Rekinu dalisana

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveikas meitenes,
Ka jus attiecibas dalat rekinus, kad dzivojat kopa ar puisi?
Labi saprotu dzivokla ire uz pusem, bet parejais piemeram partika, ka jus to darat?
Viens perk visu vai kaut ka pa dalam?
Mans puisis uzspiez ka man japerk ir partika un vins itka lejot baka degvielu, bet mes ar vina masinu parvietojamies kopa tikai sestdienas uz tirgu un partikas veikalu vairak kopa isti nebraucam.
Man tas neliekas godigi, ka man visu laiku jamaksa par partiku, kad es vinam pateicu lai vins vismaz vienas brivdienas samaksa par artiku , bija uzmetis luu un ar nepatiku maksaju, un protams uzreiz uz pusi mazak visu irka un teica redz nemaz tik daudz neiztereju, nav jau tik gruti man maksat par to ka es sakot.
Tada dusma uznaca. Uzreiz gribeju pateikt skopulis tads... :(
20.03.2019 17:40 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Viņš maksă par dzīvokli+komunālie+mašīnas izdevumi,uz manis ir pārtikas un saimniecības/kopšanas preces.Ja es redzu,ka man nauda ir palikusi salīdzinoši maz,tad nav nekādu problēmu,viņš visu sapērk.Izklaides,ceļojumus,ēšanu ārpus mājas arī maksā viņš.Esmu pie tā tik ļoti pieradusi.
Tava situācija nešķiet normāla,ja nekas nemainās,tad gan jāšķiras.Vispār cik viņam gadu?
20.03.2019 20:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ārprāts, nevis attiecības. Viņš Tevi neciena un nemīl.
--
Mums ar vīru pavisam vienkārša situācija - viņš maksā visus rēķinus. Un tā bija arī tad, kad strādāju. Savu algu tērēju pēc saviem ieskatiem. Tiesa, lielāko daļu liku krājkontā un pēc tam sedzu pusi no dzīvokļa pirmās iemaksas summas.
--
Man jau liekas, ka te vienkāršāk ir šķirties, nevis cīnīties. Bet, ja gribas izklaidēties, tad sāc uzvesties tā, kā maita. Jo, ja vīrietis tā dara, tad Tu arī droši vari darīt tāpat.
--
Neko no pārtikas produktiem mājās neglabātu un arī negatavotu. Paēstu vai nu darbā vai kafejnīcā. Vai arī pagatavotu tikai tik daudz, cik uzreiz var apēst.
--
Tualetes papīru utt. arī nepirktu (savām vajadzībām var kaut kur paslēpt to rulli).
--
Tai mašīnā principa pēc vairs nekāptu un nekur nebrauktu.
20.03.2019 20:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu jā.. te var izpausties ar paņēmieniem, kā ieriebt naudas sadales jautājumos.. bet, vai tās ir attiecibas, kuras Tu vēlies? Kas Tevi tik ļoti tur pie viņa?
20.03.2019 20:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šo
vins itka lejot baka degvielu, bet mes ar vina masinu parvietojamies kopa tikai sestdienas uz tirgu un partikas veikalu vairak kopa isti nebraucam.
Man tas neliekas godigi, ka man visu laiku jamaksa par partiku, kad es vinam pateicu lai vins vismaz vienas brivdienas samaksa par artiku , bija uzmetis luu un ar nepatiku maksaju, un protams uzreiz uz pusi mazak visu irka
un
Tapat iznak izdevumi , majas kimijam - sampuniem , kremiem neko no ta vins neperk pats , tikai es.
es personīgi tiešā tekstā arī pateiktu viņam. Bet šis
Tagad man bija nelielas aizkersanas ar algu, un sodien vins pateica neaizmirsti laika man parskaitit naudu par dzivesvietu , jo nevelos nemt naudu ara no iekrajumiem.
man liktu apdomāt vispār attiecību nākotni - neizklausās, ka šeit ir attiecības, kurās viens otru atbalstītu. Šis teksts un tas, ka reizē, kad viņam bija jāpērk pārtika, viņš pirka uz pusi mazāk, man liek domāt, ka viņš nav jāapgaismo par situāciju (ir cilvēki, kuri tiešām neievēro tādas lietas, bet ne apzināti), bet drīzāk, ka viņš to ļoti labi apzinās un vienkārši izmanto situāciju.
20.03.2019 20:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos kursabiedrenes situāciju: ar puisi draudzējās jau vairakus gadus, pati papildus studijām strādāja, bet neko lielu jau nepelnīja. Un tad viņai bija nepieciešama operācija (olnīcās cista). Kad viņa lūdza palīdzību vīrietim, viņš atteica.
--
Vai Tev nebūtu tāpat?
20.03.2019 21:01 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man nebūtu pieņemam tāda attieksme.
Šobrīd - vīrs maksā visus rēķinus. Rūpējās par mašīnām. Es pērku pārtiku.
Bet vispār mums ir trauks, kur vīrs papildina ar naudu(s) un es to tērēju. Esmu izlutināta(s)
20.03.2019 21:17 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Skopums ir un paliks....tādi vīrieši nepaliks dāsnāki.Tā ir pirmā pazīme kas liecina par to kāds vīrietis būs attiecībās
20.03.2019 21:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Mans vīrs neprot ne taupīt ne iekrāt naudu, tērē neapdomīgi un lieki, to pats apzinās un tāpēc jau kādu laiku ir tā, ka viņš savu algu atdod man, tā bija viņa ideja, sev atstājot pilnīgu minimumu ikdienas personigajiem tēriņiem. Tad nu es nomaksāju rēķinus un menedžēju visu, nauda uzreiz daudz vairāk iekrājusies :D
Autorei neapskaužama situācija...tur jāruna ar vīrieti tieši un skarbi.
Un vispār vai esat precējušies? Tas ir plānā? Savādāk kkā jocīgi iznāk...viņš krāj savai mājai, kura ļoti iespējams nebūs nemaz tava, vai līdz šis sakrās, būsiet jau pašķīrušies, tu viņu pa pusei uzturi bet beigās tev no tā nekāda labuma nebūs, džeks gudri iekārtojies...
20.03.2019 21:27 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es arī lielu krājkasē to, kas paliek no tā, ko vīrs liek kopējā traukā. Jo man vīrs arī neprot krāt. (s)
20.03.2019 21:32 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Cik saprotu tad problēma ir tur, ka katru darba dienu ir jāstrādā līdz 20iem, bet brīvdienās vienīgais kopā pavadītais laiks brīvdienās ir aizbraukšana uz tirgu? Izklausās pēc pensionāru dzīvesveida. Un vēl pie tā neprotat sarunāties viens ar otru pat tik daudz, lai atrisinātu sadzīviskus jautājumus.
Es gan neesmu attiecību eksperts, bet piekritīšu iepriekšminētajam - paslēp tualetes papīru, tas noteikti jūsu situāciju atrisinās.
20.03.2019 21:47 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
vins var iekrat naudu un runat par majas iegadi , bet ka lai es to izdaru ja es nevaru iekrat naudu, Vins to nesaprot?

Autores draugu jau nozākājāt, bet vai šo jūs vispār pamanījāt? Nezinu, protams, kādas tur vispār ir attiecības, bet jūsuprāt mājā viņš viens pats dzīvos un draudzene gulēs ārā uz ielas?
Saprastu, ja draugs notriektu visu naudu, bet cilvēks prātīgi krāj naudu kopīgai dzīvesvietai.
20.03.2019 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Draiga peivatipasums nekada zina nepieders draudzenei. Ja kas tiesi vina paliks uz ielas. Kamer vecim.savs NII ...
20.03.2019 21:51 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Kas teica, ka viņi kopā tajā mājā dzīvos? Viņi šobrīd nav ne precēti nekā. Kamēr džeks krāj, tikmēr autore viņu baro un nopērk wc papīru. Pēc 3 gadiem viņš pateiks - atradu citu....un nopirks māju. Un kad paliks autorei? Tikai padirstie dzīves gadi. (t)
20.03.2019 21:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kamēr nav sieva, viņai par to māju nav jāuztraucas. Jo, ja nopirks pirms kāzām (ja tādas būs) (un par to naudu, ko sakrāja uz meitenes rēķina), tā nebūs sievietes māja.
20.03.2019 21:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Ja uz to skatās tā, tad taisnība.
20.03.2019 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Kam tas vispār vajadzīgs?? Nākotne te loģiski nekāda. Īrē istabu kādā normālā vietā ar meiteni vai ārzemju studentēm (tiem lielāka rocība, būs patīkamāka vieta). Un viss, krāsi saviem mērķiem, pārtiku plānosi pati. Šitā uzturēt naglu veci :-O
20.03.2019 21:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Saprastu, ja draugs notriektu visu naudu, bet cilvēks prātīgi krāj naudu kopīgai dzīvesvietai.
Jā, es šo pamanīju. Pamanīju arī, ka autore vēlas prātīgi krāt kopīgajai dzīvesvietai.
20.03.2019 22:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ak tad draugs pratigi kraj ne,uz sievietes rekina! Un velak teiks patu caoniga ka savu naudu notrieci! Super!!!
20.03.2019 22:07 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tas jau apsveicami ka krāj tādam mērķim tikai kamēr abi "draugs draudzene" statusā, prātīga sieviete sevi šādā mērķī neieguldīs...ja viņa būtu sievas statusā, tad jau šī situācija izskatītos mazliet savādāk....
20.03.2019 22:14 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Dzīvesvieta mums ir sava, vīrietis maksā visus par un ap to saistītos izdevumus. Visādā citādā ziņā neko nedalām, bet arī neko nesarunājam par to, kurš un ko pirks. Mums tas viss notiek tā dabiski un organiski, nerēķinot līdzi, kurš vairāk vai mazāk izdevis. Atpūtīsimies vai ēdīsim ārpus mājas - vīrietis samaksās. Pasūtīsim ēdienu uz mājām - varu samaksāt es. Kāds no mums pirmais pamanīs, ka beidzies šampūns vai tualetes papīrs - tas tad arī pirmais nopirks vietā. Tā teikt, neiespringstam uz šo visu un viss ir forši.
Tiesa gan, reiz man arī bija tāds vīrieša izstrādājums, kurš saņēma vairāk kā es, bet vienīgais, ko atmeta, bija puse par komunālajiem un īri (un arī tā pati puse dažreiz bija bez maz vai jāizdīc). Sadzīves lietas nekad nepirka, laikam domāja, ka šampūns, veļas pulveris un tualetes papīrs no gaisa krīt. Pārtiku nekad nepirka, taču vienmēr gaidīja, ka sagaidīšu šo mājās ar vakariņām. Kad tas nenotika, uzmeta lūpu un psihoja, ka neesmu īsta sieviete. Kopdzīvē izturēju mēnesi un aizlaidos. Mana dzīves nostāja šajā jautājumā ir tāda, ka es personīgi nekad neatļautu vīrietim sevi pilnībā uzturēt, bet arī pati nekad neuzturētu vīrieti. Taču kaut kādam balansam ir jābūt. Autores situācijā balansa nav. Ko darītu? Nu, es ietu prom. Bet, ja tomēr ir lielā mīlestība, tad runātu vēlreiz. Ja arī tad nesanāk, tad būtu nekaunīga un vienkārši pirktu ēdienu tikai tik, cik pašai vajag. Un tas pats attiecas uz citām precēm. Ja vajadzētu, tad to šampūnu kaut vai zem gultas glabātu. Tad varbūt čalim dalektu.
20.03.2019 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits