Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stalkošana

 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Kā jūs reaģētu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietis laiku pa laikam stalko savas bijušās? Ne tikai bijušās, bet arī vienkārši meitenes, ar kurām viņam kaut kas ir bijis vai vienkārši kādreiz ļoti patikušas? It kā nekas tik traks jau nav, bet nezinu, man izraisa nepatīkamas emocijas, kad es pamanu, ka, piemēram, šodien savā brīvajā laikā atkal kārtējo reizi meklēja meitenes profilu, ar kuru kādreiz ir kaut ko mēģinājis veidot.
Nav tā, ka speciāli rakņājos viņa sociālajos tīklos, jo uzticos, un zinu, ka nekad mūžā nekrāptu, bet dažreiz lietojot vienu datoru sanāk netīšām pamanīt tādas lietas, un katru reizi jūtos kaut kā maksimāli stulbi.(t)
19.02.2019 13:22 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Nav tā, ka speciāli rakņājos viņa sociālajos tīklos

Bet tomēr rakņājies?
19.02.2019 13:31 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nespeciāli. Ko tu nesaprati? :D
19.02.2019 13:34 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Kas jūsu izpratnē būtu trakāk, ieraudzīt kaut ko fb, vai pamanīt, ka visu laiku dzēš pārlūka vēsturi un paroles? :D
19.02.2019 13:38 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Stalkošana (stalking) jeb uzmācīga vajāšana ir ļoti nopietna lieta.
Pieļauju, ka to autores vīrietis tomēr nedara? Ja tomēr dara, tad, lūdzu, ziņo policijai.
.
Ja tā ir vienkārši palūrēšana soc. tīklos, kas Tevi tā uztrauc, tad taču parunā ar viņu! Varbūt tīrā ziņkārība, varbūt ieraduma pēc, to Tev tikai viņš spēs atbildēt. Pie reizes izrunāsieties, kāpēc Tu nejauši pārbaudi viņa interneta vēsturi ;-)
19.02.2019 13:45 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man nepatiktu. It kā jau tas nav nekas tāds, par ko piesiet krāpšanu, taču ja regulāri skatītos savas bijušās, man rastos jautājums - kāpēc tu to dari? Bet ja tas nenotiek regulāri, un viņš apskatās tikai pēc ilgāka laika tikai vienu reizi daudzu mēnešu vai gadu laikā tīras ziņkāres pēc - nez, neredzu problēmu. Es pati arī esmu savus bijušos pačekojusi, bet ne jau tāpēc, ka ar viņiem kaut ko atkal gribētu, vai ilgotos un siekalotos. :-D. Vienkārši agrāk tie cilvēki ir bijuši tik ļoti, ļoti tuvi, tad viss ir izbeidzies, paiet laiks - un vairs nav nekā. Tikai atmiņas. Tas uzdzen tādu neitrālu nostalģisku sajūtu, un ir pat interesanti paskatīties, kā tas cilvēks, kurš now you're just somebody that I used to know, dzīvojas un izskatās.
Bet ja tas notiek, kā Tu saki, regulāri... Es laikam izmestu kā joku, ka šito esmu pamanījusi, pavērotu, ko saka.
19.02.2019 13:45 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Forumā cosmietes bieži vien ir apgalvojušas, ka pastalko savus bijušos tā pat vien, ziņkārības vadītas, kur tad dzīve viņus ir aizvedusi. Sievietes var, vīrieši nevar?
19.02.2019 13:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nu taču vienkārši atklāti pajautā viņam, saki ka lietojot datoru redzēji, ka ir meklējis! Tad arī dzirdēsi ko viņš teiks un kāda būs reakcija! Nesaprotu, ko tik šausmīgi var baidīties runāt ar otru cilvēku, esat taču pieauguši. Ja baidies, ka puisis padomās, ka esi greizsirdīga, vai speciāli rakņājies, nuuu, manuprāt, labāk tad tā, ne mocīt sevi ar jautājumiem ir tā, vai ir savādāk!
19.02.2019 13:52 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Cik bieži to dara? Ja katru dienu, protams, aizdomīgi, ja 2x gadā, tad nekas īpašs.:-D
19.02.2019 13:54 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Es ļoti labprāt to arī izrunātu, bet zinu, ka, ja gadījumā uzsākšu šādu sarunu, pat kā joku, viņš uzsāks strīdu par to, ka pilnībā viņam neuzticos. Un nezinu, negribu, lai tāda lieta izraisa kaut kādu lielu skandālu, jo it kā jau apzinos, ka varbūt tas ir sīkums, bet ļoti nepatīkami apzināties.
Tās meitenes, kuras viņš skatās ir ne tikai bijušās, bet bieži vien kaut kādas meitenes no Tinder laikiem vai ar kurām vienkārši bijis uz randiņiem. Bet principā skatās profilus ļoti bieži. Krietni biežāk nekā reizi mēnesī.
19.02.2019 13:55 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Bet principā skatās profilus ļoti bieži. Krietni biežāk nekā reizi mēnesī.

A jums sesks biežāk nekā reizi mēnesī?
19.02.2019 14:04 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Nu tas nav normāli. Ja attiecībās viss ir kārtībā, tad nav absolūti nekādas vajadzības skatīties bijušās, bijušos. Es to pēc savas pieredzes zinu :) Varbūt neko nevajag teikt, Tu jau nevari mainīt viņu, likt viņam neskatīties citas. Ja gribēs, tad skatīsies tāpat. Bet kāpēc to dara..
19.02.2019 14:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vienalga kā tur citiem, man nepatiktu, man nebūtu tas pienemami, nop, neesmu tik saprotoša, lai saprastu un atbalstītu vina interesi. Uzreiz arī paprasītu, kāpēc regulāri viņas visas apskata.
19.02.2019 14:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nē nu super, viņš okšķerē visas bijušās un vēl uzsāk strīdu, ja viņām par to jautā, un tu labāk izvelies klusēt?! Jo?! No kā tu baidies?!
19.02.2019 14:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man ir viens stāsts no dzīves. Pirms kādiem 7 gadiem iepazinos ar puisi, kurš strādāja par apsargu lielveikalā, kur es piestrādāju par pārdevēju rotaslietu veikaliņā. Aiz gara laika sākām pļāpāt, beigās jau pēc darba gājām apēst kebabus, pastaigāties, iedzert aliņu (tas viss studentu laiks). Sākām intensīvi sarakstīties Facebook, vēstules bija garas un reizēm pat visu nakti sarakstījāmies, kad paralēli mācījos eksāmeniem. Es viņu uztvēru vairāk kā draugu, taču viņam sāka veidoties nopietnas simpātijas pret mani. Beigās viņš palika pārāk uzstājīgs, es no tā darba aizgāju, man uzradās attiecības, kontaktus pārtraucām.
Bet pirms apmēram pusgada es viņu pēkšņi satiku sabiedriskā vietā. Īsi papļāpājām, un es steidzos tālāk. Vakarā mājās aiz neko darīt skrollēju soctīklus, iedomājos, ja jāapskatās viņa profils (nezinu, kāpēc, bet manos FB draugos viņš vairs nebija). Pēc tam uzspiedu arī uz sarakstes un sāku pārlasīt veco čatu ar viņu. Smaidīju pati par sevi un to laiku savā dzīvē. Un te pēkšņi man skrollējot tos ziņojumus, netīšām paslīdēja roka un es piespiedu sirsniņu viņa ziņojumam, kurā bija rakstīts kaut kas par to, ko par dienu darījis, un arī - Bet tu man patīc arvien vairāk. Man bija tāds: ak dievs, nu nē, kāpēc tā notika, un kā to sirsniņu var noņemt???? Izrādās, ka vēstuļu sadaļā nevar noņemt to reakcijas smaidiņu vispār, kā to var izdarīt pie pousta FB laika joslā. Jutos vienkārši debili, sanāk, ka viņš padomāja - pa dienu viņu satiku, mana reakcija - eu, puisis tīri tā neko, un tad caur vecajām zinām un sirsniņām mēģinu dot mājienus. Jāā, tā arī notika. Viņš sāka man rakstīt. Vairākas ziņas un diezgan uzstājīgi. Es padomāju, ka taisnoties "tā sirsniņa bija netīšām", izklausās diezgan stulbi. Vienkārši neko neatbildēju. Ignorēju. Pēc dažām dienām viņš, atbildi tā arī nesagaidījis, uzrakstīja - Tu nu gan esi dīvaina meitene. Pati sūti man sirsniņas, bet pēc tam ignorē.
Šo situāciju izstāstīju arī savam mīļotajam, kopā pasmējāmies, kā gan es tā izgāzos.
19.02.2019 14:10 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
P.s man pilnīgi nebūtu bail, ka mēģinās mani pārvērst par greizsirdīgo vai ko vēl ne, lai sevi attaisnotu un strīdu pārvērst uz mani es neļautu.
19.02.2019 14:11 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Es arī ik pa laikam apskatu gan bijušos,gan puišus ar ko esmu bijusi uz randiņiem,tīri intereses pēc kā viņiem tagad klājas,nealkstu pēc viņiem.Esmu redzējusi,ka draugs FB skatās sacu bijušo bildes (jaunās galerijas),bet neko traku tur nesaskatu,laikam tādēļ,ka pati tā daru.Ja viņš sāktu nevainīgas sarakstes,tad gan sāktu aizdomīgi raudzīties.Mazāk mums jāsaskata problēmas,kur viņu nav
19.02.2019 14:12 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tās meitenes, kuras viņš skatās ir ne tikai bijušās, bet bieži vien kaut kādas meitenes no Tinder laikiem vai ar kurām vienkārši bijis uz randiņiem.

Brīnos, ka Tu zini ne tikai bijušās, bet arī kaut kādas meitenes, ar kurām viņš bijis tikai uz randiņiem. Priekš kam? :-D
Bet principā skatās profilus ļoti bieži. Krietni biežāk nekā reizi mēnesī.

To vairs nevarētu uzskatīt par "1x gadā ziņkārības vadīts apskatās profilu", tāpēc silti iesaku parunāt ar viņu, pat, ja būs skandāls:-D Vismaz būsi pateikusi, kas uz sirds un tā. Jo tas arī vairāk nešķiet normāli, ka stalko tik bieži.
19.02.2019 14:12 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Brīnos, ka Tu zini ne tikai bijušās, bet arī kaut kādas meitenes, ar kurām viņš bijis tikai uz randiņiem. Priekš kam?

Pirms sagājām kopā bijām vienkārši labi draugi un diezgan daudz zinājām par otra dzīvi.
19.02.2019 14:14 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man atkal nešķiet normāli, ka puisis, ja tu viņam paprasītu vai pateiktu to, kas tev uztrauc, tad sāk trakot un tevi apvainot, pārvērst situāciju tā, ka tu esi vainīga pie kaut kā. Vot tas man šķiet kā sevis attaisnošana, ja otru padarīsi vainīgu, nebūs jātaisnojas, un tātad ir par ko taisnoties.
19.02.2019 14:17 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Es vienkārši zinu, ka jebkurā gadījumā, ja es ko tādu viņam ieminēšos, strīds par neuzticēšanos būs neizbēgams. Bet jā, man arī tas īsti nešķiet pieņemami un jūtos stulbi, zinot, ka viņš tā dara. Tāpēc arī gribēja dzirdēt viedokļus.(t)
19.02.2019 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits