Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūtos aizvainota

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir draudzene ar kuru līdz šīm var teikt dienu dienā bijām kopā kādu pus gadu. Vienmēr no viņas puses vajadzēja pēc studijām kaut kur braukt/kaut ko darīt vai arī katru vakaru.
Viņas draugs bija ārzemēs, nu jau kādu laiku mājās. Kopš viņš atbraucis neesam neko kopā darījušas vispār, tiekamies tik cik studijās, ne kādu ziņu virtuāli utml.
Šobrīd jūtos aizvainota, jo vajadzēja cilvēku ar kuru kaut ko darīt, lai nav jāsēž mājās. Protams arī man radās pieradums, jo bijām tā teikt uz viena viļņa un labi sapratāmies. Nedaudz ir pārdzīvojums, jo var teikt, ka esmu palikusi viena. :-/
Kā, lai sevi nodarbina vienatnē? Gribētu arī iepazīties ar jaunām meitenēm, lai ir foršas draudzenes, bet man tās lietas neiet tik viegli. Ir tikai bernības draudzene ar kuru tiekamies reti un līdz šīm arī bija šī " studiju " draudzene.
30.03.2019 19:47 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nu vispār cilvēkiem ir tendence, kad ir attiecības - tad mazliet attiet no draugiem. Tas ir normāli. It īpaši tak meitenei, kas tik ilgi nav satikusi sev mīlošu cilvēki, šobrīd gribās katru stundu, minūti būt kopā un paspēt iekavēto. Nevajadzētu būt apvainotai. Tas normāli. Pirmās ilgas norims, un varēsiet jau kopā ik palaikam, kur doties.
Bet kā aizņemt sevi? Nu, Tu studē - katrā skolā ir savi pulciņi ķipa, interešu grupas, iesaisties tur - būs ko darīt un arī draugi.
30.03.2019 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Nesaprotu tādus draugus:)
Manas draudzenes visas joprojām ir un būs draudzenes ņemot vērā ,ka visas esam precējušās ar bērniem , vienmēr atrodam laiku mums :) :)
30.03.2019 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Varbūt parunā ar savu draudzeni :)
Varbūt viņas vīrietis neļauj viņai tikties ar Tevi :D
30.03.2019 20:11 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Istāunvienīgā , viņš jau ir kādu laiku atpakaļ!
Viņi īsti nav kopā 24/7 , vakaros drīzāk, bet pat tad sēž visu laiku telefonā ar viņu sarakstās un ar mani bez maz vai nerunā + neklausās.
30.03.2019 20:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kā, lai sevi nodarbina vienatnē?

Es pat nezinu kā pareizāk pieiet klāt šim jautājumam, lai atbildētu. Un ne jau par draudzeni ir runa. Vienmēr esmu bijis izbrīnīts ja kāds cilvēks saka ka tuvojas brīvdienas un nezina ko brīvdienās iesākt. Nu nopietni kā tā var būt ka brīvajā laikā cilvēks nezina ar ko sevi nodarbināt? (t) Dzīvē taču notiek tik daudz interesantu lietu un procesu ka vajag tikai velmi un jau būs iejaukts kādā procesā. :-)
30.03.2019 21:05 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Izlasot tēmas pieteikumu padomāju, ir nu gan draudzene - klusā izmantotāja. Bet pēc Tava komentāra
Viņi īsti nav kopā 24/7 , vakaros drīzāk, bet pat tad sēž visu laiku telefonā ar viņu sarakstās un ar mani bez maz vai nerunā + neklausās.
šķiet, ka Tava aizvainojuma iemesls ir arī neliela greizsirdība, ka draudzene jādala ar kādu citu. Priecājies, ka draudzenei taureņi vēderā, ka puisis atpakaļ! Nav taču tā, ka Tevi ignorē, drīzāk mazliet domās aizpeldējusi. Atkal viņš satikts, kāda īpaša kopīga nakts notikusi, romantiski vārdi pārmīti, īpašākas sajūtas uzbangojušas (l) Ja nebūs draudzene - izmantotaja, nekur nepazudīs!
30.03.2019 21:22 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Es tiešām priecātos par viņu, ja viņš būtu normāls un tiešām labs vīrietis, bet ja apvaino ar rupjiem vārdiem, pavedina uz narkotiskajām vielām, diez vai tas ir tā vērts palaist skolu un draugus vējā.
Man nav greizsirdība, vienkārši mani vajadzēja bez maz vai 24/7 visur kopā un tagad jau laiks pagājis, ka nekur neesam bijušas un nav ne ziņas fb
30.03.2019 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Izkrati sirdi viņai, lai zina, kā Tu jūties, viņa varbūt pat nav aizdomājusies par to, jo ir pārāk pārņemtā ar savu puisi.
30.03.2019 23:03 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Odonella, tad, kad jūs daudz laika pavadījāt kopā, viņa bija tā, kas iniciēja visus pasākumus, vai arī tu?
30.03.2019 23:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Negribu izklausīties riebīga, bet nesaprotu kā var vienam cilvēkam visu laiku būt vienas un tās pašas problēmas. Tad bez vīriešu uzmanības dzīvot nevar, tad kaut kādi mistiski klubi, kaušanās, dzeršanas pa vidu pavīd, tad mazpilsētā nav ko darīt, tad motivācijas trūkums radies, tagad nav ko darīt, jo draudzene vairāk uzmanības velta savam draugam. Varbūt, tā vietā, lai nepārtraukti sūdzētos par vienām un tām pašām problēmām, vajadzētu pārskatīt savas intereses un kaut ko mainīt, iemācīties kļūt pašpietiekamākai, nevis visu laiku meklēt kaut kādu glābiņu no garlaicības citos cilvēkos. Dzīvē viss plūst un mainās, cilvēki nāk un iet. Kāds izaug no tusiņiem, kāda draudzene atrod otru pusīti un vīriešu copēšana vairs nav aktuāla, kādai piedzimst bērns, vēl kāda varbūt pārceļas uz citu valsti. Šeit problēma ir nevis tajā, ka draudzene novērsusies, bet tajā, ka cilvēks nemāk/nezina kā pavadīt laiku vienatnē un/vai nevēlas atrast sev kaut kādu jēdzīgu nodarbošanos.
30.03.2019 23:14 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017

Es tiešām priecātos par viņu, ja viņš būtu normāls un tiešām labs vīrietis, bet ja apvaino ar rupjiem vārdiem, pavedina uz narkotiskajām vielām, diez vai tas ir tā vērts palaist skolu un draugus vējā.
Man nav greizsirdība, vienkārši mani vajadzēja bez maz vai 24/7 visur kopā un tagad jau laiks pagājis, ka nekur neesam bijušas un nav ne ziņas fb

Camon, ļauj draudzenei elpot. :-) Vienā gadījumā no 10000 tiešām gadās, ka saprātīga draudzene sapinas ar nenormālu cilvēku un narkomānu, kurš šajā attiecību mijiedarbībā ietekmē to, ka tiek palaista skola un draugi vējā. Tad tas ir traģiski, un tādā gadījumā, kaut ko tādu sajūtot, ir uzreiz jācenšas glābt to cilvēku iesaistot līdzcilvēkus un/vai speciālistus, papildinājumā ar rūpēm un dziļu cerību, ka tas izdosies.
Bet ja vienkārši šķiet, ka "pēdējā laikā nekur neesam bijušas un nav ziņas fb" - viņai tas vīrietis kļūst prioritārs. Draudzenes arī ir ļoti svarīgas, bet pieaugot, vīrietis, ģimene, bērni, kļūst par galvenajiem cilvēkiem sievietes dzīvē. Ja videnē, vai pirmajā kursā ar draudzeni šķiet, ka "es nevaru bez tevis iedomāties savu dzīvi" ( PV dziema), tad vēlāk tas viss mainās. :-) Ar laiku sapratīsi, ka tāda tikšanās katru dienu, visu laiku ar savu labāko draudzeni vienkārši nav iespējama, veidojot nopietnas attiecības ar savu vīrieti. Ja vien nestrādājat vienā darbā, un trijatā neīrējat vienu dzīvokli.
30.03.2019 23:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vairumam cilvēku ir tendence izmantot cilvēkus. Ir ērti- lietoju, nav ērti- izmetu. Tā vienkārši ir.
31.03.2019 09:30 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vienmēr esmu bijis izbrīnīts ja kāds cilvēks saka ka tuvojas brīvdienas un nezina ko brīvdienās iesākt. Nu nopietni kā tā var būt ka brīvajā laikā cilvēks nezina ar ko sevi nodarbināt?

Pilnībā piekrītu. Es vispār vienmēr smīnu par citām sievietēm (vai meitenēm), kas nevaru pat uz WC vienas aiziet. Nonākot jaunā vidē, viņas jau pirmajā dienā ar kādu sadraudzējas un atsevišķi nekad vairs nav redzamas. Laikam tas tāds raksturs, nezinu, bet priecājos, ka man ir interesanti vienai.
31.03.2019 10:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu esi viņas laika kavēklis, kad man puisis blakus.
Ja īsti nav interese par otru cilvēku, tad arī pazūd.. Ja uzskata Tevi par draudzeni, tad var atrast 5minūtes dienā, lai uzrakstīt vēstules un kaut vai 3h mēnesi, lai Tevi satiktu. Ja tā nav, tad apdomā vai Tev vajag tādu draudzeni.
Vari ar viņu sazināties tik daudz kā studiju ietvaros, lai būtu ar, kaut ko papļāpāt lekciju starplaikos, lai nebūtu tik vientuļi, bet emocionāli gan ieteiktu attālināties un vairs negaidīt vēstules, uzaicinājumus tikties, ja viņai ir svarīgāks vīrietis, kurš pamudina uz narkotiku lietošanu.
Ja galīgi grūti, tad vari vispār vairs nekomunicēt un mēģināt iedraudzēties lekcijās ar kādu citu.
31.03.2019 11:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
, kad man puisis blakus. Kad nav puisis blakus.
31.03.2019 11:16 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Vienmēr esmu bijis izbrīnīts ja kāds cilvēks saka ka tuvojas brīvdienas un nezina ko brīvdienās iesākt. Nu nopietni kā tā var būt ka brīvajā laikā cilvēks nezina ar ko sevi nodarbināt?

Esmu dzīvs piemēra tam, ka cilvēks nezuna vairs ko iesākt ar brīvo laiku. ;) Skaties un brīnies :D
31.03.2019 12:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu, protams, kad uzrodas attiecības, tad vairāk laika tiek veltīts otrai pusītei, bet nu šajā gadījumā es sliecos piekrist Viedās minkas komentāram.
01.04.2019 00:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Katrā gadījumā, kad draudzenei būs slikti ar draudziņu - viņa skries pie tevīm pēc padoma..domaju,ka tajā brīdī arī varēsi izlemt un izteikties, vai tev šāda draudzība ir vajadzīga vai nē, vai kā to visu savest kārtībā
01.04.2019 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits