Kaķītim bēda

 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Sveiki! Gribētos paklausīties Jūsu atsauksmes par veterinārām klīnikām.
Sākšu no sākuma. 4dien pamanījām, ka mūsu kaķis, īsi pēc slapjās barības, visu bija izvēmis atpakaļ. Dažreiz viņam tas gadās, un īpaši tam nepievērsām uzmanību.
Tomēr 5dienas rītā tas atkārtojās un palika kkā nemierīgi. Izņemot vemšanu nekādu citu izmaiņu nebija.
Katru gadu vedam uz ikgadējo vakcīnu un pārbaudi uz Dr. Beinerts Zoomā, mums tur patīk un darbinieki ir atsaucīgi un pretīmnākoši.
Tāpēc arī šoreiz biju uz turieni pazvanījusi, izstāstījusi kas un kā un man lika tajā pašā dienā braukt un uztaisīt rentgenu uz viņa galveno filiāli, kas ir Ģertrūdes ielā, jo pie viņiem tādas iespējas nav. Tā arī darījām.
Atbraucām uz to Ģertrūdes ielu, kur mums uzreiz uzlika kkādu sistēmu, sadūra ar visādām špricēm un uztaisīja rentgenu.
Rentgens uzrādīja, ka viņam barības vadā tomēr ir kaut kas iestrēdzis, līdz ar to arī vemšana. :-(
Izrakstīja mums speciālo pastu un teica, lai rīt atbraucam uz atkārtotu rentgenu. Kasē samaksājām par to 120 EUR! :-O:-O Rentgenu uz rokām nedabūjām.
Darījām visu ko teica ārsts un nākamajā dienā braucām atkal. Tajā vakarā salasijos internetā sliktās atsauksmes un ļoti sabijos. Domāju, ja teiks, ka jāoperē, tad es braukšu uz kādu citu klīniku un paklausīšos, ko teiks tur.
Nākamajā dienā Beinertos jau bija cits ārsts, likās krietni sakarīgāks par iepriekšējo. Jaunais dakteris viņu pataustīja, saka, ka vēders nedaudz uzpūties, bet nešķiet, ka būtu kkas traks. Atkal uzlika sistēmu ar zālēm. Kad prasījām, kas tās par zālēm, interns atbildēja, ka tur ir "koktēlis" no: antibiotikām, pretiekaisuma līdzekļiem un vitamīniem. Un tas es sāku domāt - kāpēc kaķim, kam kkas ir iesprūdis kuņģī ir jādod antibiotikas un pretiekaisuma līdzekļi? :-|:-|
Ārsts teica, ka rentgenu atkārtoti taisīt nevajag, vienkārši jāmēģina iedabūt viņā ēdiens un jāpavēro viņu. Ja vemj, tad jābrauc atpakaļ. Par to mēs samaksājām 50 EUR. Diemžēl arī šodien viņš vemj un es vairs nezinu ko iesākt.
Mans secinājums: No visām tām sistēmām un zālēm, mans 3 gadus vecais kaķis no normāla kaķa ir kļuvis par dārzeni, kurš nekustās, neēd un uz tualeti vairs neiet, kgan pirms tam izņemot vemšanu viņam nekas nebija. :-(:-(:-(
Uz Dr. Beinerts man ir bail viņu vest, jo man rodas aizdomas, ka šī klīnika tikai izkrāpj naudu un nodarbojās tikai ar dzīvnieka bendēšanu.
Līdz ar to tas galvenais jautājums ir šāds - uz kādu klīniku mums aizvest savu mīluli, lai viņu izārstē, nevis nogalina???? :-(:-(:-( Vēl man kkā ir jādabū rentgens no viņiem, jo, ja brauksim uz citu klīniku, tad mums atkal būs jātaisa rentgens un tā ir laika un naudas tērēšana...
24.03.2019 08:25 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kavet uz brīvības gatves ir laba! Vēl silti iesaku Terion centrā un Imantā. Personīgi ir bijusi pieredze ar vairāku minku glābšanu gan ar Terionu, gan Kavetu. Tomēr vairāk nosliecos uz Teriona pusi - tur ir ļoti atsaucīgs personāls un nekad neatsaka atstāt minku stacionārā! Izturību autorei!
24.03.2019 11:34 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kā arī Terionā ir pievilcīgākas cenas nekā Kavetā, ja tas ir svarīgi. Es autores vietā zvanītu uz Terionu un izstāstītu situāciju, personāls ieteiks kā rīkoties!
24.03.2019 11:36 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Iegooglējot Terionu var atrast filiāļu tel nr
24.03.2019 11:37 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
miegalācis Šausmas, vot es nesaprotu, kā tā var???? :'-(:'-( vai tiešām nauda ir svarīgāka par visu pārējo uz šīs zemes? :'-((e)
Za to viņiem tur tās remonts uzbombīts uzgaidāmā telpā+pirmajam vetārstam visi pirksti zelta gredzenos un zelta pulkstenis, kas 2-3 štukas maksā (e)
Noteikti nopelnīts uz citu asarām un bēdām (e)(e)
Domāju, ka savākšu visu info no turienes un vairs tur kāju nesperšu, nevēlos uzturēt to iestādi (e)
mvk Paldies par padomu un vēlējumiem! :-)
24.03.2019 11:39 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Par pareizo ārstēšanu, kas izmaksā 30eur - tur ārsts gan jau strādā savam priekam. Un par tādu cenu varēja būt tikai zāles uz labu laimi, jo nekādu diagnostiku par tādu naudu atļauties nevar..
Manuprāt, nevajadzētu baigi aizrauties ar ārstu nomelnošanu, ja neesi ārsts. Sliktās atsauksmes bieži nāk no saimniekiem, kas dzīvnieka veselību nolaiduši līdz pēdējam un beigās dzīvnieks nomirst klīnikā.
24.03.2019 11:41 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Cinnija Jā,cena ir mulsinoša.
Bet vēl mulsinošāk, kad tu maksā bargu naudu, lai dzīvniekam paliktu sliktāk :-(
Manā gadījumā veselību neesam nolaiduši. Vienmēr pērkam kvalitatīvu pārtiku, sekojam līdzi ēdiena daudzumam, racionu nemainam, ēdienu no galda nedodam, uz ielas nelaižam, katru gadu vedam pārbaudīties. Iepriekš nekad nekādu problēmu nav bijis, tiklīdz ieraudzījām, ka kaut kas nav labi, uzreiz vedām uz klīniku...
24.03.2019 11:45 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pa gabalu no Beinerta klīnikas! Manā ģimenē arī ir viens briesmu stāsts, kura rezultātā veselīga un ņipra kaķīša dzīvība izdzisa. Piesolot kaut kādus mistiskus jaunus super labus vitamīnus sašpricēja visādas dārgas šprices, atgriežoties mājās minka dienas gaitā palika arvien šļauganāks, neko neēda, nākamajā dienā vispār knapi kustējās, ne ūdeni ne ko... Ar steigu veda viņu uz to pašu klīniku, tur uzreiz pie sistēmas, prom citā telpā ielika, un pēc pāris stundām paziņoja, ka nav vairs glābjams. Iemesls - "gan jau esot mājās uzēdis kaut kādu sadzīves ķīmijas produktu un smagi saindējies." Un līķi neatdeva, pasakot ka nodrošinās bezmaksas apglabāšanu... Nu, bez komentāriem.
24.03.2019 12:14 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Cinnija, manā situācijā no jau pie Beinerta veiktajiem rentgeniem bija skaidrs kas pa vainu, plus uz vietas izmeklējot, tāpēc bija jāmaksā tikai par ārstēšanu, un jā, vietējai vetārstei nav tik fancy izremontētas uzgaidāmās telpas un viņa tiešām ir sava darba fans. Un zāles arī negrūda uz labu laimi nenormālos daudzumos, daļu no tām viņa tā arī nesaprata priekš kam viņi bija devuši. Es nevienu nenomelnoju, tikai izstāstīju savu pieredzi, detaļās neieslīgšu, bet zinot detaļas, tajā gadījumā bija acīmredzams Beinerta feils. Un es kaķi momentā vedu uz klīniku, tiklīdz pamanīju, ka kaut kas nav kārtībā, tā ka nevajag pārmest nolaidību. Ja būtu uzsākta uzreiz pareiza ārstēšana pāris dienu laikā kaķis būtu vesels, un mums būtu aiztaupīta pusotra nedēļa stresa un pāris simti eiro.
24.03.2019 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Neved uz Beinartu, aizved uz Dzīvnieku veselības centru vai Jelgavas veterinārās fakultātes klīniku. Un ātri to dari, jo, ja viņš visu ēdienu atvemj, tad tāpat nedabū ēdienu, bet, ja kaķis neēd 3 dienas, sāksies aknu lipidoze un būs problēmas arī tur tik jaunam kaķim.
Par šo -
kāpēc kaķim, kam kkas ir iesprūdis kuņģī ir jādod antibiotikas un pretiekaisuma līdzekļi

Jo, ja ir kaut kas iestrēdzis, tad var berzēt gļotādu, radīt iekaisumu. Tas iesprūdušais materiāls noteikti arī nav sterils, attiedzīgi baktērijas nonāks audos, ne tikai gremošanas traktā.
Bet būtībā es nesaprotu, kāpēc vnk ar endoskopu neizvilka, jo tu raksti, ka iesprūdis barības vadā.. Kāda klizma, ko tu raksti? kāds sakars?
24.03.2019 12:22 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Bonecutie, izklausās briesmīgi. Un tas ka neatdeva liecina vien to, ka apzinās ka bija vainīgi. Bet no otras puses, man ir kolēģe kas uz turieni ved savu suni un ir apmierināta, nav bijis nekādu problēmu. Bet nu tam sunim arī nav bijušas nekādas nopietnas saslimšanas, ved uz potēm un checkup, domāju, ka to jebkurā klīnikā var izdarīt bez problēmām. Katrā ziņā tā ir jūsu pašu izvēle, kur vedat savus zvēriņus, un nakts vidū vai svētku dienās var arī nebūt liela klīniku izvēle, kur vest, tad droši vien tas pats Beinerts ir labāk nekā nedarīt neko. Es tik zinu, ka pati no turienes savu kaķi turēšu pa gabalu.
24.03.2019 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Noteikti nopelnīts uz citu asarām un bēdām

Nu šis ir ļoti neglīti teikts. Jā, protams, jeb kurš ārsts pelna uz kāda slimības! Arī cilvēku ārsti un arī zobārsti. Tikai vetklīnikas nedabū pilnīgi nekādu valsts atbalstu, tāpēc par visu jāmaksā saimniekam. Un jeb kurš no mums grib normāli dzīvot, nevis grabināt kapeikas, tāpēc kvalitatīvi vet pakalpojumi nemaksās lēti. Uzturēt klīniku ir dārgi un ja tev to vajag izmantot, tad tev arī ir jāmaksā, nu nestrādās cilvēki par 'paldies'. Tā tomēr nav labdarība, tas ir darbs..
24.03.2019 12:25 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Lauriee Paldies, ka izskaidroji kas un kā, savādāk mums neko neviens nepaskaidroja.
Nezinu, neesmu ārsts, bet man liekas, ka jābūt kādam citam veidam nekā vienkārši gaidīt vai taisīt operāciju, ja nepāriet (t)
24.03.2019 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
30 eur, par vizīti+zālēm ir ok, jo tas IR ārpus Rīgas.:-D Rīgā atsevišķās slaucējklīnikās šī cena max ir uzpūata, cik nu var.:-D Manam kaķim aisins aina izmaksāja kaut kur ap 50 eur, 20 klīnikā+30 laboratorijā.
Bet jā, GrilNextDoor, obligāti asins ainu jāveic, es vispār nesprotu kā var grūzt zāles iekšā bez asins ainas tupa uz rentgena pamata.(t) Rentgens nav tik ļoti drošs variants kā asins aina. Centies panākt ,lai kaķis dzer un ēd, tas ko tur salaida ir stirpri apšaubāms. Jo antibiotikas dod iekaisuma procesam, bet vai tur tiešām ir iekaisums who knows,jo ģēnijs nav veicis asisn ainu.:-/
24.03.2019 12:29 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Lauriee Saprotu, ka ar to viņi pelna. Bet es uzskatu, ja tu strādā kādā no jomām (vienalga kāda tā būtu), tev ir jābūt arī normālai attieksmei.
Kad mēs atnacām pirmo reizi pie viņiem un izstāstījām, kas par lietu, viņš vienkārši pasmējās un paprasīja kāpēc mēs vispār atbraucām...Neskatoties uz to viņš uzreiz uzlika sistēmu, uztaisīja rentgenu un pateica, ka jā, kkas tur esot iesprūdis.
Kāpēc mēs atbraucām vairs nevaicāja... (e)
24.03.2019 12:30 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Lauriee tu pareizi saki - kvalitatīvi vet pakalpojumi nemaksās lēti
Bet kvalitatīvi, nevis tādi, kuri bendē dzīvnieku
24.03.2019 12:33 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Ir kāds update? Ko izlēmi darīt? Kā kaķītis jūtas?
24.03.2019 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Nu jā, ar kaķi tiešām gaidīt īsti nevar, tāpēc brauc uz normālu klīniku. Ne DVC, ne Jelgavā nebūs lēti, to es tev varu apsolīt, bet kvalitatīvi noteikti būs!
24.03.2019 12:44 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
mvk Viņš pa šodienu jau ir paspējis aiziet uz tualeti un paēst. Izskatās krietni labāk, nekā no rīta. Laikam no tās sistēmas viņš bijis tāds pasīvs. Tagad visu laiku čurā, sistēma iet laukā.
Mani nedaudz mulsina, ka viņš nedzer, bet varbūt viņam no tās sistēmas dzert negribas.
Pagaidām izskatās, ka ir ok, bet tāpat viņu vaktējam, ja kas esam kaujas gatavībā braukt, bet noteikti ne uz Beinertu. (t)
24.03.2019 12:44 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
No rīta viņš izvēma spalvu kamolu, varbūt tas ir tas, kas viņam tur iesprūda, pēc tam palika tās aktīvāks :-D
24.03.2019 12:47 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Drausmas.Kaķim veselību un kaut ātrāk atlabtu! Noteikti vediet kur citur ja pamanat, ka nepaliek labāk!
24.03.2019 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits