Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izmaksā vīrietis

 
Reitings 17
Reģ: 06.06.2016
Tik tā prātoju.
Kapēc lai vīrietis izmaksātu sievietei vai uzturētu sievieti,ja viņa pate par sevi ir pašpietiekama persona (protams ir dažādi kopā dzīvošanas modeļi un situācijas).
Bet pa lielam, domāju, daudzi cilvēki gribētu, lai viņus uztur, nodrošina, dāvina dāvanas utt.
Es te arī prātoju, ka jā, ļoti jauki, ka mans vīrietis kad ejam piemēram kur paēst, vienmēr samaksā par mani un tomēr, kapēc viņš to dara? Kapēc tik ļoti ir iegājies, ka tieši vīrietis ir finansiāli atbīldīgais?
Vai šis gadījumā nav novecojis attiecību modelis?
-------
Sanāk, ka sievieti jāuztur vai jāizmaksā tikai tapēc, ka viņa ir sieviete?
26.03.2019 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Izmaksāšanai nav lielas vainas.
Negribētu, ka mani uztur. Bet es esmu tas "ne-mājsaimnieces" tips, un man veļas gludināšana un 3h ēst gatavošana nesagādā gandarījumu. Tomēr arī mājsaimniecība ir darbs. Ja abiem šis modelis ir pieņemams, tad viss ok. Savukārt, kā var ilgstošus laika posmus pavadīt, par ikdienas nodarbēm uzskatot staigāšanu un "kafijas dzeršanu uz soliņa" man nav saprotams. Man būtu ļoti žēl savu smadzeņu. Es saprotu, ka tur ir vēl + tādi un šitādi kursi, tomēr.. tas viss ir kaut kas, ko vari nedarīt. Un darbs mērkaķi padarīja par cilvēku. Bet ok. Mēs esam dažādi.
Es arī agrāk domāju, ka biedējošākais mājsaimnieces lomā ir fakts, ka, ja vīrs aiziet, tad esi bez nekā utt. Bet patiesībā reālajā dzīvē, cik redzu dažādu vecumu pārus, no mājsaimiecēm aiziet mazāk nekā no strādājošajām. Tur tomēr vienmēr apakšā ir tā nerakstītā vienošanās, ka sieviete rūpējas par vīrieša labsajūtu, līdz ar to mājsaimniece daudz vairāk padomās pirms darīs vai teiks ko tādu, kas vīrieti varētu sadusmot vai nokaitināt. Un, ja arī vīrietim kādreiz gribēsies action, tad viņam būs mīļākā, bet no pavarda sargātājas un ideālās ģimenes statusa viņš tik vieglu roku neaizies (ja vien ir bērni).
30.03.2019 19:33 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
NightSky
Protams, pareizi ir, ka līdz 12 gadiem bērns skaitās gandrīz vai zīdinītis, līdz 14 gadiem neatbild ne par ko un līdz 18 gadiem ir jēla ola.:-D
Ņirgas nāk, mediji labprātāk stāsta par sīkumiem ārzemēs, krāna vannā video, nevis sacensībām, kurās jaunieši piedalās.
Pēkšņi 18 it, uz podziņas nospiešanas pavēli bēbis transformējas vīrietī, kurš atbild par visu.
Pēkšņi 21 -22 un vakardienas bēbis ar augstskolas diplomu, panaceju pret dzīves grūtībām:-D, saskaras ar mīkstuļu soctīklos tik ļoti nosodīto emocionālo vardarbību, manipulāciju un intrigām darbā, nodevību, meliem, grūtībām.
Tikmēr pašas gudrinieces grib izglītotu, labi pelnošu, glītu, fiziski attīstītu vīru, kurš būs aizstāvis un sargās ğimeni, apgādās utml. Vardarbības dīvānkritizētājas pašas negrib vīru, kurš viņas pamestu kāda değenerāta rokās, aizbēgot lai pildītu koncepciju; vardarbība ir tabu vienmēr:-D. Jā, vēl tās šausmas, ka aizstāvēt, ja būs grūti to izdarīt, varēs tikai tāds, kas pats kādreiz ir dabūjis :-P un sadevis arī.
30.03.2019 20:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Piemirsu, koncepcija par megaticību elkiem, video un tam ko borē galvā internetos sākās ar Brjūsa Lī ēru kinoindustrijā. :-D. Masu ticība slavenajam 2 collu sitienam :-), kaut īstenībā nevienam nav problēmu ievelt dīvānā par sevi vājāku cilvēku, kurš no Tevis baidās un stāv paralēlo kāju stājā, pie kam nepareizi. Honkongas deju kokursa čempions pārkvalificējas par neuzvarmu cīnītāju. :-D Labi, cilvēks atlētisks, potenciāls kļūt par vingrošanas čempionu, tomēr tēls nospēlēts pavisam cits. Miljoni joprojām tic šim kā guru. Jā, stilu it kā radīja... kurš labi darbojas ja esi krietni ātrāks par pretinieku. Tātad, bez austrumu fīčām uzvarētu pat ar parasto boksu. :-P
30.03.2019 21:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
So.so
Dzīves beigās karjerai nav it nekāda vērtība, jo nāk jaunie- varošāki, ātrāki, ar aktuālākām zināšanām un prasmēm, spējīgāki (ar vecumu samazinās smadzeņu darbības kapacitāte), enerģiskāki, ambiciozāki un izkonkurē vecos, lai kā viņi censtos. Un pienāk brīdis, kad "dzīves pieredze" sāk traucēt, jo pasaule mainās un tas, kas iepriekš nebija iespējams, pēc gadiem tāds var kļūt un kļūst. Tāpēc izvirzīt karjeru par savas dzīves vienīgo mērķi nav laba stratēģija.
Tāpat par dzīves vienīgo mērķi izvirzīt bērnu aprūpi arī nav laba stratēģija, jo ap 18-21 gada vecumu bērns jau nostāsies uz savām kājām, aizies prom no mājām, dzīvos savu dzīvi, kur vecākam paliks arvien mazāka loma- jo bērnam būs darbs, partneris, bērni, draugi, hobiji.
Vidusceļš laikam ir nepazaudēt pašai sevi- darbā vai mājsaimnieces lomā. Atrast sev hobijus, draugus ārpus šīm lomām.
31.03.2019 10:45 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
kreimene.. trooloooolooo pabeidz skolu un tad runā..

Ko? Kāds sakars? Kādā sakarā tu aļaujies tā runāt? Nav, ko atbildēt, tāpēc jāsāk kaut kādas muļķības gvelzt?
31.03.2019 11:57 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Smadzeņu darbības kapacitāte samazinās līdz ar vecumu?
Ja domāta spēja iekalt no galvas docētāju uzdoto, gatavot copy paste materiālus, lietot brauzeri, tad varbūt.
Jauniešiem ir izdevīgi iepotēt ideju, ka viņi ir pārāki, citādi grūtāk viņus izsūkt. Izsūkt grūtāk ir cilvēkus, kuri saprot, kā patiesībā ir iekārtota pasaule.
Sporta pasaule un jaunieši? Kad jaunietis iemācās ne tikai nolasīt pretinieku, bet arī saprast, ka nereti tev atļauj nolasīt es tevi mānu ar a, bet darīšu b, lai īstenībā darītu c, tad saprot, ka sportā galvenā pelnītāja ir derību industrija, visskasapkārt izklaide un tikai tad sportistu menedžeri un pēc tam sportists. Turklāt no citām kastām treneri ir daudz ilgāk nodrošināti ar ienākumiem nekā kārtējais industrijas konveijera materiāls.
Viens piemērs; divi ņemas viens ar otru, diemžēl nākas paildzināt atļauto pārtraukumu lai vienam no čaļiem savāktu asiņošanu no uzacs.
Forši, dīvāna idiotiem un idiotenēm par prieku čaļi turpināja dauzīt viens otru 2,5 minūtes.
Reitingam cīņas rezultāti nederēja, neviens nesaņēma reitinga punktus, rezultāts nederīgs nevienam.
Jaunieši tiešām ir vienmēr gudrāki, citādi nebūtu par ko paņirgt. :-)
31.03.2019 13:40 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tas pats attiecas arī uz darba tirgu. :-)
31.03.2019 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
 
Laikam jau tas teiciens par millenniala paaudzi nebūs tāls no patiesības, nav brīnus ka izaug pilnīgi infantili

No trash talk par milenials ok.:-D Ja vien tu neesi baigi vecs, tad, visticamāk , pats esi millenial paaudzē.:-D
31.03.2019 21:37 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ko? Kāds sakars? Kādā sakarā tu aļaujies tā runāt? Nav, ko atbildēt, tāpēc jāsāk kaut kādas muļķības gvelzt?

ahahahah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
es nezinu tavu balsi, bet pat iedomājos tavu toni :-D
01.04.2019 19:04 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Skaidrs. Tu, dreambig, neesi gudrs cilvēks.
Tas ir - tu esi pastulbs cilvēks.
03.04.2019 08:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Skaidrs. Tu, dreambig, neesi gudrs cilvēks.
Tas ir - tu esi pastulbs cilvēks.

:-D:-D:-D:-D
ko tu neteiksi kreimene punkts punkts
03.04.2019 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!