Kaķītim bēda

 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Sveiki! Gribētos paklausīties Jūsu atsauksmes par veterinārām klīnikām.
Sākšu no sākuma. 4dien pamanījām, ka mūsu kaķis, īsi pēc slapjās barības, visu bija izvēmis atpakaļ. Dažreiz viņam tas gadās, un īpaši tam nepievērsām uzmanību.
Tomēr 5dienas rītā tas atkārtojās un palika kkā nemierīgi. Izņemot vemšanu nekādu citu izmaiņu nebija.
Katru gadu vedam uz ikgadējo vakcīnu un pārbaudi uz Dr. Beinerts Zoomā, mums tur patīk un darbinieki ir atsaucīgi un pretīmnākoši.
Tāpēc arī šoreiz biju uz turieni pazvanījusi, izstāstījusi kas un kā un man lika tajā pašā dienā braukt un uztaisīt rentgenu uz viņa galveno filiāli, kas ir Ģertrūdes ielā, jo pie viņiem tādas iespējas nav. Tā arī darījām.
Atbraucām uz to Ģertrūdes ielu, kur mums uzreiz uzlika kkādu sistēmu, sadūra ar visādām špricēm un uztaisīja rentgenu.
Rentgens uzrādīja, ka viņam barības vadā tomēr ir kaut kas iestrēdzis, līdz ar to arī vemšana. :-(
Izrakstīja mums speciālo pastu un teica, lai rīt atbraucam uz atkārtotu rentgenu. Kasē samaksājām par to 120 EUR! :-O:-O Rentgenu uz rokām nedabūjām.
Darījām visu ko teica ārsts un nākamajā dienā braucām atkal. Tajā vakarā salasijos internetā sliktās atsauksmes un ļoti sabijos. Domāju, ja teiks, ka jāoperē, tad es braukšu uz kādu citu klīniku un paklausīšos, ko teiks tur.
Nākamajā dienā Beinertos jau bija cits ārsts, likās krietni sakarīgāks par iepriekšējo. Jaunais dakteris viņu pataustīja, saka, ka vēders nedaudz uzpūties, bet nešķiet, ka būtu kkas traks. Atkal uzlika sistēmu ar zālēm. Kad prasījām, kas tās par zālēm, interns atbildēja, ka tur ir "koktēlis" no: antibiotikām, pretiekaisuma līdzekļiem un vitamīniem. Un tas es sāku domāt - kāpēc kaķim, kam kkas ir iesprūdis kuņģī ir jādod antibiotikas un pretiekaisuma līdzekļi? :-|:-|
Ārsts teica, ka rentgenu atkārtoti taisīt nevajag, vienkārši jāmēģina iedabūt viņā ēdiens un jāpavēro viņu. Ja vemj, tad jābrauc atpakaļ. Par to mēs samaksājām 50 EUR. Diemžēl arī šodien viņš vemj un es vairs nezinu ko iesākt.
Mans secinājums: No visām tām sistēmām un zālēm, mans 3 gadus vecais kaķis no normāla kaķa ir kļuvis par dārzeni, kurš nekustās, neēd un uz tualeti vairs neiet, kgan pirms tam izņemot vemšanu viņam nekas nebija. :-(:-(:-(
Uz Dr. Beinerts man ir bail viņu vest, jo man rodas aizdomas, ka šī klīnika tikai izkrāpj naudu un nodarbojās tikai ar dzīvnieka bendēšanu.
Līdz ar to tas galvenais jautājums ir šāds - uz kādu klīniku mums aizvest savu mīluli, lai viņu izārstē, nevis nogalina???? :-(:-(:-( Vēl man kkā ir jādabū rentgens no viņiem, jo, ja brauksim uz citu klīniku, tad mums atkal būs jātaisa rentgens un tā ir laika un naudas tērēšana...
24.03.2019 08:25 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Turēšu īkšķus, lai viss ok! Bet es tomēr tavā vietā jebkurā gadījumā piezvanītu vai aizvestu uz Terionu, jo tomēr pastāv dehidrācijas risks, ja čurā un nedzer.. bet vetārsti zinās labāk
24.03.2019 12:50 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Paldies visām par padomiem un atbalstu!! (l)(l)
Zinu, ka viss manam minkānam būs labi, viņam vēl visa dzīve priekšā (l)(l)
24.03.2019 12:51 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Cik labi, ka kaķītim labāk paliek :)
Esmu veikalos redzējusi našķīšus, kas kaķiem atvieglo spalvu izvadīšanu no organisma. Mans īsspalvainais tā nesalaizās, tāpēc atsauksmi nevaru dot, tomēr varbūt ir vērts ko tādu apsvērt.
24.03.2019 13:00 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Zinas tante Devām viņam tādus, bet viņš mums tādus neēd. Ļoti kaprīzs uz ēdienu, ne visu ēd.
24.03.2019 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GirlNextDoor, tas ka viņš nedzer tiešām var būt no sistēmas. Jo visa pamatā jau ir NaCl šķidums, kas ir tiek ievadīts gan lai skalot organismu, gan lai nav atūdeņojies briesmīgi, tāpēc viņš tev daudz iet čurāt, tas ka nelielā daudzumā lidz 100ml būt ievadīts NaCl būtu štrunts, un tāds mazs dauduzms neko neizdarītu. Bet ja ievada par daudz tas var dod slodzi nierēm un tās var sākt sabrukt. Ļoti jocīgi ka ārsts neskaidroja ko un kādēļ vada, jo mana kaķa ārste visu izkaidroja kas ir vadīts un kādēļ.
24.03.2019 13:11 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
andie nu tas noteikti ir no sistēmas, jo viņam diezgan daudz viņam ievadīja, tā kā nav brīnums, ka tā skraida.
Nu, ko lai saka, tas ir Beinerts :-D
24.03.2019 13:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Beinartā ir viens dakteris, kas neskaidro ja neprasa, bet tāpēc tev ir mute lai pajautātu.
Man riebjas ka nomelno vienu klīniku. Es neaizstāvu tikai beinarta bet arī par to pašu kavet ir dzirdēts daudz slikta. Protams diennakts klīnikām būs lielāka mirstība jo uz turieni ved dzīvniekus kam jau ir ļoti slikti un ielaistus gadījumus.
Beinartā izglāba manu kaķi kas izkrita pa 5 stāva logu (vienmēr taisat logus ciet vai pērkat restes atstājot pat uz augšu vēdināties, jo kaķis var pa turieni izlekt). Ari bija dārgi un samaksāju ap 700 eiro par visu, bet ir jāsaprot, ka tas ka kaķis ir mazāks nenozīmē ka rentgena aparāts ir mazāks un maksā mazāk kā cilvēku. Cilvēku veselību apmaksā valsts jo mēs maksājam nodokļus un tāpēc rentgens ir 1.42,vai analīzes visas ir par velti un jāmaksā tikai 3 eiro par darbu. Vienkārši pie vetārsta visas cenas ir pilnā apmērā, jo to neapmaksā valsts. Tas pat ir par vizīti pie ārsta. Ja mums būtu jāmaksā par vizīti pie ārsta tie arī būtu 30 utt. Dzīvniekam nevar uzrakstīt ģimenes ārsta nosūtījumu un tikai tāpēc ka viņš ir mazāks tas nesamazina klīnikas izmaksas. Gaidu dienu kad saimnieki šito sapratīs nevis žēlosies.
25.03.2019 06:43 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Kā arī par to ka klīnika indē dzīvniekus ir absurdi teikt. Ja aizved slimu dzīvnieku ar ielaistu slimību tad viņi nedara brīnumus un daudz kas ir atkarīgs no saimnieka. Piemēram ja piedāvā kaķi ņemt uz mājām vai atstāt stacionārā, tad protams jāņem līdzi, jo tas ir vēl papildus stress un nepalīdz lai izveseļotos. Kā arī ir kā kaķi jo īpaši slēpj to ka viņi ir slimi un tāpēc var izskatīties ka viss ir labi un pēkšņi viņi nomirst.
Zinu vienu pazīstamu sievieti, kas arī vaino vienu vet klīniku viņas kaķa nāve. Situācija - kaķis jau kādus 3 gadus kakā caureju. Viņai tas likās normāli, jo kas tad tur dīvains. Aizveda pie vet kad jau kaķis kakāja asinis un kaķis tievs. Un tad bija par vēlu, jo audzējs zarnās. Protams ārsti centās operēt un glābt, bet nekā. Un tagad viņa ir pārliecināta, ja vestu citur tad būtu dzīvs. Vienkārši kur viņai galva... Ir ļoti jāvēro savs dzīvniekus un ja liekas ka kaut kas nav labi tad jāved pie vet, jo tie 15 eiro par vizīti vēlāk var ietaupīt simtus eiro, kā arī dzīvnieka dzīvību.
25.03.2019 06:50 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Te nevienā komentārā nav bijuši varianti ar ielaistām slimībām. Iesprūdis spalvu kušķis nav ielaista kaite.
Kad savu kaķi paņēmu no ielas, Beinerts manām mājām bija tuvākā klīnika. Aiznesu pārbaudīt, attārpot, sapotēt, man pat beigās potēšanas pasi neiedeva "ai nevajadzēs" Kaķa vecums? To taču nevar tā noteikt... (t)
25.03.2019 09:14 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Bet kaķim vemt arī tā pat vien nav normāli. (autore raksta ka viņam dažreiz tā gadās pēc ēšanas). Kaķim ir jāvemj tikai kad saēdas zāli un tadā veidā attīra kuņģi, bet tā pat vien pēc ēšanas tas nav normāli. Un vispār jau iesprūdis saplavu kušķis ir ielaists, jo tas nozīmē, ka nevar paēst ir uzturvielu deficīts, dēļ tā spalvu kušķa var būt zarnu nosprostojumi. Ja kaķis vispār ir ar garu spalvu, netiek piedāvāta zāle, tad saimniekam ir jadod pastas lai attīrītu kuņģi no spalvām. Nevainoju saimnieci, bet nevaig arī vainot klīniku.
Zinas tante īsti nesaprotu, ko tu vēlies pateikt ar to "kaķa vecums", jo to tiešām nevar noteikt. Manam ielas kaķim rakstīja no 6 līdz 9 mēneši. Man potēšanas pasi iedeva otrajā reizē kad pec mēneša gaju uz atkārotot poti. Nezinu varbūt viņi viltīgi un tā nodrošina ka nāks otreiz pie viņiem, bet var jau uzstāt lai iedod.
25.03.2019 09:28 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Manam kaķim bija spalvu nosprostojums zarnās.
Arī ar līdzīgiem simptomiem vakarā aizvedām uz "Kavet". Tur iedeva zāles, iztaustīja, palaida uz mājām, piekodinot, ka otrā rītā jāved atrādīt. Aizvedām, labāk nebija palicis. Atkal zāles un atkārtota procedūra. Nākamajā dienā atkal vēma, atkal vedām, atkal dzīvā rinda un viss no jauna. Turpat arī uztaisīja rentgenu. Teica, ka visdrīzāk tas ir spalvu kamols, bet, ja atkal vems, tad visdrīzāk svešķermenis, kas būs jāoperē. Nopirkām "Laxativ" pastu, pilnībā nomainījām konservus uz daudz labākiem, un kaķis lēnām atveseļojās :-) Tā kā manējam ir gara spalva, tad pasta jādod katru nedēļu.
Visi ārsti bija ļoti pacietīgi, saprotoši un tiešām iejūtīgi pret pašu dzīvnieku. Turpmāk arī vedīsim uz "Kavet", ja būs tāda vajadzība.
25.03.2019 09:57 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Gamergril Ja esi uzmanīgi lasījusi manus komentārus, šo klīniku es nenomelnoju, bet aizstāvēju līdz tam gadījumam kamēr pati nesaskāros ar rupju un neprofesionālu attieksmi pret klientiem.
Un tu nevari zināt, vai esmu vai neesmu ieladusi dzīvnieku..
Es dodu viņam visu, ko saka mans vetārsts, baroju kā nākas un vedu uz ikgadējām pārbaudēm. Ja ir kkas ielaists, tas nav no manas puses, bet gan no ārstu puses, kas to nav pamanījuši.
Vemt viņš mēdza tikai tad, kad pats ēda ātri, sarijas gaisu, un sāk skraidīt pa istabu, tikai tādā gadījumā viņš vemj. Iespējams, ka jau tad bija jāceļ trauksme, bet par cik tas nenotika ne reizi nedēļā, ne reizi mēnesī, tad arī īpaši tam uzmanību nepievērsām.
Par cik vēma 2 dienas, tad arī pacēlām trauksi un aizvedām.
Godīgi sakot par tādiem komentāriem kā tev, Gamergril uznāk dusmas. Kāpēc es nevaru nomelnot kādu klīniku, zinot to, kāda tur ir attieksme un kāpēc tu vari vainot mani sliktā dzīvnieka kopšanā, ja mani nezini un nezini kā es kopju savu mājdzīnieku??? (e)
25.03.2019 15:07 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Profesore Jā, mums ir ļoti līdzīga situācija. Arī izrakstīja "Laxativ", dodam viņam.
Sākām arī palēnām mainīt pārtiku, mazums viņam esošais vairs neiet pie sirds.
25.03.2019 15:10 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
GirlNextDoor, ar ko jūs barojāt kaķīti līdz šim? Un uz kādu pārtiku pārgājāt?
25.03.2019 15:13 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
GirlNextDoor
Kāpēc es nevaru nomelnot kādu klīniku, zinot to, kāda tur ir attieksme

tāpēc ka pret visiem tur nav slikta attieksme.
kāpēc tu vari vainot mani sliktā dzīvnieka kopšanā, ja mani nezini un nezini kā es kopju savu mājdzīnieku???

vai tad es kaut kut teicu ka tā ir autores vaina? es teicu ka splavu kušķi ir tāda lieta ar ko jārēķinas ja ir kaķis. Nevajag jau uzreiz gāzt žulti ārā
25.03.2019 15:17 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Profesore Kad kaķis bija vēl kaķēns, vetārsts ieteca Royal Canin (Britam), pēc tam, kad kaķim uztaisījām kastrāciju pārgājām uz Royal Canin Sterilizētiem kaķiem.
Tagad bijām nopirkuši kkādus dārgākus konservus, bet nosaukums kkā galīgi no galvas izkritis, nevaru atcerēties. :-D Par sauso vēl nevaru izlemt, jo sauso viņš ēd kā nākas.
25.03.2019 15:20 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Gamergril Nu un ko, man tagad ir jāved uz to klīniku, zinot, ka pret mani viņi izturās ne visai pieklājīgi, bet ar citiem labi? :-D:-D:-D
Tiešā tekstā nomelnojuma nebija, bet mājienus es saprotu. Tu vēl neesi redzējusi manu žulti. ;-)
Ja es paceltu diskusiju, ka ikdienā spārdu savu kaķi ar kājām un baroju ar visādiem sūdiem, tad būtu gatava sagaidīt līdzīgus komentārus kādus raksti Tu. Bet par cik savu kaķīti mīlu kā savu bērnu un esmu gatava darīt visu, lai viņam ir labi, tad sagaidu padomus no tiem, kas ir gatavi palīdzēt. Tas arī viss. ;-):-)
25.03.2019 15:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
GirlNextDoor ne pat tēmu, bet laikam anonīmā forumā savu žulti ir baigi labi izgāst.
Es tos komentārus nebiju domājusi tieši uz Jums, bet uz visiem, kas nomelno klīnikas un paši nebūdami vet apšauba lietas. Bet nu lai veicas tavam kaķim, jo man vēl ar savu kaķi ir bijis trakāk un man dažkārt arī likās ko viņi tur dara utt. Bet tad kad kaķis izdzīvoja viņi teica, ka attieksme bija tāda, jo 1% izredze ka izdzīvos. Good luck un spēkus kaķim. Nav baigā jēga dusmoties uz anonīmie cilvēkiem forumā.
25.03.2019 15:31 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Gamergril Neesmu tas cilvēks, kas izgāž žulti, bet, ja redzu, ka cilvēks raksta aplamas lietas par tēmu, kas man ir svarīga, tad es ar to samierināties negribu ;-)
Atkārtošos, ja neizlasījāt, pati esmu bijusi citā šīs klīnikas filiālē un neko sliktu teikt par viņiem nevaru. Bet tas, kas darās Ģertrūdes ielā, nav normāli.
Paldies, Jums arī veiksmi! ;-)
25.03.2019 15:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Kā arī par padomu ēdināšanā tad Royal nav laba barība, bet arī ne ļoti slikta. Labāk ir kaut ko bez graudaugiem vai arī pēc iespējas mazāku graudaugu saturu. Piemēram Apllawas, Joser. Maksā tādā pašā cenā kā royal, bet ir labākas kaķa veselībai. Royal parasti dzīvnieku produktu procents ir ap 40-50, bet tajās ko es minēju ir ap 80%. Vetārsti iesaka royal, jo viņu klīnikām par to tiek naudiņa.
25.03.2019 15:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits