Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitinoši

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Reāli kaitina, drīzāk jau skauž, ka šodien katra otrā staigā ar ziediem rokās, bet es - kā jau vienmēr tukšām rokām...
Vīrietis nekad man nedāvina ziedus, neskaitot dzimšanas dienu. Esmu devusi mājienus, ka vēlos. Ka man ļoti patīk ziedi un tā arī ir. Bet viņš tik uzskata - neesam kopā jau pirmo dienu un nekas nav jāpierāda. Viņš uzskata to par bezjēdzīgu dāvināšanos - priekš kam tērēties priekš dāvanas ko drīz metīs ārā un tāpat jau es viņu mīlu kāds viņš ir.
Jums dāvina ziedus ikdienā vai šādos vispārīgos svētkos?
Nesaprotu vai ja mani neapdāvina=nepietiekami mīl?
Neesmu tīnis, bet nesaprotu kādēļ viņam pat pasakot, ka vēlos tādu mazu prieciņu kā puķīte, viņš atturas(t)
08.03.2019 15:50 |
 
Reitings 29
Reģ: 06.03.2019
Hmm, varbūt attiecību sākumā Tu esi pieļāvusi kļūdu, kuras dēļ vīrietis vairs nevēlas dāvināt ziedus.. Vīrietim ātri vien var nosist visu gribēšanu dāvināt ziedus ar tādiem tekstiem, kā “aj, nu, ko tur! Nevajadzēja tērēties” “ārprāts, cik tas pušķis maksāja?” Utt. Dažreiz sievietes “izspļauj” tādus tekstus un tad žēlojas, kāpēc neko nedāvina. Bet es nezinu situāciju, tikai pieņēmums! :)
08.03.2019 16:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Vīrietim ātri vien var nosist visu gribēšanu dāvināt ziedus ar tādiem tekstiem, kā “aj, nu, ko tur! Nevajadzēja tērēties” “ārprāts, cik tas pušķis maksāja?” Utt.

Nē nē, tā nekad neesmu teikusi. :-) un jau pašā attiecību sākumā nekad ziedi netika dāvināti. Biju ierunājusies ka vēlos, vienreiz uzdāvināja Valentīndienā, un kopš tā laika atkal vairs nē..:-(
Nav jau man svarīga bagātība! Kaut viena rozīte, simboliski.. bet pat tā nav!
08.03.2019 16:12 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.03.2019
Ar čīkstēšanu neko daudz nepanāksi. Jo vairāk čīkstēsi, jo mazāka iespēja, ka panāksi vēlamo. Te vajag tādu sievišķīgu viltību. Liksies smieklīgi, bet nopērc sev pati puķes, noliec visredzamākajā vietā. Ja jautā, pasaki, ka kolēğis uzdāvināja-ai kāds jauks vīrietis. Un sajūsminies par puķēm. Ja nav galīgs atsaldenis, drīz vien dabūsi ziedus no viņa. :-D
Piekrītu mermaidEI. Tādus tekstus tiešām nevajag teikt- Ai nevajadzēja jau pūlēties... Par katru dāvanu vajag pateikties. Vairāk nevis par pašu dāvanu, bet par to, ka padomāja par tevi un uzsvērt cik jauki, ka tas ir tieši no viņa. Tad vīrietis gribēs ar vien vairāk tevi apdāvināt.
08.03.2019 16:20 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu jā! Pērc pati sev tās puķes! Nav obligāti jāmelo otram (jā, tie mazie arī ir meli!), ka kāds cits dāvinājis, var arī pateikt, ka ļoti vēlējies ziedus, jo Tev tā patīk. Un viss. Kārtējais mājiens būs izteikts un zīle arī rokā - tas ir ziedu smarža mājās.
08.03.2019 16:29 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Sākumā nedāvināja, jo pats ir ļoti kautrīgs. Tagad dāvina un pašam sagādā prieku. Bet nu tai pat laikā saprotu, ziedi tagad maksā kosmoss summas, bet nu reizi mēnesī vai tajos svētkos var.:-)
Ja baigi spiedīsi, nekādu prieku tas viņam nesagādās, ka sakostiem zobiem jāpērk puķes, uz 1x nostrādās un vēlāk čiš un miš ar rozīnēm būs. (t)
09.03.2019 00:46 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Mans pilnīgi visās citās jomās taupīgais vīrietis man dāvina ziedus. Daudz, bieži un dārgus!! Un man tas patīk un iepriecina. Jā, man patīk nejēdzīga naudas izsviešana ziedos, restorānos, koncertos un takšos, citādi neredzu jēgu strādāt garas stundas un censties kaut ko nopelnīt.
Ja vīrietis ekonomētu uz dāvanām man, es ekonomētu uz vīrieti. Piemēram, vakariņās pliki vārīti griķi, jo "es esmu nogurusi un man sāp galva". (t)
09.03.2019 01:55 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mans, par laimi, ziedus nedāvina, jo zina, ka man griezti ziedi uzdzen šermuļus, īpaši tās milzīgās rožu buķetes, kuras pēc nedēļas nomirst. Audzēju kaktusus. Tos tad arī dāvina. Esmu priecīga.
Man ikdienā nav vajadzīgi ziedi (lasīt: kaktusi). Pilnīgi vienalga - ir viņi vai nav. Ja ir, tad labi. Ja nav, tad vēl labāk. Nezinu cik garlaicīgai būtu jābūt manai dzīvei, lai uztrauktos par to, ka mans vīrs man nedāvina mirstošu ziedu pušķi, kurš agri vai vēlu nonāks tuvējā miskastē. Bet, nu jā, katram savs.
09.03.2019 02:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es priecaajos par ziediem,loti patiik ziedu smarza utt.Priecaaajos par viiriesiem ,kuri daavina ziedus taam sievieteem,kuraam tie tiesaam patiik.Man tagad ir taads periods dziivee,ka patiik ziedi daarzaa-zied visu gadu kaut kas,un veeleesanaas peec grieztiem ziediem nav vairs tik izteikta kaa Latvijaa dziivojot.
Ja man kaads uzdaavina grieztos ziedus,tad par katru cenu tos gribu saglabaat peec iespejas ilgaak,zeel,ka noviist,jaamet aaraa.
Loti patiik narcises,majpukiites,freezijas,jasmiini-taas smarzas mums te nav pavisam.Arii peec lietus nav taa ozona smarza-zeel.
09.03.2019 03:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man dikti patīk ziedi! Tie iepriecina, izrotā māju un ja vēl smaržo...
Vīrs ziedus dāvina svētkos un reizēm tāpat vien.
Ir bijušas situācijas, kad pasaku - Tu man varētu uzdāvināt ziedus.. un tad vins ar tiem ierodas mājās :-D
Citreiz es sevi iepriecinu ar ziedu pušķi :-P
09.03.2019 10:34 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
pasaki, ka kolēğis uzdāvināja-ai kāds jauks vīrietis. Un sajūsminies par puķēm. Ja nav galīgs atsaldenis, drīz vien dabūsi ziedus no viņa.

Drīzāk dabūsi greizsirdību un aizdomas, ka Tev ar to kolēģi kaut kas ir un ziedus tāpat neredzēsi (vīriešu loģika - neviens ziedus tāpat vien nedāvina). :-D
bet nu reizi mēnesī vai tajos svētkos var.

Ko? Tev tik bieži dāvina ziedus, ka reize mēnesī izklausās kā minimums? :-D
09.03.2019 11:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
"Dodu mājienus"
Nu sieviete, pasaki taču tieši acīs bla kur manas puķes??
09.03.2019 12:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Peekaboo1, viņa ir teikusi:
nesaprotu kādēļ viņam pat pasakot, ka vēlos tādu mazu prieciņu kā puķīte, viņš atturas

To sauc par skopumu.
09.03.2019 12:17 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Haha, man ar vairs svētkos nedāvina puķes un arī neapsveic! Arī dzimšanas dienā ne.(t) dzīva jau esmu un nedomāju, ka tāpēc nemīl. Gan jau arī tavējais Tev citādi izrāda to mīlestību vai viņam vismaz tā liekas, ka pietiekami izrāda to uzmanību citā veidā.
Nez vai uzreiz var saukt par skopu un tā, ko šis pats saka, ja uzjautā viņam pa tiešo?
-
Jo mans skops nav, Bija aizvakar atstiepis tulpju klēpi un končas. Man protams gribējās vakar arī, bet laikam jau daudz gribu. Arī tāds savāds palicis kopš apprecējāmies :-D
09.03.2019 12:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Arī tāds savāds palicis kopš apprecējāmies

Kādā ziņā?
09.03.2019 12:28 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Dzērvenes, ignorē svētkus. Jo pirms tam (4gadus attiecībās) visos svētkos un arī tāpat ikdienā samērā bieži bija ziedi, dāvanas un tā kā jābūt, un kā man patīk. Tagad viņš kaut kādās parastās dienās uzdāvina ziedus, kaut kādus gardumus atstāj negaidot, biļetes uz koncertu nopirka nesen - pēc tā secinu, ka nav ne skops, ne vienaldzīgs. Bet svētkos (dzimšanas diena, iepazīšanās gada diena, 8. marts) kopš apprecējāmies vienkārši ignorē. Pat nepiemin un neapsveic ar vārdiem.. ei nu sazin, kāda muša iekodusi.
09.03.2019 12:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mes kopa esam driz jau 20 it gadi, ziedi visos svetkos. Un ar gadiem palicis pat uzmanigaks, dasnaks. Viss ir atkarigs no sievietes. Ir tadas kas pielauj skopumu un nekadu attieksmi pret sevi, un ir tadas kas to nepielauj. Tiesi tik vienkarsi.
09.03.2019 12:53 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Zanjux - kā var vispār otrs neapsveikt dzimšanas dienā? :D nu tà, ka pat ar vārdiem nepasaka - daudz laimes un nesabučo?:'-( es pēc tāda gājiena trīs dienas nerunātu..ļoti nesmuki
09.03.2019 13:15 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Emely, bučot jau bučoja, bet tas arī viss. :-D zin kā, es jau pateicu, ka man tas nav saprotams.. pēc tam bija ziedi un davana ar piebildi - tas par maniem grēkiem. Bet pienāk nākamie svētki un atkal tas pats- nekas! Ja jautāju par šo tēmu - viņš apgalvo, ka padarot manu ikdienu krāsaināku un lai atnestu ziedus vai pārsteigtu viņam nevajag attiecīgo datumu kalendārā. Bet es šito teoriju nesaprotu. Tas ir forši, bet svētki ir svētki un gribas izjust to svētku prieku. Taču es neredzu šim risinājumu, manas domas vins zin.. zāģēt nevienu netaisos, pārtaisīt arī ne.
09.03.2019 13:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tā ir atruna! Nu izdari kā viņš, neveic nekādos svētkos. Jo tu izdaiļo viņa ikdienu.
09.03.2019 14:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Dzervenes reizi mēnesī tad, kad nav svētku. Ja svētki ir, tad tajos arī dāvina. :-)
Datusubjekts teica, mans vīrietis līdzīgi uzskata-nav vērts strādāt daudz ja nevar viens otru iepriecināt ar tādām vienkāršām lietām kā ziedu pušķis.
09.03.2019 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits