izmaksā vīrietis

 
Reitings 17
Reģ: 06.06.2016
Tik tā prātoju.
Kapēc lai vīrietis izmaksātu sievietei vai uzturētu sievieti,ja viņa pate par sevi ir pašpietiekama persona (protams ir dažādi kopā dzīvošanas modeļi un situācijas).
Bet pa lielam, domāju, daudzi cilvēki gribētu, lai viņus uztur, nodrošina, dāvina dāvanas utt.
Es te arī prātoju, ka jā, ļoti jauki, ka mans vīrietis kad ejam piemēram kur paēst, vienmēr samaksā par mani un tomēr, kapēc viņš to dara? Kapēc tik ļoti ir iegājies, ka tieši vīrietis ir finansiāli atbīldīgais?
Vai šis gadījumā nav novecojis attiecību modelis?
-------
Sanāk, ka sievieti jāuztur vai jāizmaksā tikai tapēc, ka viņa ir sieviete?
26.03.2019 23:02 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
un kāda daļa Tev, vai kādam citam ir laulības apliecība?
27.03.2019 23:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kas nu tas par "ģimenes galvu", kas pat pēc bērna piedzimšanas ir "draugs". Kāda gan tur ģimene. Žēl padsmit eiro laulības apliecībai

Ar vai bez laulības apliecības, tā vai tā uzskatām ka esam ģimene. :-P
28.03.2019 00:39 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bez laulības apliecības te vispār nedrīkstētu rakstīt...
28.03.2019 01:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
akjelcikvar. Uz ielas rādīties ar nevar!?:-D
28.03.2019 01:15 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
minka paskaidros. varbūt drīkst. bet ir jāsaprot, ka jāiet ar pazemīgi nodurtu galvu un pašā ietves maliņā. jo apliecības ta' nav! bērnus laikam savāks kāda 'es zinu, kā ir pareizi jābūt' aģente
28.03.2019 01:25 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Daudzām te tik samaitāti uzskati :-D ja pelna vīrietis, tad sieviete obligāti gribēs šķiest to vīrieša naudu, obligāti tērēt tonnam kosmētikas, braukt nebeidzamos ceļojumos un tērēt šmotkām :-D varbūt Latvijā tā nav prioritāte :-D Es negribētu ne šķiest to naudu, ne vīrietim atņemt vai kā savādāk ieriebt :-D es gribētu vienkārši dzīvot un darboties ģimenes labā un lai vīrietis varētu no darba mājās atpūsties.
28.03.2019 08:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudzām te tik samaitāti uzskati ja pelna vīrietis, tad sieviete obligāti gribēs šķiest to vīrieša naudu, obligāti tērēt tonnam kosmētikas, braukt nebeidzamos ceļojumos un tērēt šmotkām

Piemirsi vēl ierakstīt par gēla nadziņiem, un dzīvošanu SPA salonā :D
Bet, ja nav bērnu, tad man nav skaidrs, ko var daudz mājās berzt un spodrināt? Ja abi atnāk mājās pēc plkst.5 - 6, tad nav jau vairs, kad māju sajaukt, lai tā vajadzētu tīrīt katru dienu. Ja katru dienu velta 20min tīrīšanai, tad vienmēr arī ir tīra. Ēst gatavot.. nu labi, pat ja 3h, ko visu pārējo laiku?

Nu redz.. ja nestrādā, tas nenozīmē, ka nedrīkst iziet ārā no mājokļa un veikt citas aktivitātes. Drīzāk izklausās, ka ir cilvēki, kas ārpus darba vienkārši nemāk sevi nodarbināt..?
Lai kā man patiktu savs darbs, tas tomēr ir nopietns laika tērētājs un ierobežo citas aktivitātes :)
28.03.2019 08:56 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Tā ir tāda tendence žēlot citu vīriešus? Gan jau viņi paši, nabadziņi, tiks galā ar mantrausīgajām dīkdienēm, ko izvēlējušies:D
28.03.2019 09:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Es nekad neesmu maksājusi nevienu rēķinu, nevienā kopdzīves laikā. Esmu strādājusi pati, pelnījusi, pirkusi mājām nepieciešamo, bet nekad neesmu teikusi - es tev piemetīšu ūdens rēķinam, jo esmu uzaugusi ģimenē, kur vīrietis ir mamuta nesējs un sieviete pelna tā, lai pietiek lūpu kr'āsai un iziet no mājas. Tādēļ, nemaz nezināju kā ir citādāk. Tagad, kad atgriezīšos darbā, noteikti mana alga aizies uzkrājumiem mājas pirkumam un vīra alga aizies ikdienas tēriņiem.
28.03.2019 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Lai kā man patiktu savs darbs, tas tomēr ir nopietns laika tērētājs un ierobežo citas aktivitātes

Protams, ierobežo, bet es tā domāju - vai tad pašām nav jaukāk pavadīt to laiku ar savu vīrieti? Vai arī jāmeklē tādas pašas draudzenes, kurām nav jāstrādā. Saprotu arī, ka var pavadīt laiku vienatnē, bet ja man visur būtu jāiet vienai vai ar draudzenēm, jo vīrs strādā, tad arī nē. Piekrītu, ka katrai savādāk noteikti, bet dažām nevajadzētu teikt, ka visas pārējās melo, jo labprātīgi iet uz darbu :-D
28.03.2019 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 553
Reģ: 30.08.2010
Man pietiktu, ja mans vīrietis pelnītu 1,7-2k mēnesī. Mums abiem pietiktu.
Tad es vispār nesaprotu. Man domāt, ka ar minētajiem ienākumiem var dzīvot 3 istabu dzīvoklī bloku mājā cerībā, ka nesalūzīs ledusskapis vai nebūs jālabo zobi, braukt ar vienu auto un katru otro gadu atpūsties Turcijā vai Ēģiptē. Es nesaku, ka tā noteikti ir slikta dzīve un cilvēki Latvijā tā nedzīvotu. Bet kāpēc to apzināti izvēlēties, ja arī sievietei dodoties uz darbu (kas nav nekas ārkārtējs) tā varētu būt māja Pierīgā ar zaļu zālienu bērniem un grilēšanas ballītēm draugiem, katram pa auto un slēpošana ziemā? Tiešām tā nestrādāšāna atsver visas iepriekš minētās lietas?
28.03.2019 13:13 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Tipa sievietes atalgojums 500-1000 eur apmērā ļautu iegādāties māju Pierīgā :D
28.03.2019 13:31 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Un tad tā lenderējot pienāk pensija uz vīra rēķina dzīvojot, īsti nekur nestrādājot, vīrs aiziet tai saulē un tad brēc kāpēc pensija 200eur. Protams, dzīvot jau gribas tagad un šeit un nedomāt par nākotni un kas ta būs, bet nu parasti jau tas ir neizbēgami(nebūsim pesimisti, kas domā, ka arī 40.gados var aiziet pie dieva)
Nerunāju par tām, kas pelna,bet tām, kas mājas zupītes vāra uz uz kursiņiem iet :-D
28.03.2019 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 553
Reģ: 30.08.2010
Tipa sievietes atalgojums 500-1000 eur apmērā ļautu iegādāties māju Pierīgā
Pati izrauj vienu teikumu no konteksta un priecājies par savu asprātību!:-D Kopā ar vīra algu tie ir manis iepriekš pieminētie 2500 -3000 EUR. Vai, Tavuprāt, tie, kuri izšķiras par mājas pirkšanu kredītā, piemēram, Ķekavā vai Mārupē pelna, sākot no 10K?
28.03.2019 13:51 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tipa sievietes atalgojums 500-1000 eur apmērā ļautu iegādāties māju Pierīgā

Sieviete vairāk nav spējīga dzīvē sasniegt kā 500-1000?
Un pat ja 500-1000, tad pieskaitot klāt iepriekšminētajai vēlamajai vīrieša algai 1700-2000, manuprāt, pieaugums ir gana labs. It īpaši, ja runājam par minētajām maximālajām summām.
28.03.2019 13:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es laikam esmu paaraak liela feministe, lai viirieti uzskatiitu par gjimenes galvu!
Neuzskatu, ka muusdienu sabiedriibaa viirietis ir finansiaali atbildiigs par visu gjimeni, tas taa pavisam noteikti nav manaa gjimenee/ citaas gjimenees pazinju lokaa.
Man, piemeeram, patiik taa sajuuta, kad guustu profesionaalus panaakumus, un, nav ko liegties, arii patiik sanjemt pieklaajiiga lieluma algu un buut neatkariigai. Patiik dziivot labos apstaakljos, nopirkt sev to, ko veelos, un braukt atvaljinaajumos, nevienam sponsoreeshanu neluudzot un citu cilveeku pelniito naudu neteereejot. Arii paarstraadaajusies nejuutos. Mans viirietis pelna apmeeram taapat, liidz ar to mees abi muusu kopdziivee ieguldaam liidziigi. Nespeeju iedomaaties shaadaa situaacijaa nestraadaat un dziivot tikai uz mana viiriesha algas, tad arii mees atljauties vareetu divreiz mazaak - nu kam tas vajadziigs? Protams, man nav nekas pret to, ja mans viirietis man daavina daavanas un izmaksaa vakarinjas. Jo man arii patiik vinjam daavanas daavinaat!
Iespeejams, es domaatu citaadaak, ja mans viirietis buutu miljonaars.

+1
28.03.2019 13:54 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Lielākā daļa Latvijā dzīvojošo ģimeņu mēnesī kopā pat nenopelna 1,7k, tāpēc nopelt tādu summu ir nevietā. Ne visur ir algas Rīgas rajona vai IT līmenī. Diemžēl.
amsterdama man kādreiz likās, ka esi saprātīga sieviete. Tagad redzu, ka mēģini uzlekt augstāk par dirsu gudri prātodama kā ar 3k ģimenei izvilkt mēnesī dzīvību? :-D nopietni? Tad jau varu pēc tava teiktā droši uzskatīt, ka Latvijā dzīvo ļoti nabadzīga tauta! Un nedod Dievs vēl sievietei bērnu dzemdēt. Vismaz gadu nestrādās un pēc tam nākamos gadus maksās dārziņu 500EUR mēnesī :-D vispār gals klāt!
28.03.2019 14:07 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Jūs tiešām ticat tam, ka, kad pienāks jūsu pensijas vecums, tādas pensijas vispār būs, turklāt atbilstošas tam, kādas iemaksas veicāt valsts budžetā?
Es strādāju un godīgi maksāju visus nodokļus, bet man nav it nekādas ilūzijas par kaut kādu cilvēka cienīga apmērā pensiju, līdz ar to man šis kritērijs vispār ir nebūtisks. Tad, ja grib kaut kādu pensiju, labāk krāt naudu zeķē.
28.03.2019 14:23 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Selīna, personīgi (ar to domāju, ka, protams, politiķus, uzņēmējus, kuri ir visādos topos neskaitu) nepazīstu vispār Latvijā daudz cilvēku, kam ir ļoti lielas algas (piemēram, uz rokas augstākās par šeit nosauktiem un apsmietiem 2tk), bet jo īpaši sievietes, kas ir izskaidrojams ar to, ka izvēlas profesijas, kuras ir mazāk apmaksātas (medmāsas, skolotājas utt).
Tas, protams, pie nosacījuma, ka visi nodokļi tiek nomaksāti.
Ar algu aploksnē ir zināmi arī ļoti labas algas piemēri, tas tiesa. Es gan nenosodu šādu modeli (nodokļu nemaksāšanu), tikai precizēju, kādēļ varētu rasties atšķirības starp viedokli, cik daudzi cilvēki labi vai slikti pelna (saņem uz rokas).
28.03.2019 14:26 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Turklāt, ja sieviete saņem nelielu algu, viņai ir pat izdevīgāk būt mājās un nestrādāt, jo nogurusi, neapmierināta sieviete = sliktas attiecības ģimenē, kašķi utt., nevar tik labi veikt visus mājsaimniecības darbus, sakopt sevi gan fiziski, gan garīgā līmenī (ar hobijiem), nepavada tik daudz laika ar bērniem utt.
Protams, viss atkarīgs no sievietes vēlmēm, kāds dzīves modelis viņai labāk patīk.
28.03.2019 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits