Vīrietis pazūd un parādās, vai tas ir normāli ?

 
Reitings 14
Reģ: 06.02.2018
Sveikas!
Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli un ko Jūs ieteiktu darītu tādā situācijā. :)
Iepazinos ar puisis, ar kuru tiekamies 1x/2x nedēļā,bet lieta tāda,ka ikdienā bez maz vai nesarakstāmies un nesazvanāmies. Viņš uzraksta tikai,lai sarunātu tikšanos dzīvē, un kad es vēlos turpināt sarunu,viņš vienmēr pasaka,ka turpināsim sarunu dzīvē. Neesmu nekad iepriekš bijusi tādā situācijā,tāpēc īsti nezinu,kā reaģēt uz viņa "pazušanām", jo,piemēram, ja viņš uzraksta tieši tajā pašā dienā,kad vēlas satikties, un ja es tad netieku un norunājām tikšanos citā dienā,tad līdz tai dienai viņš nozūd un parādās tikai norunātajā dienā. Arī,kad es nolēmu viņam pašam uzrakstīt un apvaicāties,kā viņam iet,tad bieži vien man ir sajūta,ka vai nu viņš atbild ļoti negribīgi ,vai nu pieklājības pēc, kaut gan dzīvē izturas pret mani labi.
Man tās pazušanas šķiet diezgan smieklīgas, jo tam var atrast daudz dažādus attaisnojumus,ka aizņemts,ka nevēlas visu sasteigt utt, bet tomēr vēlētos arī kādu saprašanu par notiekošo, jo liekas, ja vīrietim tu tiešām interesē,tad vienmēr būs laiks uzzināt,ka tev iet. :)
21.02.2019 09:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Var jau būt, ka no tiem, kuriem “nepatīk sarakstīties”... Bet Vai viņš tajos brīžos, kad esat kopā interesējas par tavu dzīvi, kā tev iet, par tavām interesēm un vai plānojat kopīgu laika pavadīšanu?
Reiz ir bijušas tāda veida “attiecības”, sākumā neizpratne par to pazušanu. Bet ik pa laikam tajos brīžos uzrakstīja vnk arlabunakti vai kadu frāzi ar ko sarakste arī beidzās. Dzīvē viņam tomēr attiecības neinteresēja. Pagāja drusciņ kamer sapratu un tad atliek izdomat vai tev šobrid ir vajadzigs tads tiri gultas prieku draudziņš, kurš tavā ikdienā neeksistē. Ir kad šāds modelis apmierina abus. Ja nē, pieņem ka tu viņa komunikacijas biežumu nemainisi, tad pieņem lēmumu
21.02.2019 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits