Draudzenes jaunais kavalieris

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tīri intereses pēc, ko jūs darītu vai drīzāk ko domātu, šādā situācijā.
Draudzenei ir jaunas attiecības, ne vairāk kā 3 nedēļas ir pazīstami, bet jau tur mētājas ar "lielajiem" vārdiem.
Iepazinās internetā, iepazīšanās portālā. Viņa pati izdzēsās uzreiz kā tas palika nopietni, bet puisim profils aktīvs, aizbildinās, ka tur lasot forumus un tā, bet apmeklējot to adresi, var redzēt, ka viņš atzīmē, ko vēlas darīt vakarā (seksu, atpūtu pie jūras, sarakstīties) utt..
Abiem ir 30 gadi, it kā pieauguši.
Man domas raisa šie te vīrieša dubultie standarti. Ja jau ir laimīgas attiecības, kā viņš to apgalvo, tad kāpēc ir jābūt vēl tādā portālā? Es nejaucos un neplānoju iejaukties vairāk interesē vai tik šis nebūs tas gadījums, kad pēc kāda laika, vajadzēs sniegt draudzenei plecu uz kā paraudāt..
12.03.2019 21:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu, ja jau ir tā, kā raksti, ka draudzene jau tādās septītajās debesīs, ka teju kāzu kleitu gatava izvēlēties, tad, manuprāt, cilvēks vienkārši ir pārlieku lētticīgs un naivs, kas arī novedis pie tādas sajūsmas un uzvedības pēc 3 nedēļu ilgas pazīšanās sociālajā portālā. Pati jau salīdzinoši ilgi čatoju ar cilvēkiem no visas pasaules, taču pa šo laiku esmu iemācījusies atsijāt tos, kuriem tikai patīk piedziedāt ausis. Ir bijuši arī tādi vēstuļu draugi ar kuriem mēnesi saraksties normāli, runā par literatūru, mūziku, festivāliem utt. un tad pēkšņi seko teksti no sērijas "I love you!", kam, protams, neticu un sarunu tālāk vairs nemaz neturpinu. Galu galā, neesmu naiva un zinu, ka atzīšanās mīlestībā cilvēkam ar kuru nepilnu mēnesi saraksties internetā, ir totālas muļķības. Es nemaz nebrīnos, ja šeit ir kas līdzīgs un čalim vienkārši patīk naivai meitenei piedziedāt ausis pilnas. Tiesa gan, šajā situācijā man dīvaināks liekas nevis čalis, kurš dzīvē vēl nesatiktai meitenei jau atzīstas mīlestībā (jo, kāpēc gan ne!?), kā meitene, kura tam visam svēti tic un kaļ plānus kāzām. Nebrīnos, ja šis tiešām būs tas stāsts, kura beigās nāksies mierināt raudošo draudzeni.
13.03.2019 23:28 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ā, pārpratu un sapratu, ka 3 nedēļas tikai sarakstās, nevis ir pazīstami. Bet, man šķiet, tas pat īsti nemaina, ka čalis lidinās pa gaisu, bet draudzene, savukārt, par daudz tic visam, ko šis saka.
13.03.2019 23:31 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
sapratu, ka 3 nedēļas tikai sarakstās, nevis ir pazīstami.

Principā, viņi pāris stundas sarakstījās un tanī pat dienā tikās.
13.03.2019 23:59 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
3 nedēļas ir stipri par ātru un tavas raizes par draudzeni ir pamatotas.
Esmu dauzījusies pa iepazīšanās portāliem. Tādējādi ieguvusi daudzus labus draugus. Bet nu pirmais un svarīgākais- neskriet uz randiņu ar džeku, ar kuru tikko uzsākta sarakste. Esmu uzrāvusies uz vienu seksomānu, no kura man nācās bēgt, mācība tika laba.:-D
14.03.2019 00:11 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Esmu uzrāvusies uz vienu seksomānu

Nu, ņemot vērā, ka viņš tajā portālā redzami turpina meklē.. Un skaidri norāda, ka seksu, tad varbūt šis tāds pats. Draudzene pagaidām par to nesūdzas. Bet, nezinu kā viņa justos, ja nu izrādītos, ka šim viņa nav vienīgā priekš tādiem priekiem.
14.03.2019 00:23 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Ja tev ir iespēja parādīt viņa profilu, kur viņš joprojām "meklējas", tad dari to. Pa 3nedēļām viņa ir iemīlējusi savu fantāziju par šo vīriešdzimumu. Varbūt liks viņai kļūt piesardzīgākai attiecībā pret šo brūtgānu.
14.03.2019 00:29 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ja tev ir iespēja parādīt viņa profilu, kur viņš joprojām "meklējas", tad dari to. 

Tur jau tā lieta, ka viņa zina, ka viņš tur ir. Kā minēju, ka aizbildinās, jo tur lasot kaut kādas publiskās lietas, bet, tie seksa piedāvājumi ir tādi, tikai uz nakti, nu, reāli naktī, tādi kā zib varianti, parādās un pazūd.
Un vēl, kas bija interesanti, ka viņš esot viņai teicis, ka viņš savā profilā uzlicis, ka ir attiecībās. Bet, ko redz cilvēks, kurš uzspiež uz profila - neprecējies.
Labi, attiecības nav tas, pats, kas salaulāts, bet beigās jau tad sanāk, ka rodas iespaids, ka šis ir brīvs.
Negribas arī būt ļaunajai, kas pēkšņi met visu info viņai. Domās, ka negribu, lai ir laimīga. Viņai vienkārši ļoti maza attiecību pieredze, un tagad, tajos 30,liekas,ka ķer pēdējo salmiņu.
14.03.2019 00:35 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ja viņu pašu neuztrauc viņa atrašanās tur,tad domāju,ka nav ko līst pa vidu tam teātrim. Ja ir maza pieredze,tad šī būs iespēja tādu iegūt. Piekritīšu,ka pēc visa rakstītā šķiet,ka viņa ir ļoti naiva un lētticīga. Manuprāt nav jēgas censties raut nost rozā brilles. Tās ar laiku pašas nokritīs.
Es katrā ziņā pa vidu nejauktos.
14.03.2019 00:56 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Negribas arī būt ļaunajai, kas pēkšņi met visu info viņai. Domās, ka negribu, lai ir laimīga. Viņai vienkārši ļoti maza attiecību pieredze, un tagad, tajos 30,liekas,ka ķer pēdējo salmiņu.

Man šķiet, ka šī ir viena no tām situācijām, kura var beigties slikti gan mēģinot palīdzēt, gan nesakot neko. Tā teikt, esi pa vidu un nezini kā rīkoties. Man vairāk Tevi žēl šajā situācijā. No vienas puses, būtu labi ar draudzeni parunāt par to, kā Tu redzi šo situāciju, taču draudzenes attieksme var būt negaidīta. Varbūt vēl pārpratīs, domās, ka nevēlies, lai viņa ir laimīga. Tai pat laikā, vismaz man ir tā, ka, jo vecāka palieku, jo augstākas ir manas prasības. Ar vīru iepazinos neplānoti, taču manām prasībām viņš atbilda. Parasti saka, ka, jo vecāks cilvēks kļūst, jo mazāk laika vēlas pavadīt viens, tāpēc jākļūst mērenākam savās prasībās, kamēr man bija tieši pretēji - jo vecāka kļuvu, jo zemāk vēlējos nolaist latiņu. Domāju - nu, ja neatradīšu tieši tādu, kādu meklēju, tad labāk būšu viena, nekā ar ko pagadās! Vari draudzenei mēģināt paskaidrot to pašu. 30 gadi vispār nav nekāds vecums! Man liekas, ka dzīve tad tikai tā pa īstam sākas! Varbūt esmu pārāk sliktās domās par cilvēkiem, taču, man šķiet, tur tik un tā nekas labs nesanāks, ja vīrietis jau tagad tiekas ar vienu, bet turpina uzturēties iepazīšanās portālā, kurā, visticamāk, čato ar citām, kā iemeslu saistībām minot seksu. Labāk pat būtu, ja tas viss nomirtu dabīgā nāvē jau tagad, nekā vēlāk, kad abi jau būtu apprecējušies vai vēl bērnu radījuši. (t)
14.03.2019 01:00 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es cenšos nejaukties, jeb, neteikt savas aizdomas, vai pieņēmumus. Beigās varbūt es paliktu sliktās lomā.
Bet mazliet grūti, kad katru dienu, viņa tieši vai netieši mēģina pateikt, cik viņš ir lielisks. Labums viens, ka dēļ šī vīrieša, un lietām kas viņam patīkot, draudzene daudz vairāk sākusi pucēties un piedomāt pie izskata. Un to arī pamana citos. Varbūt, ja tur nekas nesanāks, puisis būs cēlis viņas pašapziņu, un varēs kleitā, lokainos matos un ar sarkanām lūpām, kādu nocopēt uz ielas.
Un ir interesenti, kā cilvēki mainās, kad ir šis te wow periods.
Varētu šķist, ka man škrobe, ka viņa velta viņam tik daudz laika, ka mums pat vairs nav laika aiziet uz kādu barčiku.
Būs atkal jāmēģina lilit draudzeņu diskusija. :-D
14.03.2019 01:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Jauki, ka tev rūp draudzene, bet ļauj viņai dzīvot savu dzīvi. Tu viņu esi brīdinājusi, draudzenei atliek turēt acis vaļā. Tu saki, ka draudzenei maza pieredze, bet kā tad citādi viņa iegūs pieredzi? Katram no mums ir jaaizdzīvo savi aplauzieni, un mani kaitinātu, ja draudzene līstu tur, kur nevajag (piemēram, stalkotu manu jauno simpātiju online :-D).
14.03.2019 08:48 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
es arī pirms vēl nesena laika pa iepazīšanās app biju un nē, pie katrām potenciālām attiecībām ārā nedzēsu, jo apzinos, ka arī pāris mēnešu laikā nav teikts, ka tur kas sanāks tiešām nopietns. Un tā pārris gadus. Pie pēdējām attiecībām tas vienkārši nāca loģiski, nebija intreses tur vairs neko meklēt.
Katrs savādāks. Draudzene arī jau esot 3 gadus savās tinder attiecībās tā arī savu profilu neizdzēsa un jautājumu kapēc, atbilde ir - nezinu, sākumā negribēju, tagad vienalga.
Varbūt meklē vēl varinatu b, varbūt tam nepievērš uzmanību, domāju to zin tikai pats vīrietis.
14.03.2019 08:54 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vienai manējai draudzenei arī džeks (ne iepazīšanās portālos satikts) pēc 3. nedēļas, varbūt pat ātrāk, sāka runāt par mīlu, bērniem un kopdzīvi. Kaut gan man viņš nepatika jau no pirmās sekundes, viss, ko draudzenei atļāvos pateikt bija "skaties Tu man.." Šai gadījumā gan viņai nebija aklā mīla un puisis ar saviem kopdzīves plāniem utt. ātri vien sāka viņu smacēt un viss beidzās. Kaut kādu drāmu viņš vēl pāris dienas pabūra, bet jau 2 nedēļas vēlāk zīmējās soctīklos ievācamies kopā ar savu jauno draudzeni. Pirmo reizi redzēju ko tik ātru :-D
Lai vai kā - BlackIce - Tava draudzene ir pieaugusi sieviete un nekāds viņas dumjums un naivums nedod Tev tiesības ko apstrīdēt un apspriest vien uz šaubu pamata, ja draudzenei pašai liekas, ka viss ir kārtībā. Viss, kas Tev jādara, ir jābūt aizsniedzamai un atbalstošai, kad viss saiet grīstē. ;-)
14.03.2019 09:02 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
mani kaitinātu, ja draudzene līstu tur, kur nevajag (piemēram, stalkotu manu jauno simpātiju online )

Varbūt no maniem tekstiem nevarēja saprast, bet, to faktu, ka viņš tur vēl ir apspriedām tikai vienu reizi. Vairāk neesam par to runājušas un savas šaubas neesmu izteikusi.
Bet par to, ka viņš melo, ka nomainīja statusu, vai piemēram tie seksa piedāvājumi viņa nezina, jo neesmu teikusi. Tas tikai mana galvā šobrīd veidojas viņa tēls, kas varbūt nebūtu īsti precēšanas vērts.
Viss, kas Tev jādara, ir jābūt aizsniedzamai un atbalstošai, kad viss saiet grīstē. 

Jā, vienkārši jādzīvo, un jāskatās, kā būs, arī tagad, kad tur viss ir rožains, esmu blakus un priecājos par viņas pašas priekiem. Protams, būšu blakus arī tad, ja tur saies grīstē.
Tikai jāmēģina tas "bet es taču teicu" noturēt pie sevis. Jo, viņai jau šaubu nav par to vīrieti.
14.03.2019 09:53 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Kaut kādu drāmu viņš vēl pāris dienas pabūra, bet jau 2 nedēļas vēlāk zīmējās soctīklos ievācamies kopā ar savu jauno draudzeni. Pirmo reizi redzēju ko tik ātru.

Ja nu čalim vienkārši nebija kur dzīvot? :-D
14.03.2019 10:10 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ja nu čalim vienkārši nebija kur dzīvot?

Nu jā, kopā maksāt sanāk lētāk. Un vēl daži labumi no tā, ka sieviete mājās, ēdiens ir, sekss ir. Laime.
14.03.2019 10:16 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
mani kaitinātu, ja draudzene līstu tur, kur nevajag (piemēram, stalkotu manu jauno simpātiju online ).

Katram jau savs, bet es justos baigi vīlusies, ja draudzenei būtu aizdomas, ka puika turpina savas meklēšanās aktivitātes un man neko nestāsta.
Es gan nezinu vai sauktu to par meitenes naivumu, drīzāk par izmisīgu vēlmi pēc attiecībām. 30 gadi, pulkstenis tikšķ un tad nu grābj pirmo, kas pagadās, lai tik ir vīrišķis blakus. Vēl ja patrāpās seksīgais, kurš perfekti prot piedziedāt pilnas ausis ar vārdiem, kurus tik ļoti ir gribējusi dzirdēt, tur pat nav jāšaubās, ka draudzene lidinās pa mākoņiem un atsakās dzirdēt negatīvo.
14.03.2019 11:11 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
3 nedēļas nav nemaz tik daudz, es laikam arī vēl tās neuzskatītu par nopietnām attiecībām. Draudzenes "mīlestība" arī ir vienkārši rozā brilles, pat ja tas pajuks (un noteikti pajuks), diez vai viņa ilgi pārdzīvos, būs nākošais. Varbūt vienīgi vajag pieskatīt, lai čalis neaptīra, vai ko tamlīdzīgu :-D
30 gadi, pulkstenis tikšķ un tad nu grābj pirmo, kas pagadās

Tas ir viens reāli kaitinošs un novazāts stereotips. Man šogad 30, nekāds pulkstenis netikšķ un diez vai jebkad tikšķēs. Varētu domāt, ka visām to vien vajag, kā kaut kādu vīrieti un sīko, nav dzīvē nekā labāka, ko darīt.
14.03.2019 11:22 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Tas ir viens reāli kaitinošs un novazāts stereotips. Man šogad 30, nekāds pulkstenis netikšķ un diez vai jebkad tikšķēs. Varētu domāt, ka visām to vien vajag, kā kaut kādu vīrieti un sīko, nav dzīvē nekā labāka, ko.

Es to minēju kā vienu no iespējamiem variantiem attiecībā uz konkrēto situāciju, nevis uz visām 30gadīgām sievietēm.
14.03.2019 11:32 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Vēl ja patrāpās seksīgais, kurš perfekti prot piedziedāt pilnas ausis ar vārdiem

Nu, ziņu draudzenes gaumi, no visiem ideālā ķeksīšiem pēc izskata, viņam esot tikai viens.
A par to ausu pierunāšanu.. Draudzene pēc dabas ir baaaigā pļāpa. Un, kad viņi bija jau tikušies, es pēc tam uzdevu jautājumus viņai, par to, kāds viņš ir, ko dara utt, izrādās, ka to viņi nemaz nav runājuši, tajā brīdī sapratu, ka viņš varbūt nemaz netiek īsti pie vārda. Jo es zinu kā tas ir, runāt ar viņu, ja gribas pašai ko pastāstīt, tad ir jābūt uzstājīgai. To puisi tā briefly(garām skrienot) esmu satikusi, viņš nebūt nav tāds mačo, kurš dziedās serenādes vai lasīs Šekspīra dzeju. Tāds kluss pat. Varbūt viņas personība viņu nospiež, vai arī, kad ir divatā, tad viņš atveras.
14.03.2019 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits