Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grāmatu cienītājām!

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau.
Meitenes, jums patīk lasīt grāmatas?
Es pēdējā laikā bieži iegriežos bibliotēkā pēc lasāmvielas.
Kādas valsts literatūru izvēlaties sev sirdij vistīkamāko?
Man kājas automātiski nesās uz zviedru nodaļu. Zviedriem ir izcili mākslasdarbi literatūrā.
Esmu izlasījusi grāmatu "Sieviete Lauva" man ļoti patika. Saskumu, jo nevarēju atrast līdzīgu grāmatu. Skaists un tai pat laikā sirdi plosošs stāsts.
Kad nesu nodot grāmatas, izvēlējos atkal par labu zviedru literatūru. Lasu otro daļu triloģijai "Aplis".
500 lpp grāmatu izlasīju 6 dienās. (l)
23.03.2019 11:45 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Jā, man ļoti patīk lasīt jau no bērnības. Pēdējā laikā gan maz laika tam. Patīk biezas grāmatas ar kārtīgu stāstu.
23.03.2019 13:24 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
nelasu. nekad nav paticis un arī netaisos to darīt. atceros ka skolas laikā obligāti lasāmo vai nu nelasīju vai pus grāmatu ar riebumu.
23.03.2019 18:21 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Labu daudz un bieži, labi ka ir tāda bibliotēka. Nevaru iedomāties savu dzīvi bez grāmatām. Patīk mistērija, kriminālromāni, detektīvi. Nelasu vienīgi lubenes un mīlas romāniņus.
23.03.2019 18:27 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Peedeejaa laikaa esmu sapratusi,ka ir tik daudz nopietnas informaacijas internetaa,ka graamatas gribaas lasiit taadas vieglaakas-kaut ko tiesi taadu par miilestiibu,ko romantisku-kaut ko taadu,ko izlasi un beigaas neatceries par ko iisti bija:-D,bet zini-tas uzlaboja garstaavokli,radija labu noskanu utt.
Tik daudz dazaadu filmu ,seriaalu,kurus skatos.Agraak gan lasiju dailliteratuuru loti daudz,bet nu tie laiki pagaajusi.
23.03.2019 19:09 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Man vislabāk patīk 20. gs pirmās puses literatūra. 20. -30. gadu psiholoģiskie romāni ir fantastiski.
Ja skatāmies ārzemju literatūru, tas labākie darbi, manuprāt, ir tieši 19.gs rakstītie.
23.03.2019 20:40 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Kādreiz (skolas laikā) lasīju ļoti daudz. Tad sākās darbi, tad vēl augstskola un skolas darbi, lasīšana palika tālākā plānā. Tagad diploms rokā un baudu dekrēta atvaļinājumu, kurā nu cenšos atkal veltīt laiku lasīšanai. :-)
Vairāk lasu ārzemju literatūru, bet patīk ik pa laikam izlasīt arī kādu latviešu darbu. Tagad lasu Katrīnas Teilores (vācu rakstniece) "Pļavas ziedu vasara", pirms tam beidzot izlasīju Račko "Saplēstās mežģīnes".
Grāmatas izvēlos pēc atsauksmēm, dizaina (ja uzrunā smuks vāks, tad noteikti izlasu aprakstu un visbiežāk arī paņemu), kā arī satura. Patīk gan nopietna, psiholoģiska literatūra, gan vieglie mīlestības romāni, lai atslēgtu domāšanu un vienkārši izbaudītu grāmatu. :-)
23.03.2019 22:05 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Man patīk lasīt, bet diemžēl nesanāk tik daudz, cik gribētos :-/
Visvairāk lasu vasarā, esot pludmalē. Tad vienmēr ir līdzi kāda grāmata.
Neaen izlasīju ir “Mūžības fjorda pravieši”. Romāns par Grenlandes vēsturi. Diezgan interesanti.
Nav man konkrēta valsts literatūra, ko izvēlos lasīt. Kādas grāmatas uzrunā vai nonāk pie manis, tādas arī lasu.
Zviedriem ir lieliski detektīvi, tie man patīk. Patīk arī vēsturiskas, biografiskas, piedzīvojumu grāmatas.
Salkanie mīlestības un erotiskie romāni “saplēsto mežģīņu” vai Danielas Stīlas stilā nav man saistoši.
23.03.2019 22:56 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Bērnībā lasīju ļoti daudz un visu savu brīvo laiku pavadīju vai nu bibliotēkā vai mājās, ar grāmatu rokās. Tagad, diemžēl, vairs tik bieži nelasu, jo nav tik daudz brīvā laika, taču cenšos izlasīt vismaz vienu grāmatu mēnesī. Mans žanrs ir "True crime" (nezinu, kā tulkot latviski). Pēdējā grāmata, kuru izlasīju, bija "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit". Tagad lasu "The Stranger Beside Me. Ted Bundy."
23.03.2019 23:26 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ja citas izdod kaudzi naudas kosmētikai, man summiņa aiziet elektroniskajās grāmatās. Jau vairākus gadus man ir elektroniskā bibliotēka un Kindle. Tagad man ir trilleri periods - vienā dienā izlasīju "Stillhouse Lake" pirmo daļu, nākamā, loģiski vajadzēja turpinājumu. Bet ar lasīšanu ir periodiska aizraušanās, mēnešiem varu iztikt bez grāmatām.
24.03.2019 09:04 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Mana šā brīža "mīļākā" lasāmviela ir CSN. :-D :-D
Bet, ja nopietni- patīk lasīt grāmatas, bieži eju uz bibliotēku. Grāmatas izvēlos pēc atsauksmēm.
24.03.2019 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Patiik lasiit, bet tikai ljoti specifisku literatuuru. Romaanus nelasu. Lasu tikai anglju valodaa un izmantoju Kindle. Fiziskas graamatas vairs nepeerku vispaar, tikai caur savu Amazon kontu. Bet pluss tam visam ir tas, ka elektroniskaas graamatas ir leetaakas un varu tik klaat gandriiz jebkurai graamatai, kas mani interesee.
24.03.2019 10:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 20.10.2018
Jums nav tā, ka lasot internetā (elektroniski) ir daudz atšķirīgāk? Tādā ziņā, ja lasītu vienkārši grāmatu būtu lielāka izjūta, sapratne, interese, nekā lasot elektroniski, jo tad arī izlasot, nākamajā dienā puse no teksta ir aizmirsta? :D
Tā kā ar elektronisko literatūru grūti uztvert informāciju, tā kā "Google' efekts, tu atrodi info un automātiski aizmirsti :D
24.03.2019 12:04 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Eziiti-man ir taa,ka internetaa varu lasiit visu par politiku,veseliibu utt,loti labi atceros "uzsuucu" ,bet taadas izklaides graamatas man ir jaatur rokaas-nezinu kapeec,bet taas man patiik lasiit tiesi taa.Man loti patiik vecaas graamatas maajaas,arii viira bibliotekaa-taada iipasa aura naak aaraa.Taa smiekliigi izklausaas bet taa ir.Aizbraucot uz laukiem Latvijaa, es vienmeer paarskatu savas vecaas beerniibas,jauniibas graamatas,atceros pilniigi kaa lasiju "Parmas klosteri","Amerikaanu trageediju",veel saglabaajusies arii mana vecaa,miilaa "Hauka pasakas","Divas Lotinas"-tad man uznaak tas-gribaas tos laikus atpakal.
24.03.2019 15:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-D
25.03.2019 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits