Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par daudz visa?

 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kā ir ar jums - nododat meitenes, kas lieto daudz makeup, liek klāt skropstas, audzē klāt nagus, galvās špricē botoksu matiem, taisa permantēto, kājām gēls - tā teikt pataisa sevi par lellēm ar pieaudzētiem matiem un visu ko vien var?;-)
Vai jums tas ir pieņemami, pašas daudz ko tādu izmantojat?;-)
Ir redzēts daudz, ka visu ko vien var pieaudzē, tad tas ataug un nolūst un paskats ir briesmīgs. Ka izkrīt dažas skropstas, atlūzt nagi, matiem rēgojas, ka viņi pieaudzēti? :-DVai man vienai tas šķiet pretīgi?
04.04.2019 23:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man ir minimalisms! Foto, dokumenti svarigi
Parejo lidinu ara bez zelastibas. Ari drebes vai tehniku kas saplist. (l)
04.04.2019 23:14 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Man ir tā, ka netraucē, ka citi to dara, bet pati esi negribētu būt tāda... hmmm... viena no copy/paste:-D ja ir viss kopā un daudz, tad šķiet diezgan vulgāri. Man pašai nav nekā no tā, ko minēji, bet tas laikam tāpēc, ka pati par sevi esmu diezgan izteiksmīga:-D Ja būtu gaišas un retas uzacis, tad gan jau gribētu permanento. Skropstas 1x dzīvē ir bijušas pieaudzētas, un vairāk tiešām negribu, jo briesmīgi, kad sāk izkrist. Nagus arī nelieku, jo pašai savi pietiekami labi. Jo vecāka kļūstu, jo vairāk novērtēju dabisko skaistumu un necenšos baigi sevi uztjūnēt:-D
04.04.2019 23:14 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Rīdziniece laikam slikti notēmēja ar komentāru un netrāpīja īstajā diskusijā :-D:-D:-D
04.04.2019 23:16 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Vienkārši ir redzēts, ka meitene visas procedūras darījusi pirms mēneša :-DKā tas viss izskatās tagad ir skaidrs un tēlo no sevis dāmu, kas baigi kopj sevi utt:-D
04.04.2019 23:16 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Visu iepriekšminēto, ja labi uztaisīts un laicīgi atjaunots, nemaz nemanīsi, nu, izņemot manikīru un pedikīru ar gēlu/gēllaku, bet kas vainas uzlakotiem nagiem?
Bezgaumīgi var uztaisīt visu, un izskatīties nesakopti var arī tāpat, bet pašām procedūrām neredzu vainu.
04.04.2019 23:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Jā, tas viss prasa regulāru uzturēšanu/atjaunošanu, un traki, kad pēc mēneša nekas nav darīts, bet tēlo dāmu :-D Man būtu slinkums skraidīt tik bieži pie manikīra, utt., un visu laiku par to domāt. Man pat uz solāriju slinkums iet (āā, nu man vienīgais ir solārijs - saprāta robežās:-D), kur nu vēl sēdēt pāris h, kamēr man liek nagus vai skropstas:-D
04.04.2019 23:20 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man šķiet smieklīgi, ka gandrīz visām tagad uzacis vienādas. Bet ja nopietni, tad reizēm aizdomājos, vai maz meitenes nojauš, ka gan tās mākslīgi pieaudzētās skropstas, gan lielai daļai arī zīmētās uzacis pa gabalu var redzēt, ka nav dabiskas. Lai jau katra dzīvo kā grib, bet ja reiz par šo ir diskusija, tad esmu par to, lai tad tas mākslīgais skaistums ir tāds neuzkrītošs.
04.04.2019 23:28 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nu katra sieviete taču vēlas būt skaista. Ja no dabas kaut kas nav dots gana labs, kaut vai tie paši nagi, mati, vai skropstas, tad neredzu nekā briesmīga tajā, ka tas tiek papildināts mākslīgi. Prasmīgi meistari to visu var uztaisīt ļoti gaumīgi un glīti. Man nekā pieaudzēta nav, jo tajā mākslīgajā skaistumā tomēr aiziet kaudze naudas un katru mēnesi vai pat biežāk visu atjaunot es vienkārši nevarētu atļauties.
04.04.2019 23:33 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nesen sociālajos tīklos bija bilde ielikta, kur piecas fotogrāfijas - piecas dažādas meitenes, kas ir sievas bagātiem vīriešiem.. visas vienādas, bija pat strīdi, ka tas ir fake - un tā ir viena meitene, bet izrādas, ka hops! Visas vienkārši ir tik līdzīgas, ka pati māte neatpazītu :-D
Es atbalstu - to sevis kopšanu, ja Tu paliec individuāla, neviss ejot pa ielu šķiet, ka viena un tā pati čikse rēgojas :-D arī plastiskās operācijas varētu būt ok, daudzos gadījumos - bet kad visas tādas, ar vienādam krūtīm, dibeniem, 2m matiem un skropstām, uzacis, kas dzīvo atsevišķu dzīvi un tulit uzlidos gaisā un tad - ādas bikses, špiļkas un kažoks, :-D
04.04.2019 23:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nevienu nenosodu, drīzāk var teikt, ka dažas sievietes vienkārši nesaprotu. Nē, protams, ja sieviete sevi kopj, māk skaisti un gaumīgi visu saskaņot kopā, tad man tiešām vienalga par to vai skropstas, mati un nagi ir mākslīgi vai nē. Es vairāk runāju par tām, kuras savā izskatā visu pārspīlē tik ļoti, ka beigu beigās sieviete sāk izskatīties pēc baisas, atbaidoša paskata plastmasas lelles. Nu, aptuveni kā šajā video pēdējā viešņa 30:35 minūtē:
https://www.youtube.com/watch?v=DrB73eAykKw
04.04.2019 23:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Galvā nekādu botoksu matiem nešpricē. Par botoksu matiem sauc speciālu atveseļojošu masku. Un vēl - kas ir permantētais?... :-D Bet nu tas tā... Man netraucē, ja sieviete sevi šādā veidā “uzlabo”, ja vien tas tiek darīts gaumīgi un estētiski. Kosmētikas tonna uz sejas pēc pilnas programmas, bet neprofesionāli (un vēl uz pumpām), nenormāli biezas un garas mākslīgi pieaudzētas skropstas, kurām jau sen nepieciešama korekcija, uzkasīti, salakoti kā pagadās, sasprausti nevīžīgi pieaudzētie un jau ataugušie mati, jau 2 mēnešus neveikta nagu korekcija (daži nagi jau nolūzuši), nepareizi uztetovētas uzacis un sapumpēts botoks lūpās par daudz - tam visam ir vienādības zīme ar sievieti, kura vnk neseko savai higiēnai un nekopj sevi vispār. Tās vnk ir divas galējības. Normāli - sievietes sevi parasti kopj un seko, lai ārējais izskats ir kārtīgs un piedienīgs. Ja nedaudz nokavēta kāda skaistumkopšanas procedūra - tas tā nekrīt acīs, kā mūžīgi nekopts paskats ar vai bez tjūninga.
04.04.2019 23:48 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
@donata viss ir skaisti, neesmu īpaši pret to visu, bet tas, ka pieaudzē un ataug tā, ka var no tāluma redzēt. Drīzāk tas šķiet briesmīgi, kopumā viss ir ok, ja laikā atjauno, nevis puse skropstas izkrīt, 3 nagi nolūst. Drīzāk šī sajūta, kāpēc tā tiek darīts? Meitenes domā, ka to nepamana? Laika nav? Naudas?
05.04.2019 00:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nevīžība, slinkums, pofigisms...
Es pati neesmu perfekta, bet nejūtos savā ādā, ja piemēram nags nolūp vai nolūzt :-D traģēdija :-D
05.04.2019 00:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Visuzkrītošāk šķiet ataugušas matu saknes un gēla nagi pēc 2.5-3 un vairāk nedēļām (vairumam mūžīgi atauguši nagi, jo reāli koptam manikīram gēls būtu jāatjauno ne retāk kā 1-1.5 nedēļās). Neestētiski.
05.04.2019 02:54 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pati nedaru neko no tā,nesaista. nagus tikai ar parasto laku lakoju, jo ļoti nepatīk, kā izskatās attauguši nagi. pieliktie mati arī nesaista, šķiet ka varēs pamanīt, savus tikai krāsoju un arī laicīgi, lai neattaug garas saknes. pa citām man vienalga, lai jau taisa vienādās uzacis utml., man tas netraucē, bet sev tā negribu.
05.04.2019 06:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Man nekas no tā visa nav un uzskatu ka tas viss izskatās labi tikai bildēs vai pa gabalu.
05.04.2019 08:11 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Lūdzu paskaidrojiet ko nozīmē kājām gēls? :-D Neredzu neko sliktu no pieaudzētām skropstām,nagiem utml.procedūrām,jo reāli tas ietaupa laiku,it sevišķi no rīta. Un ja vēl abas rokas kreisās un pacietības trūkums uz pašrocīga manikīra taisīšanu,tad nu sorry,labāk pastaigāšu ar gēla nagiem nekā neglīti uzlakotu laku. Ja sieviete sevi neuztaisa par Didrihsones tipa staigājošu kosmētikas maciņu visiem dzīves gadījumiem,tad tas ko pieaudzējam, liek justies skaistākām vispirms jau pašām sev un tad tikai pārējiem. ;-)
05.04.2019 08:38 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Jā, man tas šķiet pieņemami un skaisti, ja ir gaumīgi un nepārspīlēti, tai skaitā atbalstu arī lūpu, krūšu palielināšanu, botoksu utt. Problēma ir tajā, ka tāpat kā ar visu šajā pasaulē, daži pārspīlē ar šīm lietām (piemēram, ir cilvēki, kam ir viens tetovējums, ir cilvēki, kas notetovē visu ķermeni - pirmie man patīk, otrie nē) un dažiem nav gaumes izjūtas. Labos variantus jau nemaz neredz, jo tie izskatās dabiski.
05.04.2019 08:49 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ļoti atkarīgs no kvalitātes. Ir meitenes, kurām, piemēram, skropstas ir ļoti skaisti uzliktas un izskatās ļoooti labi! Bet ir meitenes, kurām ir melnas birstes uz acīm.
Tās, kuras sevi vienkārši gaumīgi kopj...forši! Taču arī tās, kuras staigā ar matu tresēm, kuras ļoti labi redzās, birstēm uz acīm, kvadrātiem virs acīm....lai staigā, galvenais, ka tā neesmu es:-D:-D:-D
05.04.2019 08:50 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Katrā ziņā tas noteikti ietaupa laiku taisoties un palīdz tiem, kuriem nesanāk tik labi pašām krāsoties. Starp citu, arī tiem, kas neko nepieliek, nepieaudzē utt, var būt negaumīgi piemēri, kad reāli mati kā salmi, tonālais par tumšu, nagi nograuzti utt.
05.04.2019 08:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits