Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu

 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Sveiki,esmu strupceļā,NESAPROTU kas notiek ar manu vīru.Bet tad man jāpastāsta ....esam kopā 3 gadus-gadu no tiem precèti.....viss bija labi.....piedzima mazais(tagad 9 mèneši) sākās problèmas ar finansèm....bija 2 lieli strīdi(tos izraisiju es) (t) nu pirmais par to ka man nepietiek naudas pat bèrna pārtikai jo vīrs maz deva naudu....sanāca ka komunālos,internetu,elektrību un savu telefonu(arī savas 13 gadīgās meitas)maksāju es+plus vèl pirku pārtiku no savas naudas.Vińš tik īres naudu par dzīvokli un 50€iedeva man....sakrājās.
Otrs strīds par to ka pańèma mašīnu(faktiski tā ir vińa,bet uz mana vārda)un sadauzija....aizmuka no notikuma vietas.
Tas lai būtu saprotams,ka tomèr man bija iemesls strīdam....es no sirds gribèju izlīgt....par visu atvainojos un lūdzu piedošanu.....bet nesen es ieraudziju ka vīrs ir reģistrèjies iepazīšanās saitā....izrunājām itkā....teica ka intereses pèc.....paiet laiks....aizbrauca uz Zviedriju(katru gadu brauc uz mènesi )strādāt....domāju viss nokārtosies-sailgosies kā bija iepriekš.......bet nekā atkal skatos ir reģistrèšanās saitos un pietam vairākos uzreiz meitenes 8.martā....tad kad es viena ar mazo staigājos un jutos vientuļa jo visur vīrieši nes savām mīļotajām puķes.....:-/.
Sekoja ilga runāšana.....raudāšana(vairāk gan mana)....atvainošanās.....nonācām pie slèdziena ka mīlam viens otru un centīsimies glābt to kas ir palicis....jāpiebilst ka fiziski vīts nevienu meiteni nebija saticis un šoreiz es vińam ticu,tik ar daźām sarakstijies......bet vakar atkal ievèroju ka warsup tiek lietots bieżāk,kad pajautāju kam vèl raksta bez manis...dabūju samazgas uz galvas...esot slima.sabojăju garīgo.pirkšot vèl vienu sim lai es nepi... galvu.kas vińš nevienam nevar rakstīt bez manas zińas.
NEZINU KO DARĪT.gribu i saglābt un ticèt jo joprojām mīlu un negribu lai mani mīda zemè...bet aiziet nevaru jo mazs bèrnińš,es dekrètā vienkārši nebūšu spèjīga pati noīrèt dzīvokli utt.
22.03.2019 06:09 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Savākt mantas, bērnus un iet prom! Kam tāds vīrs vajadzīgs? Faktiski tu viņu uzturi +esot precēts,reģistrēties iepazīšanas saitā intereses pēc, šis tiešām skan tik muļķīgi! Precētam vīrietim tādos saitos darīt nav ko. Tomēr šie saiti ir paredzētie iepazīšanām tika un vienīgi vai ne tā? Tur nekā izņemot to lietu nav, lai tur būtu ko interesantu redzēt!
22.03.2019 08:08 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Kad viss jau aiziet līdz šādam līmenim, ka sāk komunikāciju meklēt ārpusē, pie tam apzināti un mērķtiecīgi, tad, manuprāt, attiecību organisms ir tuvu nāvei. Pie tam droši vien sevi mierini, ka nav ticis ne ar vienu sievieti. Domāju, ka ir gan.
Par tām divām pirmajām lietām es arī nebūtu apmierināta. Pati vien esi vainīga, ka šādu situāciju ielaidi. Nesaprotu ko pēc var čīkstēt, ka vecis naudu nedod, vai nedara to vai šito, ja sākotnēji ir "ja že maķ, vsjo magu sama" ;-) Kā sievietei man ir ļoti žēl tevis. Ja abi būsiet uz to, ka attiecības ir jāatjauno un pie tām jāstrādā, tad viss ir iespējams. Konkrētu padimu tev neviena neiedos, jo nezina ne tevi, ne tavu vīru.
22.03.2019 08:08 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
padimu padomu
22.03.2019 08:09 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Ja man būtu tāds vīrietis blakus,viņš nebūtu uz ilgu laiku,nopietni.
Es tādu mulķi sen jau būtu dillēs pasūtījusi.(t)
22.03.2019 08:54 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Lasot Tavu stāstu, prātā nāk tikai viens vārds - černuha.
Es tiešām ļoti labi saprotu, ka, ja mīl cilvēku, tad var daudz piedot un uz daudz ko pievērt acis, bet, no malas skatoties, tas viss ir briesmīgi. Ja kāda no tām lietām būtu atsevišķi, tad jā, varētu domāt, kā glābt attiecības, bet šajā gadījumā neizskatās, ka nav vērts. Cik saprotu, tas negatīvais (vismaz pēdējā kaut kādā laikā) ir pārsvarā, un, ja labais nav pat uz pusi tik, cik ir negatīvais, tad tiešām nevajag pat mēģināt. Zinu, ka gribās ticēt, ka viss vēl var būt labi, bet, tici man, nebūs.
Ieteiktu Tev pacelt degunu gaisā un iet no viņa projām (nevis bēgt, mukt vai tml, kā te vienmēr raksta:-D). Cik saprotu, tad vecākajai meitai ir cits tēvs? Vai viņš maksā alimentus? Varbūt ir iespēja tīri cilvēcīgi ar viņu parunāt, lai nedaudz vairāk atbalsta vismaz laikā, kamēr esi BKA? Varbūt ir iespēja kādu laiku padzīvot pie vecākiem vai radiem, kamēr neesi atsākusi strādāt?
22.03.2019 09:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
neizskatās, ka nav vērts

ir
__
pirkstu autocorrect:-D
22.03.2019 09:05 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Hmm, naudas trūkums, iepazīšanās saiti... bet man visnepieņemamākais ir tā aizlaišanās no negadījuma vietas. Ceru, ka tur nebija cietušie. Cieņa pret šo cilvēku būtu zudusi.
Cik saprotu no rakstītā, tajos iepazīšanās saitos viņš ir bijis jau vairākas reizes, tātad ir āķis lūpā un kaut ko meklē. Un tās nav vienkārši sarunas, sarunas var meklēt kādos forumos. Pati šajos apstākļos laikam savāktu mantas un dotos prom (ja ir labas attiecības ar vecākiem- gan jau viņi tevi saprastu un palīdzētu).
22.03.2019 09:27 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es nezinu... Tikai 3 gadi un viss jau jūk un brūk. Kas būs tālāk?
Kā jūs domājat dzīvot?
22.03.2019 09:37 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ja cilvēks jūtas vainīgs par to, par ko nebūtu jājūtas vainīgam un atvainojas par to, par ko atvainoties nevajadzētu, tad ir steidzami jāmeklē speciālists, kas palīdzētu tikt ārā no negatīvi atkarīgām attiecībām.
22.03.2019 09:45 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Starp citu - ja vīrs neiegulda kopējos izdevumos, ir iespējams pieprasīt uzturlīdzekļus arī laulībā esot, t.i., doties uz tiesu un pieprasīt uzturlīdzekļus sev un bērnam.
22.03.2019 09:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man krīt acīs, ka tu atvainojies. Par ko? Par viņa izgājieniem? Nevajag pazemoties. Ja esi nelaimīga, tad attiecībām nav jēgas.
22.03.2019 09:52 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ai, izklausās smagi. Cik ilgi domā viņu paciest? Kamēr būsi BKA? Jo ilgāk cietīsi, jo vairāk pieradīsi, jo vairāk piedosi un nekur neaiziesi un tādā nelaimīgā laulībā arī dzīvosi. Godīgi sakot, neizklausās, ka tur vispār vajadzētu kaut ko glābt. Attiecības nevar saglābt un atjaunot, ja to dara tikai viens, bet otrs nemaz to nevēlas - vārdi saka vienu, bet darbi kaut ko citu.
22.03.2019 09:57 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Iesaku jau sākt domāt par juridisko pusi šai problēmai. Šķiršanās, uzturlīdzekļi, citas finanses. Pat, ja Tu samierināsies un nolemsi kādu laiku vēl paciest viņa izgājienus, nekur nav teikts, ka viņš vienā no šiem iepazīšanās saitiem neatradīs kādu, pie kuras pats no Tevis aizies. Un Tu tāpat paliksi pie sasitas siles.
22.03.2019 10:05 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Paņem no viņa visu, ko vari. Cik vien iespējams, dzīvo kopā, krāj un taupi naudiņu, cik vien iespējams, lai vienā jaukā dienā varētu sapakot mantiņas un prom. Kaut vai ar viltu. Jo tuvāk mazais būs bērnudārza vecumam, jo lielākas iespējas Tev savu ģimeni nepakļaut nabadzības riskam.
Netaisi sevi par lupatu un neļauj to darīt kaut kādam bezatbildīgam jāklim.
22.03.2019 10:06 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Cik vien iespējams, dzīvo kopā, krāj un taupi naudiņu, cik vien iespējams
Diez vai autorei sanāk no kā ietaupīt, spriežot pēc apraksta.
22.03.2019 10:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet nesen es ieraudziju ka vīrs ir reģistrèjies iepazīšanās saitā

Man jau liekas tādi gājieni ir beigu sākums...
22.03.2019 11:04 |
 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Paldies meitenes.!piekrītu variantam ka vajag krāt.....lai būtu pèc tam labāk.Tad sanāks ka esmu devusi iespèju arī salabot attiecības,bet ja nesanāks,tad man vismaz būs spilvens.
Vienā komentārā bija par ko es atvainojis-par savu traki gājienu,jo vīra seja tika visa saskrāpèta un negadījumā neviens necieta.tur jau bijām policijā un visu atrisinājām
22.03.2019 11:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
piekrītu variantam ka vajag krāt.....lai būtu pèc tam labāk.Tad sanāks ka esmu devusi iespèju arī salabot attiecības,bet ja nesanāks,tad man vismaz būs spilvens.

Iesaku izlemt un noskaņoties uz to, ka 100000% ir nepieciešamas pārmaiņas (vienalga - šķiršanās vai attiecību uzlabošanās par 180 grādiem), lai beigās nesanāk tā, ka vīrs kaut ko nedaudz pamaina (nez, izdzēšas no iepaz. portāla uz nedēļu), un viss - Tu izšķīsti un atmet visu naudas krāšanu un ideju par to citu dzīvi. Nezaudē spēku un apņemšanos visu mainīt!
22.03.2019 11:16 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Vienā komentārā bija par ko es atvainojis-par savu traki gājienu,jo vīra seja tika visa saskrāpèta un negadījumā neviens necieta.tur jau bijām policijā un visu atrisinājām

Tu saskrāpēji viņam seju strīda laikā? Vai arī tas notika negadījuma laikā, kurā "neviens necieta"?
22.03.2019 11:23 |
 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Nè.Es saskrāpèju viņam,kad nākamā dienā ieraudzīju auto ar sadauzītu spārnu un izsistu lukturi.(t)
Nu vèl varu piebilst,ka uzrakstīju negatīvo mūsu attiecībās,bet ir arī pozitīvais.Kad man kautko dāvina cai nopèrk priecājas ka man patīk ir uzmanīgs:-)nu piemèram ja esmu bijusi pie friziera,manikīra vai pieaudzèjusi skropstińas vienmèr pamana un izsaka komplimentus.
Viņš rūpèjās par mani,brīvdienās uztaisa brokstis:-/nākot no darba var atnest puķes.....par to ka nav saticies ne ar vienu meiteni 8-)esmu 100%pārliecināta. .....zinu zinu tā nevar teikt,bet uz darbu iet vienā laikā,beidz vienā laikā vienmèr uzraksta kad iesèźas mikrińā,ja darbā ar kolèģiem kautko svin un beidz ātrāk strādāt,tad vienmèr palūdz vai neatbraukšu pretī;-)nu kopumā nekur ārpus mājas un darba īpaši nav.Esmu pārbaudijusi.....8-)
No rīta biju šokā un piemirsu arī labo uzrakstīt.
Starp citu pèc strīda par naudu.....sāka dot vairāk un viss jau būtu bijis labi.......tikai par tiem iepazīšanās saitiem ....man vienk or visas vińa paroles ....un vińš zin,ka es visas paroles zinu,beg pats pateica ka paroli uz inbox nemainïs jo tad es prātā savā nezin ko sadomātu......no saitiem vińu izdzèsu.....solīja ka vairs tā nedarīs,ka centīsimies abi.......bet vienalga uz sirsnińas man grūti(t)
22.03.2019 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits