Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzības meklējumos

 
Reitings 1
Reģ: 05.04.2019
Sveikas,dāmas!
Tā nu dzīvē ir iegrozījies,ka gadiem ejot esmu pazaudējusi savas draudzenes. Kāda aizprecējusies prom. Kādai bērns piedzimis-līdz ar to laiks draudzībai nav. Ar kādu vienkārši vairs vairs nebija pa ceļam.
Man ir 30, bērnu nav, neesmu precējusies,bet ir dzīvesbiedrs.
Strādāju,kā jau visi- vai vismaz lielākā daļa, no 9:00-18:00. Pusdienu pārtraukums 1h.
Esmu atsaucīga,pašaizliedzīga, uzticama,draudzīga, atvērta, ar humora izjūtu arī viss kārtībā. Pļāpāt ar mani var par pilniiiiiiigi visu. Tiešām- par visu. Arī watsapaa varu sist klačas par dzīvi.
Priekšroku vairak dodu,kino, kādam veikalam apmeklējumam reizi pa reizei,vīna glāzei,vai pusdienām/vakariņām kādā foršā vietiņā.
Ja esi līdzīgā situācijā kā es,tad nekautrējies. Dod zināt!
Ir taču lietas,kuras tikai mēs sievietes viena ar otru saprotam. Džeki nesapratīs
05.04.2019 22:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Neizklausies interesants cilvēks- kino, alko, šopings, ēšana. Šopings ar draudzeni- kam vispār tādu vajag? Lai ieraugot blūzīti, kas patīk abām, būtu jālozē, kura pirks? :D Vai jāuzklausa replikas- un tu tiešām to vilksi?! (īpaši, ja draudzenei ir šaura apģērba komforta zona, piemēram, tikai kleitas vai tikai džinsi ar kedām).
05.04.2019 22:57 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Sveikas,dāmas!

Šeit apgrozās arī kungi. ;-)
Strādāju,kā jau visi- vai vismaz lielākā daļa, no 9:00-18:00. Pusdienu pārtraukums 1h.

Nu nez nez, ja Tev pusdienu pārtraukums ir 1. stunda, tad dabūt labu draudzeni būs grūti, jo tieši darba pūsdienu pārtraukuma ilgums ir viens no noteicošiem faktoriem draudzenes dabūšanas procesā. :-D
Pļāpāt ar mani var par pilniiiiiiigi visu. Tiešām- par visu.

Tiešām par visu, esi par to pārliecināta?
Neizklausies interesants cilvēks- kino, alko, šopings, ēšana.

Viedā Minka da labi, puse foruma dūdu dzīvo pēc tādas shēmas. :-P
05.04.2019 23:04 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pilnīgi visu. kā ar kvantu fiziku? ;p tak kaut relativitātes teoriju?
05.04.2019 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks normāli uzrakstīja, bet te, kā parasti, piekasās :-D
06.04.2019 07:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Autorei - ir ļoooti gara diskusija, kur meklē draudzenes, pašķirsti lapas- varbūt kāda uzrunā un uzraksti, lai sadraudzētos!
06.04.2019 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits