Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tul beidz tak dirst te "gudri" atkal. Kaut 10k ta rakete maksā, ja pus gadu pati nevar savākt, tad jau tik ļoti nav vajadziga, nevienam nav savās mājās, savā mašīnā jātur cita cilvēka sūdi, nevari pats savākt tad lai iet uz gružiem. Viss.
27.02.2019 09:37 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Normāli autore var pirkt slotiņas un vibratoru komplektu; vairumam čaļu pirmais sekss ir bijis 16 - 17 gados, tā ka nevainīgo 18 gadnieku vidū jau ir mazāk par 10%. Ko iesāks autore?
27.02.2019 09:34 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Tām, kas gribēja iedzelt man, nē, es zem nekādiem bijušajiem neesmu gulējusi, jo, kā jau teicu, biju apņēmusies sagaidīt to īsto, savu vīru.

Pirmkārt, nevis iedzelt, bet parādīt, cik absurda ir šī situācija.
Otrkārt, ja jau tu apzināti gāji uz seksuālu attiecību atlikšanu līdz laulībām, kāpēc tu jau no sākta gala nemeklēji vīrieti ar tādu pašu domu gājienu? Ir pietiekami daudz gan reliģisku, gan citu iemeslu dēļ tāpat domājoši cilvēki kā tu. Kāpēc tu nemeklēji vīrieti, kas "taupās" līdz kāzām? Tavā gadījumā, satiekot vīrieti, tam BŪTU BIJIS jābūt sarkanajam karogam, ja vīrietis ir bijis attiecībās pirms tevis! Tā bija TAVA izvēle gaidīt līdz "īstajam", nevis viņa, tāpēc tava zāģēšana ir pilnīgi nevietā!
Tas būtu tāpat kā, ja es, piemēram, izdomātu, ka esmu lezbiete (ar šo atvainojos visiem homoseksuāliem cilvēkiem - es zinu, ka to neizvēlas), pati sāktu attiecibas ar vīrieti un pēc tam pārmestu viņam, ka viņš tak ir vīrietis, nevis sieviete! Vai redzi, cik absurdi no malas tas izskatās?
Un es teiktu, ka tagad viņš tevi ir bildinājis, lai pavisam vienkārši uzsāktu normālas seksuālas attiecības, respektējot TAVAS vēlmes un uzstādījumus!
Tās, kas ķērc par 3 nopietnām attiecībām līdz 27 gadiem - wtf? Labāk būtu ņēmis 300 meitenes koijotu toletēs līdz tam laikam, vai ne? Pieņemot, ka attiecības sāktas 17 gados, katrām no tām sanāk aptuveni 3 gadu ilgums.... Nu taču normāls attiecību ilgums. Īpaši jaunībā.
27.02.2019 09:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas traucē raketi ielikt kastē kaut kur nost no acīm, palūgt savākt galu galā.
Debilizma kalngals, ja viņas rakete pie nereğistrētas kopdzīves ekša ir tikai pusgadu, tā ir viņas privātīpašums, tāpat kā viņas dators, mašīna vai dzīvoklis. Tiklīdz viņa uzstāj, ka nav pat mutiskas vienošanās par raketes nodošanu eksim, tad skatāmies Civillikumu, raketes cena, starp citu var būt 5 eiro vai 3000 eiro.
Nu, vietās, kur uzturlīdzekļi joprojām no izglītotiem tiek saukti par alimentiem, nav jēga sagaidīt jebkādu interesi par personu tiesībām attiecībā uz viņu privātīpašumu; kustamu mantu. Nekas arī nemainīsies līdz tiesai un ZTI konkrētai personai.
27.02.2019 09:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Palasot šitādas diskusijas, man pat rādās ka esmu pilnīgi normāla un mana greizsirdība ir nieks, salīdzinot ar šitādiem visādiem tarakāniem :D
Absurda situācija. Pilnīgi murgi, tur stipri autorei jāstrādā ar sevi.
Pirmkārt jau, ja gaidiji savu īsto un pat ne ar vienu negulēji līdz tam, tad rodas jautājums, kādas tev pašai vispār bija prasības pret vīrieti?? Vai tu tikai lidinājies kaut kādās pasakās ka naiva meitene, pat nedomājot par realitāti?? Ja tik ilgi gaidiji, vai nebija skaidrs, ka tavam īstajam visticamāk būs bijusi pagātne, attiecības ar citām, sekss ar citām utt...?? Ja gribēji nevainīgu puisi bez pagātnes, nu tad mīļā tev bija jāiet uz kādu sektu kā piem Īsta mīlestiba gaida un tagad šādas problēmas tev nebūtu.
Otrs...zāģēt kādu par viņa pagātni, par viņa iepriekšējām attiecībām...nu tas ir slimi...nopietni, tas nav normāli. Es brīnos vispār par vīriešu pacietību dažreiz, sievietes var tā iznest smadzenes bet viņi pacietīgi to pacieš :D lidz vienam brīdim protams, tākā ar šitādiem tarakāniem tiešām ir jātiek galā.
Un vēl, esat kopā 7 mēnešus? Tas vēl ir rozā briļļu periodā...padomā par to.
Negribu nekādīgi iedzelt vai aizvainot, vienkārši manas domas.
Un jā, izmet tak pati to raketi misenē beidzot :D
27.02.2019 09:12 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Piekritīšu dāmām - ja nav ko darīt tad nav. Nu kas tas par murgu nu? Arī Tev ir bijušas attiecības. Ko teiktu ja arī viņš uzvestos tāpat? Ieciklēties par pagātni manuprāt ir pilnīgi bezjēdzīgi.
27.02.2019 01:58 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Īstaunvienīgā - bet kā Tu zini , ka viņa tevi stalko? Man vienreiz pamostoties, paskatījos telefonā, un bija paziņojums no fb, ieteikums pievienot draugos viņa bijušo.. (pat viņš savas bijušās no sociālajiem tīkliem izdzēsis)... tur gan es nesapratu, kas pa sviestu.....(t)
27.02.2019 01:18 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tām, kas gribēja iedzelt man, nē, es zem nekādiem bijušajiem neesmu gulējusi, jo, kā jau teicu, biju apņēmusies sagaidīt to īsto, savu vīru.
Salomeja - liels paldies, pareizi pateici.. ideālajā pasaulē gribējās man to bagāžu mazāku, bet nu ne jau tas ir galvenais kritērijs mīlestībā.. un tā ir, ka ir bail par to, kas tad viņam ir mīlestība.. un cik līdzīga izpratne par to mums ir šodien.
Viedā minka - tas ir veids, kā es pazaudēšanu pilnīgi visu, kas man ir. Sakontakteties ar ex ir nāve attiecībām pati par sevi, un nav jau teikts , ka es vispār kaut ko vērtīgu uzzināšu, ņemot vērā, ka,kā jau te minēja, mēs neesam vieni un tie paši cilvēki ar visiem, bet maināmies kopējā tādā kā simbiozē. Tas ir veids, kā es vai nu izšķiršos, vai uzzināšu lietas, kas mani vēl ļoti ilgi grauzīs, un to man nevajag.
Annie - Tu man liekas ļoti precīzi saprati manu sajūtu. Jautājums ir, ka tikt ar to sajūtu galā, ka kādam, kurš Tev ir pirmais, Tu nebūt neesi pirmā... es sev mēģinu iestāstīt, ka tomēr ir jomas, kurās es esmu viņa pirmā un uz to būtu jāfokusējas.. bet , sasodīts, to tenisa raketi gan viņš varēja izsviest (e):-D
27.02.2019 01:14 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kivis varēs atrast nākamo kad šī liene viņam apniks, agri vai vēlu sameklēs nākamo.
27.02.2019 00:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kaut vai Kiviča gadījums. Ja Madara būtu parunājusi ar Danu Dombrovsku un NOTICĒJUSI, nebūtu tur, kur tagad. Ja Skulme parunātu ar Madaru un NOTICĒTU, tad nebūtu tagad sērīgu seju TV šovā jārāda. Tā ir augstprātība domāt, ka ex ir sliktākas. Ex ir pieredze, kā vīrietis uzvedas, kad rozā brilles nokrīt. To tumšo pusi labāk zināt pirms nopietni sasaistās. Tas viss, protams, neattiecas uz jauniešiem zem 21 gada vecuma, jo tajā periodā vēl cilvēks nav nobriedis.
27.02.2019 00:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es nedomāju, ka autorei ir zems pašvērtējums, patīk salīdzināt, vada bailes.
Es domāju, ka autores jūtas ir loģiskas, racionālas un pamatotas. Kāpēc 27 gadu vecumā ir bijušas 3(!) ilglaicīgas attiecības, kas izjukušas? Kāpēc viņš 3(!) meitenēm nebija vajadzīgs vai kāpēc viņš pēc zināma laika pamet dāmas? Es personīgi pazīstu vairākus vīriešus, kam piemīt periodiskā monogāmija- viņi spēj būt uzticīgi vienai partnerei, bet tikai ierobežotu laiku (gads, divi, trīs) un tad partneres tiek nomainītas. Katra jaunā ir lielā mīla, viss pa īstam. Tur nav nesaderība, paši vīrieši atzīst, ka viņiem vajag svaigu miesu, nevar ilgstoši būt ar vienu, apnīk. Un tie ir visādi citādi izglītoti, labi pelnoši, saskarsmē ļoti patīkami cilvēki. Varbūt autorei trauksmes zvani zvana? Tāpēc ir ieteikums sakontaktēties vismaz ar vienu no ex un NOTICĒT tam, ko viņa saka par ex. Uzzināsi to, ko pati tikai pēc gadiem ieraudzīsi.
27.02.2019 00:00 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Visas nelaimes sākas no salīdzināšanas, un jautājums "ar ko es esmu labāka par citām?" ir pašpārliecības trūkums par sevi un nedrošība par attiecībām. Man ar reiz bija attiecības ar tādu. Un godīgi sakot, mani beidza nost mūžīgā pierādīšana par katru nieku, ko es pat neiedomātos. Sākās stress, spriedze, un tas arī noveda pie attiecību gala. Man kaut kā likās muļķīgi, ka mūždien par kaut ko jāatskaitās no laikiem, kad šis cilvēks nebija manā dzīvē.
26.02.2019 23:02 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Šķiet, ka saprotu autores izjūtas. Man ir, kas līdzīgs. Šobrīd esmu attiecībās ( un arī bildināta ), puisim bija attiecības apmēram 3 gadus un neilgu laiku pēc tam, mēs satikāmies.
Viņš ļoti izvairās runāt par pagātni un es to cenšos respektēt. Nu nevisai sanāk, jo - jā, es vēlos zināt daudz ko. :-D ir bijušas reizes, kad viņš man pasaka “ Es mīlu tevi “ vai ko citu līdzīgu, es sevi pieķeru pie domas, ka - hm, bet to viņš ir teicis arī viņai. Zinu, zinu - dīvaini un tā nevajadzētu domāt, bet nezinu - tas domas uzrodas un tad saprotu, ka nu, bet ko darīt? Es jau nevaru neko izmainīt - tikai savu domāšanu. Protams vēl nepatik tas fakts, ka viņa bijusī mani stalko sociālajos tīklos, bet saprotu, ka tā ir viņa pagātne, un tajā brīdī viņš mīlēju to meiteni, jo nezināja, ka viņa likteņa sieviete esmu es :-D:-D
26.02.2019 22:49 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Cilvēks var vēlēties būt kopā ar cilvēku, kas ir bez jebkāda veida bagāžas.

Nu bet droši! Uz priekšu! Astoņpadsmitgadīgu puišeļu Rīgā pilnas kojas, kā arī vecāki personāži atrodami manis iepriekš minētajā mājas lapā :) Nevis tikties ar "veci ar pagātni", pieņemt bildinājumu un tad liet gaužas asaras, ka neesi līgavaiņa pirmā sirdsdāma :)
26.02.2019 22:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tad kad sunim nav ko darīt, viņš sev laiza olas.
26.02.2019 22:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Akd...kad nav par ko cepties, tad atrod taču iemeslu par ko varētu pārdzīvot,kaut vai par pagātni. Tev ir stipri par daudz brīvā laika. Reāli problēma izzīsta no nekā uz līdzenas vietas , ka tik lai uzburt bēdiņu un pačīkstēt.
Nē, mani nekad nav satraukusi pagātne ar ko otrs ir ticies utt, kamēr pagātne netiek vilkta līdzi uz tagadni. Iesaku tev iedzert kaut ko nomierinošu un aizpildīt brīvo laiku ,ar ko jēdzīgu un lietderīgu ,nevis bēdiņu.


.
Mums visiem ir sava pagātne. Un tieši tāpēc to arī sauc par pagātni! Un, kamēr šī pagātne netraucē tagadnei, cilvēks nav pelnījis tikt zāģēts par to, kas ir bijis, par to, ko nevar mainīt, jo tā ir viņa pagātne, viņa atmiņas, viņa dzīve, kura bija pirms Tevis. Kur problēma?
Man pašai pagātnē bijušas nopietnas un nenopietnas attiecības, ir bijuši divi kopdzīves mēģinājumi, un pietiekami daudz vīriešu, lai kāds/-a izdzirdot šo skaitli, vēlētos pārmest krustu, bļaujot par tikumību. Tomēr, neskatoties uz to, esmu apprecējusies, atradusi savu īsto cilvēku un to, kas bijis, atstājusi tur, kur tam visam arī ir vieta - manā trakajā, ne pavisam ne mierīgajā pagātnē. Vai es gribētu kaut ko mainīt? Pa lielam, nē. Jo tas, kas bijis, ir daļa no manis, manas dzīves. Katrs satiktais cilvēks, katra izdarītā izvēle mani aizvedusi tur, kur esmu tagad. Un, ja kāds tagad taisītos mani tiesāt vai zāģēt par to, kāda bijusi mana dzīve pirms tam, mierīgi varētu iet tālāk. Es vairs neesmu tas cilvēks kāds biju tad.
Protams, ja ir vēlme šīs attiecības izjaukt, uz priekšu, turpini pārdzīvot par to, ko nevari mainīt! Un, ja gribējās tādu tikpat baltu un nevainīgu, tādu arī vajadzēja meklēt, un problēma būtu atrisināta. A tagad... cilvēkam bez maz vai jājūtas vainīgam par to, ka viņam reiz bijušas citas attiecības. Nu, okei.
26.02.2019 21:46 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Mans vīrs ir mans vienīgais vīrietis, viņam neesmu pirmā.

Mums ir pretēji. Man sieva ir vienīgā, es viņai neesmu pirmais.
26.02.2019 21:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs ir mans vienīgais vīrietis, viņam neesmu pirmā. Protams, sākumā reizēm iedomājos, ka man tas nepatīk, bet tur jau neko nevar mainīt. Tā ir pagātne, kas bija pirms manis. Viņi gan kopā nedzīvoja un nekas tāds ļoti īpašs tur nebija (citādi jau nebūtu izšķīrušies), varbūt tāpēc vairs tas man itin nemaz netraucē.
26.02.2019 21:24 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nu jau ir aizgājis ne pa tēmu.
Cilvēks var vēlēties būt kopā ar cilvēku, kas ir bez jebkāda veida bagāžas. Un tas ietver ilglaicīgas attiecības, laulības un bērnus pagātnē. Bet ja nu tomēr ir gadījies iemīlēties, to nekādā gadījumā nedrīkst otram pārmest. Tāpat kā nevajag mesties virsū autorei par to, ka viņa ir gaidījusi mīlestību. Cik te dažas aprobežotas (t)
26.02.2019 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Kad tu gulēji zem saviem bijušajiem, arī domāji par to, kā "gaidi savu īsto vīrieti"?
Diezgan precīzi.
Pēc tādas loģikas šķirti cilvēki ar bērniem vispār ir norakstāmi...
26.02.2019 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits