Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tās, kuras apmeklē Lemon Gym

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
1. Kādas ir jūsu atsauksmes par Lemon Gym?
2. Kā saprast šo grupu Facebook, kurā cilvēki labāk izvēlas pirkt abonomentus ''no rokas'', nevis no paša sporta kluba?https://www.facebook.com/groups/105818960083444/?ref=group_header Kur slēpjas izdevīgums šajā situācijā?
3. Kas ir tā black card?
Man reāli iepaticies Lemon Gym, bet besī, ka obligāti jāslēdz tas līgums, katru mēnesi gada garumā jāmaksā pilna summa, kaut vai esi sporta klubā iegājis vienu reizi, un līguma laušanas gadījumā jāatmaksā atpakaļ daļa naudas.
Vēlā pavasarī un vasarā eju uz sporta zāli krietni retāk, jo vairāk aktīvi sportoju brīvā dabā, vai vispār ilgstoši dzīvojos ārpus Rīgas... Savukārt novembrī pēc rekonstrukcijas atkal atvērsies mans piemājas sporta klubs, uz kuru noteikti atsākšu iet, tātad līgums man būs jālauž. Nu, jā, var jau maksāt Lemon džimā 9 eur par reizi, bet nu tas man liekas par sālītu, ņemot vērā, ka dažreiz man būs laiks un gribēšana sporta zālei 5 reiz nedēļā, dažreiz aiziešu divas - trīs reizes mēnesī. Kārojas tieši Lemon Gym, bet nu nesanāk realizēt viņu uzstādījumus tā, lai es arī būtu apmierināta ar iztērēto naudu.
3. Ko jūs darītu manā situācijā? Vai kādam ir izdevies vienoties par noteikumu apiešanu jeb pielāgošanu, apmeklējot šo sporta klubu?
03.04.2019 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Noteikumos tas viss ir atrunāts .. vismaz kad es pirms apmēram gada interesējos un izlasīju līguma noteikumus atradu atbildes uz visiem šiem jautājumiem.
Neņemos tagad komentēt jo avrbūt ir kas niansēs pamainījies un pats nesu vairs labu laiku interesējies.
03.04.2019 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Atsauksmes ir ļoti subjektīvs pasākums... katram tās prioritātes ko vērtēt sporta zālē var atšķirties.
03.04.2019 21:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tur taču viss ir skaidrs. Klubam vajag stabilus ienākumus nevis šodien pārbāzts, nākammēnes tukšs (īpaši pavasaros, vasarās- ne jau tu viena tāda gudriniece sportot brīvā dabā). Tāpēc tirgo gada abonementu un ir paredzēti līgumsodi par laušanu. Tā kā neesi vienīgā, kam nepatīk gada abonementu sistēma, FB cilvēki, kas nopirkuši gada abonementus palietojuši un tos vairs nevēlas lietot, pārdod FB (tātad no rokas pērkot tu vari dabūt cik vien ilgu abonementu tev vajag- vienu, divus, trīs, četrus, piecus, utt.mēnešus, kas citam nav vajadzīgi. Klubam nav iebildumi, jo reāli klienti meklē klientus. Ja gribi uz dažiem mēnešiem, pērc FB īsāko abonementu "no rokas".
03.04.2019 22:24 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Viedā Minka
Par Facebook lapu - Tad sanāk, ka Lemon Gym gada abonoments nav piesaistīts konkrētam cilvēkam ar vārdu, uzvārdu, personas kodu, bet gan vienkārši čipkartei ar noteiktu apmaksāto mēnešu skaitu? Respektīvi, es varu nopirkt no Jura Kalniņa viņa karti, pīkstināt to gymā, un neviens man nekad nepiesiesies, ka neesmu Juris Kalniņš? Kā tad ar līgumu, kurā liek pierakstīt visus datus? Domā, droši tā to karti pārpirkt Facebook? Kā lai zinu jeb pārbaudu, ka tam cilvēkam kartē apmaksāts vēl pusgads, nevis mēnesis?:-D Jo tas Juris Kalniņš, pirms atdos man karti, gan jau gribēs, lai uzreiz samaksāju visu x summu par x skaita mēnešiem, kuri viņam būs pārpalikuši.
03.04.2019 22:50 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Nav nekādi čipi un nav jāmaksā nekas pārdevējam- kopā aizejat uz Lemon gym un pārrakstat līgumu uz tava vārda, attiecīgi, tu maksā par tālākajiem mēnešiem.
No LemonGym lapas BUJ sadaļas:
"Vai varu pārrakstīt abonementu citai personai?
Jā, CONTRACT abonementu citai personai var pārrakstīt, reģistratūrā iesniedzot pieprasījumu un papildus samaksājot administrācijas maksu 5 EUR apmērā."
03.04.2019 23:01 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Āaa, skaidrs, tante.
Tas varētu man derēt.
Pati, kaut gan meklēju, neuzmanības dēļ neatradu tādu info.
Paldies. :-)
03.04.2019 23:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!