izmaksā vīrietis

 
Reitings 17
Reģ: 06.06.2016
Tik tā prātoju.
Kapēc lai vīrietis izmaksātu sievietei vai uzturētu sievieti,ja viņa pate par sevi ir pašpietiekama persona (protams ir dažādi kopā dzīvošanas modeļi un situācijas).
Bet pa lielam, domāju, daudzi cilvēki gribētu, lai viņus uztur, nodrošina, dāvina dāvanas utt.
Es te arī prātoju, ka jā, ļoti jauki, ka mans vīrietis kad ejam piemēram kur paēst, vienmēr samaksā par mani un tomēr, kapēc viņš to dara? Kapēc tik ļoti ir iegājies, ka tieši vīrietis ir finansiāli atbīldīgais?
Vai šis gadījumā nav novecojis attiecību modelis?
-------
Sanāk, ka sievieti jāuztur vai jāizmaksā tikai tapēc, ka viņa ir sieviete?
26.03.2019 23:02 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Gan skolniekiem gan bernudārzniekiem ir visādi pulciņi nodarbības pa kurām jaizvadā, skolniekiem mājasdarbi katru dienu kur pirmajās klasēs pārsvarā tev ir arī jāpalīdz, bērni ari ir jābaro un jātaisa normālas pusdienas un vakariņas, tāpat mājai vajadzētu būt kaut cik kārtībā utt, plus vēl mammas kaut kādas personīgās darīšanas, ar bērniem tiešam nav īpaši daudz bezdarbibas momentu....

Ok, bet kā tad, tavuprāt, dzīvo vecāki, kuriem ir divi bērni un abi strādā?
29.03.2019 10:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
kreimene.. gadījumā nerunā par to lavanda, vai kaut kā tā...? :D
Tas man liekas ir atsevišķš gadījums, kur meitenei vispar nav visi mājās :D
29.03.2019 10:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
KĀDS TUR SAKARS AR APGALVOJUMU, KA SIEVIETES NEVAR MĪLĒT SAVU DARBU?
vispār nav sakara ar FIORE apgalvojumu izvelc galvu no smiltīm paskaties apkārt un vismaz diskusiju izlasi.

?? Tu nopietni? Tu teici, ka visas lielākoties TĒLO, ka mīl savu darbu! Tātad Tu uzskati, ka tas, ka sievietes mīl savu darbu, ir liels retums.
29.03.2019 10:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
tad esi tukša liekēde, tavs vīrs nomirs ap 50 gadiem un tev ne sūda neatstās, bet ja nepaspēs nomirt tad pametīs, kad tev būs 50 gadi, aizies pie mīļākās, un varēsi savu pakaļu celt no dīvāna un vajadzēs galvu izbāzt no alas un iziet plēsēju pasaulē un strādāt

Ak Tu Dievs, cik šaura domāšana. Tā ir VARBŪTĪBA. Meitenes izsaka iespēju, ka arī tā var dzīvē notikt - un kad tad tu darīsi, ja nebūs iekrājumu, nebūs pensijas utt?
29.03.2019 10:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
kreimene.. gadījumā nerunā par to lavanda, vai kaut kā tā...?
Tas man liekas ir atsevišķš gadījums, kur meitenei vispar nav visi mājās

Es neatceros, kā viņu sauca.
Tā vai tā - ir visi mājās vai nav, doma paliek tā pati.
29.03.2019 11:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ok, bet kā tad, tavuprāt, dzīvo vecāki, kuriem ir divi bērni un abi strādā?

Nu slodze ir pamatīga, principā dubultā, arī tas ir redzēts, mūžīgi jāmeklē omes un aukles un pieskatītājus, kas bērnu savāks no darziņa, skolas un varbut arī izvadās kur vajag, tāpat māja pārsvarā bardakā :D vecāki bieži vien noguruši pec darba, bet vēl ir jāpilda mājasdarbi, jātaisa ēst un ar mazākiem bērniem jāspēlejas jo tomēr tam bernam arī mammas un tēta uzmanību vajag. Tas jau protams viss ir izdarāms, bet tas ir daudz reiz grūtāk loģiski ja abiem ir arī jāstrādā...
29.03.2019 11:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
tad esi tukša liekēde, tavs vīrs nomirs ap 50 gadiem un tev ne sūda neatstās,

.
Tā ir VARBŪTĪBA. Meitenes izsaka iespēju, ka arī tā var dzīvē notikt - un kad tad tu darīsi, ja nebūs iekrājumu, nebūs pensijas utt?

Man vīram 42, riska vecums, darbs stresains un esam runājuši ko tad, ja tiešām scenārijs tāds kāds ir un es viena palieku ar abiem bērniem. Nu, ir tak visādas dzīvības apdrošināšanas, uzkrājumi, vismaz mūsu ģimenē par to esam domājuši. Esam arī izrunājuši, kam gribētu atstāt bērnus, ja mēs abi vairs neesam.
29.03.2019 11:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es personīgi pat apbrīnoju tās sievietes kas var to visu un ne par ko nesūdzas, es runāju par tām kas tiešām visu dara pašas cik var, nevis katru otro dienu bērnu nogrūž omem vai auklēm uz max ilgu laiku, es tā nevarētu, es būtībā neesmu baigais mātes tips, mans bērns gan pagaidām neiet dārziņā tāpēc pastradāju no mājām, bet ja man butu standarta darba laiks vai vēl trakāk, man nebūtu nekādas enerģijas vai vēlēšanās vēl pēc darba ņemties ar kādiem mājas darbiem, bērnu lietām utt....es varētu vienu lietu no visa izdarīt un viss :D
29.03.2019 11:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Nu slodze ir pamatīga, principā dubultā, arī tas ir redzēts, mūžīgi jāmeklē omes un aukles un pieskatītājus, kas bērnu savāks no darziņa, skolas un varbut arī izvadās kur vajag, tāpat māja pārsvarā bardakā

Nevis tas ir redzēts, bet tā dzīvo lielākā daļa cilvēku!
Un kapēc ir jāmeklē kādu, kas izņems bērnu no dārziņa, ja pats var pēc darba izņemt?
29.03.2019 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
jēga.++
Iesaistoties diskusijā, man padomā bija apmēram tādi apstākļi kā Jūsu ģimenē. Diskusija gan aizgāja tajā virzienā, ka nemaz tik daudz nevajag, pietiekot ar 1,7K, kam sekoja atziņa tas vispār nav iespējams, jo vidusslānis nepelna vairāk par 1,5K. Tajā brīdī es pārstāju saprast, vai runa ir par reālo dzīvi vai pasaku tēliem.
Lielākoties ģimene nolemj par labu sievietes nestrādāšana
Šis patiesībā manā ieskatā ir pats galvenais apsekts visā diskusijā. Proti, tam ir jābūt ģimenes kopīgam lēmumam ar visiem ienākumu izdevumu aprēķiniem. Un tas viss saglabājot abpusēju cieņu pret otra ieguldījumu. Jo lasot kā šeit viena otra dūdiņa izpaužas (es, es, es, man, man, man), rodas iespaids, ka ir vīrieši, kuri tiek nostādīti fakta priekšā, ka viņu sievietes algotu darbu uzskata par sevis necienīgu nodarbi un, ja reiz prom uzreiz neskrien, tātad ir piekrīt. Audzējat kopējus pasīvos ienākumus?
Cita lieta, ka es tāpat nesaprotu, kā šādā modelī tiek veidots drošības spilvens nebaltām dienām sievietei.
29.03.2019 11:18 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu dzīvo jā, bet nu es tā negribētu, es ātri izdegtu pie tāda dzīves režīma. Bet nu tā esmu es.
Ne vienmer vecāki var izņemt tajos 5os vai 6os, tad arī mekle kādu kas to izdaris, bet ar dārziņu vēl ir viegli salīdzinoši, kad sākas skola tad ir grūtāk pirmās klases, stundas ir līdz 13:00-14:00 apmēram, pirmajā klasē vispar obligāti kādam bērns ir jāsavāc un viens mājās doties nevar. Tad normāli bērnam ir arī kādas ārpusskolas nodarbības kur jaizvadā un dienas beigās arī mājasdarbi bērnam.
29.03.2019 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Īpašumi uz mani un arī iekrājumus veidoju.

Piedod, tagad izlasīju.
29.03.2019 11:24 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
no vienas galeejiibas otraa :D Ja sieviete straadaa, taatad vinai nav draugu, citu intereshu, hobiju un vispaar , viena vina nespeej buut, eest negatavo, maaju netriira, garlaiciiga personiiba un runaa tikai par darbu :D :D Labs
29.03.2019 11:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Logiski ka tadas nav visas! Bet paliela dala kas tr ari sudzss par to visu!:-P jo ari aktiva,draudzogs stradajosa sieviete neteiks ka arpis dsrbs garlaiciga dzive :-P
29.03.2019 11:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Simtiem temu cosmo gadi, nav draudzenu, brivdienas nav ko darit,garlaicigi ar sevi vienai, bez naudas nemak atpusties, nav hobiju, negatavo un etc
:-P
29.03.2019 11:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man ļoti interesē kur ir, ko dara un kurš pieskata tos 2 bērnus, kamēr māte pucē māju, gatavo ēst, gludina/kārto drēbes?
man acis pilnīgi izsprāga lasot šo jautājumu. Nu ko dara, spēlējās abi, tagad dzeru kafiju abi otrā istabā spēlējās, liek puzles, plastalīnus, krāso, ko nu kurš grib, un jā lieli bērni 3 un 4 gadi, zin, ka ēst plastalīnu nevar. Regulāri mainu bērnu istabā mantas, lai abiem interesanti. Virtuve man ir kopā ar viesistabu, kad gatavoju, tad dodu krāsot vai kinetic sands, plastalīnu, ja gribu iesaistu, kad gludinu, man gludināmā telpa ir blaku sviņu istabai, redzu pilnīgi visu ko dara. Tiešām, lai uzkoptu māju vajag aukli? Vai es kaut ko nesapratu Bieži abi aiztaisa savā istabā durvis un spēlējas pat stundām
.
Tam, ka 3 un 4 gadus veci bērni var draudzīgi spēlēties stundām kopā katru dienu noticētu tikai cilvēki, kas nav redzējuši bērnus. :D Tādas bildītes der tikai instagramam- uzpucēta, smaidoša mamma ar kafijas krūzi rokā un divi smaidoši bērni perfekti uzpucētā mājā kārtīgi spēlējas :D
Faktiski bērni ir nepieskatīti, kad Tu sūc telpas vai slauki putekļus savos 120m2- vai arī tu tikai virtuvi uzkop? Rīdziniece var iekopēt citātus ar lietām, ko nepieskatīti bērni var nodarīt sev, jā, arī 3, 4 un pat 5 (!) gadus veci bērni. Ne jau muļķi ir vecāki, kam kaut kas gadās, bet bērni tik mazā vecumā mēdz iedomāties trakas lietas. Ir bijuši daudz pat letāli iznākumi- kaut vai gadījums, kad bērns atvēra lietusssargu un pa logu izleca kā ar izpletni.
No pieredzes- vienīgais, kas bērniem liek +/- būt mierīgiem ir datorspēles, TV, planšetes un televizori. Un parasti tie ir vecāki, kas sit pie krūtīm un saka, ka ar bērniem ir viegli, viņi paši sevi izklaidē.
30.03.2019 06:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es saku ka var !!! Ir jaieinterse berni darboties, un duvsta vispar viniem nav nekadu problemu
Logiski ks mammai ar vienu aci jauzmana. Un kad gatavo to ar berniem var darit. Vispar loti daudzko var darit kopa ar viniem,nav berno nevarigi idioti! Bet ja ko nu es dvinu pieaugusu mamma zinat vispar varu
Te vieda trinisus ir izaudzinajusi savus ;D
30.03.2019 09:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Viedā minka, pec tavas loģikas sieviete ar bērniem mājās nespēj pat uz wc aiziet, jo nedrīkst aci nolaist pat uz sekundi :D
30.03.2019 09:52 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Tam, ka 3 un 4 gadus veci bērni var draudzīgi spēlēties stundām kopā katru dienu noticētu tikai cilvēki, kas nav redzējuši bērnus.

Es ticu, ka Tev nav bērni :-D vai arī man ir superbērni, kuri spēj draudzīgi spēlēties. (l)
No pieredzes- vienīgais, kas bērniem liek +/- būt mierīgiem ir datorspēles, TV, planšetes un televizori.

Nu redzi, mani bērni līdz gada vecumam neskatījās ne TV, ne planšetes, tagad arī varbūt kādreiz uzliekam TV, bet pa lielam bērnam nav ko sēdēt pie TV vai telefoniem, ir daudz ko citu darīt, kā arī pēc manas pieredzes ir iemesls kādēļ bērni neskatās tik daudz TV.
ad bērns atvēra lietusssargu un pa logu izleca kā ar izpletni.

Ja vecāks nespēj savā galvā izdomāt, ka pa lielam, jebkurā vecumā bērnam ir bīstams atvērts logs, tad, tur tiešām, labāk sēdēt uz dīvāna blakus un skatīties TV.:-O
30.03.2019 10:31 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Faktiski bērni ir nepieskatīti

Faktiski ir, ir arī rīti, kad abi pamostas un spēlējās savā istabā, aiziet uz lielo istabu apēd pie sava galda banānu un iet tālāk spēlēties. Droši var uzsūtīt pie manis kādu dienestu :-D
30.03.2019 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!