Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gulēšana atsevišķi

 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Labs vakars, meitenes!
Nesen uzdūros uz video, kur pāris stāsta, ka jau ilgu laiku piekopj gulēšanu atsevišķi. Respektīvi ir precēts pāris, bet guļ katrs savā istabā. Ka tas viņiem dod iespēju izgulēties, uzlādēt savu enerģiju un sailgoties vienam pēc otra. Pāris bija diezgan jauns - nu līdz trīsdesmit gadiem.
Sāku interesēties par šo tēmu. Izrādas, ka gulēšana kopā ar vīru ( pretējo dzimumu ) bez seksuāla konteksta radās samērā nesen.
Ko jūs domājat? Vai jums būtu pieņemamas tāds modelis?
30.03.2019 18:08 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nē,nebūtu pieņemami.
30.03.2019 18:21 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vai jums būtu pieņemamas tāds modelis?

Nē! Man tas nav saprotams. Mīļuma izpausmes attiecībās man ir ļoti svarīgas, un ir tik patīkami kopā aizmigt un kopā celties, nakts vidū pamostoties sajust otru, sačubināt un gulēt tālāk. Ar savējo guļam kā salīmēti, jo viņam prasās konstanti kaut ko apķert un man arī tā ir ērti :D
Var jau būt, ja pārī vienam ir super trausls miegs un otram ir traktora cienīga krākšana, tas varētu būt risinājums, bet pat tad man tāds variants liekas tizls. Vakarā abi pamīlējas, atguļas gultā karsti un elsodami, atvelk elpu un tad vīrs pieceļas, "Arlabunakti!" un aiziet uz blakus istabu gulēt :D
30.03.2019 18:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.02.2019
Mēs sākām gulēt atsevišķi, jo draugs krāc. Pāris pirmos mēnešus pamocījāmies kopā, bet.. Vairāk kā gadu tā atsevišķi nogulējām, bet protams, ka tas nav forši un gribās būt blakus. (problēmas ar elpceļiem, gāja pie ārsta, to atrisināja, krākšana gan nepārgāja, bet nu likās ka bišķi mazinājās, domājām sākt atkal kopā gulēt). Viena lieta ir tas, ka joprojām krāc (un te es ceru uz Jūsu pieredzi un ieteikumiem - ko var darīt? :( ) Otra - ja gadās, ka nekrāc.. Mēs vienalga nevaram pagulēt kopā. Gulta liela, sega liela, bet.. Nav ērti. Mums abiem. Gan jau dēļ tā, ka pierasts, ka vienatnē grozies kā gribi.
Ja tā krāāāākšana tiktu atrisināta, protams censtos līdz atkal pierastu, bet.. Nav forši būt atsevišķi. Tā vienkārši būšana blakus ir svarīga.
Un - šī gan man liekas mazākā problēma, bet - reāli, lai māja normāli izskatītos un nav jāguļ viesistabā vai vēl labāk, studio ar virtuvi - t būtu vajadzīga vēl viena guļamistaba.
30.03.2019 18:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man šis modelis šķiet pilnībā saprotams. Es gribēdama nevaru izgulēties, ja guļu ar kādu kopā. Mani traucē, ja kāds mani miegā apskauj, traucē, ja nevaru pilnībā izplesties pa visu gultu, traucē, ja man nav pašai sava sega. Tā kā regulāri mokos ar bezmiegu, man svarīgi ir izgulēties, nevis mīļoties un apskauties. Par laimi, šajā ziņā ar vīru mums domas saskan pa visiem 100. Uzskatu, ka svarīgi lai abi iesaistītie ir ar situāciju apmierināti, tad arī viss būs kārtībā.
30.03.2019 18:36 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Vēl video viņi pieminēja, ka ja nav iespējas gulēt atsevišķi, tad labs variants - ir gulet, ka katrs uz otru pusi. Nu tur, kur vienam kājas tur galva un tā. Jo tas strādā kā baktērijas - sievietes un vīrieša enerģija, tad nesaskaras un ķipa viss ir baigi forši.
Tas pāris, gan ir piekopis arī to, la sieva guļ gultā, bet viņš uz grīdas :-D bet arī tam ir paskaidrojums, jo tas puisis nevar tā viegli atslābināties, bet guļot uz grīdas, vajag ļoti atslābt, lai būtu ērti, interesanti.
30.03.2019 19:19 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man šāds variants nebūtu pieņemams. man vajag mīļumu un apskavienus arī guļot.
30.03.2019 19:19 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
* kā baterijas :-D
30.03.2019 19:19 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Par Uģi Kuģi runā? :-D
Mana brāļa krustvecāki visu mūžu guļ atsevišķi. Es to uztveru kā nelielu īpatnību, bet ne kā kaut ko nepieņemamu. Varu izprast, ka cilvēki guļ atsevišķi pārāk trausla miega, vai krākšanas dēļ. Var būt arī, ka ir pilnīgi dažādi darba režīmi un diennakts ritms. Bet tas iemesls, ko Tu mini, nē - es neiebraucu, kāpēc tādā gadījumā būtu jāguļ atsevišķi. Enerģētiski uzlādējos no tā, ka manējais man ir man blakus, nevis no tā, ka viņa nav. Un ilgojos brīžos, kad nevaru būt blakus, tāpēc sevi nemocītu ar apzinātu izvairīšanos no viņa tiešās klātbūtnes. Varbūt tas pāris cīnās pret rutīnu attiecībās?
Bonecutie. +++
Par krākšanu.. Manējais arī mēdz mēreni krākt, tad es viņu bakstu ar elkoni vai maigi iesperu ar celi, vai skaļi aizrādu:-D tad viņš uz brīdi pārtrauc un pagriežas uz otriem sāniem, tā it kā deguns atnākot vaļā, tad atkal pagriežas atpakaļ, līdz es aizmiegu un vispār vairs neko nedzirdu. Man ir ciešs miegs. No rīta viņš nekad neatceras, ka esmu viņu iedunkājusi un lamājusi :-D
30.03.2019 19:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kopš mums sadzima bērni, kuri tagad ir dažāda vecuma - kopā gulēšana ar vīru divatā ir visai rets pasākums. Vispār naktis tagad sanāk tādas saraustītas (ta kādam uz wc vajag, ta dzert, ta vnk nevar aimigt, jo bail, ta grib vecāku gultā gulēt, ta apčurājās savā gultā/jāpārģērbjas un uz citu gultu jāpārvācas, ta karsti, ta auksti, ta ēst grib, ta pampers jāmaina, ta kāds saslimis un jādod zāles u.t.t.). Es nemaz neilgojos gulēt tikai ar vīru un viņš arī izteicies, ka ir forši, ka no rītiem mēs visi attopamies vienā lielā čupā mūsu gultā. Dzīve gara - vēl paspēsim izgulēties.
30.03.2019 19:35 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Ta pavisam atsevišķās gultās vai istabas nav pieņemami. Man arī patīk izgulēties, lai ērti, nekas netraucē. Tam man vislabāk palīdz liela gulta, katrs var izplesties savā pusē, segas liela un viss ok. Ja sagribās var gan samīļoties gan negulēt katrs savā stūrī
30.03.2019 19:57 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Guļam atsevišķi, ja kāds ir saslimis. Bet ikdienā guļam katrs ar savu segu. Nav nekas jādala, sega katram tāda, kā patīk. Protams, ar vienu segu vairāk fiziskā kontakta, savā ziņā foršāk, bet ar atsevišķām segām labāks miegs.
30.03.2019 20:02 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nē, nav Uģis Kuģis. :-D kāds krievu pāris, kas ir blogeri.
Jā, video pieminēja, ka divus gadus nācās viņiem dzīvot atsevišķās pilsētās un tad katra tikšanās bija svētki. Nu un tagad ķipa viņiem līdzīgi. Varbūt tiešām nevēlas, pārāk tuvi būt - a ļā, lai vienmēr ir ilgas. Nu iespējams.
30.03.2019 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Sviests :D nekad neko tādu nepieļautu savas attiecības :)
30.03.2019 20:12 |
 
Reitings 73
Reģ: 19.03.2014
Atsevišķi esam gulējuši tikai tad, kad draugam bija kāja ģipsī (pirmās divas dienas), bet tad jau tas likās dīvaini. :-D
30.03.2019 20:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mums ir viena sega, guļam ļoti labi :D Tagad, kad draugam operācija, guļam ar 2 segām, lai es arī tur pa miegam nebakstītu viņam kāju nejauši, pagaidām viss ļoti labi :D
30.03.2019 20:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Guļam kopā, bet katrs ar savu segu, nē, es nevarētu pagulēt viena, man patīk kopā
30.03.2019 20:47 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Savāds modelis.
Es nevarētu. Mums ir svarīgi būt blakus. Aizmigt nevar pat, ja otrs nav mājās. Kad sagaidam, tad sirds mierīga un guļam. Citreiz gan, manejam ir niķis krākt. Tā izbesī, ka triecu gulēt uz viesistabu. :-D
----
Man tāds nikits, atspiest degungalu pret viņa plecu, piespiesties. Un vēl pirms tam sabučoties. Nu tas kaut kā iegajies gadiem ejot. Tāpēc, velreiz - atseviski gulēt? Nu nē!
30.03.2019 21:14 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Es tā noteikti nevarētu. Man prasās būt apskautai vai arī pašai apskaut. Prasās pēc ķermeņa kontakta ar savu mīļoto. Mēs vispār pārsvarā guļam kaili apķērušies:-D Arī gulēt katram zem savas segas nepatiktu.
Taču es nenosodu tos pārus, kuri guļ savādāk. Katrs dara tā, kā jūtas ērtāk un kāda mums tur daļa, kā citi savu miega kvalitāti uzlabo. Neizgulējies cilvēks ir dusmīgs cilvēks un mums jau apkārt tā ir par daudz negatīvā:-D
30.03.2019 21:37 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Nevarētu. Es pat aizmigt īsti nevaru,ja viņa nav blakus...
30.03.2019 21:44 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Man patīk aizmigt vienai, bet pamosties blakām. Lai cik dīvaini neizklausītos, par iemeslu krākšanai var būt glutēns! Arī ārzemju forumos cilvēki dalās, ka vairs nekrāc, kopš izslēdza glutēnu saturošus produktus no sava uztura.Man draugs šausmīgi krāca pēc makaronu un maizes dienām..
30.03.2019 21:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!