Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skyscanner

 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Čau, man ir jautājums- pērkot biļeti skyscanerī,vēlos lidot no Amsterdamas uz Rīgas lidostu, lidojot ar Airbaltic, es samaksāju 120 eiro, taču lidojot uz Arlandas lidostu ar Airbaltic, ir stops Rīgā, tad biļete maksā 68£. Tas ir daudz lētāk, vai es varu izkāpt Rīgā un tālāk nelidot uz Zviedriju? Kādam ir ar šo pieredze? :)
14.03.2019 20:09 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es nesen kaut ko lasīju, ka aviokompānijas cenšas šito izskaust, jo laikam tagad ir diezgan populāri pirkt biļetes ar pārsēšanos, bet nelidot līdz galam, jo tā daudzos gadījumos ir ērtāk. Tajā rakstā ja pareizi atceros, bija minēts, ka pagaidām tā var darīt, lai gan dažas aviokompāijas cenšas izdomāt, kā sodīt tādus pasažierus, laikam bija viens gadījums, kad uzlika pasažierim sodu, bet nu nezinu, cik tas ir likumīgi. Bet reāli, ja kas, tad pasaki, ka slikti palika vai kas un nokavēji lidojumu un viss :-)
14.03.2019 20:19 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Lufthansa tikko tiesājas ar vienu pasažieri, kurš izmantoja šo savienoto lidojumu cenu starpību. Bija presē.
14.03.2019 20:21 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Ir pieredze, esmu tā darījusi, tiesa, pirms krietna laika. Svarīgi, lai tajā pašā rezervācijā nebūtu atpakaļ biļete uz Amsterdamu, jo tā tiktu anulēta, tikko kā neierastos uz to reisu uz Arlandu. Un ja ir nododamā bagāža, to vajag prasīt reģistrēt tikai līdz Rīgai.
14.03.2019 22:15 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Šis ir tā sauktais "hidden city" lidošanas veids. Pagaidām jau aizliegts nav, bet domāju, ka drīzumā šādii ceļot vairs nebūs tik viegli.
Svarīgi, lai tajā pašā rezervācijā nebūtu atpakaļ biļete uz Amsterdamu, jo tā tiktu anulēta

Ne ar visām aviokompānijām. Ir aviokompānijas, kurām paliek derīgs inbound lidojums, ja nav nolidots viss outbound. Tiesa, ja lidojums ir ar pārsēšanos (piemēram, Viļņa - Rīga - Londona), un pasažieris gribēs kāpt iekšā tikai Rīgā, viņu pasūtīs trīs mājas tālāk. Bet ar dažām a/k viņš atpakaļ no Londonas tomēr lidot varēs ;)
14.03.2019 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits