Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atrast savu ģērbšanās stilu?

 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Tātad sapratu,ka gribu kaut ko mainīt un nolēmu sākt ar visbanālāko-apģērbu.Tagad es ģērbjos nevis stilīgi,bet ērti-džinsa bikses un kaut kāds krekls.Svārkus/kleitas valkāju ļoti reti.Bet tomēr kā atrast savus ģērbšanās stilu?
21.03.2019 19:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Stilu atrast nav gruti, pat dsudzos TC ir stila konsultanti bezmaksas,bet..ja velas STILU izveidot tam sakuma nepieciesama paliela nauda. Nu isak sakot,visu izskir nauda.
21.03.2019 19:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja var humpala var uz atlaidrm,var andele vai atverskapi meklet,var bazes garderobi sakuma izveidot,tikai to tu tapat jau zini. Un tas tomer nav isti tas.....
21.03.2019 19:58 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Vajag godigu draudzeni un iespejams vinas drebju skapi.
Iedvesmai ieteiktu pinterest izveidot mapiti un tad meginat to uzlaikot, ja ieaugi veikalos. Paies laiks, kamer atradisi savus piegriezumus, krasas. Daudz izsaka un kombinacija ir noderigi aksesuari.
21.03.2019 20:04 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nonaacu pie taa sava stila,tajaa briidii,kad sapratu-tas ir kaut kas taads,kad tu juuties tajaas drebees vislabaak.Man mainaas kaadreiz tas stilins,atkariigi no vietas,garstaavokla arii,bet nu ir lietas,kuras pilniigi nekad nevilktu,lai arii kaads spicais konsultants teiktu ,ka piestaav utt
Noteikti varu teikt,lai kaa man piestaaveetu vecrozaa,lilla,rozaa utt-nekad man to nedabuutu muguraa!Lai kaa draugi teiktu-jaa dieviigi,cik labi utt-es nekad nevilksu ,ja pati nejutiisos labi.
21.03.2019 20:08 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
Zinu, ka veikalam Lindex ir bezmaksas konsultanti, tur var pieteikties online, izvēlēties veikalu un konsultāciju veidu. Nereklamēju, bet māsīca bija uz tādu, tāpēc zinu. :-D
21.03.2019 20:08 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man laikam tiesi taapeec patiik tirdzini,humpalinas,kur var izdodot mazas naudinas saliidzinosi ,tad var iet uz to risku.Kaadreiz ir loti zeel,ka esi izdevis lielu naudu un beigu beigaas -nee ,to nekad nevilksu,bet ja taa nauda nav daudz izdota,taa beeda ir mazaaka.Man ir bijis arii taa,ka veikalaa tajaa emocijaa,iipasa vide varbuut ,ir licies-jaa tas tiesaam ir mans,bet aizejot maajaas ,varbuut cita gaisma,noskana utt es saprotu-nee,nav un viss.
21.03.2019 20:14 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es nepažēlotu 100-200 eiro un piesaistītu stilistu. Ja alga kā te daudzas raksta pelna ap 1000 eiro, tad tas neiesitīs nekādi pa budžetu. Ja nav galīgi nekādas stila izjūtas, tad vērtīgi.
21.03.2019 20:18 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es neietu nekad pie stilista,jo tad te buutu tas,bet tik labi izskataas jums taa pukainaa kleita,bluuze utt,un es skaidri zinu ,ka man patiik viss vienkraasains paarsvaraa ,un taads askeetisks stils varbuut...Patiik tikai dazi toni.
Stilists laikam labi noder cilveekam,kurs pilniigi nesaprot ,ko grib,kas iisti patiik.
21.03.2019 20:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mera, kāds stils Tevi saista?
21.03.2019 21:02 |
 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Pasadena,man patīk glamūrais casual.It kā parasts ikdienas apģerbs,bet ir kaut kas uzmanību piesaistošs
21.03.2019 21:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es laikam Pintrest (vai līdzīgā platformā) pameklētu stila bildes, kuras uzrunā, un pēc tam izsijātu tās, kas der dzīvesstilam, pievēršot uzmanību sīkumiem. Varbūt pat izsijātu konkrētus apģērba gabalus un aksesuārus, kurus meklēt. Tad pavazātos veikaliem (viena vai ar uzticamu draudzeni), nebaidoties piemērīt daudz variantu un ņemot vērā, ka pat itin kā līdzīgi fasoni var izteikti atšķirties uz auguma (piem., ja vieni sarkani zīmuļsvārki nepiestāv, citi iespējāms izskatīsies super). Galvenais nesaskumt, ja pirmās dienas ir neauglīgas, un apbruņoties ar pacietību. Ieteiktu ideju par stilistu, bet diemžēl tāds labs stilists (manā uztverē tāds, kurš arī ieklausās klientā, ņem vērā klienta ikdienu, budžetu un prot uzķert klienta gaumi) būtu jāatrod, un es personīgi nevienu nezinu.
21.03.2019 21:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vispār forša nodarbe :-).
21.03.2019 21:26 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man liekaas,ka paliidz arii tas,ja tu uzreiz atmet ,piemeeram ,visu to,kas tev noteikti nepatiik,ne kraasas ,ne dizains,tad saac domaat,kuru dizaineru dreebes tevi piesaista ,un saac skatiities taas.Jo vairaak redzeesi,jo vairaak sapratiisi,kas ir tas tavs-tu redzi ,un saproti-bingo!
Es ieteiktu pirkt maz,bet taa lai dreebes saskanojaas vienu ar otru labi kopaa-gan dizainaa,gan kraasaas.
21.03.2019 21:27 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasdena-pinterests noteikti arii ir loti laba ideja.Es censos nekad neiet ar draudzeneem,pazinaam iepirkties,jo tad saakaas tas-vai cik smuka taa bluuziite,taa kleita-cilveeks skataas peec savas gaumes.Ja tev ir cita gaume,tad tas nedarbojaas.To pasu var teikt par loti speeciigiem dizaineriem,vienalga cik slavens ,un daargs -ja tas stils nav tavs,tas nav .
21.03.2019 21:32 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Galvenais neaiziet pie tādiem stilistiem, kādi sastopami visiem zināmajā latviešu šovā. No jaunas sievietes pārtaisīs par vecu pastalu.
Es par šo variantu:
Es laikam Pintrest (vai līdzīgā platformā) pameklētu stila bildes, kuras uzrunā, un pēc tam izsijātu tās, kas der dzīvesstilam, pievēršot uzmanību sīkumiem. Varbūt pat izsijātu konkrētus apģērba gabalus un aksesuārus, kurus meklēt. Tad pavazātos veikaliem (viena vai ar uzticamu draudzeni), nebaidoties piemērīt daudz variantu un ņemot vērā, ka pat itin kā līdzīgi fasoni var izteikti atšķirties uz auguma (piem., ja vieni sarkani zīmuļsvārki nepiestāv, citi iespējāms izskatīsies super).

Ja aptuveni zini, kāds stils ir Tev tuvāks, var sākt ar meklējumiem internetā un tad, vadoties pēc tā, kas iepaticies, iet 'pērļu' medībās pa veikaliem.
21.03.2019 21:37 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Lai arii esmu citaa "vecuma kategorijaa",mani nekad nevarees dabuut ieksaa kaadaa pukainaa "vecenu" kleitaa!Tad jau driizaak kaut kur Street Style variantaa.Biezi paskatos tos,ali atrastu ko interesantu,panemtu kaadu ideju sev.Es reizeem redzu kaadu japaanieti vai kiinieti kaada interesaantaa bluuzee vai biksees-avangardiska stila ,un tad man ienaak praataa,ka man arii tas patiktu sev.
21.03.2019 21:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Jo skaistāks augums, jo mazsvarīgāks stils.
Tik sev piestāvošās krāsas gan jāpārzin.
21.03.2019 21:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es censos nekad neiet ar draudzeneem,pazinaam iepirkties,jo tad saakaas tas-vai cik smuka taa bluuziite,taa kleita-cilveeks skataas peec savas gaumes.
Nu, jā, tas atkarīgs no cilvēka. Man bija draudzene, ar kuru veikalā izšķīrāmies un satikāmies pielaikošanas kabīnēs, gaumes dažādas, bet uzskati par to piestāv/nepiestāv līdzīgi, līdz ar to uzticami, ja teiktu “ne visai”. Ar mammu man arī es ietu tādā “misijā”, pati piedalos viņas “misijās”. Protams, nevajag 100% paļauties uz otru - ja man kas ļoooti patīk vai ļoooti nepatīk, neviens mani nepārliecinās pirkt to apģērba gabalu, bet dažreiz, ja nav 100% pārliecības vai gribas kaut ko kardināli neierastu, tas otrs var to mērķi atgādināt vai iedrošināt pamēģināt kaut ko jaunu.
21.03.2019 21:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
kaadaa pukainaa "vecenu" kleitaa
Iemetīsi bildi, lai ilustrētu? :-D
21.03.2019 21:57 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.03.2019
Tātad sapratu,ka gribu kaut ko mainīt un nolēmu sākt ar visbanālāko-apģērbu.Tagad es ģērbjos nevis stilīgi,bet ērti-džinsa bikses un kaut kāds krekls.Svārkus/kleitas valkāju ļoti reti.Bet tomēr kā atrast savus ģērbšanās stilu?

Es uzskatu ka visam meitenem un ne tikai meitenem jābut kādam savam stilam. Bet ir tāda problēma ka nevisiem tas stils ir. Ir arītāda problēma ka vairākums klausa savus radiniekus brālus māsas un citus, katram cilvēkam jābut katram pašs stils. Jā ta nav nu tād vajag mācīties . jo Bez stila mūsdienu laikos nevar iztikt.
Divus gadus atpakāl bija man pašai bija problēma ka gērbjos it kā labi ben nu tagad skatos smiekli vien. Staigāju uz dāžadiem kursim par stilu lai iemācities kaut ko labu lai man tālāk būtu viegli. Mēgināju 5 skolas par stilu dāžas Rīgā un dažus online treniņus pa latviju un krieviju .
Uz šodien varu droši pateikt ka kam nav stila jums ir jāmacas. Bez apmacības neka nebūs .
21.03.2019 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits