sieva. Un zinu gadījumus no dzīves, kad sieva, kura palikusi viena ar bērnu cenšas dabūt atpakaļ vīrieti un izšķirt jaunās attiecības. Kāpēc gan vajadzētu liekas problēmas? :-D
07.04.2019 16:08 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Par škirteņiem ar bērniem runājot.. Es neesmu egoiste un greizsirdiga, bet man ir grūti uzticēties cilvēkiem, it sevišķi, ja vīrietis jau vienreiz ir devis lielo jāvārdu citai.
07.04.2019 18:04 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Netiktos ar:
-resnu;
-noteiktu tautību vai reliģiju pārstāvjiem;
-tādu, kam patīk nolikt un pazemot sievietes (''visas maukas, golddigeres utt'');
-kam lielākā laime dzīvē ir uztīt kāsi;
-brīvo laiku lielākoties pavada pie datora, vai var stundām ilgi spēlēt datorspēles;
-skopuli, kapeiku pisēju, it īpaši, ja patīk taupīt uz savu sievieti (t.i. aizmirsti par dāvanām, kino, interjera priekšmetiem, labu vīnu, vakariņām restorānā utt. Vienmēr būs ''dārgi un nevajajdzīgi'' īpašā dienā uzdāvināt ziedus un aiziet uz restorānu, jo sieviete taču var uztaisīt vakariņas un pēc tam atsūkāt - būs daudz romantiskāk un īstāk! Viņam gan netrūks nauda kāsim, datorspēlei vai kaut kādam bembja pričendālim).
07.04.2019 18:12 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
iisi un konkreeti , ar kuru nav pa celam. Tas noziimee nav liidziigs dziives veids, intereses un prioritaates.
Manupraat liels liels red flag narcisiem, dusmaholikiem, alkohola lieotaajiem un dailrunaataajiem.
07.04.2019 18:18 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
SALOMEJA +++ :-P
07.04.2019 18:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Un vēl man nosit apetīti džeki kas fočē sevi spogulii..nu jeibogu:-D sporta klubā likās tik foršs un izskatīgs vīrietis, uzgāju viņu instagrammā , a tur - katra 5. Bilde ir selfijs spogulī...:-D
07.04.2019 18:38 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Par spoguļbildēm.. vispār es nezinu, kādēļ - bet man tā nepatik tie čaļi, kuri ved aktīvi sociālo tīklu dzīvi :-D no sērijas - iečekojas, kur ēd brokastis, uztaisa bildi un vēl ieraksta story video, lai visiem izdevusies diena.. :-D man grūti uztver nopietni čali - blogeri :-D
07.04.2019 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Ja tā padomā, tad tiešām ir ļoti daudz lietu, kas man nebūtu pieņemamas vīrietī. Protams, lielākā daļa šeit minētās, it īpaši šis
- ar sieviešu nolicējiem. Tas ir tā, ja daudz un dikti, piem, fb dalītos ar jokiem par sievietēm kā golddigerēm, palaistuvēm, zāģētājām un arī izteiktos tā par sievietēm. Tā tad, nabaga sieviešu apbižotie vīrieši.
- ar nabadzīgo domāšanu, viss vienmēr ir “par dārgu” , “nevajadzīgs”, “var iztikt” utt.
, tāpat nepatīk skopuļi, narcisi; tie, kas liek savus selfijus soctīklos, it īpaši puskailus, vīrieši ar bērniem. Vēl nekad netiktos ar vīrieti bez humora izjūtas. Un vēl atcerējos - pilnīgs nē būtu vīrietim, kurš spēj iziet ārpus mājas treniņbiksēs, pat, ja tas būtu tikai tuvējais piemājas veikals, diezgan bieži tādus redzu un vienkārši nesaprotu, manuprāt šausmīgi izskatās.
07.04.2019 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu..

Nuu, es gan nesaprotu kā to var nepamanīt, manuprāt tas ir redzams uzreiz. Tik bieži skatos uz sievietēm, kas samīlējušās babņikā (kā man riebjas šis vārds) un svēti tic, ka viņas viņam vienīgās un viņš jau nu nekad mūžā nekrāptu, lai gan jau pa gabalu redzams, ka viņam ar vienu ir krietni par maz. Nu tiešām - kā var to neredzēt? Ir tak tik daudz pazīmju, kas par to liecina.
07.04.2019 19:44 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Netiktos ar tādu, kas
-smēķē;
-lieto lamu vārdus;
-ir agresīvs;
-vienmēr sūdzās par to, cik viss un visi pret viņu ir slikti (pieredze ar tādu).
-Man ļoti nepatīk vīrieši, kas uzskata, ka sievietes ir vājas un pašas nespēj neko izdarīt, t. i. es netiktos ar tādu, kurš domātu, ka vīrieši ir pārāki par sievietēm :-D
-netiktos arī ar skopuli un vīrieti, kas uzskata, ka ēst gatavošana un visi uzkopšanas darbi mājās jāveic tikai sievietei.
-netiktos ar pārlieku greizsirdīgu vai kontrolējošu, kuram vienmēr jāzina ar ko un PAR ko es runāju pa telefonu un sarakstos (šausmīga pieredze ar tādu cilvēku, fuj fuj fuj);
-tiktos tikai ar džentlmeni kaut minimālās robežās (ir baigi jauki, kad vīrietis atver durvis);
-netiktos ar vīrieti, kurš attiecību sākumā visu vēlētos ļoti sasteigt, jo pieredze un nostāsti liek secināt, ka šādi vīrieši parasti nav uzticami un/vai savu īsto ''es'' sāk parādīt tikai pēc tam, kad ir izveidojuši stabilas attiecības :-D
07.04.2019 19:51 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Netiktos ar šadiem, kas :
Neizglītotu. Jābūt izglītībai
1. Lieto pārmēŗīgi (aizraujas ar alkoholu), psihotropām vielām, smēķē;
2. Dzīvo mammas pakrūtē un ir mīkstpēdiņš;
3. Nestrādā (slīmestu) ;
4. Nesabiedrisku, anti -sociālu ( mājās tupētāju);
5. skopuli;
6. Egoistu, narcisu;
7. Meitu ģēģeri;
8. Agresīvu un greizsirdīgu;
9. Tādu, kas neprot sevi kopt.
10.Reliģioziem;
11.Čīkstuli ( vissirslikti.lv);
12. Tāds kurš nav saimniecisks un rokas aug no pēcpuses;
07.04.2019 19:52 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Ak, jā, es aizmirsu pierakstīt- man arī reliģiozs būtu uzreiz nē :-D
07.04.2019 19:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits