Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjera

 
Reitings 32
Reģ: 11.11.2018
Labvakar! Vai kādam šeit ir bijusi pieredze ar karjeras konsultantiem? Ir jēga iet, tiešām palīdz atrast savu? Vēl esmu aizdomājusies par tādu lietu kā astrologs, vislaik likās ka tur tiešām neko sakarīgu iegūt nevar, tad tagad kad viena paziņa, domas nedaudz mainījās. Priecāšos par jebkuru informāciju un pieredzi :)
31.03.2019 22:46 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Pati esmu bijusi uz egoPERFECTUS, man patika. Es, gan jau devos uz turieni, tikai tādēļ, lai saņemtu - zaļo gaismu uz to, ko pati domāju. Nu tā arī notika. Protams laikietilpīgi, tas Tev nav tests internetā un arī rezultāti ir jāgaida, bet tas saprotami. Bet kopumā - viss perfekti atbilda man. Saņemu diezgan, gan daudz rekomendācijas no sērijas - kas man pieklibo un ko vajag attīstīt.
Kopumā - esmu tikai priecīga, ka apmeklēju to visu pasākumu un bez šaubām zinu, ka esmu tur, kur vajag. Tas jau tāds vairāk placebo efekts, :-D
31.03.2019 22:53 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Lai arī, ko tu izvēlētos, nekādā gadījumā neizvēlies nekādu astroloģiju, zīlnieces un tamlīdzīgas muļķības :-D:-D:-D
01.04.2019 00:05 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Biju pie astroloģes teica, kuras jomas ir manas. Aizgāju vieno no tām uz koledžu mācīties un jā jūtu, ka man patīk, taču iešu studēt pēc koledžas studēt otro jomu, jo tajā gribētu vairāk strādāt. :-)
01.04.2019 00:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skeptiski raugos uz egoPerfectus. Pēc būtības tas neatšķiras no bezmaksas karjeras testiem, jo cilvēks nevar zināt, kuras jomas ir viņa pirms tās nav pamēģinājis. Cilvēks nevar sniegt objektīvas atbildes par sevi.
01.04.2019 00:56 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Cilvēks nevar sniegt objektīvas atbildes ne tikai par sevi, bet par visu pārējo arī :-) un cilvēks nevar zināt 100% pirms pamēģināšanās, tas gan. BET, balstoties uz specifiskām rakstura īpašībām, var piemeklēt ko atbilstošāku ;-) dīvaini, ka kāds raugās uz karjeras testu skeptiskāk, nekā uz astroloģiju :-D:-O
01.04.2019 07:17 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
dīvaini, ka kāds raugās uz karjeras testu skeptiskāk, nekā uz astroloģiju

Vai tad es teicu iet pie astrologa? Pilns internets ar bezmaksas karjeras testiem, ir ēnu dienas, kur var pieteikties, pa vasaru var meklēt kādu prakses vietu. Var apskatīties, ja nemaldos algas.lv vidējos atalgojumus nozarēs. Var izpētīt studiju programmas - visās var apskatīties mācību priekšmetus un to saturu visiem studiju gadiem. Var Linked in palasīt cilvēku profilus, lai saprastu, ko ar konkrētu izglītību var strādāt. Apskatīties darba sludinājumus- kur meklē darbiniekus, kādas algas piedāvā. Karjeras konsultanti tik un tā neko jaunu nepateiks ( un labi, ja vismaz aktuālu informāciju nevis pavecus stereotipus).
01.04.2019 09:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits