Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Porziņģis. ko domājat?

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
04.04.2019 17:29 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nedomaaju tik daudz par to kontu,kaa to ko vinam piesien.Buut slavenam ,ir biistami!
04.04.2019 17:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Iekopēšu savu no instagremmeru diskusijas
Es neticu, lasīju vienu rakstu, kur bija skaidrs, ka nav īsti to pierādījumu.
lasīju otru, ja nemaldos tvnetā ,tur baigi garais.. bet tāpat. kkādas sarakstes, kkāda mistiska vēstules kopija, kuru nedos, lai identificētu vai tas ir Porziņģa paraksts vai nav par ko vēl runāt?:-D Un visi šitie upuri, kas par izvarošanu pēkšņi ziņo tikai pēc gada, naudu vnk izspiest un viss.
04.04.2019 17:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Kontu varbūt izdzēsa jo tur gan jau ka komentāri ir gaužām nepatīkami un tas viņu var novērst no spēles un karjeras. Par pašu atgadījumu tad nezinu viss var būt. Varbūt ir vainīgs, varbūt nav.
04.04.2019 17:37 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es nedomaaju ka Porzingis ir sveetais paraugbeerns, bet neticu ka vinjsh buutu speejigs uz kaut ko tik briesmiigu. Ganjau vinjiem kaut kas tur bija seksuaalajaa zinjaa, bet shaubos ka vardarbiiba bija iesaistiita.
''Me too'' kustiiba iesaakaas labi, bet ir daudzas goldigeres kuras izmantos sho kustiibu lai izspiestu naudu no sabiedriibaa ietekmiigiem cilveekiem.
04.04.2019 17:40 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Neliels izraksts no dallas maveriks subredita.
The timeline from the woman's viewpoint was like this:
That night Porzingis got ACL she went to his apartment, demanding an autograph. Before her going, they had communicated via texts, one of which written by the woman was: I'm not fancy at all, I'm in flip-flops and in night dress, I'm basic...
Then after the woman came in PZ did what he is accused of. Then PZ showed his fluffy side and be apologetic towards her and committed to the compensation. She felt comfortable and stayed with PZ until the next 11 am.
Days after this the woman sent PZ some explicit images of herself and asked for some intimate time with PZ...(so oddly)
Then came the accusation after PZ failed to honor his commitment.(what's said by the woman.)

Man pašam visslabāk patīk šīs :D :D
Days after this the woman sent PZ some explicit images of herself and asked for some intimate time with PZ

Es gan nezināju, ka izvarotie pēc tam sūta savas bildes un vēlas vēl pavadīt intīma rakstura laiku ar savu varmāku.
Vispār viss šitas Metoo ir aizgājis par traku, ja vēl sākumā tam visam bija doma, lai sievietes nebaidītos nākt gaismā ar izvarošanas gadījumiem, tad tagad tā ir tīrākā goldiggeru, šmaru naudas izspiešana. Patiesībā šādi gadījumi vēl vairāk tieši izvarotajiem kaitē nekā palīdz, jo tagad izdzirdot kādu apsūdzību par izvarošanu, kas ir saistīt ar bagātiem sportistiem, vai slaveniem cilvēkiem (kāda sagadīšanās), pirmā doma galvā ir - kādai vajag naudu, kas patiesībā kaitē tiem cilvēkiem, kas patiešām ir izvaroti, jo drīz būs tā, ka neviens vairāk nekam tādam neticēs.
Jācer ka Kristapam viss tur nokārtosies, jo var pat gadīties, ja viņu attaisnos, tad karjerai var vienalga būt beigas.
04.04.2019 17:59 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Šādas sievietes būtu jāsoda gluži kā patiesi izvarotāji. Izcūko vīrieša reputāciju naudas dēļ un viss. Gan jau, ka kaut kas notika starp abiem, bet nu ne jau šis spieda. Tas paņēmiens vecs kā pasaule. Biedriņš pat vienreiz vēl stāstīja, ka no šādas sugas kā no uguns jāmūk. Ka naudīgs čalis iekāpj liftā, ar viņu jauna, smuka meitene, durvis aiztaisās un šī sāk sev drēbes plēst, matus raut un kliegt, ka cenšas izvarot. Žēl čaļa. Pašā karjeras sākumā un jau vārds sacūkots.
Visa MeToo kustība uz papīra jau laba, bet dzīvē izsmiekls ar to Veinšteinu (vai kā sauc )priekšgalā. Iet uz biznesa tikšanos viesnīcas numurā un tad desmit gadus vēlāk kauc, ka šis uzmācies. A ko tad... gāja šahu spēlēt uz viņa viesnīcas numuru? Taču ļoti labi zina kur gāja un kāpēc. Protams, lops jau šis bija un izmantoja savu pozīciju, BET tur bija izvēle, ne jau šis iesita ar kuvaltu un kāpa virsū..Izvēle : Pašcieņas saglabāšana vai karjera. Tas pats arī šeit... ne pēc autogrāfa gāja, bet pēc pay out. Porziņģis pilnīgs āpsis pats. Vajag domāt ar ko guļ...
04.04.2019 18:06 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
The Law-pilniigi piekriitu!
Visvairaak kriit uz nerviem taa visa jezga Holivudaa.Kad lomu vajadzeeja,tad vareeja paarguleet ar to "veci",tad nemaz nebija taadas cieteejas,bet peec gadiem peeksni atjeedzaas...:-D
Man loti patika Katriinas Deneevas teiktie vaardi par to "mee too".Piekriitu arii Barbarai Streizandei par Maiklu Dzeksonu.
04.04.2019 18:12 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Sievietes ir čūskas! Veiksmi Kristapam!
04.04.2019 18:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Diemžēl jāpiekrīt šim:
Vispār viss šitas Metoo ir aizgājis par traku, ja vēl sākumā tam visam bija doma, lai sievietes nebaidītos nākt gaismā ar izvarošanas gadījumiem, tad tagad tā ir tīrākā goldiggeru, šmaru naudas izspiešana.

Ja sākumā tā doma tam visam bija laba, tad tagad parādās aizvien vairāk un vairāk tādu, kuras pēkšņi atcerās, ka pirms gada, desmit vai divdesmit gadiem ir izvarotas. Arī šajā gadījumā tā visai interesanti - sieviete esot pirms gada piekauta un izvarota, bet tikai tagad attapās, ka par to jāziņo. Ticu, ka starp abiem bijis intīma rakstura sakars, bet ne jau izvarošana. Katrā ziņā, skumji, jo nevar zināt ar ko tas viss beigsies. Skaidrs ir tikai viens - Kristapa reputācija jau tagad ir pamatīgi iedragāta un vārds tiek vazāts pa skandālu lapelēm.
04.04.2019 18:18 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Jauniņš un dumiķītis vēl, diemžēl. Tur jābūt īpaši spēcīgam, stabilam cilvēkam- personībai (LeBron James ir šis pozitīvais varonis jaunajai paaudzei, piemēram), lai tiktu galā ar visu to slavu un naudu, sieviešu uzmanību uc kārdinājumiem ,kas pēkšņi jaunam čalim sāk velties pāri, ticu, ka grūti izfiltrēt.
Biedriņš jau arī ātri padevās, tāpat Kambala.
Bet šim čalim ir tiešām mega talants, arī ģimene apkārt, kas viņu atbalsta un sargā, baigi skumji, ka tā sanācis.
04.04.2019 18:43 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Carolinn
100% Piekriitu !
Skarba maaciiba Porzingjim, bet es ticu, ka viss beigaas buus labi.
Man ljoti gribeetos redzeet taas golddigeres seju. Es kaut kur lasiiju ,ka esot melnaadainaa, bet vairaak nekas nav par vinju publiceets. Iisteniibaa baigi neforshi, var populaaru cilveeku izvazaat pa visaam iestaadeem un zinju portaaliem, bet pati grib palikt anoniima.
04.04.2019 18:55 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii piedomaaju ,lai puisim viss iziet labi!Vins maaciisies noteikti no kluudaam-jaabuut uzmaniigam sajaa nezeeliigajaa laikmetaa!
04.04.2019 18:57 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Nu, vismaz Odetta tagad zin, kas par trolli un čūsku esmu :)
04.04.2019 19:01 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Neticu, ka viņš ir izvarotājs. Ja kaut kas bija, tad pati ļoti labprāt iesaistījās intīmās attiecībās. Un, ja nebija, tad būtu labprāt to darījusi, ja pati gāja naktī pie viņa. Nu nav viņam vajadzība izvarot kaut kādas čikses, nav viņš tik stulbs un problēma dabūt sievieti uz nakti noteikti nav.
04.04.2019 19:06 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Man gan liekas, ka šim ar MeToo nav tik liels sakars. Tādas goldiggeres ir bijušas vienmēr, jau pirms šīs kustības. Kaut kas līdzīgs bija Kobe Bryant 2000. gadu sākuma, Cristiano Ronaldo jau cik gadus izmeklē itkā izvarošanu, tāpat Derrick Rose utt. Vienvārdsakot, nekas jauns.
Man pirmā doma par KP bija, ka nekad nevar zināt, kas otram cilvēkam notiek galvā un uz ko viņš ir spējīgs. Bet pēc izskanējušiem apstākļiem izskatās, ka viņš vienkārši ir kārtējais slavenais muļķītis, kurš domā, ka meitenes ar viņu grib gulēt.. tāpat vien, jo patīk. Kā tad. Pasmējos par vienu komentāru, ka latviešu meitenes nakti ar viņu atcerētos ar labu un vēl palepotos, jo Porziņģis taču. Gan jau šis zināja, ka vajag Amerikā uzmanīties, bet aizmirsās. Nu neko, būs mācība. ASV ''modelēm'' naudiņa par klusēšanu ir visparastākais bizness. Nav jau tik dumjas, lai par velti gultos apakšā.
04.04.2019 19:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nez, interesanti gan, kādēļ būtu šā notikuma sakarā jādalās ar velns viņu zina no kāda zila gaisa parautām domām, kurš šai gadījumā vainīgs - Porziņģis seksuāla rakstura varmācībā vai attiecīgā dāma naudas izspiešanā - ja notikušā detaļas vēl joprojām izmeklē tiesībsargājošo iestāžu darbinieki un tiesas verdikts vēl tikai gaidāms.
04.04.2019 19:26 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es arī uzskatu, ka tur apakšā ir tikai un vienīgi kāre pēc naudas un nekāda izvarošana nav notikusi, bet nevarēju nepakomentēt šo:
Es gan nezināju, ka izvarotie pēc tam sūta savas bildes un vēlas vēl pavadīt intīma rakstura laiku ar savu varmāku.

Daudz ko tu vari nezināt, bet realitātē izvarošanas upuriem ne vienmēr prātā stāv konkrēts "tas cilvēks mani izvaroja, viņš ir ļauns un no viņa ir jāturas pa gabalu", izvarošana ir ļoti smaga lieta, uz kuru ne vienmēr persona ir spējīga 100% racionāli reaģēt; ļoti bieži vaina tiek meklēta sevī, ļoti bieži tiek meklēti attaisnojumi notikušajam, ļoti bieži upuris cenšas sev ieskaidrot, ka tomēr vēlējās to procesu/deva savu piekrišanu, un tas ietver sevī arī kontakta uzturēšanu ar varmāku un iespējams arī atkārtotus sakarus. Tā kā - šo gadījumu noliekot malā - šī nav lieta par ko tā smīkņāt un ironizēt.
04.04.2019 20:11 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
izmeklēšanai jābūt jebkurā gadījumā, un jāsagaida tās lēmums. Iemesli, kāpēc sievietes nevēršas policijā uzreiz pēc piedzīvotas vardarbības, ir ļoti dažādi, un tik izplatītais apšaubīšanas un upura vainošanas naratīvs ir viens no tiem. Protams, ir iespējams, ka apsūdzība ir nepatiesa, taču šādu spriedumu nevar balstīt argumentā, ka apsūdzēts ir slavens un bagāts cilvēks, kurš, iespējams, mums līdz šim ir simpatizējis. Galu galā, lielākā daļa no slavenībām tomēr nav apsūdzēti seksuālā vardarbībā, un es stipri šaubos, ka tas ir tāpēc, ka viņi un viņas vienkārši nenodarbotos ar seksu bez lieciniekiem. Jāatceras, ka tik populārā reakcija "apsūdz izvarošanā, jo slavens un bagāts" ir lielisks pamats cilvēkiem, kas atrodas varas pozīcijās, tostarp ir ļoti labi finansiāli nodrošināti, nebaidīties izmantot šīs pozīcijas un rīkoties seksuāli vardarbīgi. Jo viņi arī zina, ka pirmā reakcija būs tieši šāda, "gan jau apsūdz naudas dēļ".
Un vēl arī izlasot pāris komentāru - “ Ja es būtu sieviete, es gribētu, lai mani izvaro Porziņģis “ un “ Kā var negribēt Porziņģi?” Liek domāt par lielāku sabiedrības daļas - degradēšana ( jā, tiešā nozīmē ) nekas nav skaidris un nav pierādījumu par vai pret, bet jau noteikti sieviete vainīga, jo grib naudu un slavu. Kā arī, cik man zināms, sieviete ir palikusi anonīma.. ja būtu velme pēc ātras slavas, tad jau dotos uz studijām un raudātu ēterā. ;-)
04.04.2019 20:53 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pieļauju ka Porziņģis nav nekāds eņģelītis, bet tas nu jau ir par traku. Pirmkārt, tajā ASV ar skuķiem notiek dīvainas lietas ka pat skatīšanās uz sievieti var beigās tikt traktēts ka izvarošanas mēģinājums/izvarošana. Otrkārt, ASV vienmēr ir bijusi tāda valsts, kur pirms cilvēku atklāti vainot vispirms bija jāpierada vaina, bet tagad, it īpaši kad aizsākās šitais #meetoo, bez maz vai jebkura sieviete var pateikt ka viņu ir izvarojis kāds konkrēts vīrietis un visi uzreiz nostājas pret šo vīrieti, viņu vaino, izdara spiedienu un t.t., pat nemēģinot lietu skatīt tiesā. Nesaprotu, kopš kuriem laikiem, jeb kad tas aizsākās ka vienā no juridiski perfektajām valstīm, kurā ir viena no labākajām tiesvedības sistēmām, tieši pūlis un bars lemj, nevis tiesa, tiesnesis vai kāda cita juridiska persona? (t)
04.04.2019 20:59 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Lietu tieši tagad izskata FIB - gan izvarošanas iespēju, gan izspiešanas mēģinājumi. Respektīvi no abām pusēm. Bet pagaidām - protams tiek izvirzītas aizdomas, jo nav garantijas, ka nav izvarojis..
Man subjektīvi šķiet arī dīvaini, ka sieviete, kas dzīvo Manhetenas debesskrāpī pieprasa 68tūkstošus.. nu sorī, bet ja viņa to darītu dēļ haipa un naudas - tur būtu miljoni. ;-) lai vai kā, bet pat ja sieviete melo - tad tas noteikti nav slavas un naudas motīvs. Pārāk mazas summas, un nav redzamam meitene. Pārāk klusi viss.
04.04.2019 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits