Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Neviena tāpat to murgu nelasa, ko tu tur mal kā karstu kartupeli mutē tici man, neviena nelasa! Vienkārši pārtin uz nākamo komentāru.

Nu tieši tā! :-D:-D:-D
28.02.2019 10:57 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī nelasu ne Tul, ne tā puisīša, kam truši prfilbildē, komentārus, tur kkas smagi aizgājis ciet :-D Pat Rīdziniece savos dzerstiņvakaros sakarīgāk klabina pa taustiņiem :-D
28.02.2019 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
coconut_xoxo
Haha, es tieši gribēju rakstīt, vai kāds lasa Tul komentārus... :-D Es kaut kādās citās diskusijās laikam 2 izlasīju un viss - tagad vienmēr tinu pāri uz nākošo komentāru! :-D
28.02.2019 10:33 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Tul, nu kāda jēga rakstīt savus garos palagus? Neviena tāpat to murgu nelasa, ko tu tur mal kā karstu kartupeli mutē :-D tici man, neviena nelasa! Vienkārši pārtin uz nākamo komentāru. Šeit nav runa par Kiviča cīņu ar to mazo sīkaļu, bet gan par Kiviča realitātes šovu pa STV. Sorry, bet nu kādam to vajadzēja pateikt :-)
28.02.2019 10:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man patīk sitas...Andrim tak arī ir tiesības uz bērniem bla bla bla....
A kur bērnu tiesības? Pats saviem bērniem čakarē dzivi, izjauc ģimeni reāli pretīgā veidā, uztaisa visu šito šovu, kā tad tiem bērniem visiem dzīvot pēc šitā? Izsmiekls skolās garamtēts un ne tas vien.
Tur abiem mīlniekiem vajadzētu kāda psihiatra slēdzienu, vai viņi vispār var pavadīt laiku ar bērniem bez otra vecāka uzraudzības...
28.02.2019 09:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man ir tik pretējs viedoklis no lielākās daļas, kas te komentēja :-D
Kurā vietā viņš tik ļoti nodirš Madaru? Es laikam esmu kaut ko palaidusi garām? :-D vai par to, ka viņa prasa naudu? Tas tak ir loģiski. Lai slauc nost. Divas meitas viņam dzemdēja, lai tagad domā kā uzturēt. Izlepuši mūsdienu vīrieši - sieviete dzemdē un lai pati vēl galus velk. Tāpat Andris teica, ka par dzīvokli maksā viņai 700 EUR mēnesī un mašīnu arī. Ko viņa var pukstēt vēl. Daudziem tā ir mēnešalga. Pašai arī esot cits.
Madara arī nav īsti normāla laikam, ja prasa notāra apstiprinātu "zvērestu" par noteikumiem kāda ir saskarsme ar meitām Andrim. Nevienam nav atņemtas aizgādības tiesības. Abiem ir vienādas saskarsmes tiesības. Uz kā pamata viņa tagad diktē tādus noteikumus?
Par to, ka viņš erotā nodirsa to meiteni - pareizi darīja. Pārāk visi iedomājušies par to vārda brīvību Latvijā. Es vēl būtu pa ģīmi iemaukusi :-D sīkie drosmi saēdušies. Ja nav ko labu teikt, tad lai muti tur ciet. Žēl, ka sejas nerāda. Gribētu redzēt to sīko izlecēju. Pareizi darīja, ka Andris sāka teikt, ka pati nav ideāla. Lai piezemējas.
28.02.2019 08:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Zinas tante
Saprotu, ka Tu mani uzskati par muļķīti, kurš alkst uzmanības. Tavas tiesības tā uzskatīt.
Man tomēr ir jautājums, kuri ir lielāki muļķīši; dīvainais jaunietis un andronkulis vai tie cilvēki, kuri par viņiem cepās? Viņi vismaz gūst labumu no publikas patērētā laika.
Tiešām domā, ka es rakstīšu bezgalīgus monologus par velti humanitāri sociālo estētiķu videi, kurai laptopa svars 2 kg vai 3 kg rada lielu atšķirību? Domāšana pilnīgi neatbilst diskusijām par fiziskām aktivitātēm, tas arī.
Gribētu es lētu uzmanību, uztaisītu savu webu, saliktu jūtjūbē un FB viskautko, vismaz kāds ienākums būtu pat no heiteru skatījumiem.
Nosodošu pārgudru visziņu videi par velti kaut ko spiest iekšā uzmanības deficīta dēļ?
Pilns internets, kas grib, var atrast sporta zāles, dažādus treniņus, videorullīšus par vis ko.
Man ir cita krāniņa staipīšanas metode, pasparingot ar sportistiem utml ļaudīm pašaizsardzības treniņiem, kur atšķiras no sporta, jo oponents noteikumus neievēros, jāsargā vietas, kuras sportā nedrīkst aiztikt utml. Daudz ko tur oponenti dara, kas sportā aizliegts.
Varu arī ringā uz faitu iekāpt pat ne kā tikai gaļa sparingiem, tas nav bokss un tā, arī interesanti. Nav jau visur atļauts tas, ko vajadzētu. Pusmaigās rules kur ir, nedrīkst turēt tvērienā ilgāk kā 5 sek, šai laikā atļauts tikai viens spēriens ar celi. Maukt, turot tvērienā pretinieka kāju nedrīkst utt utml. Diezgan atrauti no dzīves. Ilgāka bauda dīvānniekiem skatīties izklaidi, nevis kāds cits labums.
28.02.2019 02:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
BlackIce lasot tos Lienes"iedvesmojošos" citātus, ienāca prātā tāds joks par to Kiviča "izmēru"
Kā -Tu taču zini,ka man nav maziņš?
L- Hi hi hi! Jā,jā
K-, bet reāli man ir virs vidējā.
L -mmmhmm, mm,jā!
K- Varbūt tāpēc, ka zem ūdens?»
L- Es nezinu! Ha Ha Ha Ha hi hi:-D
28.02.2019 01:17 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu nē, bez domām pēc trepanācijas blenzt tukšumā būs vērtīgāk par šo. skatījos kādas 10 minūtes.
27.02.2019 23:24 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Jā, arī nevaru atrast otro epizodi
27.02.2019 22:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ir kāda vietne, kur var tos raidījumus noskatīties? Mani ieinteresēja, bet vienā vietā parādījās uzraksts, ka manā valstī video nav pieejams, bet citā lapā (xtv.lv) laikam tikai pirmo epizodi redzēju, jo tajā ne jūsu komentāros minētais Erots, ne izslavētie 13 orgasmi dienā vēl netika pieminēti. :D
27.02.2019 22:27 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu jā, visas no malas baigi pareizas un saprot, ka tēvs un tiri piri, bet ja es šķirtos ar vīru, viņš publiski, visas valsts priekšā mani aprunātu kopā ar savu jauno piegulētāju, mazgātu netīro veļu un apvainotu, dzertu alko un rīkotu agresijas kopā ar sievišķi kurai tas viss šķiet hihi haha, malacītis un glaudot galviņu atbalstītu tādu uzvedību, arī es nerautos bērnus vest pie viņiem, lai neiestumj istabā dēļ kaut kāda live un šampja/labā seksa.
27.02.2019 22:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tul negrib sekot kurpju veča piemēram, kurš kaut kur maliņā tek liek savas kurpju bildes un pats siekalojas? Varētu arī rakstīt savu monologu par boksu, kačāšanos un kaušanos uz ielas :-D
27.02.2019 22:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nezinu.
Par seksi viņš tur stāsta arī tagad?
27.02.2019 22:11 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Dūres arī sabojājas, ja dusmu brīdī uzšauj pa durvīm vai sienu, ja jau traukus mētā, varbūt arī kādu sienu iedunkā kādā dusmu brīdī.
Cik sapratu, mačam viņš negatavojas, tikai sekss, picas un šampis.
27.02.2019 22:10 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Drīzāk izskatās ,ka Kivics visus tos gadus uzturējis ģimeni ,ņemot vera ,ka Madara tikai tagad sākusi strādāt

Nu bet zināja taču, ar ko precas un ko apsēklo. Varēja sev par bērnu māti izvēlēties veiksmīgu uzņēmēju vai sievieti ar speciālistes karjeru, ārsti, grāmatvedi, utt., jeb sievieti, kura saņemtu pieklājīgu māmiņalgu un kurai būtu stabila un labi apmaksāta darba vieta, kur atgriezties pēc BKA. Veidojot ģimeni ar Madaru, neiedomājās par to? Tiešām?
27.02.2019 22:07 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tumsonība, ja no sievas iedunkāšanas rokas sabojājas, tad distrofija vai pa pieri vālēts vai jau sēž izolatorā.
Cilvēks varbūt trenējas tam boksa mačam.
Ja atpumpējas uz dūrēm, īpaši ar paaugstinātu kāju balstu, iesācējiem kulaciņi nesmuki izskatās.
Ja kapā lielo boksa maisu ar apsaitēm, bez cimdiem, iesācējiem tehnika pavāja, atdauza nedaudz tam neparedzētos kauliņus.
Pavisam samtainas rokas var smuki izskatīties, arī ja vālē ar cimdiem, īpaši pālī pa to boksa maisu.
Kas to zina, kāda viņam tā gatavošanās tehnika un zem cik promilēm gatavojas izrādei?
Svarus cilāt viņš jau sen prot, bet vai strādāt ar maisu utt, nezinu.
27.02.2019 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
22.30 būs atkārtojums šīs dienas sērijai
27.02.2019 21:42 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Drīzāk izskatās ,ka Kivics visus tos gadus uzturējis ģimeni ,ņemot vera ,ka Madara tikai tagad sākusi strādāt
Un kivics nekur nav teicis,ka nemaksās alimentus
Neatceros kura no sērijām Kivics teica ,ka labprāt ņemtu meitenes cik biezi nepieciešams ,bet Madara teikusi ka Lienes klātbūtne bērnus nedos . Nebūtu Liene ,bet cita kāda ,tad arī neļautu bērniem tikties ?!

Nu un tad kad uzturējis?? Tas ir viņa pienākums! Ja jau gadus dzīvoja tā, ka sieva mājās ar bērniem sēž, tad tajā brīdī tas viņu apmierināja. Slimi kko par to vēl pārmest madarai, ak jēziņ kā viņa atļāvās tā būt par mājsaimnieci, kauna nemaz nav....for fucks sake
Un jā, neviena puslīdz normāla sieviete neļautu saviem bērniem tuvoties tādai slimiķei un preteklei kāda ir tā liene. Tāpat stipri būtu jāierobežo veids kā pats tēvs tiekas ar tiem bērniem, agresīvs dzērājs kam visi nav mājās...
27.02.2019 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Lienei zilumi droši vien no hard sex :-D Andris bija teicis,ja viņiem tur karsti iet :-P
27.02.2019 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits