Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attāluma attiecības .

 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Sveikas ! :-)
Pastāstiet par savu pieredzi kad attiecībās skāra attālums (tām kurām protams tāds ir bijis)!
Sākot no sākuma, cik ilgi pirms attālums šķīra bijāt kopā, vai dzīvojāt kopā?
Kā gāja posmā kad attālums šķīra? Strīdi, neuzticība? Cik ilga tas attāluma posms?
Visbeidzot kā viss beidzās, satuvināja vēl vairāk, nemainīja neko vai varbūt šķīra?
Mūsu attiecībās ir arī bērniņš . Vīram sanāks uz vismaz 6 mēnešiem braukt uz citu valsti darba darīšanās . Uztrauc kā tas ietekmēs attiecības...:-/
10.03.2019 17:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Misija?
10.03.2019 17:56 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kāpēc viņš aizbrauc? Materiālie apstākļi spiež vai vienkārši kā prioritāti izvēlas darbu, ne ģimeni?
Nē, man nav pieņemamas attāluma attiecības, savulaik izšķiros ar puisi, kas brauca strādāt, kopā gan nebija būts ilgs laiks, kādi 4 mēneši. Bet jau pirms viņa aizbraukšanas pateicu, ka viss beidzies. Pēc gada, kad viņš atgriezās, kaut kā atkal sanāca, ka satikāmies un varējām atsākt attiecības, bet viņš, dzīvojot tur apstākļos, kas bija atšķirīgi no Latvijā pierastās vides, bija krietni mainījies un sapratām, ka viens otram vairs neinteresējam.
10.03.2019 18:17 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Tā sanācis , ka jābrauc prom komandējumā no esošās darba vietas . Pašlaik jau no domas vien , sirdi plēš pušu , jo nekad manā dzīvē neesmu bijusi šādā situācijā . Nezinu ar ko rēķināties un cik emocionāli grūti tas ir / vai tieši otrādi nāks par labu .
Skumjāk ,ka mums ir 2 gadīga meitiņa kura katru dienu tēti gaida mājās un tētis ir viss . :'-(
10.03.2019 18:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Vai Tu nevari braukt līdzi? Kopā ar meitiņu?
10.03.2019 18:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Personīgi man būtu grūti. Būtu bail no tā, ka atsvešinātos, utt, jo katram, principā, sākas sava dzīve, savs ritms un pārējais. Vai vīrs šī pus gada laikā brauks uz mājām?
10.03.2019 19:01 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Jā , ja aizbrauc , tad uz pus gadu tā ,ka tikai tur . Nav tādas opcijas arī mums braukt . Meitiņai dārziņš , man darbs .
Es jau apzinos ,ka mums ies grūti. Drošvien jau visiem pāriem tā ir . Tikai jautājums vai iztur pārbaudījumu vai nē ... :-/
10.03.2019 19:20 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Mums ir attāluma attiecības, ģimenē ir bērns. Komandējumi nav tik gari, parasti 1-2 mēn prom, tad kādu ned mājās. Tā dzīvojam jau kādus 9.g. Ir visādi, grūti vienai audzināt bērnu, bet uzticos viņam, viņš man arī, bet to ka.pietrūkst vīriešu uzmanības, tā ir... Man šķiet ja tas ir vienreizējs brauciens uz 6 men un tad būs mājās, ka to var izturēt, bez visādam sliktām domām un nedarbiem.
10.03.2019 19:27 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Esmu šobrīd attāluma attiecībās. Tikko satikāmies pēc 6 mēnešu neredzēšanās. Bija plānots pa vidu satikties, bet plāni izjuka. Nu neko, jāsaka, ka laiks pagāja ļoti ātri. Katru dienu vairākas stundas sarakstījāmies, runājām pa telefonu.
Uzticāmies viens otram 100%, tāpēc problēmu ar to nav.
10.03.2019 19:33 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Es šādi nevarētu, man vajag lai savu otro pusīti varu redzēt katru vakaru. Man pat viņa naktmaiņas ir grūti izturēt. Bet varbūt man tas tā,jo ļoti nepatīk butbvienai.
Apbrīnoju cilvēkus kam tas izdodas
10.03.2019 19:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Mēs pašlaik esam kopā jau 3 gadus . Protams, ir nelielas bailes vai nesatiks kādu citu. Bet attiecībās ir uzticība visādi citādi. Vīrs arī ikdienā ir ļoti liels atbalsta plecss meitas audzināšanā , mājas darbos . Arī no tāda skata punkta noteikti nebūs viegli.
Nezinu vai šim var kaut kā emocionāli sagatavoties . Jo pašlaik jo vairāk domāju, jo sāpīgāk šķiet . Drošvien jau pēc kāda mēneša ,kad reāli viņš nebūs būs savādākas sajūtas ...:-)
10.03.2019 19:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Uzskatu, ka, ja vīrietis ir attiecības uz visiem 100%, regulāri kontaktējaties + viņš attālināti piedalās it visā (saistībā ar jūsu ikdienu) un arī dalās it visā, kas viņam tur notiek, ar Tevi, tad nav pamata uzskatīt, ka var satikt kādu citu. Viņš taču arī ilgosies pēc Tevis un meitiņas. Tici viņam!
10.03.2019 19:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
KikyR, man ir tāda pieredze, bet tas bija pirms bērna dzimšanas. Kad esat tikai divi vien tad ir jau labi. Strīdu nebija, bieži sazinājāmies. Par neuzticību vispār neuztraucos. Bet tam jau obligāti nevajag attālumu. Ja attiecībās jau pirms došanās prom ir problēmas, vai arī ir bijušas problēmas ar neuzticību, tad gan jau ka ir citādāk.
..
Ja attiecības jums ir labas, es tavā vietā neuztrauktos par neuzticību vai strīdiem, ja tev nav problēmu ar pašapziņu un/vai neesi šausmīgi greizsirdīga. Es vairāk uztrauktos par bērnu. Tik ilgi tēti redzēt tikai datorā varētu būt grūti.
..
Mēs jau nepazīstam tavu vīru un tevi - vai viņš bieži sazināsies? Vai aizmirsīs par norunātajiem laikiem sarunām? Vai tu sāksi histērijas gadījumā, ja viņš pēc garas darba dienas būs pārguris un nevarēs pazvanīt, jo aizmigs tiklīdz apgulsies gultā? Vai tu visu laiku galvā neveidosi krāpšanas scenārijus, utt.
..
Ko jūs savā starpā esat runājuši? Ko viņš par to domā? Varbūt ir iespējams, ja ne braukt līdzi, tad vismaz ik pa laikam aizbraukt ciemos, vai arī viņš varētu ik pa laikam atbraukt pie jums?
10.03.2019 21:16 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nav tādas opcijas arī mums braukt . Meitiņai dārziņš , man darbs .

Pat uz nedēļas nogali? Divgadīgajiem bērnudārzs nav obligāts katru dienu, kā arī darbā var paņemt vienu atvaļinājuma dienu. Bet tas jau ir atkarīgs no jums pašiem, cik svarīgi ir tikties.
Protams, ir nelielas bailes vai nesatiks kādu citu.

Tu jau pazīsti savi vīru labāk, bet tas absolūti nešķiet loģiski. Ja jūs esat ģimene, tad jūs esat ģimene. Normāls vīrietis tā nekad nerīkotos. Bet, kā jau teicu, mēs tavu vīru nezinam.
..
Uz kādu valsti viņš brauc, ja nav noslēpums?
10.03.2019 21:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Neko tādu nespētu, bet lai izdodas!
10.03.2019 22:08 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Tas , ka varētu apciemot vīru ir skaidrs . Tur ir mazliet sarežģījumi... :-/
Vīrs dosies uz Somiju .
Šoreiz vairāk vēlējos zināt citu sieviešu pieredzi .
Pašlaik vīrs ir sajūsmā par braucienu , un uz doto brīdi tā kas uztraucas esmu es:-D manas problēmas:-D
Viņš visu laiku IR bijis uzticīgs , bet reizēm viņš man tāds koķetīgs . Bieži saņem uzmanību arī no apkārt esošām sievietēm. Šeit vismaz visu varu nedaudz kontrolēt , bet tādā attālumā hmmm... bet kā jau teicu , tas ir manā galvā :-D
10.03.2019 22:15 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Pašlaik ir tā , ka šķiet ka tas priekš manis ir un būs grūti. Līdz šim man licies diezgan nepieņemami.. nav jau tā,ka nevarēja atteikties no brauciena... (t)
10.03.2019 22:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kā izpaužas tas viņa koķetīgums? Un kā Tu to kontrolēji šeit?
Ja tā ir "laipna attieksme" (uzsmaidīt, pajokot), tad pieņem, ka viņš tāds vnk ir. Pat, ja tas viss tur būs, Tu to nezināsi, tāpēc vari nemaz nesatraukties un par to nedomāt:-D vienkārši mēģinu saprast... Zinu cilvēkus, kuri vienkārši ir komunikabli, var pasmaidīt, pajokot, bet tas, vismaz viņiem neko nenozīmē un pēc sekundes to aizmirst. Vienkārši tādā stilā komunicē. Kā tad īsti ir ar Tavu vīru?
10.03.2019 22:53 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man laikam nebūtu tas pieņemami, ja būtu iespēja, ka nebrauc. Ir bijuši piedāvājumi, bet kopīgi nolēmām, ka nē. Un, esot šķirtiem 6 mēn, nav jābūt zemai pašapziņai vai histēriski greizsirdīgai, lai aizdomātos par sānsoļiem. Es vispār neredzu saistību pašapziņai ar otra cilvēka izvēli krāpt.
10.03.2019 22:55 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Stulbākais jau tas, ja Tu par viņa krāpšanu, ja tāda būtu, visticamāk, nemaz neuzzinātu.
Un vispār stulbi, ka viņš brīvprātīgi piekrita braukt, ja varēja nemaz nebraukt. Interesanti, kādi viņam no tā ieguvumi?
10.03.2019 23:01 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.01.2019
Jā , viņš ir komunikabls , jautrs un tāds ļoti temperamentīgs čalis . :-D viņam tā ir ikdienišķa komunikācija un ES to zinu:-D bet tās sievišķās būtnes domā - oo , viņš flirtē , kā viņš tā , viņam taču ģimene :-D ir bijuši gadījumi, ka tiešām kāda pārprot ... viņš vienkārši tāds ir :-|
Ieguvumi viņam?
Karjerists ... bieži vien darbs mēdz būt svarīgāks . Bet tas nenozīmē , ka vienmēr mūs atstāj otrajā plānā ... mūs ar meitiņu ļoti mīl...
šoreiz nespēju nekādīgi pārliecināt, lai nebrauc ... un jā , bieži vien kaut kādas lietas kas viņam šķiet sīkums , noklusē , jo aj , kas tur sevišķš .
10.03.2019 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits