Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs - Simulants...?

 
Reitings 15
Reģ: 13.07.2015
Sveikas!
Esam kopā ilgi, esam pieauguši cilvēki un neesam jau sen vairs bērni. Biju pamanījusi to jau labu laiku atpakaļ bet neuzdrošinos neko teikt jo nevēlos aizvainot un likt domāt ka neuzticos viņam. Bet.. Kā tas nākas, ka pie katra vissīkākā strīda (nerunājot vispār par lielākiem un nopietnākiem) vai kā tamlīdzīga (apvainojos, dusmojos, nerunāju ar viņu utt), viņam pēc brīža itkā sāk mežonīgi kaut kas sāpēt? Visbiežāk galva, arī vēders, retāk ITKĀ piemetas caureja, vēl šādas tādas kaites parādās.
Tas tiešām tā ir arī jūsu večiem un vai man vienīgajai liekas ka tā ir vistīrākā simulēšana lai pažēlotu?
25.03.2019 01:05 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Man liekas, ka te kaut kas briest, un tas nav roltons. :-D:-D:-D Pamēģini ar viņu strīdēties visu dienu. Visu dienu caureja? Ja nedēļu nerunāsi- nedēļu galva sāpēs? :-D
25.03.2019 01:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir cilvēki, kam uz nervu pamata var kaut kas sāpēt, vēders var niķoties.. to, vai Tavs draugs pietēlo, diemžēl nemācēšu teikt :-D
25.03.2019 06:58 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ir cilvēki, kam stresa situācijās sākotnēji paliek psiholoģiski grūti un tad šis stress ietekmē pašsajūtu ;-) man ir tā ar galvu un vēderu. Ja ir stress vai pārdzīvojumi, tad sāk spēcīgi sāpēt galva. Ne vienmēr, bet bieži.
25.03.2019 08:19 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu, ka ir cilvēki, kam stresa situācijās var parādīties somatiski simptomi. BET - pieaudzis vīrietis (vai sieviete) nav nekāds mazulis, kam pie katras sāpītes būtu jātur rociņa un jāauklē. Vispār strīdēties arī ir jāmāk, apvainošanas un nerunāšana nav nez cik gudra stratēģija. Pilnīgi varu iztēloties - autore uzbļauj savam "vecim", pagriež muguru un nerunā, šis uzreiz tik vārgs, tik vārgs, ka gluži vai gals klāt, autore metas šo žēlot un auklēt - ļoti produktīvs veids kā risināt problēmu. :-D
25.03.2019 09:01 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Man parasti patīk paskatīties vecās diskusijas.
man liekas ka savos 19 gados esmu pārāk jauna, lai būtu jau bildināta.

Man 19 gados, gan neliekas, ka varētu teikt, ka ir pieaudzis cilvēks. Juridiski jā, bet vai prāta ziņā...
Jūs janvārī vēl nedzīvojāt kopā, tagad 2 mēnešus dzīvojat kopā, varbūt tas viņam rada galvassāpes? Ņemot vērā,
Man sāk, jau sen, parādīties vēlme pēc piedzīvojumiem, pēc jauniem cilvēkiem, izklaidēm.

Varbūt viņš to visu tēlo, jo negrib, lai tu ej piedzīvojumos, bet plāno kāzas. A varbūt tiešām cilvēkam fiziski slikti no tevis. Cilvēks ir dzīvojis mierīgi, un tagad 2 mēnešus sīki un lieli strīdi, katru dienu, vai ik pārdienām... Jaunam čalim šitā var riktīgi psihi sabojāt,un nav brīnums, ka psiholoģiskais stāvoklis ietekmē fizisko.
25.03.2019 09:26 |
 
Reitings 15
Reģ: 13.07.2015
Blacklace, vai tev nav pilnīgi pohuj par to vai dzīvojam kopā vai nē un cik daudz strīdamies? Rodas sajūta ka esi mājās sēdētāja kurai patīk rakties vecās diskusijās lai radītu intrigu.
Jautājums bija pavisam cits un neatceros ka būtu jautājusi kādam kaut ko ārpus konteksta.
Vai tiešām lilit ir pārvērties par bezdarbieču un mājās sēdētāju pulciņu?
25.03.2019 15:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Aizved viņu pie ārsta, pie rociņas :-D kas tad būs?
25.03.2019 15:51 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vai viņam tā tikai strīdos ar Tevi? Vai arī ar citiem? Un kā ir citos stresainos brīžos?
25.03.2019 15:54 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Nu nez, kad es sāku par kko baigi stresot vai pārdzīvot, man bieži sāk sāpēt galva, bet ja ir iecerēts kkāds pasākums dēļ kura sāku uztraukties, man arī sāk niķoties vēders :-D:-D
Bet sarunā ar mīļoto cilvēku tādas lietas nenotiek. :-D
25.03.2019 16:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits