Vai tas ir piedienīgi

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man ir 27 gadi, vasarā plānoju vilkt īsus džinsa šortiņus. Nu ne gluži tādus, kas atsedz dibena bulciņas, bet īsus kā mini. Ir tādi vairāki, patīk šis apģērba gabals. Velku kopā ar vai nu augstpapēžu kurpēm (visbiežāk) vai kedām.
https://www.forever21.com/eu/shop/catalog/product/f21/bottom_shorts-denim/2000274883
Kājas normālas, nav resnas, drīzāk tievas, ikdienā eju uz sporta zāli. Bet mana draudzene vienaudze saka, ka šis nu ir vecums, kad jāizbeidz skraidīt apkārt šortiņos. Jāvelk kleitas, svārki, šorti, kas krietni nosedz dibenu, un kuru maliņa sniedzas gandrīz līdz celim vai celim. Šortiņi jāatstāj pusaudzēm un 20 gadniecēm. Es it kā piekrītu un it kā nepiekrītu. Tagad aizdomājos - vai tas, ka gribu vilkt īsus šortus 27 gados, norāda, ka es īsti neapzinos savu vecumu un tajā pieļaujamās normas? Man ir brīvais darba laiks, katru dienu uz darbu neeju, šortus domāju vilkt ikdienā, staigājot pa Rīgu, braukājot apkārt ar mašīnu, risinot darba jautājumus neformālā gaisotnē, ejot uz kino, satiekoties ar draudzenēm, apmeklējot zobārstu, kosmetologu, tusiņu utt. Ja ir oficiālāki pasākumi, protams, apģērbjos formālāk.
Jāpiebilst, ka manai draudzenei ar augumu viss ok, vienkārši tāda ir viņas nostāja - mūsu vecumā vilkt īsus džinsa šortus ir visai nepiedienīgi. Kā jums šķiet?
17.02.2019 14:15 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Lasīju un aizdomājos, ka man laikam nav tādu robežu galvā vispār, ka tik un tik gados vairs nedrīkst to un to vilkt, kur nu vēl 27 par ko tādu iespringt. Ja atbilstoši apstākļiem un labi izskatās - uz priekšu. :-)
18.02.2019 15:43 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nu tagad sanāk 50:50.
Puse saka, ka īsus džinsa šortus 27 gados var vilkt, jo vēltačukogribijaaugumsatļauj, otra - nekādā gadījumā, joizskatīsiespēcvulgāraspadauzas. Tas tā, nedaudz pārspīlējot :-D Katrā ziņā pilnīgi piekrītu tam, ka stingri jāizvērtē, kur un kādā situācijā ierasties šortos, lai no malas neizskatītos pārāk muļķīgi . Turpmāk pie tā piedomāšu pastiprināti. Nav gan tā, ka baigi iespringstu uz apkārtējo viedokli, taču būt ekstravagantai, ļoti atšķirties, just svešinieku skatienus (pievērst sev lieku uzmanību), nav mans mērķis. Arī modei īpaši nesekoju, varbūt tikai nedaudz. Cenšos vilkt to, kas piesāv. Vasarās mans must have ir vasarīgas kleitas (jā, arī ne pārāk garas) vai džinsa šorti ar maiciņu vai blūzi, klāt papēžu siksniņkurpes, laiviņas uz papēdi vai platformas kurpes, dažreiz kedas. Papēžus nenēsāju nenormāli augstus, kā party heels, bet klasiskā stiliņā. Uzskatu, ka man nav ne baigās slēpes, ne baļķi kāju vietā, esmu smalkas miesasbūves, tāpēc šortos izskatos glīti. Vizuāli uz sevi īsti neredzu atšķirību - vasarīga, ne pārāk gara kleita, vai īsi džinsa šorti ar vasarīgu blūzīti kopā ar nelielu papēdīti vai platformu. Uz manis izskatās ļoti the same. Bet nu tiešām, iespējams, tā tikai man liekas. Lūdzu, vēl komentārus, interesanti palasīt. :-)
18.02.2019 16:19 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Ko Tu domā ar “šādi ģērbties”?

Jau gana daudz par to tika rakstīts - situācijai nepiemērots, pārmērīgi atklāts apģērbs, īpaši apvienojumā ar augstpapēžu kurpēm. Piemēram, Londas postotās bildes izskatā iet pie zobārsta, pastaigā pa pilsētu vai kārtot neformālas darba darīšanas nav laba gaume un ir skaidrs, ka sieviete kaut ko meklē (es ieteiktu uztaisīt profilu tinder), bet šādi ir pilnīgi ok. Noteikti redzi atšķirību, lai gan abās ir šorti un principā nosegta augša ar garām piedurknēm. Negribu sākt tirzāt vēl arī ofisu, sarkano paklāju utt. etiķeti.
18.02.2019 16:32 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Citreiz vasarā ir tik karsti, ka tie šorti ir kā vienīgais glābiņš... (t)
18.02.2019 16:35 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Londas postotās bildes izskatā iet pie zobārsta, pastaigā pa pilsētu vai kārtot neformālas darba darīšanas nav laba gaume un ir skaidrs, ka sieviete kaut ko meklē (es ieteiktu uztaisīt profilu tinder),

Tu iesaki man krāpt savu dzīvesbiedru? Tikai tāpēc, ka vasarā nēsāju džinsa šortiņus? :-D
18.02.2019 16:41 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Cmon, zināms taču, ka ļoti daudzas sievietes tinderī profilus taisa tikai tādēļ, lai vīrieši viņas laikotu, sūtītu ziņas, un citādi izrādītu uzmanību, nevis tādēļ, lai ar viņiem reāli tiktos :D
18.02.2019 16:45 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ak jel, ka es neciesu to urban style(probability otraja bilde), kas tagad ir populars.(t)
Ir thin linestarp vulgars un seksigs un tas nebut neslepjas sortos un augstapedenes. Tas slepjas sieviete pasa. Vina vai nu ir vulgara, vai nav.
18.02.2019 16:48 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Cmon, zināms taču, ka ļoti daudzas sievietes tinderī profilus taisa tikai tādēļ, lai vīrieši viņas laikotu, sūtītu ziņas, un citādi izrādītu uzmanību, nevis tādēļ, lai ar viņiem reāli tiktos

Nu nē, tā vienalga, manuprāt, ir sava veida krāpšana. Ja jau patiesi mīli un cieni otru cilvēku sev blakus, un saņem to pašu pretī, tad tādas vajadzības nerodas.
18.02.2019 16:54 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tā tava draudzene gadījumā nav resna? vai arī viņai ir neglītas kājas? Neredzu nevienu iemeslu kāpēc tu nevarētu vilkt tādus šortus. Ja kājas ir skaistas, tad tik uz priekšu. 27g jau nu noteikti nav tas vecums, kad būtu jaizmet no gardrobes šāda veida šorti.
18.02.2019 16:56 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Ak jel, ka es neciesu to urban style(probability otraja bilde), kas tagad ir populars.

Man godīgi sakot arī ne visai, nedaudz pliekani. Man vairāk patīk šādi varianti. Atvainojos, ja tev tas liks nokrist no krēsla :D
Ir thin linestarp vulgars un seksigs un tas nebut neslepjas sortos un augstapedenes. Tas slepjas sieviete pasa. Vina vai nu ir vulgara, vai nav.

Viss, kas ir seksīgs guļamistabā, naktsklubā, randiņā u.tml. kļūst vulgārs zobārsta kabinetā, pilsētas ielās u.tml. Pilnīgi neatkarīgi no sievietes.
Londa, tas bija joks.
18.02.2019 16:58 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja, ja loti vulgari, protams, protams. :-D
Starp citu, pilseta slat apkart kedas ari nav nekads labais stils. Kedas ir sporta apavi un iederas sporta zale, nevis pilsetas ielas. Ja jau gribas pavisam precizi...;-)
18.02.2019 17:03 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man tas Urban style liekaas nedaudz neviiziigs,taa iemesla deel,es pie taa stila nekad nevilktu augstpapeezu kurpes un taadas Chanel somas utt.Man patiik Cataleya profila bildee sortini ar augstpapeezu kurpeem-tas viss stils ir taads elegants.Pie tiem pleestiem sortiniem noteikti labaak buutu kedinas,lupatu kurpiites-nu te meitenes taa arii staigaa.Tas "elegantais stils "redzams loti reti.
18.02.2019 17:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Propability O forši, paldies, pateicoties Tev, atradu jaunu stilu, ar ko aizvietot savus tik daudz aprunātos džinsa šortus. Īsts urban street style summer outfit(l)
18.02.2019 17:03 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man , piemēram nepiestāv visas tās baggy, platās, plandošās drēbes, es noteikti, ja vilktu šortus, vilktu ar kaut kādu piegulošu augšinu.:-)
18.02.2019 17:09 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man vairāk patīk šādi varianti.

No krēsla nenokritu, bet tā sieviete izskatās pēc leduslāča. Mani tādā paskatā var redzēt tikai aukstā ziemas vakarā uz dīvāna, vai slimojot ar gripu.
Ja īsi šorti nav piedienīgi, tad arī staigāšana sporta tērpā pa pilsētu tāda nav. Dažai labai te ir saasināta attieksme pret jebkādu dzimumpazīmju atklāšanu. Es teiktu - liecieties mierā, nav jūsu darīšana, ko kurš velk mugurā un kā sevi izrāda, kamēr tas nepārkāpj likumiskās robežas.
18.02.2019 17:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kaa man patiik sii kombinaacija rudenii.(l)Draudzene bija atbraukusi pie manis ciemos no Pariizes tiesi taadaas sortinaas!
Kaa man gribeetos taadus un pie biezaam zekubikseem!
Sortini ir tik smuki,vajag tikai smuku augumu!:-)
18.02.2019 17:26 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Esmu nedaudz vecāka par autori, un īsus džinsu šortus vēl joprojām atļaujos nēsāt :-D Piekrītu uzskatam, ka ne jau vecums ir noteicošais, bet tas, kur un kādā koptēlā ar tādiem doties. Man džinsu šotri ir brīvdienu, pludmales, māju apģērbs. Noteikti ar tādiem neietu kārtot darba darīšanas (arī neformālā gaisotnē), tāpat nevilktu arī ejot pie ārsta, kosmetologa, uz kino, restorānu. Džinšu šortus velku kopā ar sandalēm, kedām. Ar augstpapēžu kurpēm arī nevilktu, man šāds variants liekas ok varbūt vienīgi priekš naktskluba kartās vasaras naktīs. Bet tas par mani, kā citi dara, man vienalga, draudzenēm nemācu, ko vilkt, un viņas mani arī nē :-)
18.02.2019 18:00 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pag, pag, te nevajag jaukt šortus pa kuriem dirsa krīt ārā ar vienkāršiem šortiem. Kā jau iepriekš teicu - starpība tur var būt tikai 5 cm. Paņemiet lineālu un paskatieties, cik tas ir. Tas nav līdz celim. Dirsu uz ielas nevajadzētu izkārt nevienā vecumā. Pludmalēs vai instastorijos jau var arī džinsa stringos, ja gribas parādīties ar savām unikālajām kājām ;-)
Šortu un augstpapēdeņu kombinācijas man liekas nesmukas - vairums. Catalejas variants ar spicpurnu kurpēm tai skaitā. Labāk ar siksniņiešļūcenēm, vai sportiska stila apaviem.
Tām kas te Geitsus un Cukenbergus viņu šortos min pie statusa jautājuma - tie jau ir pārsnieguši statusu robežas un tie ir atkal kļuvuši mazsvarīgi. Un princesse K. jau vēl nesen pirms lielajām laulībām tika par vieglu dāmīti lamāta. Tas, ko redzam šodien, ir ilgi gadi gaumīgas un elegantas ģērbšanās.
Kopumā - gan šorti gan minisvārki ir ok. Dažās ( un nemaz ne tik maz) variācijās pat darbā. Bet vēlme iziet ielās šādos man tiešām nav saprotama...
18.02.2019 18:04 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Ja īsi šorti nav piedienīgi, tad arī staigāšana sporta tērpā pa pilsētu tāda nav. Dažai labai te ir saasināta attieksme pret jebkādu dzimumpazīmju atklāšanu.

Viscauri tēmai daudzas rakstīja, atkal un atkal, ka ne jau šorti ir problēma, un daudzas, tostarp es, postoja bildes ar šortiem, kas izskatās labi. Tagad jau ir ļoti jāgrib, lai rakstīto pārprastu, bet uz priekšu.
No krēsla nenokritu, bet tā sieviete izskatās pēc leduslāča.

Viņa ir skolniece. Šaubos, ka viņai ir objektīva nepieciešamība visiem klasesbiedriem katru dienu izrādīt savas ''dzimumpazīmes''. Vai garāmgājējiem pilsētu ielās.
18.02.2019 18:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet kāpēc mums būtu jāpatīk tam “leduslāča” meitenes stilinam? Man pilnīgi un galīgi nepatīk, tam nav sakara ar dzimumpazīmju izrādīšanu/neizrādīšanu.
18.02.2019 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits