Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

18.03.-24.03 Beztēma.

Čau! Kur tad beztēma?:-D

Kādi plāni šai nedēļai?:-)
18.03.2019 22:55 | saite

Labrīt.
Šodien kārtīgs neapmierināta pūķa garīgais.
(e)
Foršu nedēļu.
19.03.2019 08:57 | saite

Labrīt. Šodien nedaudz slikta pēcgarša. Es tā jau divas nedēļas lomkās nesazinājos ar bijušo un še kur re kur, izlemju pārmaiņas pēc iet ar kājām un (viņš neiet ar kājām) uzskrienu virsū, nu kāda iespēja. Šodien atkal dīvaini.
Bet tā – man patīk ārā laiks, līst jā, bet patīkami siltas vēsmas :-) un uz svariem šodien priecīgāks cipars beidzot un vispār tā pozitīvi.(l)
19.03.2019 09:13 | saite

Labrīt!
Svētdienas vakarā norāvu pamatīgu rota vīrusu. Vakar visu dienu pārtiku no tējas un ūdens. Nu vēl vistas buljonu padzēru. Šodien nevaru atsākt ēst. Vienkārši nespēju uz ēdienu paskatīties. Laikam atkal atslodzes diena būs.
19.03.2019 09:14 | saite

Čau!
Arvien vairāk sāku izjust, cik svarīgi ir strādāt un uzturēties labi izvēdinātās telpās. Pretējā gadījumā ir pilnīgs bezspēks ķerties klāt lietām. :-/
7heaven, veseļojies!
19.03.2019 09:27 | saite

Tāda dusma! Labrīt! Bāc, nu.. strādāju jau 9 dienu pēc kārtas, ziedoju divas savas oficiālās brivdienas, ar cerību, ka būs piemaksa pie algas, kā tas ir bijis visu laiku, bet nē.. Nebūs. Prēmija nebūs. Zajebis, nostrādāju bezmaksas.
Nu vai zini.. Šis nu bija pēdējais piliens!! Rakstīšu atlūgumu.
19.03.2019 09:47 | saite

Šis nu bija pēdējais piliens!! Rakstīšu atlūgumu.

No sirds novēlu nezaudēt Tev šo vilni un novest visu līdz galam. Lai izdodas! :-)
19.03.2019 10:04 | saite

Mocheato, saņemies Tev nav ko zaudēt! Es jau labu laiku lasu, ka tev tas darbs "noēd", 20 gados es arī ziedoju sevi, mierināju ka tas ir normāli, un ka atrast citu darbu nebūs tik vienkārši. Ja Tev pienākas bezdarbnieks, esi nostrādājusi vismaz gadu, tad pavisam droši, citu darbu atradīsi un tur novērtēs tavu darbu!
Es starpcitu pēc dekrēta domāju ka ar mani cauri, salasījos neskaitāmus rakstus, t.sk. cosmo ka jaunās māmiņas nevienam nevajag, brīnumi darbu dabūju ātrāk kā gribēju un biju gatava.
Šobrīd darbinieki ir nepieciešami!
19.03.2019 10:13 | saite

Netērē savu SVARĪGĀKO - laiku, tur kur tas netiek novērtēts.
19.03.2019 10:14 | saite

Hello.
Esmu kaut ko nelabu noķērusi. No rīta nācās zvanīt un teikt, ka uz darbu netikšu.(t) Riebjas, ka tagad jādirn mājās bezspēkā ar temperatūru. Vēl nesen draudzenei teicu, ka reti sanāk slimot un opā.:'-(
19.03.2019 10:19 | saite

Tieši tā.
Likšu sludinājumu, meklēšu paralēli darbu. Man tāda doma ir. Bezdarbnieki man spīd, jo strādāju jau vairākus gadus un oficiāli. Vnk negribās sēdēt mājās, gribu strādāt. Bet kā tur ir ar to, ka piemēram, ja es sāku meklēt darbu citu, kamēr vēl es strādāju šeit, ja mani jaunajā darba vietā aicinās uz apmacibām, kā man to apvienot ar esošo darbu? Jo tevjau arī pēc likumdošanas jāatstrādā 1 mēnesis.
19.03.2019 10:22 | saite

Man nebūtu tādu problēmu kā tev ar "mājās sēdēšanu", jo ir hobiji un atrastu gana nodarbošanos, tāpēc es ietu prom bez cita darba atrašanas, jo cik intervijās esmu bijusi, cilvēki negrib gaidīt mēnesi ka tu tur atstrādāsi, vajag pēc iespējas ātrāk.
Pēdējā intervijā tā bija, uzreiz sapratu tāpēc mani neņems, jo viņiem vajag tagad, amen!
19.03.2019 11:30 | saite

Ja nemaksā par virsstundām un nekādi citādi to nenovērtē (vēl prēmiju neiedod), tad es ietu prom.
Es skatos sludinājumus, kas notiek darba tirgū, un saprotu, ka piedāvātās algas ir mazākas nekā mana esošā. Apsvēru mainīt darbavietu, bet par mazāku algu diez vai. Alga ir augusi arī stāža dēļ, strādāju vienā kompānijā jau vairāk kā 6 gadus. Sākt citā vietā no nulles par zemāku samaksu nav vilinoši. Vai pēc jūsu pieredzes cv.lv norādītās algas atbilst realitātei? Varbūt darba intervijā varētu uzzināt ko citu...
19.03.2019 11:48 | saite

Tagad sludinājumos daudzi algu raksta diezgan plašā diapazonā, kas lielākoties nozīmē to mazāko algu. Vismaz manā darba vietā tā izskatās. Varbūt, ja kāds ar superīgu pieredzi atnāk, tad ir vairāk. Bet vispār man pārsteigums, cik patiesībā maza alga bija vienas nodaļas vadītājai ar lielu pieredzi un labu izglītību. Neticu, ka viņas vietā kādu būs viegli atrast... Kaut uzņēmums ne mazais un šaubos, ka nevarētu samaksāt.
19.03.2019 12:11 | saite

Mana pieredze ka rāda ka raksta augstāko iespējamo, bet tāda no sākuma nebūs. Piemēram bija viens sludinājums, kur rakstīt alga 1000 eiro uz rokas. Zvanīju jautaju un tad teica, ka tas ir nostrādājot vismaz gadu, un ka sākumā alga būs 500 eiro. Kas saka ka viņi to solījumu pildīs?
19.03.2019 12:19 | saite

Nesen pamaniiju darba sludinaajumu FB no Skonto Group , kuri meklee biroja vadiitaaju savam ofisam Londonas centraa.Piedaavaataa alga bija smiekliiga - Saakot no 19 000GB - 24 000GB gadaa.
Tas prieksh centraalaas Londonas, kaa biroja vadiitaajam ( ar labu pieredzi, kaa vinji grib )ir kapeicinjas. Ja grib shikot ar ofisu Londonas centraa, tad jaareekjinaas ka buus jaamaksaa normaala nauda prieksh Londonas standartiem.
Man goodi sakot bija shoks, ka tik liela kompaanija kaa Skonto Group kuri celj dienvidu tiltus un gaismas pilis, nespeej jeedziigi samaksaat.
19.03.2019 12:28 | saite

Es pavisam, pavisam nesen lasīju ļoti dīvainu darba vakanci, banka meklē praktikantu, bet nepieciešama iepriekšēja pieredze, protams ka prakstikantam netiek maksāts. Ļoti apjuki pie šāda piedāvājuma(t)
19.03.2019 12:38 | saite

Arī Swedbank bieži meklē praktikantus, alga par pilnu slodzi bruto 500 eiro, no vienas puses nav slikti kā praktikantam, no otras prasības bija diezgan https://www.cv.lv/darba-sludinajums/swedbank-as/jaunakais-a-asistents-e-lizinga-gramatvedibas-dala-darbs-uz-laiku-lidz-6-menesiem-f3856302.html
Ņemot vērā, ka tādi studenti jauni var būt motivētāki un spējīgāki, ātrāk apgūst pienākumus, ātri veic darbu, tad tā ir ļoti maza alga.
19.03.2019 13:38 | saite

Šis ir ļoti skumīgi, RTU prasības, pienākumi(izskatās, ka biroja vadītājs būs nokrauts ar visu to ko citi negrib), bet alga gandrīz minimālā
https://www.cv.lv/darba-sludinajums/rigas-tehniska-universitate/biroja-vaditajs-a3858404.html
19.03.2019 13:43 | saite

HELP!
Man vajadzētu vakara make-up un frizūru Rīgā. Varbūt varat ieteikt kādu meistari? :-)
Ļoti patīk kā strādā Elīna Ivickaite, bet viņa diemžēl jau aizņemta konkrētajā datumā.
19.03.2019 13:46 | saite

nu jūs mani sabaidījāt - es tieši briestu rakstīt CV, bet alga ir diezgan noteicošs faktors. Un ja norādītā nav atbilstoša patiesībai, domāšu, ka nav vērts.
vakar atsāku treniņus - viss forši, biju izturīga, tad nu šodien knapi kustos. :-D labi, ka brīvdiena.
rīt no rīta pirms darba nākamais - jau bail, bet nav vairs variantu - ja iesāku, tad līdz galam (l)
19.03.2019 14:08 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)