Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājat par šo gadījumu?

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
03.04.2019 00:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ticu, ka līķi izmeta jūras dzelmē. Nekādu pēdu un pierādījumu nav. Tipiski. Mūsdienās vispār ļoti problemātiski pierādīt noziedzīga nodarījuma sastāvu, jo bieži nav ne kameru ne liecinieku ne citu pēdu.
03.04.2019 07:57 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Fenomenāli, ka katrā pakaļā ir kameras, bet kad vajag kaut ko atrast, tad protams neviens- neko.
Bet loģiski,ja iesaistīts multimiljonāra dēliņš, ka neviens neko nav redzējis un nekad neredzēs.
03.04.2019 08:33 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Domāju, ka tie vīrieši ir pelnījuši krietni smagāku sodu par rakstā minēto.
Kā arī domāju, ka lienot lauvu midzenī ir jārēķinās ar sekām.
03.04.2019 08:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Domāju, ka tie vīrieši ir pelnījuši krietni smagāku sodu par rakstā minēto.
Kā arī domāju, ka lienot lauvu midzenī ir jārēķinās ar sekām.

+1
03.04.2019 08:40 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ja viņa zināja (?) pie kā kāpj mašīnā, vai mēs zinām, kāpēc kāpa? Varbūt bija kādi izrēķināšanās draudi, vai kas...
03.04.2019 09:32 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
nedomāju, ka viņiem piespriedīs kaut kādu cietumsodu. fakts kā tāds, ka viņa iekāpa pie viņiem mašīnā nekādā veidā nepierāda slepkavību. tas vispār neko nepierāda, tik pat labi viņa tiešām varēja izkāpt un satikt pa ceļam kādu noziedznieku, kas viņu nomušīja. cita lieta, ja būtu atrasts līķis, tad varētu meklēt citus pavedienus. nu tiešām, ja ar tādiem pierādījumiem sēdinātu cietumā, ļoti daudzi nevainīgi cilvēki sēdētu. negribu teikt, ka aizdomās turētie ir nevainīgi, vienkārši tiešām izskatās, ka par maz pierādījumu.
03.04.2019 09:54 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tur rakstā bija minēts par to čemodānu, ko viņi vilka uz jahtu. Un ja līķis ir iemests jūrā, nu nereāli būs atrast. Žēl meitenes.
03.04.2019 10:05 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Mani kārtējo reizi fascinē, ka kameras ir visās malās un stūros, visur kur vajag un kur nevajag, bet kad kāds pazūd, tad no tām miljons kamerām nav nekādas jēgas. Labi, te vismaz brīnumainā kārtā ir ieraksts, kur var redzēt, kā iekāpa mašīnā, bet ar to tiešām ir par maz, lai pierādītu kaut ko. Būtu jābūt ierakstiem no vēl citām kamerām, kur ir redzams, ka meitene tiešām neizkāpa no auto tur, kur puiši saka, ka viņu izlaida. Žēl protams, bet tas kārtējo reizi apliecina, ka nav droši iet vienai ballēties pa naktīm.
03.04.2019 10:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Tajā video varēja redzēt, ka viņa vairākkārt minstinājās kāpt mašīnā, un tas vīrietis centās viņu pielauzt. Diez kāpēc viņa negribēja braukt tiem večiem līdzi? Sajuta, ka briest kaut kas nelāgs, baidījās, ka tāds bars ar vīriešiem un viņa, vienīgā sieviete, var rezultāties ar izvarošanu un nekontrolējamu situāciju? Un kāpēc viņa tomēr iekāpa tai mašīnā, atmetot sākotnējās šaubas? Ko viņi viņai solīja galamērķī? Vakara turpinājumu ar nevainīgu un jautru ballīti uz jahtas? Vispār pēc gaitas spriežot, viņa izskatās vai nu alkohola, vai narkotiku reibumā, kas arī noteikti ierobežoja sievietes spēju novērtēt situāciju.
03.04.2019 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Diez kāpēc viņa negribēja braukt tiem večiem līdzi?
Tu to nopietni?
03.04.2019 13:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
amsterdama

Ko nopietni? Ne jau visi afterparty beidzas ar slepkavību, un ne jau visi jauniegūti draugi ir slepkavas. Citas meitenes labprāt piekrīt pēc ballītes naktsklubā turpināt dzīres citā ballītes vietā, kur uzaicina jauniepazītā, šķietami foršā kompānija, un nekas sliktāks par paģirām nākamajā dienā ar viņām nenotiek. Citām tas ir kā piedzīvojums, un sveša kompānija nebaida. Es, protams, nesaku, ka tā darīt ir droši, adekvāti, atbildīgi, pareizi.
Bet šajā gadījumā Agnese nāca ar viņiem kopā, it kā draugi ne draugi, tad minstinājās kāpt mašīnā, un... beigās iekāpa.
03.04.2019 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Ne jau visi afterparty beidzas ar slepkavību, un ne jau visi jauniegūti draugi ir slepkavas.
Šitā loģika iespārda! Ar tādu domāšanu sēdies pie stūres šmigā, dodies uz zemledus makšķerēšanu aprīlī u.t.t.
03.04.2019 13:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Melnais humors- piedāvāja braukt ar jahtu, tikai nepateica, ka čemodānā.
Pēc video izskatās, ka viņai draudēts, visdrīzāk no sērijas- ja nekāpsi pati, ievilks pa galvu tā, lai atslēdzas un uz mašīnu aiznesīs. Ko viņa viena būtu darījusi pret 4(?) vīriešiem? Man izskatījās, ka viņa bija ielenkta, jo sākotnēji bija redzams, ka viņa grib bēgt. Arī iesēžoties, viņa vēra vaļā durvis. Pieņemu, ka viņa saprata, ka ir lamatās un mēģināja "pa labam" komunicēt, lai sev izdevīgā brīdī būtu vieglāk aizbēgt, lai vimu tik modri nesargātu vai nesasietu.
03.04.2019 13:58 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
jums tajā video nešķiet, ka vīrietis, kurš ved Agnesi uz mašīnu no otra, kurš stāv pie mašīnas saņem naudu? :-O
bet nu gadījums tiešām skumjš un diezin vai mirstīgās atliekas kādreiz atradīs..
03.04.2019 14:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Diez vai viñai bija variants netikt tajà mašīnà, kad jau bija pie mašīnas- (pirms tam jà- varèja klubà aizmukt, utt) bet tur nu viñai 2 izvèles- kàpt iekšá un saglabát brīvas rokas un atvèrtas acis un iespéju ko sarunàt/atrunàt vai 2. variants- belziens pa galvu un mašīná iekšà.
Tiesa? Nu ko tiesa? Attaisnos visdrīzàk. “ Net tela net dela....”
Drausmīgi. Labàk nezinát, ko viña pàrdzīvoja un kà jútas tuvinieki :'-(
03.04.2019 14:18 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Man gan izskatās pēc dumas cacas uzvedības. Tjip tirgojas par samaksu, kad piesolīja piķi, tad"nu laabi" :-) neko neattaisnoju,vienkārši viņa nav mazs bērns un viņu arī neviens neielenca. Resnis kantējās klāt, vai tad tiešām bija tik stulba, ka jūtot ko nelāgu, nevarēja aizmukt prom?! Pat video redzams, ka garām iet cilvēki, ieskrietu atpakaļ klubā vai skrietu prom. Skaidrs piemērs tam kā notiek ar tādām cacām,kuras minstinās nezin ko,ielaižas vēl sarunās :-|
03.04.2019 14:21 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Man neizskatās pēc situācijas, ka viņa būtu ielenkta, netiek prom, neizskatās, ka viņai kāds draud. Man vairāk liekas, ka cenšas vienkārši pierunāt doties līdzi, viņa šaubās, negrib, bet pierunā..Skumji.
03.04.2019 15:02 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Diez vai viñai bija variants netikt tajà mašīnà, kad jau bija pie mašīnas- (pirms tam jà- varèja klubà aizmukt, utt) bet tur nu viñai 2 izvèles- kàpt iekšá un saglabát brīvas rokas un atvèrtas acis un iespéju ko sarunàt/atrunàt vai 2. variants- belziens pa galvu

Tādā gadījumā viņa varēja arī sākt skaļā balsī kliegt, spiegt, skriet prom, vicināties ar rokām, pilnīgi neadekvāti uzvesties, lai pievērstu sev uzmanību, jo tajā brīdī vēl atradās sabiedriskā vietā, kur apkārt bija cilvēki. Tā būtu cerība, ka tie veči negribēs lieku uzmanību un ar varu, citu acu priekšā, gluži neiebelzīs viņai pa galvu.
Man neizskatās pēc situācijas, ka viņa būtu ielenkta, netiek prom, neizskatās, ka viņai kāds draud. Man vairāk liekas, ka cenšas vienkārši pierunāt doties līdzi, viņa šaubās, negrib, bet pierunā..Skumji.
Jā, es ar vairāk par šo variantu. Varbūt viņa bija tik naiva un apreibusi, ka ļāvās tikt to veču pierunāta no sērijas - nu ko tu tur lauzies, brauc līdzi, nekas slikts tev nenotiks, forši atpūtīsimies uz jahtas, padzersim šampi utt. .
Man gan izskatās pēc dumas cacas uzvedības. Tjip tirgojas par samaksu, kad piesolīja piķi, tad"nu laabi"
Var jau būt arī, ka eskortmeitene. Intuīcija teica, ka kaut kas nebūs lāgā, taču beigās norija to sajūtu, jo iekārdināja summa, ko viņai piesolīja.
03.04.2019 19:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Londa9 nu jà, ja bija cilvēki apkàrt, tad gan varèja netikt tajà mašīnà.
03.04.2019 19:56 |
 
Reitings 859
Reģ: 31.01.2015
Man gan liekas, ka viņa bija pietiekamā alkohola reibumā un/vai salietojusies, lai fiziski nespētu tikt prom un sakarīgi, loğiski domāt.
Versijas var būt visdažādākās, bet tiešām izskatās, ka "apmainoties ar rokasspiedieniem", viens vīrietis otram nodeva naudu, gan jau par meitenes pakalpojumiem.
Šajā gadījumā un citos līdzīgos jāpiekrīt teicienam:- sargā sevi pats, tad dievs tevi sargās!
03.04.2019 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits