Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klasiski

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pirms laiciņa veidoju tēmu par līdzīgu problēmu, ka draugs sarakstās ar bijušo. Labi, to situāciju esam izrunājuši, daudz maz samierinājos.
Viņa bijusī un viņš ir vienā draugu kompānijā, kura ir izveidojusies jau no studiju sākuma. Tuvojas pasākums, uz kuru viņu līdzi sauc arī viņa draugi, bet plānoju iet arī es, tāpēc loģiski, ka gribu to vakaru pavadīt ar viņu kopā. Viņš izteica dilemmu, ka nezina, ko darīt, jo grib iet gan ar mani, gan ar draugiem. Es izteicu priekšlikumu, ka varam tad iet visi kopā, ja reiz viņam tas ir tik svarīgi, pie reizes iepazīšos arī es ar viņa draugiem. Labi, ja godīgi, to bijušo es īsti negribu redzēt, bet tīri intereses pēc varētu iepazīties. Bet pretēji tam, ka gaidīju, ka viņš šai idejai piekritīs, viņš pateica, ka viņam ir iebildumi. Jautāju, kāpēc, viņš to attaisnoja, ka vienam draugam patīk izprašņāt, pārējie arī ir līdzīgi, bet bijusī ir vienīgā, ar kuru viņš kontaktējas normāli, bet viņam būs neērti, ja tur būšu es kopā ar to bijušo. Pateicu, ka, nu, nekas, pārdzīvosim, lai beidz uztraukties par tādām lietām, ja reiz viņi ir draugi. Uz ko viņš atbildēja, ka ir detaļas, kuras es nezinu, un uz jautājumu, kas tās par lietām, viņš atbildēja, ka man tas nav jāzina. Bet, zinot viņu, draugs neteiks, kas slēpjas aiz šiem vārdiem. Saruna norisinājās īsziņu formātā, parunāšu ar viņu par to klātienē. Ar uzticību viss ir kārtībā, esam viens ar otru atklāti, bet šī situācija mani samulsināja, jo nezinu, ko īsti domāt. Par to, ka viņam nav jūtu pret bijušo, esmu gandrīz droša.
Ko jūs darītu šādā situācijā? Īsti pat nezinu, ko domāt, kas ir lietas, kuras man nav jāzina.
01.03.2019 20:18 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pacelšu:-)
01.03.2019 20:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
pasākums, uz kuru viņu līdzi sauc arī viņa draugi

bijusī ir vienīgā, ar kuru viņš kontaktējas normāli

a)Tad viņu sauc draugi vai bijusī? b)viņa ir vienīgā, ar ko viņš “kontaktējas normāli”, bet viņam joprojām ir dilemma - iet ar Tevi vai draugiem?
Mani arī šis samulsinātu.
01.03.2019 21:26 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Visticamāk tā lieta, ko no tevis slēpj ir, ka "ar uzticību viss ir kārtībā" nav gluži patiesība.
01.03.2019 21:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Uz ko viņš atbildēja, ka ir detaļas, kuras es nezinu, un uz jautājumu, kas tās par lietām, viņš atbildēja, ka man tas nav jāzina.
Ne gluži par tēmu un ne gluži nopietni, bet šis ieradums ir tik kaitinošs - no sērijas ‘Ai, man ir taaaads noslēpums, bet nevaru Tev teikt!k Sasodīts, kāda velna pēc tad vispār ko teikt? (t)
01.03.2019 21:36 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pasadena, tas ir draugu bariņš, kurā ietilpst arī viņa bijusī.
Es arī negribu būt maita, kura norobežo viņu no draugiem, bet arī tomēr situācija, ka viņš varētu iet tikai kopā ar viņiem, mani neapmierina. Tāpēc meklēju kompromisu, ka varētu iet visi kopā, bet pretī saņēmu tādu atbildi.
Nedomāju arī, ka viņš kaunas par mani, iespējams, ka problēma varētu būt bijušās attieksmē pret mani, bet arī tas ir tikai pieņēmums.
Bāc, tieši tas arī kaitina, ka pasaka, ka ir kaut kas, bet nepasaka līdz galam, kas, jo redz' man tas nav jāzina. Neesmu nekāda histēriķe, ja vajag, risinātu problēmu.
01.03.2019 21:54 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
A kas tie par draugiem, ar kuriem nevar normāli komunicēt?
Un ja jau viņi tādi prašņātāji, tad plāno tevi ar viņiem vispār nekad neiepazīstināt?
Tad nu rodas jautājums, kas ir tas īstais iemesls, kādēļ nevēlas jūs sapazīstināt, kas slēpjas aiz šīm "detaļām, kas nav jāzin".
01.03.2019 22:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
TimeToDream, ja nav noslēpums, cik jūs ilgi esat kopā/ randiņojat?
01.03.2019 22:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nezina, ko darīt, jo grib iet gan ar mani, gan ar draugiem.
^ šis, manuprāt, nav labi.
Cik ilgi jau esat kopā un neesi iepazīstināta ar viņa draugu kompāniju? Kas tad nu, ka tad, ja ir iespēja pasākumā un neformālā, atbrīvotā gaisotnē satikties, šim ir dilemma - Tu vai draugi? Cik tad ilgi Tevi slēps? Tu kāds nenovērtējams dārgums, briljanta gabals, vai, ko jātur no draugiem pa gabalu, kazi, nozags vēl Tevi kāds no draugu bariņa, ne, ko?
viņš atbildēja, ka ir detaļas, kuras es nezinu, un uz jautājumu, kas tās par lietām, viņš atbildēja, ka man tas nav jāzina.
^ a šis ir mazāka bēda, vismaz Tavā situācijā, jo tagad Tu apjukusi prāto par lietām, kuras Tev neesot jāzina, kaut situācijas kodols (vai vismaz tuvāk tam) ir tur, tajā Tava puiša dilemmā iet ar Tevi vai ar draugiem, ne kopā visiem draudzīgā bariņā.
01.03.2019 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ahh, vnk tas brīdis, kad sajūties simts gadus veca, jo atceries, ka šādas supersituācijas (līmenis, ne konkrēta problēma) tika risinātas gadus 8-10 atpakaļ. Nemaz nerunājot, cik “vērtīgas” maz šādas attiecības bija un vienīgais jautājums, kāpēc vispār bija. Te laikam jau viena atbilde - kļūdas arī veido cilvēku.
Nē, es itkā nesaku, ka tagad jābloķē viņa nr ( tomēr cerams, ka kopā nedzīvojat). Satiecies, parunā. Klausies to, ko saka viņš, nemēģini saklausīt to, ko vēlies pati. Normālā variantā viņam nav noslēpumu no tevis un tu neesi noslēpums viņa paziņām. Pilnīgs fufelis par to “draugu izprašņāšanu”. Vienīgais variants, ka jūs vispār neejat uz to pasākumu, jo sanāk, ka tur būs tik tizli čaļi, ar ko viņš komunicēt negrib un viņa ex, ar kuru viņš kaut ko zin, ko nedrīkst teikt tev. Nu jā... pilnīgi apskaužamas attiecības.
01.03.2019 22:43 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Esam kopā pagaidām 4 mēnešus.
Nav tā, ka viņš mani slēpj, sabiedrībā izejam kopā mierīgi. Tikai šī situācija ir tāda, kāda tā ir. Izrunāšos ar viņu klātienē par visiem viņa "noslēpumiem". Pieļauju, ka tam ir saistība ar bijušo un viņas raksturu, kas nav rožainākais.
01.03.2019 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ak dievs, tā par māsu/māti varētu teikt, bet ne par ex! Viņam vispār jābūt pofig par viņas raksturu un viņu pašu. Un mani ļoooti satrauktu, ja viņam nebūtu pofig (ak, jā - “vecajai” man, ar šībrīža prātu viņš jau būtu brīvs vīrietis). Un tas, ko saki par piekāpšanos un akceptēšanu jau pirmīt, ka ex ir draugu barā, tad sorrryyy, neviens adekvāts draugs neuzspiedīs tādu kompāniju un neviens vīrietis neriskēs zaudēt mīlestības pilnas attiecības ex dēļ.
01.03.2019 23:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Tik ļoti piekrītu lexxie. Saprotu, ka kopā esiet tik 4 mēnešus, bet jā.. šāda situācija būtu pagrieziena punkts turpmākajām attiecībām.
01.03.2019 23:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pfff, nu, bet no bijušās un, noprotu, šībrīža vienkārši labas draudzenes, kā arī draugu kompānijas takš Tevi slēpj, vai arī viņus slēpj no Tevis, nu, nevar saprast, ko tur no kā viņš slēpj un tur ēnā, jo sapazinušies savā starpā neesat, bet, galu galā, manuprāt, Tev ir tiesības zināt, kas un kā, jo jūs, jādomā, esat pāris, līdz ar to ne tikai iedomās, bet arī reālajā dzīvē derētu būt viens otram tuviem, saprotošiem un atbalstošiem un kopā risināt problēmas, izrunāties par priekiem un uzklausīt bēdās, nevis 'ir lietas, par kurām Tev nav jāzina', ibio.
01.03.2019 23:59 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izrunāšos ar viņu klātienē par visiem viņa "noslēpumiem".
Man liekas, ka šis visprātīgākais, ko darīt.
02.03.2019 00:06 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Es ļoti ilgi nodzīvoju attiecībās, kur draugi ir svarīgāki nekā es un tam vienmēr klāt nāca lielisks attaisnojums kādēļ draugi, radi, bet nevis es. Neiesaku.
02.03.2019 00:29 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Paldies par atbildēm, visu noskaidrojām.:-)
03.03.2019 22:54 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Kas tur bija par noslēpumu? :)
04.03.2019 11:34 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
mila_10534, cita meitene centās nomelnot mani citu priekšā, izplatot baumas, tāpēc draugs to centās risināt, nevēloties sāpināt mani.
04.03.2019 14:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izklausās pēc meliem.
Spriežot pēc situācijas izklāsta- aicinātāja bija ex un tāpēc būtu ļoti neveikli tur atnākt ar tevi kopā. Ex nesaprastu. Es teiktu, ka viņš nav līdz galam izvēlējies starp jums.
04.03.2019 14:53 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sliecos piekrist Viedā Minka viedoklim. Izklausās pēc baltiem diegiem šūta stāsta. Autorei iesaku būt gudrai un modrai.
04.03.2019 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits