Kaitinoši

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Reāli kaitina, drīzāk jau skauž, ka šodien katra otrā staigā ar ziediem rokās, bet es - kā jau vienmēr tukšām rokām...
Vīrietis nekad man nedāvina ziedus, neskaitot dzimšanas dienu. Esmu devusi mājienus, ka vēlos. Ka man ļoti patīk ziedi un tā arī ir. Bet viņš tik uzskata - neesam kopā jau pirmo dienu un nekas nav jāpierāda. Viņš uzskata to par bezjēdzīgu dāvināšanos - priekš kam tērēties priekš dāvanas ko drīz metīs ārā un tāpat jau es viņu mīlu kāds viņš ir.
Jums dāvina ziedus ikdienā vai šādos vispārīgos svētkos?
Nesaprotu vai ja mani neapdāvina=nepietiekami mīl?
Neesmu tīnis, bet nesaprotu kādēļ viņam pat pasakot, ka vēlos tādu mazu prieciņu kā puķīte, viņš atturas(t)
08.03.2019 15:50 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ko? Tev tik bieži dāvina ziedus, ka reize mēnesī izklausās kā minimums?

Jā, arī man reizi mēnesī ir minimums. Nē, es neesmu nekāds ziedu manjaks, starp citu, kad biju brīva, pati pirku sev ziedus, ja gribējās uzfrišināt interjeru vai iepatikās kāda kompozīcija, ar to vispār nav problēmu.
Es vairāk runāju par principu. Ja ziedi vai apsveikums ir lieki, tad es teikšu, ka arī noslaucīt putekļus no palodzes ir lieki. Nomazgāt auto? Nevajdzīgi tēriņi. Jauna apakšveļa? priekš kam. Tas caurums vecajās apenēs jau nemazina to funkcionalitāti. Saplēsi aizkari? Nu un? Nopirksi jaunus, ar laiku tāpat saplīsīs. Saplēstas zeķbikses var salāpīt. Gleznas nevajag, lieki tēriņi, fotogrāfijas nevajag, arī lieki 8 centi par izdruku. Flīzes pa 2,99 EUR, jo tās ne ar ko neatšķiras funkcionalitātes ziņā no lētākām. Grieztie ziedi mirst? Es tevi tūlīt nošokēšu: TAVS BĒRNS arī kaut kad nomirs!!!!
09.03.2019 22:40 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Viena kaimiņiene aicināja otru uz pavasara talku dzīvojamā mikrorajonā. Tā otra pateica: nē, es neiešu. Kāda jēga kaut ko tur tīrīt, ja tāpat pēc tam atkal visu piemētās?
09.03.2019 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man ziedus dāvina gan visos svētkos, gan itin bieži arī ikdienā tāpat vien. Kādreiz tik bieži gan nedāvināja, bet tā kā man ļoti patīk, ka mājās vienmēr ir ziedi, tad es tos pirku pati. Un pamazām viņš to laikam ievēroja un sāka ziedus pirkt man biežāk. Protams, patīkami, bet man galīgi nav iebildumu pašai tās puķes nopirkt, patiesībā tā pat ir labāk, jo tad es pati varu izvēlēties, kādas gribu un cik daudz un puķēm es naudu nežēloju.
09.03.2019 23:16 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Zanjuks, bet Tu viņam pasaki: bet man gan vajag, lai tu atceries to vienu dienu un mani apsveic! pieraksti, lūdzu, sev kalendārā! Jā, es šos svētkus svinu un man ir svarīgi, lai tuvinieki mani tajos apsveiktu!
09.03.2019 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Un tas, ka grieztie ziedi mirst un pēc dažām dienām jau jāmet ārā, ir nu tik smieklīgs arguments! Tad jau vispār tik daudzām lietām nav jēgas. Nesaprotu cilvēkus ar tādu loģiku.
09.03.2019 23:34 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Etalons... 1 brauciens un viss.... a tur... papīrs-celuloze-nozāģēts koks.
Labāk jau gan pieņemiet grieztos ziedus, bet šķirojiet atkritumus, ziedojiet bērnunamiem un dzīvnieku patversmēm.
09.03.2019 23:38 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Piekrītu Datasubjekts varētu arī nepatīk tie grieztie ziedi, nu ok. Pabrīdini savu vīrieti un problēmu nav. Ziemas periodā mans tētis mammai sadāvina daudz ziedu podiņos, kad pienāk siltais maijs, tad iestāda laukos un neticēsiet-aug griezdamies. (l):-)
Visam šim klāt atcerējos gadījumu iz dzīvesParasti vīrietim ir grūti kaut ko izdomāt iepriecinošu, vinš man reiz teica - uzdāvini man Gold wash, kas ir Circle K. Ar spodrināšanu, pulēšanu, vaskošanu utt. :-D Viņš bija pārlaimīgs, kad uzdāvināju:-D:-D
10.03.2019 01:00 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Un tas, ka grieztie ziedi mirst un pēc dažām dienām jau jāmet ārā, ir nu tik smieklīgs arguments! Tad jau vispār tik daudzām lietām nav jēgas. Nesaprotu cilvēkus ar tādu loģiku.

Tā loģika ir tāda, ka man katra lieta, ko saņemu no sev tuva un dārga cilvēka, ir svarīga un mīļa. Tieši tas pats ir ar ziediem. Ja man tuvs un īpašs cilvēks uzdāvina ziedus, tad, jā, man ir žēl, ja pēc pāris dienām šie, ar maigumu un rūpēm izmeklētie ziedi, vieglu roku jāiesviež atkritumu urnā. Agrāk, kad bija tāda iespēja, tad dedzināju. Tagad, diemžēl, tāds variants nepastāv. Kaktusus iemīlēju, jo tie, pie pareizas kopšanas, var dzīvot ļoti ilgi, savukārt mani pašu priecē apziņa, ka tāds kaktuss, kuru man uzdāvinājis man īpašs un dārgs cilvēks, stāv mēnešiem, ja ne gadiem ilgi, nevis pēc pāris dienu pastāvēšanas mētājas atkritumos. Tāda nu ir tā mana dīvainā loģika, pat ja kādam tā liekas dikti smieklīga.
10.03.2019 01:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es atkal nespeju saskatiit ,kur cilveekaa ir skopums,ja nedaavina ziedus,varbuut tas viirietis uzdaavina sievietei ko daudz veertiigaaku,piemeeram gredzenu ,kas maksaa 45000$:-D
10.03.2019 03:11 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.03.2019
Mani arī nedaudz kaitina visa Nīderlandes komerciālo tulpju jūra, bet ne tāpēc, ka ziedus nebūtu saņēmusi, bet man līdzīgi kā Kaya ir žēl ziedus pēc neilgā prieka vienkārši izmest laukā. Mans iekšējais romantiķes līmenis laikam nav pārak augsts, bet es līdz galam neizprotu sievietes, kuras bēdājas, ja nav saņemti grieztie ziedi. Neredzu pārāk lielu pievienoto vērtību visās tajās copy paste tulpēs/rozēs, ko sievietes saņem 8. martā. Bet saprotu, ka, skatoties uz citām, var rasties sajūta, ka esi apdalīta, ja ziedi nav saņemti...
Autorei iesaku uzsākt sarunu par to, ko vīrietis vispār domā par šādiem grieztajiem ziediem..ja arī viņš nesaskata lielu vērtību šadā dāvanā, bet tev tas ir svarīgi, pārējais ir kompromisu māksla. Piemēram, nodod ziņu, ka, ja viņam patiktu tādu dāvanu pasniegt, labprāt papildinātu interjeru ar kādu no puķēm podiņos un, lai dāvina tās, vai arī man, piemēram, patīk saņemt ziedus, kuri pirkti no cilvēkiem, kuri tirgo, bieži vien savus brīvā dabā lasītos, ziedus laukā pie lielveikaliem, kam manās acīs ir lielāka vērtība nekā depo rozēm. Ir jārunā, jo uzspiest vai dot uzmācīgus mājienus kādam dāvināt kaut ko sev nav pareizi pēc būtības, dāvana tāpēc ir dāvana, ka tā nāk no brīvas gribas.
10.03.2019 05:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Iesaku viņam tiešā tekstā pateikt, varbūt tips, kurš citādāk nesaprot.
10.03.2019 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!