Rekinu dalisana

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveikas meitenes,
Ka jus attiecibas dalat rekinus, kad dzivojat kopa ar puisi?
Labi saprotu dzivokla ire uz pusem, bet parejais piemeram partika, ka jus to darat?
Viens perk visu vai kaut ka pa dalam?
Mans puisis uzspiez ka man japerk ir partika un vins itka lejot baka degvielu, bet mes ar vina masinu parvietojamies kopa tikai sestdienas uz tirgu un partikas veikalu vairak kopa isti nebraucam.
Man tas neliekas godigi, ka man visu laiku jamaksa par partiku, kad es vinam pateicu lai vins vismaz vienas brivdienas samaksa par artiku , bija uzmetis luu un ar nepatiku maksaju, un protams uzreiz uz pusi mazak visu irka un teica redz nemaz tik daudz neiztereju, nav jau tik gruti man maksat par to ka es sakot.
Tada dusma uznaca. Uzreiz gribeju pateikt skopulis tads... :(
20.03.2019 17:40 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Nu es arī pati varu, pašai ir nauda un arī šķiršanās gadījumā nepaliktu ar pliku dirsu uz ielas.

Nu, ar pliku dirsu uz ielas tu nepaliktu, bet nu dzīvot sliktāk, kā tagad, tas gan. Jo naudu, kuru Tu tagad tērē kaut kam citam, tev vajadzētu dērētu īrei, komunālajiem pārtikai, sadzīves precēm utt.
Tā ka nu nav tā, ka šķiršanās gadījumā Tu dzīvotu tieši tikpat labi, kā tagad.
.
Nu jā, Tu joprojām nepaskaidroji, kāds sakars tam ir ar kompeksainumu. Tev asociējas.. Kapēc? Sakara jau vispār nav. Tāpēc, ja tu paskaidrotu, būtu saprotamāk, ko tu ar to domāji.
Vai tiešām Tev šķiet, ka neatkarīgas sievietes ir kompleksainas? Tas ir vairāk kā smieklīgi :)
.
.
Nē, es nenosodu tos modeļus, kur vīrietis par visu maksā un visus uztur. Pilnīgi noteikti nē! Ja abi ar to ir mierā un abiem tas patīk, tad viss ir forši.
Tikai es te nesaprotu to domu gājienu dažām meitenēm, ka, ja maksā uz pusēm, tad ir skopulis un kā tā var dzīvot. Un, ja meitene pati grib maksāt par sevi (ne visu, bet 40-45%), tad ar viņu kaut kas nav kārtībā.
21.03.2019 13:06 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
tev vajadzētu dērētu īrei

Tev vajadzētu tērēt īrei
21.03.2019 13:09 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man tāda situācija nebūtu normāla. Pievienojos tām, kuras neredz vajadzību pierādīt savu visu varošumu attiecībās. Kad dzīvoju viena, varu visu atļauties, par visu samaksāt un visu nokārtot, bet ja dzīvoju ar vīrieti, tad gan sagaidu, ka lielāko daļu izdevumu uzņemsies viņš un problēmu ar to nav, mana nostāja ir skaidra jau pašā attiecību sākumā, cita situācija, protams, ir tad, kad ir ģimene, bet nu šeit nav tas gadījums.
Bet nav tā, ka atbalstu tikai to, ka vīrietis par visu maksā, ir dažādi skarīgi modeļi, bet noteikti ne tāds, kur katrs cents tiek skaitīts un notiek tāda skopošanās kā autores drauga gadījumā... bet vispār jau galvenais ir tas, lai abus attiecības apmierinātu līdzekļu sadalījums, vismazāk vajadzētu satrauties, ko svešas sievietes domā- atkarīga, neatkarīga, vēl kaut kāda.. nav nozīmes :D un ja kādu no partneriem kaut kas neapmierina, nu meklējiet kompromisus.
21.03.2019 13:16 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu, ar pliku dirsu uz ielas tu nepaliktu, bet nu dzīvot sliktāk, kā tagad, tas gan. Jo naudu, kuru Tu tagad tērē kaut kam citam, tev vajadzētu dērētu īrei, komunālajiem pārtikai, sadzīves precēm utt.
Tā ka nu nav tā, ka šķiršanās gadījumā Tu dzīvotu tieši tikpat labi, kā tagad.

Nu tu nezini ne manus ienakumus ne vispār situāciju dzīvē, lai izteiktu šādus spriedelējumus :D
Slikti neesmu dzīvojusi nekad.
Gari jaiztirzā būtu tā kompleksu lieta un man nav vēlēšanās te drukāt baigi. Bet nē, neuzskatu ka neatkarīgas sievietes ir kompleksainas, es uzskatu ka tādas ir tās, kuras pārāk uzsver šo neatkarību un to ka visu var pati, jo paliek neatbildēts jautājums, KAM tu to gribi pierādīt un kāpēc?? Kaut kādas bērnības traumas? Dzīvots lielā nabadzibā? Redzēts ačgārns modelis savā ģimene kad biji bērns? Kādēļ tādas bailes kādam būt ko parādā? Šajā gadījumā savam vīrietim....? Un tā var turpināt...
21.03.2019 13:16 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Attiecībās arī vajadzētu dzīvot labāk nekā vienai, nevis sliktāk.
21.03.2019 13:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un vispār mes sevi uzskatam par ģimeni, nav tāds mana nauda, tava nauda, nav kaut kādas dalīšanas uz pusēm vai vispār dalīšana un rēķināšanas cik kurš no "savas" naudas kur ko tērē. Visa nauda neatkarīgi no viena, otra ienākuma līmeņa tiek likta kopā un viss. Esmu bijusi kopā ar vīru arī tādā dzīves posmā kad viņam nebija nekas un dzīvot vajadzēja tīri no manas naudas tikai.
21.03.2019 13:35 |
 
Reitings 74
Reģ: 28.02.2014
Man arī nav saprotams, kāpēc vīrietim par visu ir jāmaksā. Labi, kad sieviete ir mājsaimnece 24/7 ar bērniem, bet vīrs strādā. Bet daudzas tupa dzīvojas pa mājām, lako nagus un sēž uz vīra kakla. Kaut gan šajā gadījumā glupi vīrieši, kuri ir ar tādu mierā. Jums pašām patiktu, kad jūsu nopelnīto naudu tērētu vīrietis? Pašām nav stulba sajūta, tērēt to, ko kāds ir nopelnījis? Man pazińa bieži internetā iepērk šmotkas, norēkinoties ar vīra karti. Argumentē tā, ka es taču esmu vińa sieva. Nu baigā! :-D
Mēs ar vīru neskaitām, cik, kam jāmaksā. Viss notiek kaut kā pats par sevi. Vienu dienu vińš maksā, otru es. Ja pa cełam veicis, pērku pārtiku es. Ja vińam pa cełam, tad vińš. Brauksim vasarā cełojumā, maksāsim uz pusēm. Es jau arī varētu vilkt naudu no vīra, jo zinu, ka vińš visu apmaksās, bet, nē, paldies. Kaut kā nevaru tērēt svešu naudu. Mums ir sīcis. Šeit arī problēmu nav naudas zińā. Pērkam vajadzīgo, maksājam abi. :-)
21.03.2019 13:36 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Nu tu nezini ne manus ienakumus ne vispār situāciju dzīvē, lai izteiktu šādus spriedelējumus
Slikti neesmu dzīvojusi nekad.

Kurš teica, ka slikti? Es teicu, ka ne tikpat labi.
.
.
Paldies, palika skaidrāks Tavs domu gājiens. Nē, nekas no tā man nav. Un man arī nav nu TIK ĻOTI izteikta tā vēlme būt visu varošai un neatkarīgai (es pat īsti nevarētu būt visu, visu varoša pati un neaktarīga). Un es arī nesaprotu, kapēc vienam ir visu sevis nopelnīto jāiztērē abiem, bet otram tā nauda paliek sev.
Es gribu arī sniegt daudzmaz līdzvērtīgu pienesumu ģimenei. Ja mēs, piemēram, pērkam dzīvokli, es gribu, lai skaitās, ka es arī esmu ieguldījusi tās iegādē, nevis, ka vīrs sakrāj, vīrs nopērk, bet es tikai dzīvoju. Es gribu, lai es jutos, ka es arī kaut ko esmu lietas labā darījusi. Dzīvoklis ir tikai kā piemērs, to var attiecināt vispārīgi.
Bet nu man ir savādāka situācija vispār, kā Tev. Jo, kā es sapratu, gatavo un tīri māju tikai Tu. Bet es labāk vairāk ieguldīšu naudu ģimenē, bet mans draugs/vīrs arī gatavos, tīrīs māju, utt.
Ja vīrietis ir tas, kurš par visu maksā un vēl dala mājas pienākumus uz pusēm, nu tad tas pavisam nav godīgi.
21.03.2019 13:48 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Un vispār mes sevi uzskatam par ģimeni, nav tāds mana nauda, tava nauda, nav kaut kādas dalīšanas uz pusēm vai vispār dalīšana un rēķināšanas cik kurš no "savas" naudas kur ko tērē. Visa nauda neatkarīgi no viena, otra ienākuma līmeņa tiek likta kopā un viss.

Nu, te tiek jauktas kopā divas dažādas situācijas. Viena ir tāda, kad vīrietis par visu maksā, par īri, komunālajiem, paŗtiku utt, un sieviete savu naudu tērē tur, kur grib pati. Bet otra situācija ir, kad abi naudu liek kopā un abi tērē dažādām vajadzībām, neskaitot, ko kurš ir iztērējis.
21.03.2019 13:52 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Bet daudzas tupa dzīvojas pa mājām, lako nagus un sēž uz vīra kakla.

Tāds modelis cosmietēm arī nepatīk. Kad ir diskusijas par līdzīgu situāciju, tad tiek teikts, ka meitene ir sliņķe un kapēc pati nestrādā un kapēc puisim būtu par visu jāmaksā? Kapēc vīrietim būtu kādu jāuztur?
quote]Mēs ar vīru neskaitām, cik, kam jāmaksā. Viss notiek kaut kā pats par sevi. Vienu dienu vińš maksā, otru es. Ja pa cełam veicis, pērku pārtiku es. Ja vińam pa cełam, tad vińš. Brauksim vasarā cełojumā, maksāsim uz pusēm. Es jau arī varētu vilkt naudu no vīra, jo zinu, ka vińš visu apmaksās, bet, nē, paldies. Kaut kā nevaru tērēt svešu naudu.
yess, manas domas :)
21.03.2019 13:55 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Man jau liekas ka šajā gadījumā puisis ir diez gan skops :-D
Uzskatu, ir vīrieši, kuri priecājas, ja var palutināt savas meitenes, ir vīrieši, kuri uzskata, ka viņa pienākums ir apgādāt ģimeni, jo ir ģimenes galva. Bet meitenes, tiešām ir muļķīgs uzskats, ka, ja vīrietis neapmaksā man dzīves vietu, nepērk man drēbes, es no viņa šķiršos, jo tas taču nav īsts vecis! :-D:-D
21.03.2019 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es pēc autores komentāriem saprotu, ka komunikācija jums ir totālā pakaļā.:-D Man patīk doma, ka blisinās ačeles pie kases,trīs dienas velk ar produktu iegādi. Kur problēma TIEŠĀ tekstā visu pateikt, nevis caur mājieniem. :-D Jums ir baigās megan problēmas komunikācijā, nevis puisim ar skopumu. Tu , kā var noprast, tā arī nevienā brīdī viņam atklāti to neesi pateikusi, ka tev slogs vienai ir par lielu.
21.03.2019 14:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar virieti dzivojot sievietei jabut labi,sudigi dzivot vina var ari viena. Vienai dzivojor ir loti daudz plusu Velreiz:-D
21.03.2019 14:36 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Pievienojos andie. Man nav saprotams sleept tualetes papiiru, vai pa kluso eest un skriet mazgaat matus uz frizeetavu, lai tikai viriietim netiek manis pirktais sampuuns. Kas taas par mulkiibaam..
Saraksti visu uz papiira kas Tev nepatiik un kaaa Tu veelies redzeet attieciibas naakotnee. Tiesaa valodaa un viss. Runaa ar viirieti. Ja vinam liekas citaadi, Tev ir iespeeja izlemt.
P.S. Pierakstiit uz papiira ir svariigi, jo taada veidaa konstruktiivi paarskatiisi savu neapmierinaatiibu. Un nekas neaizmirsiisies.
Kaa notiek cosmiesu gjimenees nav noziimes. Katrai sapratne par veseliigaam attieciigaam ir citaada.
21.03.2019 14:47 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Par sevi runājot - katrs apmaksājam savu telefona rēķinu, katrs pērk sev higiēnas preces un skaistumlietas (šampūni, krēmi, frizieris u.tml.), kā arī apģērbu un apavus. Īri un komunālos dalām uz pusēm. Pārtiku un saimniecības preces pērkam abi; kā kuru reizi sanāk. Draugs sedz visus izdevumus, kas saistīti ar auto, internetu, lielāko daļu izklaides, kā arī visus neparedzētos izdevumus, kas saistīti ar mājokli un tā aprīkojumu.
Tavā situācijā īsti godīgs izdevumu sadalījums nešķiet. Ja pelnat līdzvērtīgi, tad arī izdevumiem jābūt proporcionāli līdzvērtīgiem. Ja viņš pelna vairāk, viņam arī būtu vairāk jātērē. Ko darīt? Izrunāties. Ja pie abiem pieņemama kopsaucēja attiecībā uz tēriņiem netiekat - tad katram jāiet savs ceļš un jādzīvo ar cilvēku, ar kuru viedoklis šajā jautājumā sakrīt. Ja sagaidi, ka Tevi vīrietis pilnībā uzturēs, jo, kā runā šajā diskusijā, tā tak ir visām veiksmīgajām un nekompleksainajām sievietēm (šeit ļaujiet pasmaidīt), tad pašai arī jāmeklē šāds vīrietis, nevis jāuzspiež to darīt pašreizējam draugam.
Ieteikums taisīt kaut kādus bērnu izgājienus ar tualetes papīra slēpšanu vispār ir pilnīga nejēdzība un noteikti nerekomendēju :-|
21.03.2019 14:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tas ieteikums par slēpšanu vai nepirkšanu bija gadījumam, ja sarunas nelīdz, šķirties negribas, tad varbūt ir jāliek tādā veidā vīrietim saprast, ka tas viss ir pirmās nepieciešamības lietas arī viņam.
21.03.2019 14:51 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
(t) nja kaa beerniibaa, nedosu savu lelli.
21.03.2019 14:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Zoie-pilniigi piekriitu.Es noteikti par so teemu izrunaatos ar viirieti no sirds.Ir divas lielas teemas par kuraam jaaruna ar savu viirieti loti nopietni-taa ir nauda un tas ir seks!
21.03.2019 15:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cik saprotu autore ir runajusi, bezjedzigi
Virietis telo mulki, jo ta vinam izdevigi
21.03.2019 15:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man ir tāda aizdoma, ka autore nav īsti runājusi vai arī runāja, bet caur lielām "puķēm". Ja patiešām ir bijusi saruna pa tiešo un viņš līdz galam neapjēdz, tad nav ko.. tur tak galīgam aunam jābūt, lai visu sadzirdētu, bet turpinātu tēlot muļķi.
21.03.2019 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits