Rekinu dalisana

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveikas meitenes,
Ka jus attiecibas dalat rekinus, kad dzivojat kopa ar puisi?
Labi saprotu dzivokla ire uz pusem, bet parejais piemeram partika, ka jus to darat?
Viens perk visu vai kaut ka pa dalam?
Mans puisis uzspiez ka man japerk ir partika un vins itka lejot baka degvielu, bet mes ar vina masinu parvietojamies kopa tikai sestdienas uz tirgu un partikas veikalu vairak kopa isti nebraucam.
Man tas neliekas godigi, ka man visu laiku jamaksa par partiku, kad es vinam pateicu lai vins vismaz vienas brivdienas samaksa par artiku , bija uzmetis luu un ar nepatiku maksaju, un protams uzreiz uz pusi mazak visu irka un teica redz nemaz tik daudz neiztereju, nav jau tik gruti man maksat par to ka es sakot.
Tada dusma uznaca. Uzreiz gribeju pateikt skopulis tads... :(
20.03.2019 17:40 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Vīrs apmaksā visus rēķinus(tie sastāda nepilnus 600€) un par pārējo visu maksāju praktiski es. Ēdiens 90% es. Kafe,restorāni-kā,kuru reizi. Par apģērbu sev-es, viņš sev-pats un bērniem pērkam no iekrātās naudas(parasti tie ir lieli izdevumi uzreiz) vai arī ,ja spontāni kaut ko ieraugu andelē,tad pārsvarā pērku es. Sadzīves tehnika no iekrātās naudas, kopšanas līdzekļi lielākoties es. Bet man viss apmierina, es arī pelnu 2x vairāk :-D
20.03.2019 22:26 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es vispār uzskatu ka jau no attiecību sākuma vajadzētu noskaidrot naudas jautājumus vai vismaz apmēram izrunāt kurš par ko maksā. Protams ar laiku viss var mainīties, bet tomēr nevajadzētu būt tā ka viena puse maksā par visu, bet otra gandrīz ne par ko nemaksā.
Dažas te saka ka ir forši un normāli kad par visu maksā vīrietis, kaut gan pēc manām domā tas nemaz nav forši, jo cilvēkam zūd sajēga cik viss maksā, kur un par ko ir jāmaksā.
20.03.2019 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lucie, to visu ko tu te uzrakstīji, tiešā tekstā arī viņam pasaki, ja nepielec, tad ,protms, vari viņu patroļļot, jo neko citu kā zināmu gandarījumu tas nedos.
20.03.2019 23:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tā tev naudas maz, bet vienai pašai apmaksāt komunālo, pirkt ēdienu, sadzives preces, tam nauda būs un vēl iekrājumi.

Iespējams viņi īrē divistabu dzīvokli, vai arī kādu super dārgo vienistabas. Ja sieviete īrē istabu, vai arī mazu ,necilu 1 istabas dzīvokli, pērk, tikai sev pārtiku, tad viņai iznāk lētāk nekā ar vīrieti dzīvot kopā.
20.03.2019 23:15 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es nesamierinātos ar šādu situāciju un liktu manīt otram ,ka tas viss man nav pa prātam. Ja viņš nenāktu pie atjausmas, tad pamestu. Es neatbalstu attiecības, situāciju, kurā man būtu sliktāk nekā, tad, ja es viena dzīvotu. Tikpat labi es varu viena dzīvot un baudīt dzīvi. (l)
20.03.2019 23:21 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Lasu un brīnos par Latvijas princesēm! Kāpēc vīrietim būtu jāmaksā par visu? KĀPĒC? Jo mazāk pelni ? Kurš Tev liedz vairāk pelnīt? Bet kad jums jācīnās par sieviešu tiesībām, algas sadalījumu, tad gan sievietei pienākas viss un vēl vairāk. Ja es sēdētu uz kakla savam vīrietim viņš mani izlidinātu mājas. Arī manā draugu lokā ir šādas dāmas, kas uzskata, ka viņām par neko nav jāmaksā, tikai jāuzliek nadziņi, skropstiņas un viss pārējais.
Mums gan viss sadalīts, rēķini , kredīti uz pusēm, neskatoties, ka vīrietis strādā divos darbos + savs biznes un pelna 2x , ja ne 3x vairāk kā es, bet es taču dzīvoju tieši tā pat un tērēju visu tieši kā viņš. Degvielu katrs lejam pats sev, pārtiku pirmo mēneša daļu pērku es, tad vīrietis , bet lai es tagad pateiktu, nē, es neko nemaksāšu, es par neuzdrošinos. Nē, es neesmu zem tupeles, bet neredzu iemeslu kādēļ, lai mans vīrietis skrietu pa galvu un kaklu un neredzētu dienas gaismu, lai es dzīvotu kā princese.
Visas mašīnas lietas iet uz viņu, man nav jāmaksā remonti, izklaides arī uz pusēm, izbraukumus lielākoties es maksāju, jo pati izdomāju, ka kkur gribu aizbraukt, tad arī pati nopērku biletes, drebes sev katrs pats pērkam un viens otram.
Bet arī tādu knīpstangu, kas katru centu skaita, es nevarētu dzīvot, es sajuktu prāta. Mums ir kredīti un mašīnas par daudz, ne vienmer nauda ir cik gribētos, bet mēs nekad neskaitām kapeiku, vēl papsējam kādam aizdot, ja viņam gruti.
20.03.2019 23:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Emillyy, runa iet par autores situāciju + vēl daudzas atbildēja kāda situācija ir viņām. Ja kādai ģimenē strādā modelis, kad par visu maksā vīrietis un tas vīrieti apmierina, kāpēc nē? Ja neapmierinātu, tad tā būtu cita situācija. Personīgi vispār nesaprotu iespringšanu uz konkrētu modeli, cik novēroju, pāriem šie modeļi mēdz mainīties pēc vajadzības. Galvenais, lai abi ir apmierināti ar to vai vismaz abi piekrīt tam. Autores gadījums tāds nav.
20.03.2019 23:56 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc kaut kas vispār būtu jādala?! Ja vīrietis ir vīrietis, viņam nebūtu jāļauj par kaut ko maksāt, kas saistīts ar mājas uzturēšanu
21.03.2019 00:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Mums nekad nav bijusi nekāda dalīšana, kurš ko maksās. No dienas, kad sākām kopā dzīvot, mums ir kopīga nauda. Un punkts. Ne man, ne vīram citi varianti nenāca prātā. Tagad jau ir kopīga māja, bērns utt- es pat nevaru iedomāties, kā būtu, ja būtu katram sava nauda un plēšanās, kuram tagad par desiņām jāmaksā :-/
Zinu pāri, kam bija čeku dalīšana uz pusēm līdz centam... tad meitene saslima ar stiprām panikas lēkmēm (nebrīnos) un nevarēja pastrādàt, un mūsu pilsētā nav slimnīcas, jābrauc uz citu- un viņai sanāca bieži braukt- un katru reizi viņa maksāja savam puisim par vešanu (it kā par benzīnu, bet reāli vairāk nekā tikai par benzīnu) un tad viņai beidzās nauda, jo benzīns, puse ēdiena, puse īres, zāles, un tas viss no slimības lapas naudas... galarezultāts- viņi izšķīrās, meitene slima aizlidoja uz LV pie mammas dzīvot.
Zinu vēl vienu variantu. Visu uz pusēm, vīrietim alga lielāka 2x , nopirka vīrietis māju, viss ok... līdz izšķīrās. Un tad izrādās- māja “pieder” vīrieša māsai,sieva ar 2 bērniem uz ielas, vecim ienākumi momentā oficiāli- minimums un minimālie alimenti. Sievai pat dzīvot nav kur...
meitenes, izvēlaties vīriešus, ar kuriem kopā iet pa dzīvi. Nevis dzīvot katram savus centus skaitot...
21.03.2019 00:18 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
mila_10534 Tad jau nebūtu jāļauj Tev tur dzīvot ar. Ar Latvijas finansiālo stāvokli nezinu gan cik daudz vīrieši spēj maksāt mājas kredītu, uzturēt mašīnas tehniski labā stāvoklī, aizbraukt ceļojumā un vēl paēst? Mūsu mājā rēķini ir ap 1000€ + pārtika, degviela, es piemēram, gribot negribot nespēju ļaut sev dzīvot vīrietim uz kakla. Mēs visu maksājam uz pusēm, ja vienam otram peksni nav nauda, otrs maksā vairāk. Jā, mans vīrietis pelna vismaz 2-3x vairāk kā es, bet man tas nedod nekādas tiesības likt viņam visu maksāt. Jā, ja mēs būtu precēti un mums butu bērni, tad varbūt savadak, bet kamēr vienīgais , kas mūs saista ir hipotekārais kredīts , nedomāju, ka esmu maz tiesīga prasīt no viņa, lai viņš ko maksā.
Šāds attiecību modelis man bija kad man bija 18 gadi un vecāks vīrietis, kad domāju, ka esmu visu varena un ne par ko dzīve nav jāuztraucas, līdz pieaugu. Iesaku to daudzām sievietēm - pieaugt un padomāt divreiz.
21.03.2019 00:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autore nav uz pusem viss,bet lielaka rekinu dala. Puse dzivokla maksa,un parejais viss tikai autorei. Ediens saimniecibas preces un etc. Un tas ir par traku!
21.03.2019 00:44 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Emillyy.. “virietim uz kakla” tu sedi, ja neko nesniedz pretī:-) . To modeli tu izveido, kad pasaki, ka tev jau nevajag, pati visu nopirksi. nopelnisi, pati samaksāsi. Un tā Latviešu sievietes visu pašas visu pašas.. apgriežot vīrieša iespēju būt vīrietim. Un tad sūdzās. Ļauj vīrietim būt. Dod pretī sievišķo enerģiju, mīli, cieni, atbalsti. Viņš sasniegs vairāk un varēs atļauties un gribēs tevi lutinat.
21.03.2019 00:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Emillyy
Vai nu Tu esi pumpains čalis-trollis, vai nu sieviete-kājslauķis. Vīrietis ir baigais biiiiiiiznesmenis, kurš pelna 2-3x vairāk un Tu visu maksā ar viņu uz pusēm? Nopietni? Katra tizlā vīrieša sapnis, atrast pļuru, kura papleš kājas un maksā visu uz pusēm, hipotekāro ieskaitot, neprecējusies.
Sorry par rupjību, bet tādas zosis mani fascinē. Un vēl lepojas ar savu zosismu, lai dies' nogrābstās.
21.03.2019 04:16 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Jā, čalis forši iekārtojies. Tas gan!
Mums ir tā, ka rēķinus maksāju es, bet dzīvošanai (pārtikas, ceļa, izklaides, paralēli mājas remonta izdevumi- sedz vīrietis, arī manus kursus apmaksā viņš ).
21.03.2019 08:22 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Un par mājas darbiem, ēst gatavošanu un iepirkšanos pienākumus dalām uz pusēm. Dienās, kad nevaru, tad par visu ir atbildīgs viņš. Gatavo, uzkopj, iepērkas. Nav jācīnās un galva jālauž, būtībā sīkumu pēc. Viss ir pašsaprotami.
21.03.2019 08:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
delusion ++++
Lasu un brīnos par Latvijas princesēm! Kāpēc vīrietim būtu jāmaksā par visu? KĀPĒC? Jo mazāk pelni ? Kurš Tev liedz vairāk pelnīt?

Kas kāpēc? Kāda tev daļa vispār gar to kā dzīvo citas?? Kāda grib lai vīrietis uztur un kāds vīrietis arī grib viņu uzturēt, viss, abi laimīgi dzīvo, tevi tas krata kaut kā?? Ja vīrietis tādu sievieti nevēlas, lai meklē citu, kur problēma? Katrs pāris paši izvēlas kādā attiecību modelī dzīvot, ja sieviete grib uzturēt veci, nu lai jau! Kamēr abi tā ir apmierināti, nevienam citam tur nav pa vidu jāspraucas ar savu "pareizo" viedokli. Aaa vēl jau ir tās kuras baigi uztrauc ka kāda cita ir mājsaimniece un nestrādā vai otrādi pārāk liela karjeriste, vai obligāti jāpašausminas kā tā var negribēt bērnus!
Cilvēkiem vajadzētu beigt jaukties citu dzīvēs ar savu vienīgo patieso viedokli....
21.03.2019 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 520
Reģ: 05.01.2013
Manā skatījumā, vīrietim būtu jāapmaksā izdevumi par dzīvokli/māju, t.i., komunālie maksājumi, īre un sadzīves lietas, piemēram, ja jāmaina sadzīves iekārtas, kaut kas saplīst un tamlīdzīgi. Pārtiku pērk abi, kā nu kuram sanāk ieiet veikalā pēc darba. :-)
21.03.2019 09:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ar Latvijas finansiālo stāvokli nezinu gan cik daudz vīrieši spēj maksāt mājas kredītu, uzturēt mašīnas tehniski labā stāvoklī, aizbraukt ceļojumā un vēl paēst?

Bet, redz, ir tādi vīrieši, bet tādus dabū tikai veiksmīgās. Un tas, ka Tavs vīrietis, pelnot 3X vairāk, atbalsta to, ka visu maksājat uz pusēm, neko labu par viņu neliecina. Vīrietim būtu jāpiemīt tieksmei rūpēties par tiem, kurus mīli. Citādi tā varēsiet dalīt visu uz pusēm arī tad, kad būs bērni. Un vai tā māja ir vismaz uz abu vārda? Vai piederēs tikai vīrietim?
21.03.2019 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Emilyy
Tici vai ne, bet ir īsti vīrieši, kas vēlas būt finansiāls atbalsts sievietei. Atbilde no vīrieša - “Jo es taču esmu vīrietis”. Vispretīgākais šķiet kapeikpisējs un tāds, kas vēl mēģina iedzīvoties uz sievietes rēķina. Tiesa, muļķes pašas ļauj. Kur tavs vīrietis liek to otro-trešo algu, kas pārsniedz Tavus ienākumus, ja saki, ka viņš pelna 2-3x vairāk, bet dalat uz pusēm? Un ar kādiem diez nosacījumiem hipotēka?
Skaidrs, ka vispār nav mana darīšana, bet no tāda “biznesmeņa” man kauns būtu. Lai arī es nesludinu ka 100% viss jāsedz vīrietim un, ka sieviete neko nedrīkst nopirkt kopīgām vai vīrieša vajadzībām.
21.03.2019 09:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Annie kā to saprast veiksmīgās? Ko nozīmē veiksmīgās?
21.03.2019 10:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits