Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strapon sex

 
Reitings 16
Reģ: 10.03.2019
Jautajums sievietem. Ko Jus domajiet par strapon sex kad izmile virieti? Jus uzbudina sis sexa veids? Vai man savos 32.g ir japameigina so sexa veidu?
10.03.2019 23:47 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Esmu daiļā dzimuma pārstāve. :-D Respektīvi, tu vari būt gejs. Ko tur māžoties. :-D:-D:-D Nezināju, ka varētu būt arī tādas noslieces:-D:-D:-D
11.03.2019 00:02 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.03.2019
Mani neinterse viriesi, bet interse dailas dzimuma oarstaves, tas ir sievietes! )) Tu noteikti esi vel jauna un bez pieredzes sexa)
11.03.2019 18:00 |
 
Reitings 84
Reģ: 02.05.2018
Ņemot vērā vīrieša fizioloģiju, neko sliktu nesaskatu. Ar šo seksa veidu var tikt klāt prostatai un radīt vīrietim baudu. Ja patīk tad uz priekšu, galvenais ka patīk un ir bauda. Xxx boy ja ir vēlme un partnere piekrīt tad mēģini. Seksā nekas nav aizliegts ja vien abi partneri piekrīt un izmēģinātās darbības nerada draudus veselībai vai dzīvībai. Starp citu pastāv teorija ka geji un lesbietes pastāv tāpēc lai kontrolētu dzimstību. Uz pasaules jau ir ļoti daudz cilvēku, un ne visiem jāvairojas. Ne pa velti daba parūpējusies ka vīriešiem patīk ka aiztiek tūpļa rajonu, ne visiem, bet ir vīrieši kam patīk. Ja partneris vēlas un sieviete ir bez kompleksiem var izmēģināt visu. Un ja patīk tas jau nenozīmē ka uzreiz gejs, bet nu aizspriedumi valdījuši visos laikos.
11.03.2019 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits