Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Farmaceita asistents

 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Sveiki. Esmu sākusi mazliet interesēties par farmaceita asistenta profesiju. Jau sen nespēju izlemt, ko gribētos darīt dzīvē, kas mani saista. Kādu laiciņu pastrādāju aptiekā par palīgu, daudz runājām ar kolēģēm par darbu utt. Pēc pabūšanas šādā darba vietā šķiet, ka mani tas varētu saistīt tikai ir BET. Tā kā vidusskolā nezināju, kas gribu būt nepievērsu uzmanību ne kādā bioloģijām, ne ķīmijām ne fizikām. Man ķīmijā ir vien 6. Tāpēc esmu nesaprašanā vai vispār ir jēga mēģināt. Iedrošina tikai tas, ka Mēness aptiekai bija piedāvājums mācīties caur viņiem un kad strādāju teica, ka es varētu mēģināt. Otrajs viena no kolēģēm bija 55 gadus veca, kura studijas uzsāka tikai 50 gados un tā kā ir no Ukrainas tad īsti latviešu valodu neprot uz visiem 100%. Tātad nevaru izspriest vai man ar tādu 6 ir ko mēģināt.
Varbūt varat pastāstīt kā tur ir, kas jau mācījušies, cik bija grūti, kurā skolā utt.
26.02.2019 09:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu domā, ka esi mazāk spējīga par 50gadīgu (nav uzbrauciens vecumam, vienkārši ap šo vecumu skolas zināšanas jau sen ir izbalējušas) kolēģi, kurai papildus grūtības mācībās vēl sagādāja latviešu valoda? Viņa spēja izmācīties, bet tu nespēsi? Tev tas 6 uz atestāta ir kā tavu spēju noteicošais zīmogs visai dzīvei? Uzdod sev vēlreiz šos jautājumus.
26.02.2019 10:18 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Skaties, cik ļoti tu gribi par šo mācīties. Ja ļoti, ļoti, ļoti, tad tik uz priekšu. Iz vērts pacensties, lai dzīvē darītu to, kas tiešām patīk. Ja neesi pārliecināta, tad kārtīgi padomā. Man arī likās, ka profesija, ko apgūšu man varētu patikt. Es kļūdījos un savā profesijā pat nestrādāju.
26.02.2019 10:31 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Tieši tā arī ir. Es lasīju citas diskusijas, kur gandrīz vai izteicās, ja nav 8 un visu vidusskolu neesi cītīgi "urbis" ķīmiju ko tur vispār taisies darīt.
Bet tad kad satiku savu kolēģi domas apmainījās, jo tiešām liekas, ja cilvēks jau pusmūžā ir spējīgs ko tādu paveikt bez labas latviešu valodas tad kāpēc, lai es nevarētu :)
26.02.2019 11:04 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Viegli neesot, bet tās koledžas no aptieku puses lielākoties izvelk visus, jo darbiniekus vajag. Bet rēķinies, ka pēc studijām būs kāds laiks jāpaliek strādāt tur, bet tas līgumā jāskatās.
Un var uzmest aci arī pārējām aptiekām, jo arī citas piedāvā šādas studijas, tikai koledžas var atšķirties un nosacījumi no aptiekām.
26.02.2019 11:11 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja tiešām to vēlies tad tas 6 tev netraucēs, bet ķīmija jā būs jāzina :D
26.02.2019 11:27 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Tās mācības nu gan jebkurš var pavilk!
11.03.2019 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits