Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sognare-man jaaredz renges,nav miera:-DKuraa epizodee tas bija?
20.03.2019 19:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017

Tina Vaine bet tas jau viss priekš šova ,viņi paši speciāli ar tādam stulbam darbibam izaicina tautu ,lai visi pectam
Rakstītu un ceptos

Es jau varu iedomāties,ko Kivičš teiktu:-D," un ko tādu mēs darām? Ēdam reņģes? Kas mēs kaviāru ēdām? Un ko mēs gribējām tualetē ēst,un kas tur tāds? Ēdam kur gribam, mēs kādam traucējam? Mēs viņu tualetē ēdām? Sabiedrība ir aprobežota,jo nespēj pieņemt, ka mēs dzīvojam tā kā gribam, mēs savas jūtas parādam sabiedrībai! :-D
20.03.2019 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Tina Vaine :-D bet tas jau viss priekš šova ,viņi paši speciāli ar tādam stulbam darbibam izaicina tautu ,lai visi pectam
Rakstītu un ceptos :-D
20.03.2019 14:13 |
 
Reitings 52
Reģ: 10.05.2016
Vakardienas sērija vispār ir kaut kas šausmīgs. Ēst renģes viesnīcas tualetē. Galvu izšpļauj podā un pārējo turpat ēd.
Jo tālāk, jo trakāk.
20.03.2019 14:09 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Psihopātija, šizofrēnija ir tās diagnozes, kuras ārsts uzstāda, nevis foruma lietotāji balstoties uz google atrastajām pazimēm.
20.03.2019 12:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Madara viņu "turēja rāmjos", jo cik atceros Kivičam vienmēr bijušas alkohola un agresijas problēmas, bet Liene visu to madness atbalsta un tādēļ ir tā vienīgā un kārtējā liktenīgā.
20.03.2019 11:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tā nav šizofrēnija, viņš atbilst vairumam psihopātijas pazīmju, sākot jau ar nemitīgu citu vainošanu savās nebūšanās. Kur nu vēl šmiga, agresija, ego kā Tadžmahāls un 18 orgasmi dienā...
20.03.2019 09:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.01.2019
Vispār es noskatījos pāris sērijas un man nepatīkami palika,tas Kivičs liekas it visā ārkārtīgi duāla personība!Nepatika tas kā viņš tik pretīgi Artusu Kaimiņu apdirsa,kaut gan tieši Artuss Kaimiņš viņu uzaicināja partijā,izvirzīja par Kultūras ministra kandidātu,lika iet uz vairākām debatēm,visur aicināja,maksāja par dziedāšanu,tik ļoti labi pret Kiviču izturējās,a Kivičs pie pirmās izdevības Kaimiņu apdirš un kā izskatās vaino tajā,ka netika ievēlēts!
20.03.2019 07:49 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.01.2019
Godīgi sakot es pat neticu,ka ar šizofrēniju sirgstot būtu iespējams tik īsā laikā tik kardināli izmainīties un ilgstoši atrasties tādā stāvoklī!
20.03.2019 07:33 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.01.2019
Man nopietni sāk likties,ka Kivičam kāds par šo visu maksā un ka viss kas tiek parādīts ir iepriekš kārtīgi iestudēts,bieži arī izmantojot apgriesto psiholoģiju!Vispār katrā raidījumā viņš kaut ko reklamē,SPĀ,salonus,restorānus,kafejnīcas,presi(ar apgriesto psiholoģiju),medijus,to vīrieti kurš ģitāras taisa no nulles un tirgo,producentus,apdirš KPLV,Kaimiņu tieši pirms vēlēšanām u.t.t un kā zināms viņam pašlaik ir augstākais reitings Latvijā,tātad arī katra reklāma maksātu labu naudu!Noteikti ir jābūt kādam zemūdens akmenim.Vai nu arī viņam strauji progresē šizofrēnija kopā ar alkoholismu,tak Rampas Ugunis vadot viņš bija sakarīgs,negatīvi neizcēlās!
20.03.2019 07:27 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Īsti nesekoju līdzi šī pāra dzīves aktualitātēm (tik cik ieraugot kādus virsrakstus, ieejot inbox), bet ieraugot šo diskusiju, pārskrēju pāri Lienes Skulmes publiskajiem foto.. Nedaudz skumji palika, ka sieviete, esot vēl salīzinoši jauna, ir ieciklējusies ģērbšanās stilā, kas bija aktuāls 2000 gadu pirmajā desmitā (īpaši pamanāms aksesuāru izvēlē un ornamentos uz tērpiem). Pazīme, kas liecina, ka tie ir laiki, kad dāma jutās skaista, laimīga, novērtēta. Acīmredzot, tagad tāda nejūtas.
19.03.2019 18:39 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ziniet, ne no šā, ne tā mīļa sieva par zāģi nepārvēršas. Kivičs redz kļūdas un nepilnības apkārtējos, bet savas kļūdas viņš neredz.
19.03.2019 18:29 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Izlasiiju shodien to interviju..
Kivis tik malj pa rinkji kaa Madara vinju ir zaagjeejusi un ierobezhojusi.
Jaasaka gan, taadus viirieshus kaa Kivis nevar ierobezhot. Vispaar taadas maakslinieciskas dveeseles labaak necensties ielikt raamjos, jo nekas labs tur beigaas nesanaaks.
Madara jau pieljaava kljuudu saakotneeji sapinoties ar vinju. Ja gribeejaas stabilu, miiloshu,mieriigu gjimenes dziivi - Kivis jau nu nebija tas labaakais kandidaats.
Luuk, vinjam taadu sievieti kaa Lieni vajag - bezruupiigu, naivu , visam pakljaujaas utt.
Madara ir paaraak sapraatiiga prieksh Kivicha.
Un vispaar man likaas pretiigi no vinja puses izcelt faktu, ka vinjhs jau esot vareejis pavasarii pie Natashas aiziet ( kurai bija arii sava privaatmaaja ), tad tur vasaraa arii esot bijis viens variants.. bet vinsh, redziet, tad nav gribeejis aiziet. :-D
19.03.2019 17:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jā, viņš noteikti bija formā, kad klīda pa ielām pilnīgā pālī, un arī tad, kad viņu bildināja.
19.03.2019 17:29 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Te arī no intervijas
Vai nepatērējat daudz alkohola? Fotogrāfijās un video, kas redzami internetā, jūsu abu acis izskatās ļoti miglainas. No Mežezera tāda efekta taču nav!
Liene: Tas tā tikai izskatās. Runājot par fotogrāfijām, ir mirkļi, kad kadrs top brīdī, kad mirkšķini acis.
Bet tajos vannas video – jums abiem ir miglainas acis.
Andris: Dabīgi. Kā gan var izskatīties cilvēks, kas ir filmējies 15 stundas!
Liene: Mēs katru dienu strādājam. Tas ir mūsu darbs.
Andris: Par to vannas gadījumu runājot... Pirmkārt, bijām ārprātā pārguruši. Un vēl arī iedzērām šampi. Nu nebija, nebija tas "Mežezers".
Liene: Bet pāris glāžu šampanieša diez vai kaut ko maina. Un šova dēļ mums visu laiku ir jābūt formā.
Andris: Jā, jā, es arī tās mūsu acis esmu ievērojis! Bet, goda vārds, mums bija divi šampji, un viss! Iedzērām šampi, iegājām vannā un izlēmām iziet tiešraidē. Nevienam nestāv 0,7 litri "Bonapartes" pie vannasistabas durvīm. Pārējās bildes ir fočētas pasākumos. Skaidrs, ka mēs iedzeram šampi, skaidrs, ka mēs dejojam, skaidrs, ka esam kaut kādā eiforijā. Bet ikdienā mēs nevaram kost, jo ir jāfilmējas.

Tā mums tikai izskatās ka ir iedzēruši par daudz:-D
19.03.2019 16:51 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Teksts no intervijas:
Tagad ejat pie psihologa, psihoterapeita?
Liene: Gan jau iesim.
Andris: Mēs savā dzīvē esam piedzīvojuši desmitreiz vairāk nekā jebkurš psihologs vai psihoterapeits. Vienu reizi bijām pie psiholoģes. Skatījos un domāju: „Ko tu, meitenīt, vispār esi redzējusi savā dzīvē?”
Liene: Mūsu ādā neviens nav bijis.
Andris: Viņa mums teica: „Jums vajadzētu norobežoties no šīs situācijas...”
Liene: Kā??? Tā ir plika teorija!
Andris: Un mēs tādi, dzīves apbružāti, sēžam, un psiholoģes acīs redzu paniku, jo viņa nezina, ko teikt. Jo viņas priekšā nesēž kaut kāda parasta 45 gadus veca sieviete, kas mēģina „atrast sevi”.

:-D
19.03.2019 13:41 |
 
Reitings 684
Reģ: 18.06.2018
Skulme šodienas sērijā ļoti labi izskatījās. Klozītes tās pašas vecās, no vīra kunga laikiem

Jā,es arī ievēroju ka apģērbs gan viņai no vīra laikiem. Tajā laikā droši vien bija modīgs, bet pašlaik tā vecmodīgi izskatījās. Vienīgais zaļā krāsa tiešām viņai piestāvēja. Pat ja viņa saģērbtos savādāk vai iztaisnotu matus būtu koptāks tas skats. Tās lokas viņai kā tādas pinkas,tie mati vispār kā sadalīti pa pikučiem.
19.03.2019 09:44 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Skulme šodienas sērijā ļoti labi izskatījās. Klozītes tās pašas vecās, no vīra kunga laikiem, bet pati tāda dzirkstījoša, sakopusies, parūpējusies par frizūru, sejas ādu. Vienīgi nebija saprotams, vai nepārtrauktie smiekli un ķiķināšana patiesībā darbojas kā aizsargreakcija, lai skatītājiem pierādītu, cik man viss ir lieliski, vai arī tiešām viņai bija tik super pozitīvs garastāvoklis.
18.03.2019 20:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Zoie-es domaaju ,ka Kivics vareetu buut loti labs komikis!Ja vins atbrauktu uz manu pusi,vareetu smiidinaat cilveekus uz urra!:-DEs tikai nezinu ,vai vins vareetu runaat tik labi angliski-tie izteicieni utt,bet citaadi vinaa kaut kas ir,bet nu Liene?Nezinu-loti garlaiciiga persona.
17.03.2019 20:35 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Profesore, tieši to pašu nodomāju. Šķiet, ka mašīna ož pēc seksa. 8-):-D
17.03.2019 20:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits