Vīra iedzeršana

 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Čau:)
Kā jums šķiet, vai ir normāli, ka vīrs katru otro-trešo dienu dzer? Piemēram, vīna pudeli vai divas, vai viskiju vai vodku aptuveni 0,3L katru otro-trešo dienu?
It kā jau nevaru žēloties, jo vins tāds bijis ir jau kopš attiecību sākuma. Pati vien vainīga, ka samierinājos. Dzeršana ir samazinājusies daudzuma ziņā, bet ir biežāk. Viņš neko sliktu nedara dzērumā, nav ne rupjš, ne agresīvs, padzer pie TV un iet gulēt mierīgi, tomēr tā sajūta, ka vins 3 reizes nedēļā ir piedzeries, man kaut kā nepatīk... Es tad jūtos vientuļa... Vai esmu pārāk egoistiska? Varbūt tas ir normāli?
Runājusi, protams, esmu ar viņu daudz. Vel šodien solīja, ka nebūs problēmas ar dzeršanu, bet vakarā atkal prasa atļauju iedzert. Tāda sajūta, ka ar sienu es runāju.
Pats vins saka, ka vins ar alkohola palīdzību noņemot sev stresu. Un ka visi viņa ģimenē vienmēr ir dzēruši un ka vins šo lietu nemūžam neatmetis.
Pati nedzeru vispār un bērnu mums nav.
Vins saka-bet es taču neko sliktu nedaru kad dzeru un arī daudz naudas nenodzeru, kur ir problēma?
Vai, jūsuprāt, tas ir normali?
Cik bieži jūsu vīrieši dzer?
14.03.2019 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Amsterdam-nē, es neesmu viņa maizē, abi strādājam pilnas slodzes darbu un vins dzivo pie manis, rēķinus un īri, pārtiku maksājam uz pusēm. Mašīna mums katram sava un katrs pats to arī uzturam.
Labi, tie bija mani centieni atrast jel kādu loģiku Tavā attieksmē. Proti, ja reiz Tev vīra alkohola lietošanas paradumi ir tik ļoti nepieņemami un tādi tie bijuši kopš esat pazīstami, tad kāpēc bija atbildēt ar "jā" uz bildinājumu? Būtu pateikusi pašā sākumā "nē" un visi Tevi saprastu.
Te nesen forumā bija viens skuķis no šīs pašas sērijas, kura pēc bildinājuma pieņemšanas bija ar šausmām sapratusi, ka džekam arī pirms viņas bijušas attiecības, kurpretim viņa pati nevainīga. Abos gadījumos izskatās, ka esat savus vīriešus vienkārši izmanotjušas, lai piepildītu savu sapni par balto kleitu un pēc tam forumā meklējat morālu atbalstu savai rīcībai, lai gan īstās citu cilvēku čakarētājas esat Jūs pašas.
16.03.2019 18:37 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Amsterdam-bija retāka tā iedzeršana pirms kāzām, un kāzas gribēja viņš nevis es, man tas nebija tik svarīgi, jo šī jau mana otrā lauliba, bet viņam pirmā.
16.03.2019 22:05 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
retāka? cik retāka? tagad 2-3 reizes (ēm, dienas tātad)nedēļā (izskatās gan, ka mazini to skaitu , jo kaut kā sapratu, ka viņš šonedēļ piektdienu-svētdienu jau tam ir nolēmis, tas JAU ir trīs dienas. tad agrāk bija katru dienu? 6 dienas?
mēs te varam spriedelēt par alkoholisma definīcijām, normāli, nenormāli. ir redzams, ka tev tas nav pieņemami, tātad -- saruna, vai grib ko risināt (kā jau es iecitēju iepriekš, viņa teiktais to neliecina). ja tā, tad čau, viss, beigas, vai samierinies, ka tāda būs jūsu dzīve. kādus brīnumpadomus gan tu gribi sagaidīt no malas forumā???
16.03.2019 22:49 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Alkoholisms lielākoties nav ārstējams tapēc labāk šķirties pirms neesi kļuvusi līdzatkarīga.
16.03.2019 23:59 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Amsterdama laikam nezin kā vēl aizstāvēt alkoholiki, nu jau izmanto nabaga vīrieti baltās kleitas dēl, tak mazāk filminas jāskatās par trakajiem meičukiem, kuras sapno, ka tik kāds uzmauks gredzenu pirkstā ;-)
17.03.2019 00:38 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
akjelcikvai-bija domāts, PIRMS kāzām bija retāka iedzeršana. Tādēļ tolaik tā nešķita tik liela problēma. Piemēram, tikai nedēļas nogalē vai ballītē. Bet tagad ir katru 2.-3. dienu.
17.03.2019 01:51 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
MsInga, tātad ir jau redzams regress un paliks tikai sliktāk. Bēdz.
17.03.2019 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Tev tās versijas mainās. No
It kā jau nevaru žēloties, jo vins tāds bijis ir jau kopš attiecību sākuma. Pati vien vainīga, ka samierinājos. Dzeršana ir samazinājusies daudzuma ziņā, bet ir biežāk.
uz šo
PIRMS kāzām bija retāka iedzeršana. Tādēļ tolaik tā nešķita tik liela problēma. Piemēram, tikai nedēļas nogalē vai ballītē. Bet tagad ir katru 2.-3. dienu.
17.03.2019 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Amsterdama laikam nezin kā vēl aizstāvēt alkoholiki,
Tu neuztver domu. Es nedomāju, ka tik regulāri un daudz dzert ir labi un nevienu neaizstāvu. Arī slimības vai attiecību diagnozi atšķirībā no lielā vairuma komentētāju šeit online nespēju uzstādīt.
Es par to, ka autorei domas par savu laulību ir mainījušās un tā vietā, lai godīgi to pateiktu otram cilvēkam un ietu katrs uz savu pusi, viņa cenšas to otro padarīt par vainīgo, kaut gan saskaņā ar pirmo versiju
vins tāds bijis ir jau kopš attiecību sākuma. Pati vien vainīga, ka samierinājos. Dzeršana ir samazinājusies daudzuma ziņā, bet ir biežāk.
, vīram šādi alkohola lietošanas paradumi bijuši jau no attiecību sākuma. Ja ne alkohols, tad tiktu atrasts kaut kas cits -ambīciju trūkums, nepareizas intereses u.tml., lai tikai pašai nebūtu jāuzņemas atbildība par savu lēmumu.
17.03.2019 12:07 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
mēs te varam spriedelēt par alkoholisma definīcijām, normāli, nenormāli. ir redzams, ka tev tas nav pieņemami, tātad -- saruna, vai grib ko risināt (kā jau es iecitēju iepriekš, viņa teiktais to neliecina). ja tā, tad čau, viss, beigas, vai samierinies, ka tāda būs jūsu dzīve. kādus brīnumpadomus gan tu gribi sagaidīt no malas forumā???

+++++++
Ja tas acīmredzami traucē attiecībām un iespējams arī citiem aspektiem (nākamajā rītā piecelties uz darbu ir nenormāli smagi, domas griežas tikai ap alko, bez tā vairs nevar iztikt, utml) tad tā ir problēma.
Bet visiem, kuri ikdienā lieto alkoholu, kabināt klāt to baiso bubuli alkoholismu... Un? Kas no tā? Ja cilvēkam tās regulārās divas vīna glāzes/kokčiks vakarā netraucē ne privātajai dzīvei, ne darbam, ne veselībai, kur ir problēma?
Mans tētis gandrīz katru darba dienas vakaru iedzer glāzi, divas stiprā alkohola jau vairāk kā 25-30 gadus. Svētkos, protams lieto vairāk. Es viņu nekad mūžā neesmu redzējusi ne piedzērušos, ne nespējīgu uzturēt konstruktīvu sarunu, ne ar trīcošām rokām nākamajā rītā. Ne viņam tas ir traucējis izveidot ļoti veiksmīgu karjeru, ne būt laimīgā laulībā. Vai viņu var nosaukt par alkoholiķi? Jā, gan jau. Nu un? Ikkatram var piekabināt visdažādākos bubuļus.
Man ir viena kolēģe, kura burtiski nespēj funkcionēt bez kafijas. Tas nav pārspīlējums. Lai viņa būtu spējīga sākt strādāt, viņai IR jāizdzer divas krūzes ļoti stipras, melnas kafijas, un dienas gaitā jāturpina ar vēl vismaz 3-4 krūzēm. Citādi galva plīst pušu, miegs nāk virsū, visa apkārtējā pasaule viņu tracina un nevar sakoncentrēties uz darbu. Tādus pašus gadījumus var sameklēt smēķētāju vidū - kad bez pīpja nespēj noņemt stresiņu un dienas laikā ir ntās reizes jāskrien uzsmēķēt. Bet tas taču nav tik traki, jo tas vismaz nav alkohols, ne?
17.03.2019 12:43 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Skumji lasīt, ka šeit tiek uzskatīts, ka alkoholisms ir ok. Bonecutie vēl saka, ka smēķētāji un citi atkarībnieki ir pieņemti, bet alkoholisms ir fui fui. Nu nezinu, man personīgi visi šie cilvēki ir liekami vienā maisā - vāji cilvēki. Ja nevar tikt cauri dienai, atpūsties bez alkohola glāzes, cigaretes vai pat tās pašas kafijas - nu nezinu, man tādi cilvēki lielas vāji. Šeit pat iet tik tālu, ka sauc cilvēkus bez atkarībām creepy, tas gan ir kronis visam. :-D
Autores sakarā gan domāju, ka savā ziņā pati vainīga. Es personīgi nekad nespētu stāties laulībā ar cilvēku, kurš lieto alko biežāk kā reizi mēnesī, kur nu vēl katru nedēļas nogali. Ja vīrs nevēlas nākt pretī, tad vai nu jāmūk vai jāsamierinās. Šajā gadījumā, manuprāt, tur var tikai aiziet, jo tā iedzeršana kļūs tikai biežāka. Reāli, ja apsola, ka piebremzēs un jau tajā pašā dienā salūzt, nu tev tur lupata, ne vecis. Un te vēl dažas saka, ka nav alkoholiķis? :-D
17.03.2019 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
MezaCauna. Man savukārt ir nepatīkami šādi paštaisni cilvēki, kuri uz citiem raugās ar neslēptu pārākumu.
17.03.2019 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
MezaCauna +++
amsterdama, pārākums vai ne, taču, arī, manuprāt, dzīve ir jācenšas dzīvot maksimāli kvalitatīvi. Ja drosme pārtraukt attiecības ar alkoholiķi vai uzmanīgi izsvērt ar ko un kā pavadi savu laiku, nozīmē pārākumu, lai tā būtu. :-)
17.03.2019 14:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu nezinu, man personīgi visi šie cilvēki ir liekami vienā maisā - vāji cilvēki. Ja nevar tikt cauri dienai, atpūsties bez alkohola glāzes, cigaretes vai pat tās pašas kafijas - nu nezinu, man tādi cilvēki lielas vāji. 

++
Pret kafiju gan tā neizturos, jo pati no tās atkarības ciešu, ka vienu dienā vajag, 3 nedēļas bez tās gribēju sev galu padarīt, bija fiziski un garīgi smagi, nebija iespējams pastrādāt, uz darbu "negāju" jeb caur datoru nebija iespējams pastrādāt, ekrāns grīļojās. Tas sākās jau ar otro bezkafijas dienu (s) Bet vienas kafijas tases sekas uz organismu nav salīdzināmas ar ikdienas cigareti, alko.
17.03.2019 14:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
.Pret kafiju gan tā neizturos, jo pati no tās atkarības ciešu

Interesanti.. visas citas atkarîbas sauc par vaajuma pazīmi, bet uz to, kas pašam piemīt, tā gan nav. Ir viegli nosodīt citus, ja pašam tā nav.. Nāk prātā labi zināmais izteiciens par skabargu un baļķi acī.
17.03.2019 15:28 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Atkarības ir dažādas, pat tādas par kurām diez vai aizdomājas lielākā daļa, ka tā ir atkarība, bet... Ir tomēr atšķirība vai atkarība ir alkoholisms, azartspēles, narkotikas, cigaretes vai atkarība ir, piemēram, kafijas dzeršana vai saldumu ēšana, jo pēdējās divas citus ietekmē reti vai nemaz.
17.03.2019 15:55 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Kafiju vispār nevar ierindot tajā pašā kaitīgumā kā cigaretes.
17.03.2019 15:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja, neiedzerot kafiju, kļūst tik slikti, ka dzīvei beigas, tad tas arī vairs neizklausās normāli.
17.03.2019 16:13 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
man personīgi visi šie cilvēki ir liekami vienā maisā - vāji cilvēki.

vai, mīļā, aplam liels maiss Tev būs vajadzīgs :)
17.03.2019 16:32 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Ja, neiedzerot kafiju, kļūst tik slikti, ka dzīvei beigas, tad tas arī vairs neizklausās normāli.

+++
17.03.2019 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits