Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos bērnu no gadījuma rakstura džeka.

 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Padalaties veidos, kā tikt pie sīča, ja tikai viens no partneriem to vēlas. Patiesībā tas džeks ir glīts un jauks, tāpēc vēlos viņu kā spermas donoru un bērnu audzināšu viena. Nevēlos viņu nekādi ar to apgrūtināt.
Mēs pat neesam kopā, reizēm tikai pārguļam un daram to ar prezervatīvu. Ko darīt? Izdurt prezī caurumu? Nepamaniis taisnot vaļā paciņu? Iestāstīt, ka lietoju konracepcijas šaibas? Savākt prezi ar spermu un mēģināt saturu atkal iedabūt sevī? ( tas varētu būt reāli un vispār nostrādāt?)
19.03.2019 01:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es arī varu palīdzēt ar spermu.
Nesmēķēju/nelietoju alkoholu
Nav liekais svars - 195cm/90kg
Zilas acis, 98% Ārietis
Ļoti reti slimoju, nav nekādas iedzimtas pataloģijas.
13.01.2020 23:50 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.01.2020
Ja kāda vesela normāla sieviete vēl meklē kādu no ka palikt stāvoklī, tad iespējams varu palīdzēt. Sīkāk pie sarakstes, lūdzu pm.
13.01.2020 21:47 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Sanāca smiekli vēl jo vairāk. Pati aijelcikvar nav pie pilna prāta, tomēr dirš, ka citiem esot nodzertas smadzenes. :-D
Pat palīgskolu absolventi nav tik tupi kā aijelcikvar. :-)
Uzturlīdzekļu gadījumā apskatamies UGF garantēto minimumu.
Parasti tēvu maksātie UL ir 200 - 550 eiro mēnesī. Milzu summa, par kuru jāraud, nevis jāgavilē muļķa priekā. :-)
Savukārt ja uzturlīdzekļus nevajag, tad kāds izdevīgums patetnitātes pierādīšanai? :-P
Es redzu daudz mīnusu ja reiz UL nevajagot.
1. Tikko paternitāte ir tiesiski atzīta, otrs bioloğiskais vecāks iegūst tiesības iesniegt tiesā prasību par aizbildniecību, tikšanos utml. Kā arī sūdzības un citus iesniegumus.
2. Pirmo instanču tiesu lēmumus var pārsūdzēt un pārsūdzēt. Labs advokāts ir spējīgs pārvērst gudrieces dzīvi par elli zemes virsū daudzu gadu garumā.
3. Iesniegt iesniegumus, sūdzības entajām inspekcijām un institūcijām par to, kā tu audzini un aprūpē bērnu.
Pat lauku bibliotekārei ir pietiekams potenciāls ar to palīdzību sagandēt gudriniecei dzīvi ar mazu piepūli.
4. Atzīta paternitāte kā reize ir galvenais rīks turīgo ğimeņu rokās lai pārgudras beibes nonāktu izmisumā.
No vilka bēga un uz lāci iekrita;-).
Mantojuma tiesības? Nereti formāli bagātam maz kas pieder pašam un manto ne tikai mantu, bet arī parādus un galvojumus. Īpašumi bagātās ğimenēs parasti pieder tiem, kurus grūtāk slaukt. Slaucamajiem mazāk, parādu vairāk.
Bagātas ğimenes likumus zina labāk kā nabagie un pielieto pret alkatīgiem nabagiem, piesaistot labus juriskonsultus un advokātus.
Kas neprot sevi pasargāt, sen vairs nav turīgi.
Aijelcikvar atliek psihot un ķērkt. |-)
22.03.2019 11:43 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nepsiho, Dievs un Temīda nemīl ka aijelcikvar veidīgās neārstējas, turklāt savu atkarību piedēvē citiem. :-P
21.03.2019 23:38 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ak dieniņ, tulīt, tev tak smadzenēs ir tāda migla. idiot tāds, man ir bērns un ne par ko tiesāties man nevajag. tas, ka tu savā nodzertajā rievā esi iedomājies, ka es taisos prasīt uzturlīdzekļus -- vai nu Tu lasīt nemāki, vai galīga vate paurī.
viss, ko es ierunājos, bija -- vai latvijā tiesvedībā ir iespējams kaut kā atkratīties no paternitātes. neliela paskatīšanās lika secināt, ka ne, tāpat kā visās tā sauktajās rietumu valstīs.\
2 idioti ir nez ko sadomājušies un apliecina savu pāvu impotenci... priekā, mīļūumiņi
21.03.2019 23:34 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Interesanti, kādas ir aijelcikvar īpašumā esošās telpas? Tajās ir atsevišķa istaba bērnam?
Kādi ir raksturojumi no fakultātes, bijušajām darba vietām? Cik ilgi strādāts katrā darbavietā? Kādi ienesli aiziešanai/atlaišanai?
Cik cilvēku ar labu reputāciju apliecinās tiesai, ka aijelcikvar ir godīgs, uzticams un laipns cilvēks uz kuru var paļauties?
Nav gadījumā alkaška, kura citiem forumos piedēvē dzeršanu, dzīvē pati stipri dzer? Līdz pakāpei, kad pat vienā forumā vienā dienā sadalās vairākos personāžos? 8-)
21.03.2019 23:28 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Viņa to nesaprot. Domā; būs paternitāte, 18 gadus trekna dzīve garantēta. :-D Būtu vismaz izlasījusi, cik ir vidējā tiesas piespriestā summa ikmēneša uzturlīdzekļiem:-). Raudātu, zinot, cik maksā bērnu zāles, apğērbs, kvalitatīvs uzturs. ;-).
Panaceju atraduši. :-D
Kas attiecas uz advokātu un juriskonsultu pakalpojumiem, es varu par 20000 dabūt to, par ko viņiem svešs mirstīgais maksātu 75000 - 125000.
Jauki, ne tā? Ar patiesi bagātiem stīvēties es nevaru. :-(Kaut man pat ne dzīvesvieta ne auto nav kredītā. Random golddigerei mans sīcis netiktu, drīzāk durka vai zona. :-D
Tur forši sapņot par forumiem.
21.03.2019 23:19 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ā, sapratu, par viltošanu es ieminējos amsīša un tulīša murgu sakarā, ka tiesā var notikt nez kas. bet nesapratu, kāds tam tālāk sakars ar "Bērna tēvam ir tikpat tiesību pret bernu, kā mātei, un, ja tiesā pierāda, ka tēvs ir daudz piemērotāks bērna audzināšanai, tad māte būs tā, kas maksās alimentus". nu jā, citētais ir taisnība. es nesaprotu, kāpēc man to visu laiku bāž acīs, kad es runāju tikai par paternitāti.
21.03.2019 23:18 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
raven, kur es runāju par testa viltošanu????? jūs te visi nojūgušies esat?
amsterdam, abpusēji. plus tas, ka tu neko konstruktīvu vispār neesi spējis pateikt.
21.03.2019 23:13 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
akjelcikvar, nav runa par testa viltošanu. Bērna tēvam ir tikpat tiesību pret bernu, kā mātei, un, ja tiesā pierāda, ka tēvs ir daudz piemērotāks bērna audzināšanai, tad māte būs tā, kas maksās alimentus.
21.03.2019 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
akjelcikvar. Man apnika, Tu tāpat neuztver rakstīto.
21.03.2019 19:01 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tulīt, beidz dzert, nopietni. un uzliec pa reizei savam gramafonam jaunu plati, bet pālī jau tā plate iet pa vienu švīku... ar tiem cīkstoņiem Tev vispār ir smagi ieklemmējies.
Tavas miglainās fantāzijas, kā es kaut ko kaut kam taisos pieprasīt, ir vienkārši, well, fantastiskas.
es runāju tikai par paternitāti. nevis uzturlīdzekļiem, nevis aprūpi, aizgādību, saskarsmes tiesībām vai ko citu.
amsterdama brauc tais pašās sliedēs, bet ir īsāks tekstos un nedaudz pieklājīgāks. es Tev prasīju, vai zini tiesvedību un kā var izvairīties no DNS testa. tu kaut ko tukšu dirs. DNS tests mūsdienās ir kā pirkstu apčurāt. tad nu pastāsti, kā gadiem no tā var izvairīties (izņemot aizlaišanos uz nez kādu valsti), nevis piesauc Lembergu. vai kaut kādus fantastiskus stāstiņus, par to kā miljonārs samaksā, lai testa rezultātus noviltotu.
un vispār jau paternitātes sistēma ir domāta bērna aizsardzībai. jo teorētiski galvenais ir bērns (kas gan nenozīmē, ka realitātē māte vai tēvs 'alimentus' nenotērē sev...)
21.03.2019 18:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.ivfriga.lv/neauglibas-diagnostika-un-arstesana/donoru-spermas-programma.html te vismaz pārbaudīti;-)
http://www.la.lv/donora-spermas-izmantosanas-iespejas-latvija
Visbiežāk spermas donoru izmanto, ja
* vīrietim ir neārstējama neauglība,
* no vīrieša bērns var mantot smagu ģenētisku slimību,
* sievietei nav izdevies atrast dzīvesbiedru.
21.03.2019 17:22 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tai aijelcukvar jēgas nav nekādas par dzīvi.
Beibei bērnu nav un nezina cik izmaksā bērns.
Ilūzija; ielidošu no bagātnieku dēla, tiesa bērnu 100% atstās man un UL būs milzu summa 18 gadus no vietas. Sena paruna māca ; neej ar stipru kauties un ar bagātu tiesāties.
Kamēr nav gadījies redzēt 50kilogramus smagu muļķi lienam ringā pie 125 kilogramus smaga veča.:-D
Tikmēr forumi ir pilni gudru cilvēku, kuri nesaprot, kāpēc cilvēki ir bagāti.:-)
Viņiem ir liela pieredze tikt galā ar ambicioziem nabagiem. :-P
Tādēļ nabagi turpina būt nabagi un fantazējot dzīvo savā iedomu pasaulē. :-D Iedomu pasaulē, kurā bagāta ğimene ar lielu pieredzi netiks galā ar nevēlamu un trulu golddigeri. :-D
Ar tiesu draudēt var forumos, nevis bagātniekiem. Tiesā pašam nabagam dibens paliks slapjš.
21.03.2019 17:04 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Ieteiktu tā nedarīt. Šāda rīcība ir egoistiska un pretīga.
21.03.2019 14:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Agzy, cik neparasts stāsts!!! Jauki arī, ka rezultējās tajā optimistiskākajā plānā A :-).
21.03.2019 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
akjelcikvar. Es stāstu, ka paternitāti pierādīt var arī nebūt tik vienkārši, uz ko Tu atbildi
ja ar DNS ir pierādīta paternitāte
Tavā pasaulē paternitāte pati kaut kādā brīnišķīgā veidā pierādās bez mazākās piepūles no sievietes puses?:-D
21.03.2019 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Aijelcijvar nenojauš cik mēnesī izmaksā bērns
Izmaksas pat nav galvenā problēma, audzinot vienai. Manuprāt, lielāka problēma ir laiks, ko bērns prasa. Liela daļa laika, ko agrāk sieviete veltīja karjeras veidošanai un savas labklājības vairošanai, pēc bērna piedzimšanas aiziet bērnam. Iespējams jāmaina arī darbs, dzīvesvieta. Sausais atlikums ir tāds, ka ienākumi samazinās, savukārt izdevumi pieaug.
21.03.2019 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Vispār bērni parasti ir līdzīgāki mātei (olšūnai), un pārmanto tieši viņas intelektu IQ, nevis tēva!
https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/news/science/children-intelligence-iq-mother-inherit-inheritance-genetics-genes-a7345596.html%3famp
21.03.2019 04:34 |
 
Reitings 1
Reģ: 20.03.2019
Esmu bijusi līdzīgā situācijā. (Protams, varbūt autore ir trollis), bet padalīšos ar pieredzi. Man bija vairākas neveiksmīgas attiecības un tuvojās 30 gadu, ļoti vēlējos bērnus, turklāt vēl tiku pie olnīcu cistas, kuru nācās izoperēt. Arī ārsti ieteica, ka ja ar auglību būs ok, lai domāju par bērniem. Nolēmu meklēt partneri. Nopublicēju ļoti atklātu iepazīšanās sludinājumu, par mani, veselības stāvokli un plāniem A un B. Plāns A bija optimistiskais - iepazīties nopietnām attiecībām un ģimenes veidošanai. Plāns B - pesimistiskais - ja neatradīšu atsaucīgu partneri, tad vismaz kādu, kas piekristu palīdzēt tikt pie bērna (bez saistībām, bet iespēju satikt bērnu un bērnam satikt bioloģ.tēvu, ja būs vēlēšanās). Šķita, ka mans sludinājums negūs atsaucību, jo bija diezgan savdabīgs. Bet, bija diezgan daudz vēstuļu no vīriešiem, tieši par nopietnajām attiecībām un 2 piedāvāja tikai palīdzēt tikt pie bērna. Bija pat vairāki lieliski kandidāti. Centos saprast kas ir kas. Bija ilgas sarakstes, daži randiņi. Ziņkārības dēļ biju uz randiņu ar kādu neizprotamu vīrieti, kurš klātienē izrādijās lieliskākais cilvēks kādu pazīstu. Abiem bija "klikšķis" un gaidam jau otro bērniņu mūsu ģimenē.
Respektīvi - ar to gribu sacīt, ka vislabākais variants ir atrast partneri ar līdzīgiem nākotnes plāniem un iet uz kopēju mērķi, bez pretestības. Vēl ir variants - spermas banka vai kāds spermas donors, kurš ir ar mieru un gatavs satikt savu bērnu, kad bērns gribēs iepazīties ar bioloģisko tēvu.
Galvenais ir atklātība - vīrietim ir jāzina par taviem plāniem.
Noteikti NEDRĪKST ieņemt bērnu bez vīrieša piekrišanas. Ja autores draugs negrib bērnus, tad viņiem jāšķiras un autorei jāatrod kādu citu, kas ir nobriedušāks un ģimeniskāks. Attiecības ir abpusējs darījums. Ja abiem līdzīgi mērķi, tad attiecības būs ok. Ja katrs grib ko citu, tad nogurdinoša cīņa un konflikti.
Vientuļajām mātēm ir ļoti grūti, īpaši jau finansiāli. Iesaku meklēt vīra materiālu. Par vientuļo māti var kļūt, ja nav vairs citu, labāku izvēles variantu.
21.03.2019 03:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits