Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Mauwi - paldies, izteici tieši manas domas. Esmu mēģinājusi ar vinu daudz runāt, bet esmu secinājusi, ka viņš man tajā īsti nevar palīdzēt, jo tas ir kaut kas , ar ko man pašai ir jātiek galā. Ne vins to pagātni var izdzēst, ne arī pateikt kaut ko tādu, kas man tās domas izdzēstu.
Es, piemēram, domāju, ka jebkura sieviete redzot bildi, kur viņas mīļotais ir kopā ar citu, pat , ja tas ir bijis pagātnē, izjūt negatīvas emocijas, bet es laikam esmu jutīgāka kā citas sievietes tajā jomā, ka mani padara greizsirdīgu doma, ka viņš ir tik daudz no sevis devis citām sievietēm un bijis tik tuvs, dzīvojis kopā utt. Gribētos jau , lai viņš ir bijis tikai man..(l) bet tas jau tā idilliski.
26.02.2019 18:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet vabūt vīrietim grauž tas, ka tu pirms tam mētājies un nespēji izveidot neko nopietnu. Kā uz to skatās.
26.02.2019 18:11 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tur tā lieta, ka pašvērtējums man ir OK. (t) nezinu, no kurienes man tā viņa pagātne un bijušās tā grauž..
26.02.2019 18:05 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Autore jau nesaka ka viņa domā ka ir sliktāka par tām citām sievietēm. Kur tur zem pašvērtējums. Tūlīt nāks visas cosmo domās un piebalsos vai izdomās vēl kaut ko.
--
Kā būtu ja tu pati autore pastāstītu par šo visu savam saderinātajam un veidotu saruna par to nevis gaidītu, ka te tevi iedzīs kompleksos foruma dāmas.
--
Man bija līdzīgi, bet tur nebija zem pašvērtējums. Vienkārši gribējās zināt kāpēc viņi pašķīrās un kāpēc pēc viņa domām tā nebūs ar mums. Pajautāju lai viņš pastāsta un tad man bija miers. Nezinu vai guvu atbildi, bet kopš tās sarunas vairāk nav bijis tādu raižu un dzīvojam chill.
26.02.2019 18:05 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka Tev ir zems pašvērtējums. Laikam sāktu Tavā vietā pie tā piestrādāt, jo nu īsti normāli tas, par ko Tu domā, nav.
26.02.2019 17:58 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Aj nepareizajā kategorijā nopublicēju :-/
26.02.2019 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits