Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Potto - liels paldies Tev (l)
01.03.2019 18:18 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Atgādināšu, ka tēma nav par manām seksuālajām izvēlēm, jo ar tām gan es, gan mans līgavainis ir pilnībā apmierināts. Tēma ir par to, kā izvairīties no “atgriezeniskās greizsirdības” , kas daudzus cilvēkus skar neatkarīgi no seksuālās pieredzes. Seksuālā pieredze tieši ir tas, kas to rada, nevis tas, kas no tās paglābj.
01.03.2019 18:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
A no kurienes tā pārliecība, ka ne tikai Tu, bet arī Tavs līgavainis ir pilnībā apmierināts ar jūsu šībrīža bezdzimumakta seksuālajām rotaļām, atstājot Tavas nevainības zaudēšanu kāzu naktij, ja uz Tavu nostāju, ka seksa nebūs līdz kāzām, viņš deva nevis skaidru un nepārprotamu bezierunu piekrišanu (uz kuru Tu varētu atsaukties, ja viņš to nepildītu), bet pasvieda vien neskaidras cerības, ka tā varētu būt, bet, ja viņam neizdosies, tad gan jau vai nu vēlīgi piedosi, vai arī būsi pati vainīga, ja pārmetīsi neturēšanos pie ne gluži līdz galam izteiktā solījuma >
gribējās jau no sākta gala noskaidrot viņa nolūkus, un frāze - seksa nebūs līdz kāzām momentā atšķiro šādus variantus. Cilvēks, kas mīl, kā, piemēram, mans līgavainis pateica - oj... viegli nebūs, bet mēģinās. Un man tas uzreiz radīja uzticību viņam. Un es savukārt līdz tam biju izvairījusies no daudziem vīriešiem, kas būtu mani lieki sāpinājuši.
nē, nu, varbūt kaut ko līdz galam te vēl neesi izstāstījusi (vai arī kaut ko esmu palaidusi garām), jo no Tava šībrīža rakstītā noprotu, ka viņš Tevi pamazām pavedina
palaidu grožus vaļīgāk.. jā, sekss nav, bet arī fiziski mēs viens otru iepazīstam, esam tikai cilvēki, kuriem ir ļoti stipra pievilkšanās. Arī izvairāmies no slavenā ‘nesaderības’ ticējuma pārbaudīšanas. Man jau mērķis nav viņu mocīt.
kas zina, varbūt visu, ko viņš būs gribējis no Tevis dabūt, atļausi arī pirms kāzu nakts, jo Tava arvien intīmākā fiziskā atdošanās tikai un vienīgi viņam tiek atalgota ar uzslavas našķi
viņam uzticos pietiekami lielā mērā, lai darītu jau tādas lietas, kuras ar citiem nav darītas, un arī viņam tas ir kaut kas īpašs, ko viņš novērtē. Daļēji jau , protams, neatzistu, ka tas ir 100% pareizi , bet šobrīd esam saderinājusies un es viņu jau uzskatu par savu vīru un vienīgo vīrieti. Dzīvē gan var gadīties visādi, tāpēc to galapunktu , īsto seksu , taupu laulību naktij.
a viņš ir informēts, ka galapunktu Tu esi iecerējusi kāzu naktī? Un, jā, kas notiks pēc pēc grandiozā fināla? Pieņemu, ka viņš būs dabūjis seksu beidzot, bet Tev pirkstā zaigos laulību gredzens - nu, nevainojams barters.
01.03.2019 20:32 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nerātnā - es domāju, ka savu līgavaini un to, ko viņš domā, es zinu labāk nekā Tu. Jauku vakaru
01.03.2019 21:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Savādi gan, savu līgavaini un viņa domas pārzini labāk par savējām, jo meklē forumā atbildi, kā tikt galā ar no nez kurienes uzradušos 'atgriezenisko greizsirdību' par saderinātā bijušajām.
01.03.2019 21:22 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nerātnā - nesaprotu, ko Tev tik ļoti sāp fakts, ka man ar manu līgavaini nav vaginālā seksa :-D
01.03.2019 21:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nerātnā - nesaprotu, ko Tev tik ļoti sāp fakts, ka man ar manu līgavaini nav vaginālā seksa 
^ to Tu par sevi, tobiš, par savām dvēseles sāpēm par to faktu, ka līgavainim bijušas trīs intīmās tuvības partneres, kamēr Tev neviena paša?
01.03.2019 21:36 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Mjā, autores naivums liek pasmaidīt, bet nu lai jau izdodas jums.
01.03.2019 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es, piemēram, domāju, ka jebkura sieviete redzot bildi, kur viņas mīļotais ir kopā ar citu, pat , ja tas ir bijis pagātnē, izjūt negatīvas emocijas

Nu, līdzīgas izjūtas man bija gados 22, kad vēl tikai sākām attiecības, turklāt es pazinu viņa bijušās un zināju daudz vairāk kā man gribētos :D Pie tam meitene pirms manis bija ilglaicīga draudzene viņam un tiešām superīga meitene. Bet nu, jo ilgāk bijām kopā, jo mazāk uztrauca tādas lietas. Tagad ir pilnīgi vienalga par pagātni.
...................
Tu saki jūs esot 7 mēnešus kopā.. Tas jau necik daudz nav. Pirms precēšanās Tev derētu ar šīm sajūtām tikt galā citādi tās ēdīs Tevi un Tu attiecīgi vīrieti.
01.03.2019 23:34 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un man tas uzreiz radīja uzticību viņam. Un es savukārt līdz tam biju izvairījusies no daudziem vīriešiem, kas būtu mani lieki sāpinājuši.

Tendresse, neizklausās, ka tu ļoti savam līgavainim uzticētos. Stabilas laulības pamatā ir uzticība. Ja tās nav, tas izjauc attiecības un sekss pārsvarā nav galvenais šķiršanās iemesls, neatkarībā no tā - tas ir vai nav bijis līdz laulībām. Tā kā tas, ka tev nav seksuālu attiecību ar topošo vīru neapdraud laulību - tavs uzticības trūkums gan.
Jums tas ir jāizrunā un, ja arī pēc tam tu vēl nevari nomierināties, tad šaubos, vai šāda laulība būs izturīga.
02.03.2019 00:42 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
visu to enerģiju, ko citi jaunieši izlieto paragrai randiņošanai un skriešanai pakaļ pretējam dzimumam, es pa to laiku ļoti daudz izglītojos, ceļoju, ieguvu ļoti daudz draugus pa visu pasauli , neesot piesieta vienam cilvēkam, kurš tāpat izrādītos neīstais pēc kāda laika.

Citi jaunieši paspēj visu apvienot, izglītoties, iepazīt pasauli un iepazīt savu seksualitāti tam visam pa vidu. Sekss ir kaut kas dabīgs, skaists, baudpilns. Nevajag domāt, ka seksa esamība kādam traucē iepazīt pasauli, iepazīst varbūt arī citos aspektos :-D nav kā pārmetums, katrs dzīvo kā grib
02.03.2019 00:45 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nè, nav tàdu sajùtu. Un manèjais ir precejies ieprieks un ir divi bèrni. Nekadu problèmu. Dzive tak iet uz prieksu. Par ko tu isti cepies? Par mini tìnu milestibu, kura notiek tikai vienreiz? Hm.. (t):-D
02.03.2019 02:45 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Tendresse-Kā tu zini, ka viņš ir un būs tavs īstais un vienīgais? Man ir pazīstams kristiešu pāris. Samīlējās, apprecējās, nodzīvoja 10 gadus, kas rezultējās ar divām meitām un izšķīrās. Kas tev tā par naivu domāšanu? Kā tāda pusaudze. Un, ja ar šo vīrieti izšķirsies, ar nākošo arī gaidīsi līdz kāzām?
02.03.2019 03:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Stabilas laulības pamatā ir uzticība. Ja tās nav, tas izjauc attiecības un sekss pārsvarā nav galvenais šķiršanās iemesls, neatkarībā no tā - tas ir vai nav bijis līdz laulībām. Tā kā tas, ka tev nav seksuālu attiecību ar topošo vīru neapdraud laulību - tavs uzticības trūkums gan.
Piekrītu Raven rakstītajam!
Neņem pierē pārmetumus par taupīšanos savam vīrietim.. cilvēkiem mūsdienās patīk pārspīlēt ar seksu. Tur nav nekāda lielā māksla.. vnk jābauda :D Pat sētas kaķi un suņi to dara bez problēmām ;)
02.03.2019 11:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
visu to enerģiju, ko citi jaunieši izlieto paragrai randiņošanai un skriešanai pakaļ pretējam dzimumam, es pa to laiku ļoti daudz izglītojos, ceļoju, ieguvu ļoti daudz draugus pa visu pasauli , neesot piesieta vienam cilvēkam, kurš tāpat izrādītos neīstais pēc kāda laika.

Randiņi/sekss un viss šis uzskaitītais neizslēdz viens otru :)
02.03.2019 11:38 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Protams, ka neizslēdz, cormeum, jo arī es randiņoju utt. To es vairāk biju domājusi par centieniem pāragri saistīties ar cilvēkiem ilgtermiņā, jo tad gan Tu daudz laika velti attiecībām, esi piesiets un nevari vairs nākamajā dienā izdomāt aizbraukt uz citu valsti uz 6 mēnešiem. Seksam ar to sakars ir netiešs - tā kā es randiņoju un saķēros puišos, pat būtu gribējusi kaut ko veidot reizēm, tā kā es ar viņiem nedibināju intīmas un nopietnas attiecības, jauni puiši ar citiem nolūkiem paši atsijājās no manas dzīves, tad arī es pati biju brīva, pabedājos nedēļu un tad gāju dzīvē un pāris gadu laikā varēju reizes 7 nomainīt savu dzīves vietu Eiropā, neesot nevienam piesieta.
Nemaz nerunājot par to, cik daudz reizes tas mani paglāba no nokļūšanas muļķa lomā, kļūt par mīļāko precētam, saderinātam vai vienkārši aizņemtam vīrietim. Protams, nolūkus viņš atklāj tad, kad nedabū , ko grib, nevis tad , kad dabū
02.03.2019 12:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tendresse, seksuālu attiecību neesamība arī nav garantija laulībai mūža garumā. Ja nesāksi viņam uzticēties, tad būsiet vien kārtējais pāris škiršanās statistikā. Un ko tad? Ne nevainības, ne vīra.
02.03.2019 12:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nolūkus viņš atklāj tad, kad nedabū , ko grib, nevis tad , kad dabū
tā kā Tavos plānos nevainības zaudēšana ir tik vien kā savā kāzu naktī, un līdz šim ar saderināto esat nodarbojušies ar arvien atklātākām un dziļākām bezdzimumakta seksuālajām rotaļām viens otra fiziskai iepazīšanai, tad kādā brīdī atsaki viņa seksīgajam piedāvājumam un liec priekšā pavadīt atlikušo vakaru vien pragmatiskās, praktiskās, detalizētās, uzzinošās un izzinošās sarunās par, piemēram, jūsu nākotnes plāniem, nez, jūsu kāzām un jūsu kopdzīvi pēc tām, bērnu plānošanu, audzināšanu, ģimenes budžetu un tā sadalījumu utt.utjpr, izrunājiet kādu jūsu situāciju, notikumu, kas noticis ar jums vai kādu citu, nu, kaut vai uzzini viņa viedokli par Kiviča triõ.
Un, lūk, Tev būs iespēja noskaidrot, kādi ir viņa nolūki attiecībā uz Tevi tad, ja saplānotam vakaram divatā kaut kas negaidīti mainīsies un viņa klātbūtni vēlēsies baudīt nevis iepazīstot viņu fiziski, bet vēlēsies ielūkosies vien viņa iekšējā pasaulē, tadejādi uzzinot viņa domas, viedokli, plānus, attieksmi un nolūkus attiecībā uz Tevi, nolūkus tai brīdī, kad esi pateikusi seksuālajām bezdzimumakta rotaļām 'nē'.
02.03.2019 14:40 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nerātnā - nu bet protams, ka mēs veltām daudz vakarus sevis iepazīšanai, nākotnes diskusijām un runāšanai par svarīgiem un mazāk svarīgiem jautājumiem...(t) un nekādu “seksīgu piedāvājumu” no viņas puses mani spiest vienā virzienā nekad nav bijis. Kāpēc Tu esi tik droša, ka viņš mani manipulē un nopircis tūkstošiem € vērtu gredzenu un bildinājis ar asarām acīs tikai tāpēc, lai es noticētu, ka varbūt viņš mani apprecēs, ko nemaz netaisās darīt... to visu , lai ievilktu gultā nevainīgu sievieti :-D nu bet loģika....
02.03.2019 15:45 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Raven - ja pašķirsi atpakaļ, skaidri redzēsi, ka es pati teicu, ka tā nav recepte laimīgai laulībai, un ka tāpat būs dažāda veida problēmas, ko risinās kā vīrs un sieva.
02.03.2019 15:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits