izmaksā vīrietis

 
Reitings 17
Reģ: 06.06.2016
Tik tā prātoju.
Kapēc lai vīrietis izmaksātu sievietei vai uzturētu sievieti,ja viņa pate par sevi ir pašpietiekama persona (protams ir dažādi kopā dzīvošanas modeļi un situācijas).
Bet pa lielam, domāju, daudzi cilvēki gribētu, lai viņus uztur, nodrošina, dāvina dāvanas utt.
Es te arī prātoju, ka jā, ļoti jauki, ka mans vīrietis kad ejam piemēram kur paēst, vienmēr samaksā par mani un tomēr, kapēc viņš to dara? Kapēc tik ļoti ir iegājies, ka tieši vīrietis ir finansiāli atbīldīgais?
Vai šis gadījumā nav novecojis attiecību modelis?
-------
Sanāk, ka sievieti jāuztur vai jāizmaksā tikai tapēc, ka viņa ir sieviete?
26.03.2019 23:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
megijametra tas, ka es neikomentēju visās diskusijās nenozīmē ka tādēļ man tas neinteresē. Nu nesēžu es. 4sienās ar bērnu! Ir man citas intereses, bet kādēļ man tās vajadzētu te izpaust? Es uzskatu ka viss par mani te nav jāzin, ko daru , kādus pasākumus apmeklēju, kādas mācību iestādes. Tas viss ir priekš manis, ne lai kādam ko pierādītu. :-) un Draugs tas ka daudz ko izmaksā tā jau nu ir mūsu darīšana, viņš tā pats vēlas, un arī es savu naudu ielieku, protams tas ir mazāk kā viņš, tomēr nesēžu uz savas naudas kamēr tērēju drauga naudu, + dārgi ceļojumi man neinteresē, bet tad nenozīmē ka ceļojumi vispār kā tādi neinteresē.
28.03.2019 20:29 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pie tam mājsaimniece tā teikt esmu tik tagad, kamēr bērns neiet dārziņšā,bet pirms tam es strādāju Normālu darbu katru dienu no 8-17 . Un neuzskatu ka es tādēļ ka sieviete nevaru darīt kko smagāku nu esmu es staipījusi smagumus. Un es neuzskatu, ka citas nevar vēlēties dārgas drēbes, ceļojumus, kāpēc ne? Katrs dzīvo kā grib. Kam patīk kam nē, cilvēki ir dažādi.
28.03.2019 20:40 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
nu redz.. katram tas attieciibu modelis ideaalais ir citaads. Pati tomeer negribeetu nekad 100% buut atkariiga no otra un ne tikai finansiaali. Mees visas esam atshkiriigas, bet noteiktos vecuma posmos nonaakam pie atzinaam. Dziivee tacu var notikt jebkas un ko tad ja peekshnji taa finansiaalaa nasta buus jaauznemas un taa nebuus nebuut maza ? Nedomaaju nelaimi piesaukt un filosofeet kaa buutu ja buutu. Tomeer tiekties peec labaaka darba un paaugstinaajuma diezin vai ir kas slikts, tas nebuut nenoziimee, ka sieviete ir otrs viirietis gjimenee.
28.03.2019 21:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Piemeru daudz! Mirusa miljonara sieva baudija dzivi ari tagsd pec vina naves nav uz ielas. Vira bsnkfits un nave so suevieti nesalauza! :-P
28.03.2019 21:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vira bankrots
28.03.2019 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Man ir vairaakas draudzenes kuraam otraas pusiites visu apmaksaa, vinjas var atjauties savu laiku veltiit pashizaugsmei, studijaam, skaistumkopshanai, biezhi braukaa celjojumos utt

liekas tieši strādājošajām kaut kā dzīvot traucē tās kuras nestrādā un dzīvo pa spa

Kāda var tā skaidri pateikt, ko dara šīs sievietes, kuras nestrādā? Nu, pieņemsim, ka vīrs labi pelna, nav vai kaut vai 1 bērns (nu ne jau zīdīšanas vecumā, tad jau skaidrs), bet vīrs strādā normālu darbu no 8-17, mājās jau pēc pieciem + ja vēl sporta zāle vai kas tāds, tad skaidrs, ka pa nedēļu viņam nav laika sievai. Ko var tā īsti darīt? Spa, labi, patīk, bet aizietu 1x mēnesī. Kursus.. nu cik kursus, cik tev viņi aizņems laika? 2x ned varbūt, vai arī katru dienu dažas nedēļas, pēc tam? Atkal jaunus kursus, nu pēc nepilna pusgada jau visi kursi būs izieti :D (pārspīlēju, protams, bet doma paliek). Ceļojumi - a ja vīram tik un tā tikai 1mēnesis? Ar draudzenēm? Var jau, protams, bet vīra nepietrūkst?
Necenšos nevienu nosodīt, gribu saprast, ko reāli var darīt, nav man baigās iztēles un izdomas, lai sevi nodarbinātu :-D Bet nu tā tiešām, nedēļas plāns kāds viņām? Nevis filozofēt - nu var šito darīt, var to, bet to labi ja reizi mēnesī gribas vai tas aizņem pāris h dienā un arī ne katru dienu.
28.03.2019 22:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu zini, arī ar vienu bērnu ne zīdīšanas vecumā ir ko ņemties.
28.03.2019 22:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lasiju lauree komentu ,kursi,spa..etc bet nekur nefigure BERNS UN GIMENE tak suevietei,studijas bd vest in atvest mszo,pulcini mazajsm, srsti,psstaigas rotsku lauko,majss kartosana ikdienas iepirksanas,est gatavosana un etc. :-P
28.03.2019 22:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rotalu laukumi blin laboju..Vispsr berni panem loti daudz laika. Ta lauree nav lelle ko noliec kakta un ej uz spa.
28.03.2019 22:15 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Skumji, ja kādam darbs ir visa dzīve.
28.03.2019 22:20 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Esmu pati kādu laiku bijusi tā “ ā ļā nekā nedarītāja “, bet veselības dēļ, gan - bet tas tā.
Īstenībā ja gribās, var atrast daudz ko darīt. :-D
Sākumā jau pašizaugsme - lasīt, mācīties un klausīties. Vot, aiziet uz tik daudziem pasākumiem un lekcijām - kur uzzināt jaunu info un arī cilvēkus iepazīt.
Man ļoti tuvs bija un arī ir - brīvprātīgais darbs. Un labdarība. Vot, tas īstenībā ir pilnīgs pilnas slodzes darbs, par kuru nesaņem naudu, bet “ Paldies “ ;-) piedalījos festivālus, piketos, gājienos un performanses - saņemot kolosālu pieredzi.
Arī ļoti daudz izmantoju to, laiku lai attīstītu iedvesmas čakru :-D mācījos spēlēt jaunus instrumentus, gāju uz teātri, muzejiem, arī apmeklēju meistarklases ( zīmēšanas - gatavošanas un visi to, kam iepriekš nebija laika ) un jā - neteikšu, ka tas bija sliktākais mans dzīves laiks.
28.03.2019 22:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Anilux jo te daudz temu bijusas ko darit briva laika, garlaicigi,nekas neinterese, nav draudzenu,nav hobiju. Logiski tad darbs tikai sniedz kadu jegu !
28.03.2019 22:24 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Vispār man ļoti patīk ideja par The Venus project (skat.google). Nedaudz atsita šo tēmu, ka cilvēkiem liekas, ka bez darba viņi nogarlaikotos.
28.03.2019 22:30 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Kāda var tā skaidri pateikt, ko dara šīs sievietes, kuras nestrādā? Nu, pieņemsim, ka vīrs labi pelna, nav vai kaut vai 1 bērns

Man 2 bērni, nestrādāju, varu pastāstīt ko daru :D Pamostos, nomazgāju bērnus, sevi, brokastis, kafija, sakopju virtuvi, tad bērniem zobi, pārģērbju viņus un sevi, jau 9. Man ir 120m2 dzīvoklis, tīru katru dienu, bet pāriet pāri, izmazgāt un izsūkt grīdas vien aiziet jau ap stundu. Ap 12 vīrs nāk pusdienās, pagatavoju viņam pusdienas, atkal jāvāc galds nost, tad jāsagludina drēbes, jāsaliek citas drēbes, tad bērniem pusdienas, parks, rotaļu laukumi ( tas ir vismaz 2-3 stundas), nodarbības, pilsētas otrajā pusē. Mājas, vakariņas, jānomazgā bērni, dziesmas un pasakas bērniem, ap 8, ja paveicas viņi jau guļ. Un tad jau tā pat atliek ko darīt - salikt somu nākamajai dienai, sagatavot lunch box nākamās dienas parkam. Tā nu es neko nedaru :-D
28.03.2019 22:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kaiminiene berns viens, virs tikai strada
Celas pec 6 no rita dusa briksstis,sapos sevi,bernu un virs uz darbu si bernu uz bd...pati skrien uz studijam. Pec tam.vina vai virs iznem mazo no bd. Abi gatavo vakarinss diena cauri.
28.03.2019 22:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja cilvēks brīnās, ko var darīt mājās (vai "mājās", atkarībā no aktivitātēm) un brīvajā laikā, tad viņam ir vai nu ļoti štruntīga iztēle, vai nu ļoti maz interešu:-)
Arī bez bērniem sevi var lieliski nodarbināt, mācīties kaut ko jaunu un varbūt pat procesa laikā atrast iespēju piepelnīties.
Esmu to teikusi jau vairākkārt, bet man nekas nešķiet tik garlaicīgs, kā lepni strādājošās sievietes, kurām 80% sarunu griežas tikai ap darbu un notikumiem kolektīvā.
28.03.2019 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Ja cilvēks brīnās, ko var darīt mājās (vai "mājās", atkarībā no aktivitātēm) un brīvajā laikā, tad viņam ir vai nu ļoti štruntīga iztēle, vai nu ļoti maz interešu

Un tomēr neviena nevar pateikt, ko tad īsti dara, bez bērna :D Bet par to 'bērnu ne zīdīšanas vecumā' bija gan domāts, kad bērns iet jau uz bērnu dārzu normāli vai skolā (nu 8gadnieks labāk spēlēsies ar draugiem, nekā ar mammuci pie rokas ies pa parku staigāt).
Varbūt man ir maz hobiju, jā, bet mani neinteresē tik daudz lietas, lai varētu ar to aizpildīt visu dienu. Nu un jā, darbs var būt nav dzīves jēga, bet milzīgs hobijs gan. Var jau kāda apšaubīt, bet es 'strādāju' tur arī tad, kad nemaksāja, visi brīnījās, bet es dievināju tur atrasties un visu darīt, redzēt, mācīties un pielietot iegūtās zināšanas.
28.03.2019 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Rīdziniece, 2x pieminēji par māmiņu, kam ir bērns un STUDĒ acīmredzot klātienē. Tā ir nu pilnīgi cita lieta :-D Ja māmiņa vēl ir studente, tad tas ir arī tas viņas 'darbs', kas aizpilda dienu. Nav jau tā, ka viņa vienu profesiju iegūst un tik nākamo sāk un tā visu mūžu.
28.03.2019 23:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
te daudz temu bijusas ko darit briva laika, garlaicigi,nekas neinterese, nav draudzenu,nav hobiju. Logiski tad darbs tikai sniedz kadu jegu !

+++
Kaut vai valodu apgūt.. tas prasa lielu laika resursu, ja nopietnāk pieiet. Organizēt labdarību, šūšana, sports utt
28.03.2019 23:32 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu man, piemēram, dažreiz vajag tik vien kā pabūt mājās, pasēdēt pie tv, vienkārši padzīvoties pa māju, tā vispārīgi, man nav katra diena jāaizpilda 100% ar KAUT KO, nu es vispārīgi, par brīvo laiku.
28.03.2019 23:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!