Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rekinu dalisana

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveikas meitenes,
Ka jus attiecibas dalat rekinus, kad dzivojat kopa ar puisi?
Labi saprotu dzivokla ire uz pusem, bet parejais piemeram partika, ka jus to darat?
Viens perk visu vai kaut ka pa dalam?
Mans puisis uzspiez ka man japerk ir partika un vins itka lejot baka degvielu, bet mes ar vina masinu parvietojamies kopa tikai sestdienas uz tirgu un partikas veikalu vairak kopa isti nebraucam.
Man tas neliekas godigi, ka man visu laiku jamaksa par partiku, kad es vinam pateicu lai vins vismaz vienas brivdienas samaksa par artiku , bija uzmetis luu un ar nepatiku maksaju, un protams uzreiz uz pusi mazak visu irka un teica redz nemaz tik daudz neiztereju, nav jau tik gruti man maksat par to ka es sakot.
Tada dusma uznaca. Uzreiz gribeju pateikt skopulis tads... :(
20.03.2019 17:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Mums viss vienkārši - draugs dod savu algu man, es maksāju visus rēķinus un visu pērku. Ja viņam vajag kādreiz naudu, pārskaitu. Elementāri.

Jēziņ.. No tādām bābām pa gabalu.
24.03.2019 09:57 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tas arī man liekas dīvaini - atdot visu savu algu otram un tad prasīt atpakaļ. Ja ir šitāda nespēja kontrolēt savus tēriņus, kā tiek veidoti iekrājumi? Un kāpēc vispār ir tāda nespēja? Olybetiem un šmigai viss aiziet?
24.03.2019 10:38 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kā ir tām, kurām visu algu atdod, ar dāvanām, pārsteigumiem, utt? Vīrs no tiem 50€ iekrāj, piemēram, taupot uz pusdienu rēķina, lai varētu atļauties pietiekami labu dāvanu dzimšanas dienā? Vai, piemēram, saka: "iedod 100€, gribu uztaisīt Tev pārsteigumu":-D
Nezinu, man tas šķiet jocīgi, jo katram tomēr būtu jābūt kaut kādai savai naudai (vairāk, nekā pāris desmiti €), jo mazums, kas dzīvē var notikt.
24.03.2019 12:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā arī rodas tādi vīrieši, kuri bez sievietes vairs nespēj funkcionēt, jo sākumā atdod maku, pēc tam ļauj pieņemt citus svarīgus lēmumus.
--
Man bija radinieks, kur bija tā pieņemts, beidzās ar to, ka sievai bija jāizlemj pat tas, kuras zeķes un bikses viņam šodien jāvelk. Nē, nu var jau dzīvo arī tā.
--
Arī kolēģes ģimenē tā bija pieņemts, ka vīrietim kā bērnam tika izsiegta kabatas nauda. Katros svētkos bija jānoklausās, ka vīrs atkal neko neuzdāvināja. Viņa laikam uzskatīja, ka vīrietim vajadzēja vēl no tās kabatas naudas veidot uzkrājumus viņas dāvanām..
24.03.2019 13:07 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tas arī man liekas dīvaini - atdot visu savu algu otram un tad prasīt atpakaļ. Ja ir šitāda nespēja kontrolēt savus tēriņus, kā tiek veidoti iekrājumi?

Nu manā gadījumā vīram parasti pietiek ar to naudu ko viņš sev ir atstājis, līdz nakamajai algai, es neprasu man atdot visu vai kādu konkrētu summu, pirmkārt tāda ideja bija viņam pašam, dot man lai tad darbojos tālāk, pirms man atdod naudu viņš jau izplāno cik viņam pašam vajadzēs uz mēnesi, pārējais iet uz kopējo ģimenes budžetu. Vīrs neveido nekādus iekrājumus, to daru es no mūsu abu algām.
Kā ir tām, kurām visu algu atdod, ar dāvanām, pārsteigumiem, utt?

Arī to jau laicīgi izplāno ka es pat nepamanu :D
Bet ja alga ir samērā maza, tad gan jau var pamanīt ka ir kāds aizdomīgs iztrūkums...
Anyway, nu mums tas labi strādā, jo es ļoti labi protu taupīt, krāt un plānot budžetu, vīrs neprot vispār. Bet kādai jau kā parasti gribas par kaut ko pašausmināties ak dievs ak dievs :D
24.03.2019 13:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Te jau runa bija par to, ka visu algu atdod (nevis daļu sev atstāj, kā ir jums), un tad izsniedz. Par to jau arī jautājumi radās... :-P tā kā "ak dievs, ak dievs" nav par Tevi, chill:-D
24.03.2019 13:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Sistēma, kad vīram jāatdod sievai visu algu, parasti ir alkoholiķu, azartspēļu atkarīgo un citu atkarībnieku ģimenēs...
24.03.2019 14:42 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Sistēma, kad vīram jāatdod sievai visu algu, parasti ir alkoholiķu, azartspēļu atkarīgo un citu atkarībnieku ģimenēs...

To arī esmu novērojis, Pārus ko zinu, kuriem ir šāda veida sistēma, viņiem visiem ir kaut kādas atkarības, tieši ar alkaholu vai ar azartspēlēm. Manai omei arī ir šāda sistēma, vectēvam patīk iedzert.
24.03.2019 15:19 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man ar tas kaut kā dīvaini liekas, tad varbūt tiešām draugs/vīrs ir ar kādu atkarību..jo arī sūdu pirkšana ir atkarība, kas pieaugušiem cilvēkiem parasti pāriet.. :D
24.03.2019 15:34 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Katrs dara kā vēlas, ja ir abi apmierināti ar šādu dzīves modeli, lai jau!
Mums katram ir sava nauda, bet tanī pašā laikā kopīga, visus rēķinus sedz draugs, izklaides ,par mašīnu/benzīnu,jo tā mums viss pats dabiski iegājās, es pērku pārtiku, sadzīves ķīmiju, pamperus, tualetes papīrs , dušas želejas,/šampūnus nu visu ko vajag ķermeņa kopšanai,bet tas nenozīmē ka draugs neperk, ja ir man slinkums nopirkt piemēram piena paku, es pazvanīšu un palūgšu- mīļum , iebrauc, lūdzu pēc darba, veikalā un nopērc pienu, ja vēl ko vajag pajautā un nopērk arī ja nepieciešams paketes:-D, nopirks un atbraucot no veikala, neteiks, lūdzu mīļā tev paketes 2.50€no tevis! Tāpat es ja redzēsu ka ir vajadzīga skūšanās želeja,, skuvekļi, dušas želeja draugam, nopirkšu un neteikš, mīļum lūdzu tev skūšanās želeja un 6€ no tevis:-D. Tāpat ja kur braucam paēst ārpus mājas, Draugs maksā un pēc tam nedalām rēķinu, dāvanas ja jāpērk, man nekad nav bijis jādod nauda par to,jo viņš vairākas reizes ir teicis ka viņš pelna ģimenei,ne sev un lai naudu ko nopelna uzskata par mūsu, nevis savu. :-)
24.03.2019 16:38 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, mums arī pamatā lielākoties viss ir kopīgs, protams, tā kā abi strādājam, tad arī abi maksājam, bet viss sadalīts proporcionāli, jo viņam ir gandrīz uz pusi lielāka alga (nu mazliet mazāk kā puse), attiecīgi viņam izmaksas arī ir lielākas, bet par dzīvokli un pārtiku liekam vienādi, pārējo praktiski viņš, bet arī, kad izejam kaut kur, bieži es arī izmaksāju, viņš pārsvarā, bet neskaitām, tad arī liekam kastītē jeb krājam to, kas mēneša beigās paliek pāri, tur arī neskaitam, cik kurš ielicis. Bet nu man pašai liktos dīvaini, ja viņš teiktu - zini, lai visa nauda pie tevis, jo man bail iztērēt, manās acīs tas par viņu neliecinātu, ka viņš ir nobriedis tādai kopdzīvei, iepriekšējās attiecībās diemžēl bieži bija tā, ka naudas tā jau nebija daudz, bet tika iztērēts pričendāļos mašīnai un datoram. :-D
24.03.2019 17:13 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Pieskaņojoties dažiem viedokļiem, manas simpātijas arī vienmēr raisījuši vīrieši, kuri ir sava maka turētāji. Ja man būtu jākonfiscē viņa nauda, un pēc tam vajadzības gadījumā atkal jāizsniedz, nu nē... Tas moments, kā vīrietis tur, pie sevis nēsā, noliek uz galda, atver savu maku, ir savā ziņā kaut kas vīrišķīgs. Jo ir jau forša tā sajūta, ka izmaksā, un ka vīrietis uzņemas pilnu atbildību, ja nu kas.
Arī bišķiņ uzskatu, ka pieauguša vīrieša nespēja nekādīgi noturēt mēnešalgu makā un/vai kontā sakņojas atkarību problēmās. Bet var jau būt, ka maldos. Negribu nevienu aizvainot.
24.03.2019 19:13 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Manā skatījumā attiecībās ar naudas lietām ir tāpat kā ar gultas lietām - ja abus viss apmierina, tad viss ir kārtībā. Ja neapmierina - tad jārunā un jāatrod kompromiss. Ja kompromisu atrast nevar - tad tās nav attiecības.
25.03.2019 08:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-P
25.03.2019 11:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es vispār nesaprotu attiecības ar uzstādījumu - tava un mana nauda. Manās attiecībās mums ir kopējs budžets. Abi pelnam +/- vienādi. Man gan alga atkarīga no prēmijām,bet tās vienmēr sanāk pacelt. Līdz ar ko nespēju iedomāties sevi taujājot pēc naudas pārtikai vai kam citam elementāram.
28.03.2019 01:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits