Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzenes jaunais kavalieris

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tīri intereses pēc, ko jūs darītu vai drīzāk ko domātu, šādā situācijā.
Draudzenei ir jaunas attiecības, ne vairāk kā 3 nedēļas ir pazīstami, bet jau tur mētājas ar "lielajiem" vārdiem.
Iepazinās internetā, iepazīšanās portālā. Viņa pati izdzēsās uzreiz kā tas palika nopietni, bet puisim profils aktīvs, aizbildinās, ka tur lasot forumus un tā, bet apmeklējot to adresi, var redzēt, ka viņš atzīmē, ko vēlas darīt vakarā (seksu, atpūtu pie jūras, sarakstīties) utt..
Abiem ir 30 gadi, it kā pieauguši.
Man domas raisa šie te vīrieša dubultie standarti. Ja jau ir laimīgas attiecības, kā viņš to apgalvo, tad kāpēc ir jābūt vēl tādā portālā? Es nejaucos un neplānoju iejaukties vairāk interesē vai tik šis nebūs tas gadījums, kad pēc kāda laika, vajadzēs sniegt draudzenei plecu uz kā paraudāt..
12.03.2019 21:33 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
mētājas ar "lielajiem" vārdiem

Apsaukā vien otru?
Man domas raisa šie te vīrieša dubultie standarti. Ja jau ir laimīgas attiecības, kā viņš to apgalvo, tad kāpēc ir jābūt vēl tādā portālā?

Viņš noteikti tāds nav vienīgais. Čalim banāli nostrādā mednieka instinkts, it kā jau ir viens "upuris" pie sāna, bet zemapziņa instinktīvi meklē nākamo.
12.03.2019 21:39 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Es savējo satiku Badoo - pēc pirmās tikšanās abi izdzēsāmies un pēc mēneša es teicu “ jā! “ :-D bet tas cits stāsts.
Nu, ja Tava tā draudzene zin, ka viņas kavalieris šitā uzvedas, tad nav ko cepties. Značit, viņai tas šķiet pieņemami.
12.03.2019 21:42 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Apsaukā vien otru?

Pazīstot cilvēku reāli knapi 3 nedēļas, ja jau sāka, mīlu, tad varbūt to mazliet var uztvert kā apsaukāšanos.
Viņš noteikti tāds nav vienīgais. Čalim banāli nostrādā mednieka instinkts, it kā jau ir viens "upuris" pie sāna, bet zemapziņa instinktīvi meklē nākamo.

Precīzi manas domas, kad izteicu šaubas draudzenei. Viņa teica, ka ticot viņam. Stulbākais jau ir tas, ka viņai jūtas ir ļoti, ļoti stipras jau, bez maz vai jau izvēlējusies kāzu kleitu. Tāpēc negribas, lai šis atkal izrādās kārtējais mednieks. :-/
12.03.2019 21:43 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es savējo satiku Badoo - pēc pirmās tikšanās abi izdzēsāmies

Man ar draugu ļoti līdzīga situācija. Tiklīdz uzsākām sarunu, tā abi izdzēsāmies un nu jau divus gadus kopā. Tāpēc es nesaprotu, kādēļ ir jāpaliek tajā portālā, ja jau esi atradis savu The one and only...
12.03.2019 21:45 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Precīzi manas domas, kad izteicu šaubas draudzenei. Viņa teica, ka ticot viņam. Stulbākais jau ir tas, ka viņai jūtas ir ļoti, ļoti stipras jau, bez maz vai jau izvēlējusies kāzu kleitu. Tāpēc negribas, lai šis atkal izrādās kārtējais mednieks.

Es to biju domājis ka tas nav nekāds rādītājs, arī it kā pareizie puiši ir savā ziņā mēdnieki, pat ja ir draudzene vai sieva, puisis vienalga meklēs citu potenciālo upuri vai arī nemeklēs, bet tādas noslieces būs. Tā ir vīriešu psiholoģija, nevis Tevis minētā puiša uzvedības modelis.
12.03.2019 21:52 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tā ir vīriešu psiholoģija, nevis Tevis minētā puiša uzvedības modelis.

Tad jau esot attiecībās ar naivu meiteni, kurai ir rozā brilles ir ideāli priekš šāda gadījuma. Jo var viņai stāstīt ko grib, aizmālēs acis un varēs medīt tālāk.
12.03.2019 21:54 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
BlackIce, vairāk klausies tādus kā xanax, kurš vispārina par visu vīriešu dzimumu :D Daudz "patiesības" izzināsi...
Kaut kādai daļai tā ir, bet domāju, pat ne pārāk lielai.. pārsvarā tiem ir pašvērtējuma problēmas (jāapliecinas) vai arī vnk attiecības izveidot nespējīgi. Katrā ziņā mani šis "plauktins" neinteresētu. Ja viņš ir tāds, tad lai ripo tālāk... :-P
12.03.2019 22:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ne tur mednieka instinkts ne tur kas, ja abi viens otru mīl un uzsāk jaunas attiecības, nopietnas, nevis kad vēl nezin vai turpinās, tad nesēž visādos tādos iepazīšanās portāliņos un pievēršas jaunajai “mīlestībai”
12.03.2019 22:19 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņš atzīmē, ko vēlas darīt, tad arī ir gatavs doties ar citu un to visu darīt. Ja tā nebūtu, tad nemēģinātu piesaistīt citu sieviešu uzmanību. Sieviešu medniekiem raksturīgs ātri teikt visādus tekstus, fantazēt lielas jūtas.
12.03.2019 22:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
interesē vai tik šis nebūs tas gadījums, kad pēc kāda laika, vajadzēs sniegt draudzenei plecu uz kā paraudāt..
Spriežot pēc Tava apraksta, es domāju, ka raudāšana uz pleca ir diezgan iespējams variants. Kurš mētājas ar “lielajiem vārdiem” - draudzene, puisis vai abi? Bet citādi, draudzene ir liela meitene, tā teikt, pati spēj lemt par savu dzīvi. Viņu attiecības, viņu darīšana, un dažreiz no malas var izskatīties drūmāk nekā ir patiesībā.
12.03.2019 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
jaunas attiecības, ne vairāk kā 3 nedēļas ir pazīstami, bet jau tur mētājas ar "lielajiem" vārdiem. 

vai tik šis nebūs tas gadījums, kad pēc kāda laika, vajadzēs sniegt draudzenei plecu uz kā paraudāt..

Visticamāk ,ka ļoti drīz un diezgan pailgi.
12.03.2019 22:43 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Kurš mētājas ar “lielajiem vārdiem” - draudzene, puisis vai abi? 

Vīrietis pirmais, un cik zinu arī vienīgais,vismaz pagaidām.
dažreiz no malas var izskatīties drūmāk nekā ir patiesībā.

Tieši tā pat kā arī tas, ka stāstam ir divas puses Biju iedomājusies, ka visas tās puķītes, ko viņa man stāsta, varētu būt kā tāda sava veida zīmēšanās. Tā, lai no malas izskatās smukāk. Reizēm tā šķiet, jo dažas lietas liekas nereālas.
It kā jau liekas, ka 30 gadi vairs nav nekāds tīņu vecums. Bet, laikam tie cipari, kas parādīti pasē, nemaz nenorāda uz to, kas notiek galvā.
12.03.2019 22:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Paga’ Tu domā, ka draudzene piepušķo, kad stāsta par savām attiecībām? Vai pat tā, ka nekādas attiecības viņiem nav? Vai arī es kaut ko pārprotu?
12.03.2019 23:01 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Arī iepazinos ar savu draugu līdzīgā aplikācijā kā Tinder. Es izdzēsos no turienes ātrāk, bet draugs vēl bija. Pagāja pāris mēneši un arī viņš izdzēsās. Nospiedu viņam to darīt, bet apjautājos kāpēc gan nevar izdzēsties, ja jau ir atradis mani.
Iespējams, ka tavai draudzenei vīrietis 3 nedēļu laikā vēl nav kārtīgi viņu iepazinis un, ja nu nekas nesanāks, tad atkal sēdēs un meklēs nākamo sievieti, tāpēc arī vēl nav izdzēsies.
12.03.2019 23:07 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tu domā, ka draudzene piepušķo

Ne jau tā, ka viss ir izdomāts utt. Bet kādas atsevišķas lietas. Sorry. Man reāli neticas, ka 2 nedēļas ir pazīstami, un jau saka, ka mīl. Vēl jo vairāk, ja esmu to vīrieti satikusi un redzējusi, kāds viņš ir komunikācijā. Manuprāt, ka tur ir rozā briļļu periods, un viss liekas skaisti un jauki, tā arī man tiek stāstīts, un faktu, ka viņš joprojām, iespējams, iepazīstas ar citām sievietēm, viņa pati vienkārši neredz.
Nepārprotiet, man neskauž viņas laime vai kas, vienkārši, viņai nav veicies attiecībās un man ir žēl, ja atkal uzradīsies kāds, kurš kārtējo reizi sadragās viņas ticību vīriešiem.
12.03.2019 23:11 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
 tavai draudzenei vīrietis 3 nedēļu laikā vēl nav kārtīgi viņu iepazinis un, ja nu nekas nesanāks, tad atkal sēdēs un meklēs nākamo sievieti 

Bet tad kādēļ atzīties mīlestībā un celt viņas pašapziņu un lolot kaut kādas cerības?
12.03.2019 23:14 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nepārprotiet, man neskauž viņas laime vai kas, vienkārši, viņai nav veicies attiecībās un man ir žēl, ja atkal uzradīsies kāds, kurš kārtējo reizi sadragās viņas ticību vīriešiem.
Es personīgi nebiju domājusi, ka Tev skauž - liekas diezgan normāli mazliet raizēties par tuvu cilvēku.
12.03.2019 23:20 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
BlackIce, vairāk klausies tādus kā xanax, kurš vispārina par visu vīriešu dzimumu Daudz "patiesības" izzināsi...

Es neko nevispārinu. Es vienkārši saku kā strādā vīriešu zemapziņa un psiholoģija. Visi zina to variantu ka vīrietis iet pa ielu ar sievu/draudzeni, bet tai pat laikā pamanās lūrēt uz garām ejošām dūdām. Tas pats stāsts ir šajā situācijā, puisim ir draudzene, bet viņš iespējams pats nezinot tīri automātiski turpina pļāpāt ar citām. Nav nekā slikta, ja puisis komunicē ar citām meitenēm, kamēr necenšas kādu ievilkt gultā.
13.03.2019 22:44 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Man liekas, ka 3 nedēļas pēc pazīšanās tas ir pavisam ok turpināt uzturēties tajā portālā :-D galu galā mēs nezinam īstos nolūkus abām pusēm un pat, ja zinātu, tad tikai virspusēji.
Vispār man ir bijis tā, ka ar Tinder puisi abi turpinam blakus esot viens otram apgrozīties tur. Bet es laikam esmu dīvaina.. :-D
13.03.2019 22:53 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Vispār jau kādu laiku gribēju uzsākt jaunu Tinder diskusiju.. :-D
13.03.2019 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits