Ceļojums - cik bieži?

 
Reitings 97
Reģ: 22.04.2014
Cosmo,dāmas,cik bieži jums sanāk ceļot?
Kā plānojat ceļojumus?Atliekat naudu ik mēnesi vai pēdējā brīdī visu summu?
Iepriekš plānojat ko apskatatīt un ko darīt sīki un smalki vai dodaties uz dullo?
02.03.2019 10:13 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Eirozonā, protams, vienalga, kāda karte, citur gan var dārgāk iznākt. Protams, summas nav kosmiskas, taču tas skopums ir drīzāk principiāls.
05.03.2019 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Pēc reizes, kad mans lidojums tika atcelts vētras dēļ un man bija jāpaliek citā pasaules malā vēl vairākas dienas (un pašai jāmaksā par viesnīcu un visu pārējo, jo force majeure apstākļos kko dabūt no ne-ES aviosabiedrības ir gadrīz neiespējami), es VIENMĒR iegādājos apdrošināšanu :-D
05.03.2019 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 17.10.2013
Meitenes, man ir jautājums par revolut karti. Vai ir izdevīgi ņemt premium, jo tur ir veselības apdrošināšana, ja pavadīšu ārpus Latvijas 9 mēnešus (tiesa gan Eiropā)? Tagad domāju visādus variantus, šis pagaidām liekas visjēdzīgākais. Arī, kas ietilpst tajā veselības apdrošināšanā, jo normālu, uzskaitītu atbildi neatrodu..
05.03.2019 15:46 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Kā jūs atrodat lētus ceļojumus? Kurās lapās skataties, cik bieži čekojat & cik vispār veltat laiku līdz atrodat ko tiešām foršu?8-)Pērkat uzreiz kā tikko atrasts?
05.03.2019 15:53 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Eiropā maksāju tikai ar karti, ja kaut kur ārpus Eiropas, tad lielākoties norēķinos tikai skaidrā naudā (izlasu feedback par exchange rates un izdomaju, vai ir vērts tepat samainīt, vai galamērķī, jo bieži destination lidostā ir vislabākais kurss). Tagad gan situāciju labi atrisina Revolut, un nav īpaši par maiņu jādomā.
Revolutam nezinu par veselības apdrošināšanu, bet vispār viņiem ir ceļojumu apdrošināšana, kas treko Tavu location un tiklīdz kā piefiksē, ka esi ārpus savas dzīvesvietas valsts, ieslēdz apdrošināšanu automātiski. Varbūt kādos forumos ir kādi hacks par šo.
05.03.2019 16:24 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Vismaz reizi gadā cenšos. :) Parasti gan sanāk kādas 2 reizes, pēdējā laikā gan vairāk sanāca, jo draudzenei kāzas bija ārpus Latvijas, vēl nolēmu apciemot beidzot arī.
Bet tādus tīri atpūtas braucienus - izdomāju vairākas valstis, pilsētas, uz kurām gribētu un tad skatos tālāk. Tagad ar vīru biežāk ceļojam, tad nu izvēlamies, kas aktuālāks, skatos, kad labi avio piedāvājumi un pērkam. Citreiz ļoti laicīgi, citreiz mazāk laicīgi. last minute gan nekad neesmu braukusi. Skatos pašu avio kompāniju lapās laikam visbiežāk.
05.03.2019 17:13 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ak, jā, pa Eiropu - EVAK. Uz Krieviju vīzā bija iekļauta apdrošināšana, ārpus Eiropas - tad pirku speciāli apdrošināšanu, jo tomēr.. ja nu kas. bet pa Eiropu EVAK šķiet ļoti normāls variants, ja nav plāns nodarboties ar ekstrēmākiem sporta veidiem.
05.03.2019 17:14 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, dodoties ceļojumos jūs pērkat apdrošināšanu?

Pa retam, pat nevaru pateikt pēc kādiem kritērijiem vados.
Vai esat braukušas ceļojumos pa Eiropu ar autobusu? Kādas atsauksmes? Nav grūti izturēt ntās stundas autobusā?

Esmu un nebija ne vainas. Nekurnu un nepīkstu, kad izkāpju, izkustinu visu, ko varu.
05.03.2019 19:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pag. gadā sanāca 4x (Odesa, Venēcija-Berlīne-Frankfurte, Baku & Gruzija, Kijeva).
Šogad plānu nav, bet jau nagi niez ieiet lidsabiedrību mājaslapā un sērfot, pētīt. Vispār gribu uz Jordāniju! Tā nu skatos tajā virzienā, bet tur būs kāda nedēla, Lieldienu brīvdienās gribu kkur Eiropā aizšaut un t.k. vasarās būš 3 brīvdienas (pirmdienu ieskaitot), tad plāns īsajos braucienos doties uz Berlīni un Londonu, Prāgu, Amsterdamu. Bet tad jau redzēs, atkarībā no biļesu cenām. Ja par Berlīni un Londonu nešaubos, ka var dabūt lētās biļetes, tad Amsterdama un Prāga .. šaubos.. bet lidojot uz 3-4 dienām žēl maksāt bargo naudu par biļetēm vien
06.03.2019 15:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits