Ceļojums - cik bieži?

 
Reitings 97
Reģ: 22.04.2014
Cosmo,dāmas,cik bieži jums sanāk ceļot?
Kā plānojat ceļojumus?Atliekat naudu ik mēnesi vai pēdējā brīdī visu summu?
Iepriekš plānojat ko apskatatīt un ko darīt sīki un smalki vai dodaties uz dullo?
02.03.2019 10:13 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Jāsaka godīgi, kopš ir bērni, ceļošana ir daudz retāka. Vienkārši nepaliek tik daudz liekas naudas, lai atvēlētu ceļošanai. Pēdējā reize bija pirms mazliet vairāk kā gada, kad otrs bērns bija puncī, bet pirmais gana liels, lai atstātu uz nedēļu. Neesmu no tiem, kam baigi gribas ceļot ar bērniem, jo ja maksāju baigo naudu, tad arī gribu baigo atpūtu :-D Ceļojusi esmu tikai pa Eiropu. Uz Āziju galīgi nevelk. Uz ASV gribētos, bet ne Ņujorku. Jap, nepopulāri, bet Ņujorka galīgi nav manā topā, man vispār nepatīk lielpilsētas. Vislabāk patīk noīrēt mašīnu un braukt roadtripā, paliekot katru nakti citur. Vai divas naktis vienā vietā. Tā bija pēdējā ceļojumā, un man baigi patika.
02.03.2019 20:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man personīgi AirBnb nepatīk. Ļoti reti,kad izmantojam apartamentus. Labāk patīk viesnīcās, kur var ierasties, kad grib, vienmēr kāds ir recepcijā un jautāt,ja kas nepieciešams.

+++
02.03.2019 20:02 |
 
Patīk
Reitings 3028
Reģ: 09.08.2016
Man personīgi AirBnb nepatīk. Ļoti reti,kad izmantojam apartamentus. Labāk patīk viesnīcās, kur var ierasties, kad grib, vienmēr kāds ir recepcijā un jautāt,ja kas nepieciešams.
Vienu reizi rezervējām caur AirBnb Ņujorkā, cena bija kādi 1000 eur. Pirmo nakti palikām, bija tik neomulīga sajūta, durvis no iekšpuses aizslēgt nevarēja, visu laiku bija bail,ka kāds neienāk, jo varēja dzirdēt soļus, kas dipināja uz kādu no blakus dzīvokļiem. Pēc negulētās nakts rezervējām viesnīcu Manhettenā un palikām tur. Ļoti žēl par vējā izmestiem 1000 eiro, bet nu neko. :-D Atmaksāt man jau neatmaksās tāpēc,ka man tur neomulīgi un bail no katra soļa. :-D:-D
02.03.2019 19:56 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Apmēram 3 reiz gadā uz tālākām ārzemēm, neieskaitot kaimiņu Igauniju, kur dodamies visai bieži uz spa un šma. Tā jau vairākus gadus iekritis, ka dodamies ceļojumā uz manu dzimšanas dienu, kas ir aprīlis, pēc tam augusta beigas, kas ir mana un mana mīļotā vārda diena, un tad atkal ziema - novembris vai janvāris, citreiz februāris.
Agrāk gandrīz vienmēr pirku biļetes tikai scyscanner. Man patika tā opcija, ka nav jāvada konkrēti datumi vai konkrēts galamērķis. Vienkārši jāieklikšķina whole month vai cheapest month un galamērķī everywhere. Uzreiz izmet izdevīgāko no avio kompānijām, piedāvā salīdzināt cenas. Man tas ļoti patika, jo nav darbā jābūt katru dienu, varu strādāt no datora un pēc vēlēšanās izlidot kaut nākamajā dienā. Un tomēr nav jau arī tik rožaini. Ok, divatā aizlidot no Rīgas pa taisno uz Milānu uz 3 naktīm turp un atpakaļ par 200€ ir reāli un, protams, šķiet diezgan izdevīgi. Bet ja rēķina klāt viesnīcas, transporta, ēšanas izdevumus, apskates objektu biļetes, vakara vīnošanu bārā, ikdienā iegādātus sīkumus un visu pārējo, tie it kā nieka 200€ par biļetēm uz diviem cilvēkiem uzmilst reiz pieci. Labāk tad piekrāt, nopirkt dārgāku ceļojumu, no kura būs lielāks gandarījums, jo skaidrs, ka nauda jau tāpat iziet. Es arī neesmu hosteļu, couch searfing un uz ielas nopērkamo sendviču cilvēks. Ceļojumos man patīk neskaitīt naudiņas (l)
02.03.2019 19:52 |
 
Patīk
Reitings 3028
Reģ: 09.08.2016
sus
Bali nav būts. Pastāsti vēl sīkāk, lūdzu. :-)
Ņēmi caur aģentūru vai pati plāni? No kāda cipara sanāca šķirties? Kādas cenas restorānos? Un man ļoti interesē masāžas, to kvalitāte un cena. :)
Kāda gaisa temp bija oktobrī? Es, atšķirībā, no vīra neciešu bezdievīgu karstumu. :-/:-D
02.03.2019 19:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Bieži īrēju apartamentus airbnb, vienmēr lasu atsauksmes. Ja atsauksmju nav, tādā vietā nepalikšu. Problēmu nekad nav bijušu.
Ceļoju vairākas reizes gadā, pārsvarā pa Eiropu.
02.03.2019 18:52 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
tā pēkšņi atceļot, ko izmantojāt kā alternatīvu naktsmītni?

Sievietei bija arī studio dzīvoklis ko mums piedāvāt, sliktākā rajonā, mazāks, lētāks, bet bija, tad palikām tur. Līdz šīm nekad nebija problēmu ar airbnb, bet šī pieredze nebija jauka. Māja bija ļoti neomulīga, ar ko es varēju samierināties, BET, man ir 2 bērni un atvērtus elektrovadus es nespēju pieļaut...
Vienreiz noīrējām caur airbnb dzīvokli Itālijā, jau problēmas sākās tad, kad mūs negribēja laist iekšā, jo bijām ieradušies pēc 22:00, kas nekur nebija minēts. Tad ejot prom bija jāatstāj kaut kāda nauda par uzkopšanu un vēl kaut ko.... tādēļ, turpmāk izvēlos tikai viesnīcas, jo tur nāc kad gribi, maksā par savu numuriņu un nekādas apslēptās maksas, jo toreiz mums nemaz nebija skaidras naudas, vīrs gāja kaut kur izņemt, nebija tik cik vajadzēja un atstāja krietni vairāk.
02.03.2019 18:41 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Scandinavian, jautājums gan nebija man, bet atbildēšu. Airbnb patiesība ir ļoti labs klientu serviss, man vienreiz bija problēmas ar saimnieku un airbnb bija gatavi man pāris stundu laika sameklēt citu mītni.
02.03.2019 18:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10513
Reģ: 29.01.2009
bonjour, tā pēkšņi atceļot, ko izmantojāt kā alternatīvu naktsmītni?
02.03.2019 18:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Un vai izmantojat Airbnb naktsmītnes, kāda pieredze?

Nu ar airbnb ļoti jālasa atsauksmes, kaut gan.. mēs Belgradā noīrējām māju, pēc bildēm izskatījās nu ļoti skaisti, bet kad ieradāmies, es nesapratu vai esam apmuļoti vai kas? Jo tas nebija tas ko redzēju bildēs.... rezultātā sapratu, ka bildes bija uzņemtas pirms vairākiem gadiem ar svaigu remontu un mēbelēm, toreiz bija viss ļoti nolietots un uzreiz atcēlām darījumu.
02.03.2019 18:00 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
3reiz gadā. Bet ir arī nelielāki dažu dienu spontānie ceļojumi, par kuriem ideja rodas pēdējā brīdī, piem. aizšaut vīkendā uz Parīzi, vai uz piem. Jaungada laikā (5 dienas) uz Austriju ar auto.
Neplānojam īpaši laicīgi arī lielos ceļojumus. Uznāk iedvesma un braucam.
Vienīgais esam braukuši uz ārzemēm uz kāzām 2reiz, to, protams, zinājām pusgadu iepriekš un tad saplānojām klāt maršutu uz vairākām nedēļām.
Šovasarai ir doma par ceļojumu vismaz 4 nedēļas vai vairāk, īrēsim auto un māju ar baseinu (apnikušas viesnīcas) un noteikti ļoti daudz braukāsim apkārt.
Par Lieldienu brīvdienām vēl nezinu, bet domāju, ka tā varētu būt Holande.
02.03.2019 17:32 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Workaway ir ideāls veids priekš pāriem, kam nav sveši lauku darbi :)
02.03.2019 16:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10513
Reģ: 29.01.2009
Pēc iespējas cenšos piemeklēt lētāku avio biļeti, bet ne visai sanāk. Esmu izmantojusi Airbnb, nekas slikts nav gadījies. Ērtāk, protams, ir, ja uz vietas dzīvo vairākas dienas, jo ja tikai nakšņošana, tad pieķeru pie domas, ka mazliet žēl samaksātās naudas, bet hostelī palikt arī īsti negribas.
02.03.2019 16:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 18.01.2015
Tās, kas ceļo, vai lidmašīnas biļetes parasti pērkat "uz atlaidēm"? Nevar būt tā, ka, nopērkot krietni agrāk, pamainās grafiki vai kas tāds?
Un vai izmantojat Airbnb naktsmītnes, kāda pieredze?
02.03.2019 16:11 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2015
Mc. Queen - es biju stāvā sajūsmā par Bali. Ņemot vērā, ka tā šobrīd ir modes tendence, es gaidīju ko krietni šaušalīgāku. Patiesībā milzīgais tūristu skaits nebija jūtams, es biju oktobrī un klimats bija super! Novembrī sākas lietus sezona. Galvenais, doties prom no Kutas. Ir bezgala daudz mazu, romantisku viesnīciņu, ko pārvalda ģimenes, izīrē motorollerus un dodies, kur acis rāda. Fantastiska daba, daudz ne tūristu pilnu nostūrīšu, forši cilvēki. :-)
02.03.2019 15:18 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Ja gribi padzīvot kādu nedēļu ārzemēs, zema budžeta gadījumā, iesaku iečekot workaway saiti. Tas nozīmē, ka dzīvo pie kāda cilvēka, kam ir māja un saimniecība, kur nepieciešamas palīdzīgas rokas, apmaiņā pret naktsmītnēm un ēdināšanu. Paliek daudz laika izpētīt apkārtni, izzināt citu kultūru, utt. Šis variants gan nav priekš buržujiem un pilsētas baltrocīšiem.
02.03.2019 14:33 |
 
Patīk
Reitings 3028
Reģ: 09.08.2016
Tā kā vīrs ir freelanceris un pati varu pastrādāt attālināti, tad varam "atļauties" paceļot, jo nav darba devējam jāprasa atvaļinājumi, kā arī varam izrauties kaut kur spontāni. Domāju,ka daudzās darba vietās tas nav iespējams - laicīgi jāpiesaka atvaļinājums, var atteikt,ja nav kas strādā utt.
Neceļojam pārāk bieži, katru mēnesi nē. :D Bet pēdējos gados ir sanācis vairākas reizes gadā. Viens ir laiskais pludmales variants, otrs ir kāda liela pilsēta, muzeji.
Šogad jau paspēju būt shoppingā Londonā. Tālāk ir ieplānoti 2 ceļojumi ar ģimeni - viens uz vienu no Eiropas galvaspilsētām un otrs ir siltais galamērķis. :)
Tagad sākam domāt par ceļojumu tikai divatā ar vīru gada otrajā pusē (septembris-novembris). Gribam kaut kur pabaudīt divvientulību intīmā, privātā gaisotnē. Lai nav ļaužu pārbāztas bloka viesnīcas, bet kaut kas individuāls. Varbūt kādai ir ko ieteikt?
02.03.2019 13:18 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Nemēdzu tā baigi ceļot, it kā varētu, bet vnm iekrātā nauda aiziet kam citam - svarīgākam pirkumam, vai emergency gadījumiem. Bet šogad domājam pa Eiropu, tepat, izlaist līkumu uz pāris dienām.
02.03.2019 12:59 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
bonjour, ko tik ilgi darīsiet?

Mums ir tā laime, ka mana vīra darbs prasa daudz ceļošanu, tad nu mēs izmantojam iespēju doties līdzi.
02.03.2019 12:20 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Ceļojam 1x gadā,ļoti gribētu vairāk. Vienu lielu ceļojumu 1x un vairākus mazus (l)
Lielajam ceļojumam krājam vismaz pusgadu iepriekš,atliekam noteiktu summu. Sākumā nopērkam biļetes,tad rezervējam viesnīcu un tad jau krājam tālāk.
02.03.2019 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits