Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Potto - liels paldies :-) paldies Dievam, bērni nav nekādi iesaistīti. Tā kā cerams , ar laik tā pagātne tiešām iegulsies aizmirstībā :) paldies Tev
28.02.2019 17:09 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tām , kas iesaka psihoterapeitu, es domāju, ka jūs situāciju no manis rakstītā esat sapratušas saasināti :-D nav jau tā , ka es katru dienu sēžu istabas tumšā stūrī un fantazēju par viņa bijušajām :-D vienkārši gribās , lai jebkādas domas par to, ko viņš un kā ar bijušajām utt pagaist. Bet kā juandažas teica, tas nāk ar laiku un attiecību stabilitāti
28.02.2019 17:11 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Odetta - to, kas ir bijis kļūdas mūsu dzīvēs , mēs labākajā gadījumā ieraudzīsim uz nāves gultas. Es šobrīd jūtos laimīga par savu lēmumu,mans vīrietis arī, un es domāju, ka tas ir viens no faktoriem, kas padarīs mūsu laulību īpašu, un par to, kā pēc kāzām būs, to es Tev varēšu arī pastāstīt, ja būs interese, bet esmu 99% pārliecināta, ka tajā problēmas nebūs, katrā ziņā ne lielākas, kā pāriem, kam sekss ir bijis pirms kāzām. Sekss pēc kāzām laulību nepasargā, tieši tāpat kā sekss līdz kāzām itin nekādas garantijas nedod. ;-)
28.02.2019 17:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Paga, jums nav bijis vēl sekss? Varbūt tāpēc arī tik ātri bildināja?:-D:-D:-D
28.02.2019 19:37 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tad jau pārguli tagad un redzēs vai viņš tik naski pēc tā gribēs precēties :D
28.02.2019 19:52 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Moins, tādā gadījumā esmu babņiks, ja man 3 nopietnas attiecības bijušas un netaupīju savu šķīsto instrumentu "īstajai"? Lai gan katrs ir tas "īstais" uz noteiktu laiku, ja reiz uzsāc attiecības.
28.02.2019 20:42 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
bet esmu 99% pārliecināta, ka tajā problēmas nebūs

ha ha hā. Nesaku, ka problēmas būs, bet seksuālā saderība var būt sarežģīta padarīšana un tās trūkums nākt kā liels pārsteigums neskatoties uz brīnišķīgo saskaņu visās citās jomās.
28.02.2019 20:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, tikai rēķinies, ka kāzu nakts var nebūt tik ideāla, kā rāda filmās :D
28.02.2019 20:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
viņš draugam nosūtīja , ka ēd vakariņas ar savu princesi , un tad iedevāt man telefonu atrast kino seansu, un es , to meklējot, saņemu atbildi: Princesi Nr 4 ..... 
tas bija novembra beigās, tā kā mēs tieši svinējām manus svētkus, nav grūti atcerēties. Kā reaģēja, grūti pateikt. Viņam bija žēl, ka tas draugs tā pateica. Man viņš ļoti saprotošs ir un manas emocijas un jūtas aptekalē. Vienīgais sadusmojos drusku, ka viņš tam draugam tā īpaši neko par to nepateica... es viņam teicu, ka būtu labāk gribējusi, lai viņš aizstāv manu pozīciju savā dzīvē, ka nekāda ceturtā princese neesmu, bet viņš negribēja ielaisties konfliktā dēļ stulba komentāra... nu varbūt arī labi... nez 
lai draugu, radu, paziņu utt lokā samazinātu līdz minimumam tādus un līdzīgus gadījumus (te tika vēl minēts līdzīga tipa piemērs aļa 'kāds izsper: "Sveiks, Pēteri! Prieks beidzot satikt Tavu Maijiņu!" "Es esmu Anna!"'), savu mīļoto publiski vai sarunās ar citām personām dēvē vārdā. Jā, protams, var teikt 'mana princese Tendresse', bet pliks un nabags 'mana princese' ir necieņa pret Tevi un nepieklājīgi pret Tava puiša draugu, jo var gadīties (un tas nav nekas traģisks), ka no galvas aizvējo radu/draugu/paziņu/utt otro pusīšu vārdi, jo sevišķi tad, ja viņi nav iepriekš bijuši pazīstamo lokā vai otrā pusīte ir kārtējā, nu jau ceturtā Princese, vai rads/draugs/paziņa savstarpējās sarunās pastāvīgi sauc savu otro pusīti par zaķīti, kaķīti, princesi utt.utjpr.
Ok, šis gadījums bija novembra beigās - kas mainījies šo trīs mēnešu laikā? Kā esat risinājuši šo jautājumu, lai Tava saderinātā draugam (un citiem) atmiņā būtu nosēdies Tavs vārds un tas fakts, ka Tu esi viņa līgava, ka viņš Tevi taisās precēt? Cik bieži viņš Tevi publiski sauc vārdā un kas Tu viņam esi jūsu sarunās divatā? Jo, ja viņš nav iekalis galvā Tavu vārdu 7 mēnešu laikā tā, ka to sarunās ar citiem un Tevi spēj izteikt bez mazākās minstināšanās, tad, pieļauju, tiešām esi viņam tikai kārtējā Princese, un tad, kad būs izdevība, nomainīs Tevi uz Princesi nr5.
Un savam draugam viņš neko īpaši neaizrādīja, jo pats tādu drauga atbildi izprovocēja, un, kā jau minēju, tas ir nepieklājīgi pret viņa draugu un necieņa pret Tevi. Līdz ar to ir svarīgi, ko un kā viņš vēlāk šai sakarā ir darījis, lai to risinātu vai, tieši otrādi, nerisinātu, bet vainu un atbildību par savu rīcību noveltu uz drauga/Taviem/jebkura pleciem.
Par attiecību izjukšanas iemesliem esmu runājusi, pirmo reizi, viņš ļoti jauns uz ilgu laiku aizbrauca uz citu valsti un nebija vairs jūtas pēc tam. Bet abas nākamās esot bijušas ļoti egoistiskas. Pēdējai punktu pielika, kad viņa viņu neatbalstīja tādā pasmagākā slimībā. Priekšpēdējā neko daudz nejautājot pārvācās uz citu pilsētu, un viņiem tur acīmredzot nebija tik nopietni , lai viņš vēlētos sekot...
kas abas pēdējās ex nosaucis par egoistiskām - Tu vai viņš? Ja viņš, tad kāds viņam ir iemesls saukt viņas par egoistiskām?
Nu, noteikti nevar būt, ka iemesls nosaukt ex par egoistisku ir tajā šķiršanās faktā, ka viņa izlēma pielikt punktu attiecībām (pat ja tas punkts tika likts tik vien ar to, ka viņa devās veidot savu dzīvi uz citu pilsētu bez viņa), nevis pirmais ar šķiršanos pasteidzās Tavs saderinātais. Arī tad, ja tikai viens no pāra vēlas izbeigt attiecības (nu, nav ko vilkt abiem kopā to, kurā kaut vai viens no iesaistītajiem neredz vairs nākotni šādu vai tādu iemeslu dēļ), tad egoistiski ir pār visām varēm promgājēju noturēt, nelaist vaļā, vajāt, apvainoties, lamāt utt.utjpr.
Un kas tā par pasmago slimību? Jādomā, ka zini (vismaz sava līgavaiņa versijā) kādos apstākļos un kāda slimošana izšķīra viņu ar pēdējo ex. Ja tā bija kāda apakšgala zaraza vai, piem., trauma pēc autoavārijas, kas notikusi braucot alko reibumā (ok, mana fantāzija tālāk vairs nesniedzas), nu, tādā gadījumā egoistiski ir apvainoties, ka neatbalsta kaut ko tādu. Bet, ja tā bijusi nevainīga slimošana nelaimīgas likteņa sakritības dēļ, tad, nuja, ir iemesls nedaudz uzmest lūpu, bet tai pašā laikā, ir vērtīgi noskaidrot, kādas vispār bija viņu attiecības kā tādas un abu lomas tajās.
Tā kā, man no viņām nevajag dzirdēt neko par manu mīļoto.. es piemēram būtu ļoti vīlusies , ja viņš sakontaktetos ar kādu, ar kuru esmu tikusies, lai par mani raktu informāciju.. liktos , ka viņš man neuzticās un baidās mani precēt. Un esmu pārliecināta, ka viņš justos tāpat.
no kurienes tā pārliecība, ka viņš justos tāpat, ja viņš Tev itin viegli ir atklājis savu ex vārdus, darbavietas, kaut kādas vēl attiecību detaļas? Ā, pareizi, viņam ir diezgan nesmalkjūtīga, vieglprātīga, pavirša u.tml attieksme pret savējiem - 1) draugam nevar uzrakstīt 'vakariņoju ar savu princesi Tendresse', lai tam nav jālauza galva, kāds īsti vārds būtu PrinceseiNr4, kuru ziņas autors taisās precēt, 2a) pēdējai ex nevīžo nogādāt tenisa štruntiņu, lai nu takš būtu tas punkC un cauri finito galu galā ar to egoistisko personu, ja jau tā šamo tā sāpinājusi, pamezdama šo apsirgušu vienu pašu vientulībā un nelaimē, 2b) turklāt to raketi atstāj mašīnā mētājamies pusgadu arī tad, kad nākamā princese par to ieminas, 3) un Tev pašai bija jāklausās, kā sauc bijušās, kur viņas strādā utt.utjp, kaut vairākas reizes viņam teici, ka par pagātnes attiecībām neko nevēlies dzirdēt. Dīvaini, jo man šķita, ka to, kuru atļaujas dēvēt par Princesi, nu, ka tādas personas pat visklusākos, da pat vārdos neizteiktos, bet tik vien kā no acīm nolasāmos protesta pīkstienus karaliskā vēlībā uzklausa ar pirmo reizi, ne aiz sava kurluma liek viņai aurot vēl un vēl, aptekalējot un ucinoties ap viņas post factum emocijām un sajūtām.
28.02.2019 20:59 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
kad satiec īsto, indikators ir miers un prieks - tu attiecībās jūties mierīgs un drošs. un priecīgs. un vari būt tu pats. ja neesi mierīgs un drošs - problēma ir vai nu attiecībās, vai tevī pašā.
jautājums arī - cik laika pagāja, kad vīrietis pēc iepriekšējām attiecībām satika tevi?
un vēl, ja jums tas viss tiešām nopietni, no sirds iesaku Torņkalna baznīcas pirmslaulību semināru ciklu - tur ir ļoti maz par reliģisko, bet daudz par attiecībām no psiholoģiskās puses, tostarp uzdevumi / jautājumi, ko savstarpēji izrunàt. un īpaši atmiņā iekrita Simanoviča teksts - "tos tūkstošus, ko gribat iztērēt kāzu rīkošanai, labāk iztērējiet katrs savai psihoterapijai". lai attiecībās ieietu nevis kā divas puses, meklējot trūkstošo, bet kā divi veseli cilvēki.
01.03.2019 00:58 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
tos tūkstošus, ko gribat iztērēt kāzu rīkošanai, labāk iztērējiet katrs savai psihoterapijai

Zelta vārdi!
01.03.2019 08:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Sekss pēc kāzām laulību nepasargā, tieši tāpat kā sekss līdz kāzām itin nekādas garantijas nedod.

Pozitīvais:
+ partnerus izvēlas pēc emocionālām vērtībām nevis pēc locekļa izmēra vai seksuālajām prasmēm.
+ mazāka varbūtība sānsoļiem- ja vīrietis spēj kontrolēt savas tieksmes, tad visticamāk to spēs arī tad, kad sievietei būs pēcdzemdību periods vai kāds cits iemesls- fiziska atšķirtība (slimnīca, komandējums). Ir vīrieši, kuriem iespraust vajadzība ir katru dienu un ja nav pieejams regulārais objekts, dodas meklēt citu (un atrod, jo ir daudz atsaucīgu sieviešu).
+ mazāka varbūtība STS, tai skaitā HIV.
+ objektīva nesaderība ir ļoti reta parādība (visbiežāk, ja vīrietim ir miniatūrs). Pārējo var labot pie speciālistiem.
+ Vīrieši ir mednieki- medījumu, kas pats skrien un lec virsū novērtē mazāk kā tādu, kuru bijis ilgi jāmedī.
+ atkrīt problēma ar nebildināšanu daudzu kopdzīves gadu garumā, bērna tēva reģistrāciju, utt.
+ atsijājas brunču mednieki- kāpēc seksa dēļ precēt, ja var seksu dabūt uzreiz? Paliks tikai tie, kas mīl.
Trūkumi:
- sabiedrības nosodījums un izsmiekls
- var būt seksuāla nesaderība
- vilšanās seksā pirmajā reizē
01.03.2019 08:45 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Viedā minka - jā, tieši tā. Par sabiedrības izsmieklu man vienmēr ir bijis vienalga, seksuāla nesaderība nebūs, jo tomēr arī fiziski esam viens otru iepazinuši (un turklāt, ar ko tad es viņu salīdzināšu? Visas nelaimes jau rodas salīdzinot) un es labāk viļos pirmajā reize ar vīru nekā ar kaimiņu Artūru.
Vēl pie pozitīviem piebildīšu - visu to enerģiju, ko citi jaunieši izlieto paragrai randiņošanai un skriešanai pakaļ pretējam dzimumam, es pa to laiku ļoti daudz izglītojos, ceļoju, ieguvu ļoti daudz draugus pa visu pasauli , neesot piesieta vienam cilvēkam, kurš tāpat izrādītos neīstais pēc kāda laika.
01.03.2019 11:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, kāpēc Tava puiša aizbraukšana uz ārzemēm un izšķiršanās no pirmās ex, ir tikai viņa jūtu pazušana, bet tas, ka pārējās divas ex attiecības izbeidza uz savu iniciatīcu, ir zīmogs 'ļoti egoistiskas'? Kas tad nu - abām pēdējām ex nedrīkstēja pirmajām pazust jūtas, tās drīkstēja pazust tikai viņam?
A kas būs, ja viņa jūtas pret Tevi pazudīs, visviens, pirms vai pēc kāzām - kas tad tas skaitīsies?
Un kas būs, ja kaut kādu iemeslu dēļ pazudīs Tavas jūtas pret viņu - kas tad tas būs?
Ko viņš ir teicis par tādu iespējamību, ja Tev vai viņam pazustu jūtas jūsu attiecībās un Tu vai viņš vēlētos šķirties?
01.03.2019 12:12 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ko viņš ir teicis par tādu iespējamību, ja Tev vai viņam pazustu jūtas jūsu attiecībās un Tu vai viņš vēlētos šķirties
?
Nerātnā pareizi saka!
Kaut vai Kiviča sakarā uzsāc sarunu par viņa skatījumu uz lietām. Piemēram, ko viņš domā par to trijotni? Vai Kivičs pareizi darīja, ka nepalika kopā ar nemīlamu cilvēku bērnu dēļ? Vai Madara pareizi darīja, dzīvodama uz Kiviča rēķina? Vai viņa nav par daudz sagribējusi, ka vīrietis, kurš aiziet no ģimenes, jāmaksā kaut kādai pagātnei alimenti? Kādai būtu jābūt ex lomai cilvēka jaunajā dzīvē? Ar kuru no vecākiem jāpaliek bērniem, ja šķiras? Uzdod jautājumus šādi formulētus un uzmanīgi klausies, nesakot savu viedokli. Tavs līgavainis pastāstīs tev par savām pamatvērtībām. Tāpat apspriediet jautājumus par to, cik bērnus gribētu, kuram jāuzņemas rūpes par ģimenes finansēm, pavardu, bērniem. Parasti cilvēkiem pamatnostādnes nemainās (vismaz ne pirmajā laulībā).
01.03.2019 12:26 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Tendresse, ieteiktu neņemt galvā nerātnās komentārus... ;-)
Ja Tavu līgavaini tik ļoti uztrauktu tas, ka sekss būs tikai pēc kāzām, viņš nemaz neparakstītos uz šādiem spēles noteikumiem un atrastu sev citu, kura dod ātrāk. Nav jau tomēr vairs nekāds mazais bērns. Ja viņam tas šķiet pieņemami, tad ir. Lai ko arī svešas cosmo meičas neteiktu :-)
Tas, kāda izvērtīsies jūsu kopdzīve, būs atkarīgs tikai un vienīgi no jums pašiem, un neviens to šobrīd nezina, kāda tā būs. Arī fakts, ka vīrietim kādreiz izjukušas citas attiecības, nenozīmē, ka izjuks šīs. Pēc šādas loģikas tad jau tie, kas reiz bijuši attiecībās un izšķīrušies, vispār vairs nedrīkstētu veidot jaunas attiecības. Bet veido taču, vai ne? :-)
Turklāt, ja seksuālās attiecības būtu tik izšķirošas, tad kāpēc LV un ne tikai LV ir tik augsts šķirto laulību skaits? Būsim reāli, lielākā daļa laulāto pāru pirms kāzām bija dzīvojuši seksuālo dzīvi un noskaidrojuši savu seksuālo saderību, bet tas nav paglābis daudzas laulības no iziršanas. Liekas muļķīgi to piesaukt kā baigi noteicošu faktoru veiksmīgai laulības dzīvei. Jā, tam ir nozīme, bet ne jau tāda, kā te komentāros pāris lietotājas piesauc.
Tev nav nevienam jāattaisnojas par savām izvēlēm. Ja tās saskan ar Tavu gribu un sirdsbalsi - uz priekšu; lai viss izdodas! ;-)
01.03.2019 12:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tendresse, ieteiktu neņemt galvā nerātnās komentārus... 
^ nez, kāpēc gan.
01.03.2019 13:17 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
seksuāla nesaderība nebūs, jo tomēr arī fiziski esam viens otru iepazinuši (un turklāt, ar ko tad es viņu salīdzināšu? Visas nelaimes jau rodas salīdzinot)

Tā tikai Tu domā. Skatoties, ka tagad jau sāc ne par ko uzburt liekas problēmas, tad pati vēlāk sāksi domāt kā būtu ar citu vīrieti pārgulēt, kāds tas cits būtu gultā, jo tavējam jau bijušas attiecības un ar vairākām gulējis. Kā arī nevari būt 100% droša cik pieredzējis esošais līgavainis ir un cik pacietīgs būs kamēr seksuāli atvērsies, nevis sekss tikai zem segas tumsā un misionāru pozā (neapgalvoju, ka jums tā būs, bet nu visādi var gadīties).
Pašam ir pazīstami šādi ticīgie pāri, kas ātri apprecējās, lai tik ātrāk uzsāktu dzimumdzīvi. 3 no 4 izšķīrās mazāk kā gada laikā, 4. pāris tik kopā un katru gadu pa jaunam bērnam sagādā.
Nenosodu šādus uzskatus un reliģiozus cilvēkus, bet tur tiešām par otru pusi jābūt pārliecinātam.
Turklāt, ja seksuālās attiecības būtu tik izšķirošas, tad kāpēc LV un ne tikai LV ir tik augsts šķirto laulību skaits? Būsim reāli, lielākā daļa laulāto pāru pirms kāzām bija dzīvojuši seksuālo dzīvi un noskaidrojuši savu seksuālo saderību, bet tas nav paglābis daudzas laulības no iziršanas.

Bet tā ir svarīga un neatņemama attiecību sastāvdaļa.
Augstais šķirto laulību skaits ir tāpēc, ka mūsdienās cilvēki ir pārāk egoistiski, tālāk par savu degunu neredz. Apprecas rozā briļļu periodā un tad pie pirmajām grūtībām uzsākot reālu kopdzīvi nav gatavi ieguldīt un risināt problēmas. Liela daļa pārāk tendēti uz sevi ir, lai gan skaitās jau ģimene.
01.03.2019 14:57 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vēl pie pozitīviem piebildīšu - visu to enerģiju, ko citi jaunieši izlieto paragrai randiņošanai un skriešanai pakaļ pretējam dzimumam, es pa to laiku ļoti daudz izglītojos, ceļoju, ieguvu ļoti daudz draugus pa visu pasauli , neesot piesieta vienam cilvēkam, kurš tāpat izrādītos neīstais pēc kāda laika.

Ak tu viedā un apgarotā! :D Bet, kā izskatās, tev patlaban ir ar tiem tarakāniem grūtāk, nekā citām meitenēm, kas "izmeta" laiku randiņošanai un skriešanai pakaļ, vai ne? :D
01.03.2019 15:22 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Vilhelmine - Nevajag censties visu izsmiet dzīvē. Es domāju , ka visiem cilvēkiem ir problēmas. Man ir viena veids , bet toties es nekad neesmu saskārusies ar cita tipa problēmām , ar kurām saskaras sievietes , kas ir izdarījušas citas izvēles. Katrs taču ir tiesīgs izvēlēties, kādu viņš grib savu dzīvi.. es taču tevi neapsmeju par tavējo.. a visticamāk , ja gribētu , varētu arī atrast , par ko pasmieties
01.03.2019 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)